Prosinec 2011

My Diary #7

31. prosince 2011 v 10:49 | *NessinQa |  My diary

Zlatíííčkáá, velice se omlouvám za mou velkou nepřítomnost od 17. prosince ale před Vánočními svátky jsem neměla vůbec čas ani tedy o Svátcích ne. A přes prázdniny jsem nechtěla sedět jen u netu. No, tak jaké jste měli Vánoce? Doufám, že jste je měli všichni ŠŤASTNÉ A VESELÉ :D Já je prožila v klidu a v dobré náladě. A CO JSTE DOSTALI POD STROMEČKEM? Doufám, že vše, co jste si přáli :) Já jsem velice spokojená...

Jinak včera večer jsem byla v kině na "New Years Eve"-"Šťastný nový rok" a film byl opravdu úžasný :)) Zvlášť před Silvestrem a novým rokem se ten film hodí zkouknout nejvíce :D Dnes jdu s rodinou, včetně se starším bratrem a jeho přítelkyní na Bowling :) Takže se moc těším, protože já bowling miluju..doufám, že zase budu vyhrávat, tak jako dříve, protože jsem to už asi tak půl roku nehrála :D

JINAK DNES JE POSLEDNÍ DEN V ROCE 31.12.2011, ZVANÝ SILVESTR..TAK JAK HO MÁTE V PLÁNU OSLAVIT?
PŘEJI VÁM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! NEVÍM TOTIŽ, ZDA TADY JEŠTĚ DNES PŘIJDU!

Vánoční osvětlení, výzdoba a dekorace

17. prosince 2011 v 21:35 | *NessinQa |  Dekorace a nábytek do pokojů
Přeji příjemný víkend :) Přináším vám pestrý článek ohledně Vánočních výzdob, osvětlení a dekorací.


Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších období v roce a proto lidé každoročně zdobí svoje obydlí, aby dali najevo důležitost svátku a navodili příjemnou a tajuplnou atmosféru Vánoc.
---

VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ můžeme během Vánoc vídat téměř všude. Osvětlené jsou jak ulice, tak i domovy lidí ve městech a na vesnicích.Těmito světelnými dekoracemi si zpříjemníme Vánoce třikrát víc! Jsou v různých podobách a to například ve formě řetězů s krastalky, kuličkami, hvězdičkami, vločkami, andílky, šiškami apod.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Někteří lidé se nespokojí jen se světýlky na oknech a stromečku, mají je téměř všude. Nejčastěji v Americe i v Anglii své rodinné domy a vily zdobí do barevných až křiklavých svítících světel, až z toho i oči bolí xD Někteří svá obydlí mají zdobené jen decentně, jiní si zase potrpí na ty nejbarevnější osvětlení, kamkoliv se dá. Američtí sousedé tak každý rok mezi sebou zápasí, kdo bude mít tu nejkrásnější Vánoční výzdobu osvětlením svého domu i zahrady. Proto tu mám pro vás na ukázku některé svítící domy. CHTĚLY BY JSTE MÍT TAKY TAKOVÝ DŮM ZÁŘÍCÍMI SVĚTÝLKY? :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Od vánočních světel se posuneme dál k VÁNOČNÍ VÝZDOBĚ. Někteří lidé se možná spokojí s nákupem zdobených ubrousků, několika svíčkami a nazdobeným stromečkem, ale mnozí věnují vánočním dekoracím poněkud více času.


VÁNOČNÍ DEKORACE nám pomáhají zpříjemnit si tyto krásné chvíle, pomáhají nám utvářet kouzlo Vánoc a i my se s jejich pomocí dostáváme do té správné vánoční nálady. Pěkná vánoční výzdoba zútulňuje naše domovy, vytváří pohodu a utváří tu kouzelnou atmosféru, kterou ocení děti i dospělí. JAKOU VÝZDOBU MÁTE VY? Stačí vám jen troška vánoční výzdoby nebo vaše obydlí dočista září Vánocemi?


Obchody jsou plné vánočních dekorací od výmyslu světa. Nabízejí nám různé postavičky, svícny, svíčky, krásné adventní věnce, vánoční věnce na dveře a množství jiného. Stačí si jen vybrat podle svého gusta. Další možností je vyrobit si nějaké vánoční ozdůbky vlastnoručně u vás doma. Při tvoření se můžete inspirovat na internetu nebo z jiných zdrojů, ale myslím, že vám postačí i vaše vlastní fantazie. Dekorace se dají zhotovit z papíru, ze dřeva, textilu a množství jiných materiálů.


Přináším vám tipy na kreativní vánoční dekorace, které si sami snadno můžete vyrobit doma, třeba s kamarádkami nebo se svou rodinou :)

KOKOSOVÝ SNĚHULÁK
Určitě děláte kokosové nebo ještě takzvané raffaellové kuličky, tak je to jednoduché :) Uděláte malou, střední a větší kuličku na jednoho sněhuláka a postavíte je na sebe, tak vznikne kokosový sněhulák ale musíte mu ještě udělat aspoň oči a nos xD Nebo si prostě udělejte sněhuláčka podle svých představ. Klidně jen dvě kuličky a pěkně ho nazdobit :)

imagebam.com imagebam.com
---
PAPÍROVÉ OZDOBY
Tady se meze nekladou. Vytvářet z papíru můžete opravdu cokoli. Sněhuláčky, andělíčky, sobi, hvězdy, stromečky, chaloupky :) Stačí popřemýšlet. Já jsem minulý rok dělala krásné Vánoční stromečky. Jestli máte nějaké malé korálky, můžete je na papír použít. Také máme z papíru andělíčky, sněhuláčky a předevčírem jsem dělala Vánoční punčošky, které se mohou kdekoli vyvěsit, jako opravdové. Jediné mínus je, že do papírové punčošky se nic nedá dát :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
PERNÍKOVÉ OZDŮBKY
Jestli děláte perníčky, tak nutně nemusíte všechny sníst. Odložte si pár na výzdobu :) Jestli si je pověsíte na stromeček nebo si je dáte na záclonku, je to jedno ale hlavně až jsou nazdobeny. Podívejte se na TADY na inspiraci nazdobených perníčků. A pro opravdu šikovné a zdatné ručičky je tu nádherná perníková chaloupka..kdo si na ni troufne?

imagebam.com
---
BAŇEČKY
Baňky si nemusíte věšet nutně jen na Vánoční stromeček ale i si jimi vydekorovat váš pokoj :) Já jsem použila malé nerozbitné baňečky na mou nástěnku v pokoji (přidám třeba i fotku) a nádherně nástěnku oživily tou správnou atmosférou :) Baňky také můžete dát netradičně do mís s jehličím nebo jmelím. (Viz. obr. dole)

---
ŠIŠKY
Venku v parku jich je spousta :) Když vezmete červenou stužku a přilepíte ji na šišku, tak udělejte i mašličku a zavězte je na kliku dveří, oken nebo šuplíčků.

---
Baňky alias. PYTLÍČKY
Baňky obalené do pěkné látky dokáží divy. Anebo pomačkejte papír do tvaru "koule" a konec látky omotejte stužkou :)

---
VAŠE PONOŽKY JAKO PUNČOŠKY
Jestli máte nějaké pěkné Vánoční ponožky, klidně si je můžete zavěsit jako tradiční punčošky všude možně. Bydlíte v rodinném domě a máte krb? Tak ty určitě patří tam ale zda máte byt, určitě něco vymyslíte =) Například pod televizí.


My Diary #6

17. prosince 2011 v 1:48 | *NessinQa |  My diary

Ahojki moji milí :) Myslela jsem, že stihnu něco přidat ale bohužel se tak nestalo. V tuto chvíli jsem unavená a přes týden jsem moc času neměla, ikdyž jsem se přes večery snažila. Od čtvrtka jsem nepřidala vůbec nic a proto vám dlužím velkou omluvu, ikdyž zas tak dlouho jsem tu nebyla :D Když jsem se tady vracela, dala jsem si takový úkol, že tady budu přidávat články každý den ale to se nedá, obzvlášť před Vánoci, když je toho hodně co dělat. Pečení, uklízení, kupování dárků a vyřizování různých věcí. Ikdyž jsem tento týden nebyla vůbec ve škole, stejně jsem něměla čas. Dnes přes den to ale napravím a přidám opět nějaký další módní článek :) Musím ale uznat, že jsem přes začátek toho přidala docela dost..minule jsem nepřidávala skoro nic a ani nevím proč..vždyť mě to tááák baví a tak moc mě těší vaše krásné chválené komentáře =)

Vínová barva

14. prosince 2011 v 23:44 | *NessinQa |  Fashion Articles
Přivítejte s radostí další nový článek týkající se módního článku :) Nyní jsem se rozhodla udělat článek s mou oblíbenou vínovou barvou, která se nejčastěji nosí v zimě. Je opravdu nádherná..sytá, energická a podle mě, je to také barva Vánoc.

Všechny odstíny červené, takže i vínová, je nejčastější barvou na vánočních výzdobách! Tato barva je o Vánocích všude, kam se podíváte :D Rozzáří celý váš byt a dodá krásnou atmosféru a teplo domova. Nedívejte se jen na předměty okolo vás a buďte také stejně oblečená do barvy Vánoc :) Skvěle vypadá se zlatou, hnědou, šedou, černou i bílou =)


Nosit můžete cokoli. Tuniky, halenky, košile, trička, topíky, svetry, svetříky, cardigany, kraťasy, sukně, kalhoty a plno všemožných doplňků, botů i kabelek. Máte už nějaký kousek oblečení ve vínové barvě a líbí se vám vůbec tato barva?
---
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Vínové kraťásky do pasu ze zlatými cvočky jsou velkým trendem. Místo cvočků si můžete ale sami přišít například zlaté masivní knoflíky anebo je vyměnit za tenký pásek s menší sponou. Pro Hippie a Boho dívky jsou velkým hitem dlouhé sukně anebo aspoň sukně do půli lýtek. Pro jemnější, elegantní slečny tady jsou krátké mini sukně, nejčastěji nošené k punčocháčím > článek zde. To proto, aby váš look, jen s vínovou sukní, nevypadal provokativně a nevkusně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Nemusíte být nutně celá oblečená do vínové barvy. Stačí opravdu jen jeden kousek této barvy a rázem se změní celý váš outfit. Nemáte vršek s touto barvou a na vínový spodek si netroufnete? Nebojte se..začíná velký trend vínových kalhot, legín a punčoch-zrátka vše na vaše nožky do vínové barvičky letí! (Později udělám o vínových kalhotech článek). Určitě si kupte nějaký kousek oblečení, nebudete litovat. Klidně si jen obstarejte šátek, šálu, klapky na uši, baret, pásek, rukavice, návleky, brýle anebo kabelku a ihned si vás každý všimne, jak ve vás proudí plná energie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Jelikož Vánoční svátky jsou sváteční a plné oslav, návštěv a chození na různé večírky, sehnala jsem i nějaké šaty :) Myslím, že by nebylo na škodu si nějaké pořídit, protože vínová nebo červená je opravdu nádherná barva na Vánoce a jestli vám sluší, neuděláte chybu, si nějaké takové šatičky sehnat :) Jako jediná totiž budete vyčnívat z davu, protože je jisté, že bude mít na sobě asi každá holka malé černé, ale není to už trochu nuda? Ikdyž tím vlastně nic nezkazíte ale můžete to zkusit :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Boty, botičky, podpatky..no, tak to je má velmi slabá stránka! :D JÁ PROSTĚ MILUJU BOTKY! Všechny, co jsem uložila, bych chtěla mít doma! Jen se podívejte, jak jsou nádherné! Dokázaly by jste si vůbec jeden pár vybrat? Já tedy opravdu ne..které se vám nejvíce líbí? No nejsou tyto vínové botičky tááák dokonalé?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
MÁ NEJOBLÍBENĚJŠÍ HVĚZDA VANESSA HUDGENS VE VÍNOVÉ BARVĚ: 1) Šátek, kabelka, 2) Svetřík, 3) Tričko, 4) Mikina
---
PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ CELEBRITY VE VÍNOVÉ BARVĚ. Jak je nosí venku v ulicích?
Zleva: (Ashley Tisdale-brýle, Vanessa Minnillo-halenka/šátek, Vanessa Hudgens-boty na klínku, Mary-Kate Olsen-kabát)
---
(Taylor Swift-balonové šaty na ramínka, Miley Cyrus-cardigan, Demi Lovato-dlouhé šaty s hlubokým výstřihem)
---
(Beyonce-kostým, 2x Miley Cyrus-delší kabát, krátký kabátek s širokým límcem)
---
ZHLÉDNĚTE HVĚZDY I NA ČERVENÉM KOBERCI VE VÍNOVÉ BARVĚ:
(Kim Kardashian-dlouhé šaty, 2x Jennifer Lopez-svetrové šaty s dlouhým rukávem/lodičky, saténové úzké šaty s velkou mašlí na boku)
---
(Rachel Bilson-šaty, Ashley Tisdale-huňatý svetr, Selena Gomez-šaty)

Miley Carus Look: CNN Heroes: An All-Star Tribute 11/12/11

13. prosince 2011 v 22:54 | *NessinQa |  Of Red Carpet
Ahojki všichni :) Udělala jsem novou rubriku "The Best One", která je rozdělena do více kategorií a to "Of Red Carpet, Of Candids a také "Of Photoshoots". Tam budu přidávat podle mého vkusu a názoru ty nejlépe vypadající celebrity, právě z již uvedené akce, normálního dne nebo focení pro shoot :) Jednoduše takhle, když se uskuteční nějaká větší akce nebo premiéra, skouknu všechny celebrity (i které neznám), a když mě nějaká hvězda velmi svým vzhledem očaruje, přidám fotky a napíšu o ní článek na blog :)
VCELKU DOBRÝ NÁPAD, NE? :P Takhle vám i přiblížím můj vkus :D
---
---
Dnes začnu nádherným Glamour stylingem Miley Cyrus, do kterého jsem se ihned vážně zamilovala! :) Miley vypadala naprosto fantasticky a opravdu bez chybičky. Září na mě jako opravdová velká hvězda, která ví co chce anebo jako docela pyšná princezna v dobrým :) TA SE OPRAVDU NEMÁ ZA CO STYDĚT A MÁ SE ZA CO PYŠNIT!!!

---
Miley (svým pravým jménem Destiny), mimochodem, teďka by jsme ji měli tak říkat :D Jelikož Destiny je velmi krásné, ženské jméno, které, když se vysloví vidím nespoutanou, spontánní a velkorysou ženu s kapkou rebélie, jako já právě Mileys :) Byla od hlavy až k patě na nedělní akci "CNN Heroes: An All-Star Tribute" dokonale perfektní. Ikdyž svým vzhledem vypadala přímo andělsky, vevnitř sebe má ukrytou duši ďáblíka (víte sami). Ale nic na tom nemění, že je Miley opravdu dobrým člověkem. Pomáhá jak se jen dá v různých organizacích a právě tato akce je také jednou z nich.
---
---
Miley měla na sobě božské, dlouhé šaty až na zem s hlubokým výstřihem od mého oblíbeného návrháře Roberto Cavalli ve světle žluté barvě, které byly v pase zdobeny "nepravými" diamantovými kamínky v podobě opasku. Tyto kouzelné šaty na Miley působily velmi jemně a přesto luxusně! Dále šperky měla značky Neil Lane, které byly použity v opravdu malém množství, protože méně je někdy více. Sami si můžete všimnout, že Mileynin dekolt nic nezdobí ale proč taky ano. Už tak pro mužské oči zdobí její velký výstřih :D Ale ne, to byl jen žert..Myslím, že třpytivého už by bylo mnoho.
---
---
Všichni postaňte, královna přichází :) Podívejte se, jak Miley kráčí před celým publikem na pódiu. No, nespletli by jste si ji s princeznou? Její nádherné šaty se krásně přizpůsobí pro volnost chůze.

---
Nyní se dostáváme ke konci ale než ukončím tento článek, tak si ještě povíme něco o Mileyném účesu a make-upu :) Miley si nemohla vybrat, co se týče tohoto účesu jinak! Mil mě totiž neočarovala jen svými šaty a šperky ale také kvůli účesu! Já osobně miluju zapletené copy a copánky v jakémkoli podání :) Jestli jich je více nebo míň, jsou tenké či tlusté. Copánky v Hippie stylu anebo dva copy na stranách :) Je to opravdu jedno! Hlavní je, aby volba zvoleného copu nebo copánků, byla vhodně určena pro danný styl :) A vlasoví vizážisté od Miley v tuto chvíli nešlápli vedle! Já bych volila úplně stejně. Tlustý cop na stranu s volně padajícími vyfoukanámi pramínky. Pěšinka daná do prava je skvělou možností, jak dát pro vlasy větší objem na stranu, kde by to bylo vhodné.

---
Závěr tohoto článku tedy ukončíme líčením, kteří měli na práci slavní a zkušení vizážisté. Miley byla namalována opravdu jednoduše. Stačily dlouhé, černé umělé řasy a jemně bílé stíny. Její krásně veliké, modré oči nepotřebují víc! Na svých rtech měla jen bezbarvý lesk a lícních kostech broskvovou tvářenku. Netřeba o tom více diskutovat. MILEY BYLA JEDNODUŠE DOKONALÁÁÁ!

---
TAK A CO VY? MÁTE STEJNÝ NÁZOR NEBO SE LIŠÍ? NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ:

Punčocháče přivítány i na zimní sezónu

13. prosince 2011 v 1:01 | *NessinQa |  Fashion Articles
Připravila jsem pro vás další módní článek týkajících se všelijakých punčoch, které můžete nosit i tuto zimu!


Punčocháče a punčochy už dnes nejsou jen praktickým doplňkem, který nás zahřeje v chladném počasí. Jsou módním doplňkem, který dodá na stylu a zajímavosti.
---
Například tyto teplé a hřejivé punčocháče různého materiálu, vzoru, motivu a barev se perfektně hodí na tuto zimní sezónu, kdy jsou obzvláště in. Můžete být za jakoukoliv! Elegantní dáma, něžná slečna, hravá dívka či nespoutaná rebelka :) Co se ve vás jen probudí. Jestli jste chameleon jako já, s módou to máte lehčí :p Můžete kombinovat elegantní s rockerským, něžný s odvážným a vzniknou opravdu zajímavé módní kreace, i jako u určitých hvězd :) Věřte mi a dejte mi za pravdu =*

---
Výběr je opravdu velmi pestrý, stačí si jen vybrat ale radím mít ve svém šatníku nejmíň aspoň tři punčochy podle vašeho vkusu a to pokaždé jiné, aby jste s nimi mohly co nejvíce kombinovat :) Na ukázku jsem pro vás vybrala šest vkusných outfitů s punčochy. Všechny modely jsou poměrně v elegantním stylu ale tím jedině dobře, protože mi dáte jistě za pravdu, že i elegance jde kombinovat s ripped-roztrhanými punčochy (Viz.třetí model) > Určitě někdy udělám článek s Ripped punčochy!

---
Shlédněte tyto další samostatné punčochy od prestižní anglické značky Topshop. Máte už doma nějaké takové podobné, anebo teprve sháníte?

---
PODÍVEJTE SE JAK PUNČOCHY NOSÍ CELEBRITY:
[Jednobarevné beze vzoru] > Zleva: (Vanessa Hudgens, Kate Moss, Scarlett Johansson, Heidi Klum, Stella Hudgens)
---
[Krajkové se vzory] > Zleva: (Miley Cyrus, Taylor Momsen, Miley Cyrus, Rachel Bilson)
---
Kromě klasických černobílých nebo krajkových punčoch, jsem do tohoto článku zařadila pro extravagantní dívky i punčochy pestrobarevné beze vzoru. S takovými punčoškami rozsvítíte i ten nejsychravější podzimní nebo zašedlý zimní den. Pokud však na sebe nechcete upoutat pouze svými pestrobarevnými punčoškami, pak si k nim a ke zbytku vašeho outfitu pořiďte například také stejně barevnou šálku nebo baret, které vám pomůžou zmírnit celkový kontrast.

---
CELEBRITY SI TYTO PESTŘE BAREVNÉ PUNČOCHÁČE OBLÍBILY A CO VY? CHYTNE VÁS TENTO TREND?
Jak je vidět, nepřehlédnutelné punčocháče vládnou světu módy. A aby taky ne, vždyť v zimě vás určitě zahřejí a v teplejších dnech mohou být veselým doplňkem vašeho oblečení. Stačí trocha vkusu a citu pro barvy.Pletené svetry

11. prosince 2011 v 23:11 | *NessinQa |  Fashion Articles
Ahojki :) Mám tu pro vás další módní článek :) Tentokrát jsem připravila článek s pletenými huňatými svetry, které jsou velmi příjemné a krásně zahřejí. Patří mezi mé oblíbené kousky oblečení na podzim, v zimě i na jaře. Dají se opravdu hodně využít a lehce nakombinovat s čím chcete :) Mám jich opravdu spousta, že už je skoro ani nenapočítám :D Miluju všechny svetry, svetříky, ponča, jakýkoliv barev a vzorů. Miluju módu..jsem prostě na to expert :P Tak se inspirujte.
---
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Roztomilé Vánoční motivy na svetrech nejsou špatnou volbou, jestli jste odvážná a hravá :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Světle růžová nebo pistáciová není jen jarní barva :) Můžete je nosit i v zimě. Dodají dnu šťávu a dobrou náladu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Na tyto svetříky můžete přidat i doplňky :) Co třeba tak úzký pásek do pasu, tlustý pásek s řemeny nebo samotné řemínky na vršku vašeho svetru? Zkuste všechno a zkrátka vytvoříte úplně nový vzhled. Vymýšlejte různá kreace a mějte nápady. Co tak třeba černou látkovou stuhu kolem vašeho boku? Je plno možností :) Můžete si jej ovázat buď volně nebo svázat do mašličky. Tak mě teď napadlo, líbilo by se vám, kdybych vám někdy udělala článek, jak oživit vaše oblečení s věcmi, které máte po ruce? Zkrátka nějaké tipy a rady :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---

ZKOUKNĚTE, JAK NOSÍ PLETENÉ SVETRY CELEBRITY:
Zleva: (Vanessa Hudgens-bílý se cvočky, Vanessa Hudgens-šedý, Selena Gomez-šedý vzorovaný)
---
Zleva: (Sienna Miller-červeno/černý, Taylor Swift-růžový, Mary-Kate Olsen-světle hnědý)
---
Zleva: (Ashley Tisdale-červený vzorovaný, Vanessa Hudgens-sněhový krátký, Nicole Richie-tmavě šedo/červený, Vanessa Hudgens-šedý cardigan)
---
Zleva: (Ashley Olsen-tmavě šedý, Rihanna-šedý vzorovaný s kožíškem)
---
I MUŽI PODLEHLY PLETENÝM SVETRŮM:
Zleva: (David Backham-tmavě modrý, Zac Efron-vínový)

Dekorativní Vánoční svíčky Yankee Candle

11. prosince 2011 v 1:23 | *NessinQa |  Other Articles

Dekorativní vonné svíčky Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení. Vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností. A jelikož přicházejí Vánoční svátky, tak začnu s přidáním některých svíček Yankee Candle pro Vánoce. Zimě dominují sváteční vůně, nepostradatelné pro dotvoření vánoční atmosféry. Zejména je to opravdu krásný dárek! Tak udělejte někomu těmito svíčkami Yankee Candle radost :) Já tyto svíčky miluju..tak krásně voní a jsou tak nádherné..jak já je miluju, jsou sice dražší ale vyplatí se :P

-------------------------------------------------------------------

Happy Christmas

Happy Christmas
(Šťastné vánoce) Šťastné zprávy vánočního veselí přicházejí zabalené v radostné vůni svátečních borovic a slavnostního ovoce.
-------------------------------------------------------------------

Hollyberry

Hollyberry
(Cesmína) Jemná směs červené, černé a žluté cesmíny ovoněná hřebíčkem.
-------------------------------------------------------------------

Home for the Holidays

Home for the Holidays
(Na vánoce domů) Příjemná vůně vánoční skořice a hřebíčku, smíchaná se zemitým cedrovým dřevem a jedlí.
-------------------------------------------------------------------

Christmas Eve

Christmas Eve
(Štědrý večer) Tradiční vánoční vůně, plná vřelých srdcí, rozinek a kandovaného ovoce.
-------------------------------------------------------------------

Christmas Cookie

Christmas Cookie
(Vánoční cukroví) Máslově bohaté vanilkou ovoněné aroma vánočního cukroví.
-------------------------------------------------------------------

Christmas Cupcake

Christmas Cupcake
(Vánoční košíček) Jedinečný požitek…sytý nadýchaný vanilkový košíček s čepicí sladké máslové sváteční polevy. Kdo by odolal čerstvě upečené sladkosti?
-------------------------------------------------------------------

Christmas Tree

Christmas Tree
(Vánoční stromeček) Jako pouť sněhem za tím nejkrásnějším vánočním stromečkem…svěží a oblíbená vůně borovice a aromatického eukalyptu.
-------------------------------------------------------------------

Mountain Pine

Mountain Pine
(Horská borovice) Projděte se zimním lesem…čistá a známá vůně svěží borovice a průzračně chladného vzduchu. Vůně borovice je příjemně svěží, a proto i velmi oblíbená, a to nejen o vánocích. Nová svíčka Mountain Pine spojuje toto aroma s čistou vůní chladivého vzduchu, který evokuje období vánočních svátků.
-------------------------------------------------------------------

Red Apple Wreath

Red Apple Wreath
(Věnec z červených jablíček) Návrat domů k vánočnímu stromečku zkrášlí tradiční věnec s jablky. Sváteční aroma sladkých jablek, skořice, vlašských ořechů a zázvoru.
-------------------------------------------------------------------

Red Berry and Cedar

Red Berry and Cedar
(Červený rybíz a cedr) Přivítejte zimní sezónu lahodnou sváteční vůně dortových bobulek červeného rybízu a hřejivého cedrového dřeva.
-------------------------------------------------------------------

Sparkling Cinnamon

Sparkling Cinnamon
(Třpytivá skořice) Sváteční plamínek…. Kořeněná horká vůně skutečné skořicové tyčinky a hřebíčku.
-------------------------------------------------------------------

Sparkling Snow

Sparkling Snow
(Jiskrný sníh) Křupavá přirozeně svěží vůně zářících sněhem pokrytých borovic. Sláva už je sníh, jedem na saních! Sněží, sněží, mráz kolem běží… Sníh je stejně nedílnou součástí vánoc jako Ježíšek nebo Santa.
-------------------------------------------------------------------

Welcome Christmas

Welcome Christmas
(Vítejte vánoce!) Vraťte se domů na pozvání slavnostní kompozice elegantního věnce z borovice, citrusů a sladkých bobulí. Tato svíčka vystihuje útulný půvab domova, který je ozdobený vánočními dekoracemi. Její jasná sladká vůně je otevřeným pozváním k oslavě vánoc a sdílení svátečního ducha.
-------------------------------------------------------------------

Winter Wonderland

Winter Wonderland
(Zimní pohádka) Tak reálná vůně, že skoro slyšíte cinkat rolničky! Zvonivá vůně zmrzlého větříku, vanoucího zasněženými borovicemi.
-------------------------------------------------------------------

White Christmas

White Christmas
(Bílé vánoce) Tichá krása vánoc ve směsi oblíbených dřevitých tónů a chladivého čerstvě spadaného sněhu.
-------------------------------------------------------------------

Barety na vaši hlavičku

11. prosince 2011 v 0:03 | *NessinQa |  Accessories

Co je nejlepší na chladném počasí? Mít na hlavě nějaký krásný teplý doplněk, nejlépe pletený či háčkovaný volný baret různých barev a vzorů :) Dají se krásně kombinovat a jsou tááák úžasné. Zateplí, dají šmrnc a úplně se změní celý váš outfit. Já sama mám už tři a to černý, bílý a červený, tak se můžete opět inspirovat. Seženete je úplně všude!
---
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Já mám nejraději pletené, teplé uvolněné barety a to v mých oblíbených barvách. Např. červené, hnědé nebo šedé ale také si ráda potrpím na různé vzory a přídavky. Jako jsou mašle, mašličky, kamínky, flitry atd.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Je jich zase opravdová spousta a je mezi čeho vybírat. Koukněte se na barety, které jsem vybrala pro skouknutí inspirace a hledejte ve vašich různých obchodních řetězcích. Dáte přednost spíše utlumeným odstínům nebo barevnějším verzím, jako je třeba růžová, fialová, šmoulově modrá či kanárkově žlutá?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tyto barvičky jako je karamelová, smetanová, béžová nebo hnědá se snadno dají nosit úplně ke všemu (nepočítám klasickou černou). Proto jsou nejčastěji nošené a kupované.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
INSPIRUJTE SE OPĚT SVÝMI OBLÍBENÝMI HVĚZDAMI. Jak ony je nosí?
Zleva: (Vanessa Hudgens-černý, Victoria Justice-tmavě červený, Selena Gomez-růžový)
---
Zleva: (Ashley Tisdale-světle šedý, Kim Kardashian-vínový, Lindsay Lohan-tmavě šedý)
---
Zleva: (Blake Lively-hnědý, Vanessa Hudgens-šedý s červeným proužkem, Taylor Swift-bílo/šedý vzorovaný)
---
Zleva: (Mary-Kate Olsen-rudě červený, Jennifer Lopez-světle růžový)

My Diary #5

10. prosince 2011 v 20:48 | *NessinQa |  My diary

Dobrý večer :) Tak jak jste si užili sobotní den? Jak jsem vám psala, já byla na kouzelném muzikálu na ledě Popelka a opravdu jsem si to užila :) Na nákupech jsem už nebyla :D Vůbec se mi nechtělo a také jsem vůbec nepředpokládala, že budu doma až tak pozdě. Přijeli jsme domů až v šest hodin, tak jsem byla vůbec ráda, že si mohu udělat teplý výborný čaj s příchutí pečeného jablka se skořicí. Hmm..jak já ten čaj přímo zbožňuju =P


Jinak co se týče muzikálu, abych vám něco o tom více řekla :) Měly jsme místa ve VIP řadě, takže jsme měly krásný výhled. Všechno obsazení bylo úžasné a sama postava Popelka byla úchvatná. Pocházela z Ruska a byla velice krásná, měla nádherné šaty a ladně bruslila společně s velmi šikovným princem taktéž z Ruska. Všechna ta velkolepá výprava, ty písně, hudba, kostýmy, světelné show a ta předvánoční atmosféra. No, já jsem velmi spokojená a nadšená. Opravdu jsem to tak úžasné nečekala. A co vy? Byly jste na tomto muzikálu anebo teprve půjdete? Jinak na mě byla položena otázka, zda bydlím ve Zlíně, že jedu na Popelku. Ne, ze Zlína nepocházím ale vlastně není to tak daleko, odkuď jsem. Bydlím v Ostravě a včera, dnes i zítra se Popelka v našem městě hrála. Nyní jdu připravit nějaký další inspirativní módní článek.

My Diary #4

10. prosince 2011 v 12:52 | *NessinQa |  My diary

Přeji příjemné sobotní odpoledne :) Dnes máme opravdu krásně, svítí pěkně sluníčko ale něco mi ještě chybí. Můžete hádat..chybí to určitě i vám..ano, je to sníh, krásný bílý, čistý sníh, který se třpytí na krajině, když svítí sluníčko :) Ach jo..nemohu si Vánoce bez sněhu představit. Vždyť je tááák kouzelný a romantický :) Ale nyní k té pravé věci, co jsem chtěla napsat. Musím se jít rychle připravit..už nemám moc času, protože jdu dnes s rodinou na Muzikál na ledě, přesněji na Popelku, která mi dodá zase tu krásnou předvánoční atmosféru :) Poté až přijedu zpátky, tak jdu zase shánět nějaké Váoční dárky. A co máte v plánu vy? Jak si užíváte víkend? NessinQa

Ozdob si svůj mobil po svém

10. prosince 2011 v 0:49 | *NessinQa |  Accessories
Přeji hezkou půlnoční hodinku :) Tak na nákupech jsem ještě skoro nic pořádného nesehnala, což mě dost štve :( Ale mám v plánu jít příští týden do centra na nákupy..tak uvidíme no. Mám tady pro vás jeden článek, týkající se vyzdobených krytů na vaše mobily (nejčastěji na dotykové).


Tyto nádherné kryty na mobil se mi líbí nejvíce ze všeho, co jsem našla. Dýchají na mě bohovským stylem a originalitou a zejména se hodí pro holky, které mají rády volnost, čistotu, přírodu, slušnost a mnoho dalších pozitivních věcí, jako já. Jsem prostě takový barevný šťastný motýlek, který si volně poletuje po přírodě a je ničím a nikým nerušený. Napadá mě mnoho takových dalších podobných krytů na mobil a to právě například s motýlem.


Tak zrovna tyto až přehnaně nazdobené a vyrůžovělé nejsou podle mého vkusu ale někomu se líbit mohou, takže pro vás přináším všechno. Čerpejte inspiraci z vystylovaných krytů na váš mobil a hledejte si ten svůj podle vašeho vkusu. Jaký máte v představách vy? Máte až tak vekou fantazii, že by jste si dovedli navrhnout úplně svůj vlastní kryt? Já třeba ano :))


Například tyto kryty jsou podle mého vkusu dost luxusní :) Sice v představách je mám ještě více krásné ale tyhle jsou také opravdu podařené. Ihned bych brala ten druhý (hnědozlatý) a třetí (stříbrnozlatý). Variant krytů je opravdu velké množství, že se nedají ani spočítat. Vybrala jsem mnoho dalších krytů, na které se můžete podívat. Který se vám nejvíce líbí? Dáte přednost holčičí sladké růžové, luxusní stříbrné a zlaté nebo rebelské černé a červené? Je to jen na vás. Vyberte si ten svůj pravý.
---
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Koukněte i na celebrity! Eva Langoria davá přednost klasické černé podobě v koženém krytu a jako skvělý nápad si nechala do koženky vypsat své křestní jméno. No, není to paráda? Naopak známá dědička a vymetačka nočních večírků Paris Hilton miluje vše růžové, svítivé, nápadné a nablýskané. Tak co si vyberete vy?


My Diary #3

9. prosince 2011 v 15:17 | *NessinQa |  My diary

Konečně pátek a já za chvíli vyrážím na Vánoční nákupy :) A co vy? Máte dnes něco v plánu? Sháníte už dárečky k Vánocům a pečete cukroví? My už pomalu pečem :) Včera jsem dělala sádlové koláčky a minulý týden krásně nazdobené linecké :) Klidně vám před Vánoci nějaké cukroví vyfotím. Také máme už i rohlíčky a pusinky..a co vy? Jaké cukroví pečete vy? Máte nějaký tip, který děláte o Vánocích? My ještě děláme tradiční čokoládu, vaječné řezy, rumové kuličky s kokosem anebo také medvědí tlapky :) Tak já se jdu tedy chystat a možná večer, jestli budu mít náladu a nebudu unavená, se tu stavím a přidám nějaké další nápadité články. Snad se to tu rozjede a teď fakt slibuji, že to tady už neopustím! :D Pa NessinQa

Červené kabátky na zimu

7. prosince 2011 v 22:21 | *NessinQa |  Fashion Articles
Včera jsem zde hlásila velký návrat a to i s novým dessignem, který můžete vidět :) Jak jsem včera slíbila, mám tu také dnes jeden módní článek s červenými kabátky na letošní zimu. Jsou velice módní, elegantní a šmrncovní. Koukněte i na celebrity, jak je nosí a inspirujte se. Já jsem si také jeden obstarala a jsem velice spokojená.
--------------------------------------------------------------------------- -----------------------
Celebrity zleva (Nicole Richie, Leighton Meester, Beyonce)

Z těchto módních celebrit se mi nejvíce líbí kabátek od mé oblíbené ikony Nicole Richie. Miluji spojitost červené s černým, takže si myslím, že zvolené černé kalhoty a doplňky, jako je např. černý pletený baret, kabelka a brýle je opravdu dobrá volba. Taktéž nemluvě o černých, lesklých lodičkách od Christian Louboutin, které jsou hlavně rozeznatelné svou červenou podrážkou.
--------------------------------------------------------------------------- -----------------------
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vybrala jsem pro vás osm červených kabátků ze stránky Polyvore, které se mi zalíbily a které můžete použít jako inspiraci do své hlavičky, jak by asi váš červený kabátek měl střihem či dessignem podle vašeho vkusu vypadat :) Hledejte ve vašich různých obchodních sítích nebo městech.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
TAK KTERÝ SE VÁM NEJVÍCE ZALÍBIL?
---
Teď se podíváme na celý vydařený outfit mé oblíbenkyně Seleny Gomez. Selena v tomto období byla zrovna v Londýně a tak musíme uznat, že opravdu tomuto městu nedělala ostudu. Při cestě ze svého hotelu do BBC World Television Center si na sebe vzala nádherný, červený kabát delšího střihu se zlatými cvočky, ke kterému oblékla bílý roláček, šedou sukni a černé punčochy. Celý outfit oživila krásnou černou mašlí jako pásek na sukni. Opravdu na mě udělala velký dojem a co na vás?

---
(Sienna Miller, Leona Lewis)

Inspirovat se můžete i těmito hvězdami, jako je třeba Sienna Miller ála Červená karkulka :D

Big ComeBack!

6. prosince 2011 v 23:59 | *NessinQa |  News site
----------------------------------------------------------------------------------------
HLÁSÍM VELKÝ NÁVRAT! VRACÍM SE ZPÁTKY NA TENTO MÓDNÍ BLOG!
OPRAVDU SE MOC OMLOUVÁM..ALE NEMÁM JEN TENTO BLOG!
MOC NESTÍHÁM ALE MILUJU TO TADY! MILUJU MÓDU,
PSANÍ ČLÁNKŮ A VŠE KOLEM TOHO..TAKŽE SE BUDU
SNAŽIT! JDU NASTAVIT NOVÝ DESSIGN A ZÍTRA SE
POKUSÍM NĚCO PŘIDAT :))
--------------------------------------------------------------------------------------