Červenec 2011

Tohle není léto!

31. července 2011 v 23:55 | *NessinQa |  Other Articles
Ano..já vím! Je pochmurno a všichni si jen stěžujou! Počasí je opravdu na nic, jakoby byl podzim a chodilo by se do školy! Ano, je to hrozná představa a já se omlouvám, že tu vytahuji školu, když je před námi ještě měsíc volna ale co máme v tom "vydařeném" počasí dělat?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Je léto, jako nikdy! Vždy si pamatuji, jak jsem chodila pořád k vodě, nosila letní oblečení a měla úžasnou prázdninovou náladu..to se ovšem teďka říct nedá! Je hnusně, pořád jen prší a já sedím celé dny doma s hlavou svěšenou :( Brigádu nemám, takže penízky taky nejsou a...v tom je ten problém! Nejsem typ dívčiny, která je dcerka bohatých rodičů a která od nich dostává každý den plno kapesné! Musím si na všechny ty moje věcičky a akcičky vydělat sama, ale já hloupá si brigádu prostě nenašla! To je ta chyba a můžu si za to sama ale ještě není pozdě, že? :D No..každopádně je to jedno, protože tak i tak..strašně ráda sedím u notebooku a píšu články, hledám novinky, či si čtu různé weby atd..Na to bych zase neměla čas, kdybych pracovala :D Člověk si nevybere...
NESMÍME SI STĚŽOVAT! ŽIVOT SI ŘÍDÍME SAMI!

No..nyní se rozhlédněte kolem svého okolí! (Ne právě teď, když jste sami ale vzpomeňte si, jak jste se cítěli, když jste byli s více lidmi najednou.) Co vidíte a slyšíte? Budu hádat! Určitě zprotivilé pohledy, někdy smutné výrazy a značně přetékající nervozitu, či hloupé hádání! Ano..toto vidím a slyším v poslední době já, a víte proč? Kvůli nedostatku energie! A jak to? Odpověď zní: Jednodušše MÁLO SLUNCE! To je celé! Ani nevíte, jakou velkou činnost nám dává slunce! Díky slunci jsme vždycky usměvaví a energičtí s chutí do života! Ale teď? Bohužel se všechno na nás odráží špatnou energií, kvůli neustálého pršení a mračna! Nedostatek slunečního, tedy přirozeného denního světla je jednou z příčin pod/zimních depresí. Říká vám to něco? Ano, toto určitě zažíváme všichni v období podzimu a zimy! MY PŘECI NECHCEME V LÉŤĚ PODZIM!


O prázdninách si máme odpočinout a nechat do sebe vsáknout novou šťávu, než se vrátíme zpátky do lavic a učebnic! Jenže jak, když nemáme tu možnost! Je tu jediná priorita! JET NĚKAM ODSUD PRYČ A HURÁ DO SLUNEČNÉ KRAJINY ZA VODOU! Jenže..co mají dělat ti, co nemají ani tuto možnost! :/ To můžu poradit, jít jen někam do krytých bazénu a aquaparků, kde si také určitě užijete! Můžete dovádět na tobogánech, poklábosit ve výřivce, relaxovat v léčivých pramenech a spousty dalších :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aquapark Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá na ploše 9150 metrů čtverečných a je přímo spojený chodbou s hotelem Aquapalace.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vodní svět je rozdělen na tři paláce - Palác dobrodružství, který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl a divokou řeku. V Paláci pokladůje pro malé návštěvníky připraveno umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky. Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu v Paláci relaxace. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aquapark Babylon Liberec

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Největším lákadlem je velký tématický Aquapark, se soustavou bazénů, jeskyní a spoustou nejrůznějších atrakcí. Pro děti a dospělé je zde řada skluzavek, tobogánů, divoká řeka, vodní masáže, chrliče, ale i adrenalinová síťová prolézačka nad vodní hladinou. Nejznámější atrakcí je unikátní tobogan ústící do obrovského trychtýře, ze kterého se propadnete do hlubin bazénu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My Diary #2

31. července 2011 v 22:34 | *NessinQa |  My diary
Ahoooj lidi :)

Po dlouhé době se ozývám! Ano, je mi to strašně moc líto..:( Dlouho jsem tu nebyla a ani nic nepřidala a stydím se! Mám blog o Vanesse Hudgens, kde přidávám hodně článků a novinek každý den, plus jsem ještě před týdnem otevřela můj druhý blog o Olsenkách..řekla jsem si, že mi je po tomto blogu hodně smutno! I víc než po Olsenkách, tak se chci vrátit a přidávat zase v plné síle! Plno osůbek to tady mělo rádo, tak se chci opět posnažit, ať si lásku k tomuto blogu zase otevřete :* Děkuji moc *NessinQa ♥