Září 2012

Dekorativní vylepšení pokoje do podzimní nálady

30. září 2012 v 23:10 | *NessinQa |  Vylepšení pokojů
Tak konečně tady mám ten článek na přání jedné dívčiny :) Toto trvalo..:D Ivanka chtěla článek o "Dessign Rooms", jenomže pojmů na toto téma je stovky :D Proto jsem včera pěkně dlouho dumala nad tím, jaký článek sestavit..snad po padesáti mých myšlenek, jsem nakonec udělala článek, který mě napadl hned jako první. No ano, vždy se říká, že první myšlenka je ta nejlepší! :D Jedná se přesněji o dessignu pokoje v podzimní náladě, takže ho dávám do rubriky "Vylepšení pokojů". Snad budeš Ivanko spokojená =* NessinQa
Přišel podzim a váš pokoj potřebuje změnu :) Tak, jak MY se musíme více oblékat v tomto ročním období, oblečte tak i váš pokoj..že si to nedovedete představit? Tímto článkem vám ukážu jak :) Je to docela jednoduché, stačí se ponořit do podzimní influence a nechat se vést. V první řadě než začnete, musí být místo, které chcete proměnit řádně uklizené. Záleží na vás, jestli chcete změnit jen váš pokoj nebo společnou obývací místnost, až se i celá vaše rodina cítí ve svém živobytí dobře a útulně. Podzim totiž není jenom veselý svou vysokou škálou barev ale přijdou i takové smutné až někdy depresivní nálady a zvraty, že by bylo mnohem lepší vidět váš celý byt v harmonickém a klidném jasu, který vás zklidní :)
---
Na malou vteřinku se vrátím k úklidu pokoje. Je samozřejmé, jaké praktiky k uklízení využívat. To doufám každý ví..jen se obrátím na další úklidové aspekty. Podzimní nálada ve vašem pokoji nesmí být ničím rušená, takže všechny vaše letní dekorace a poznatky z prázdnin, by neměly v místnosti překážet - (např. pohledy, letní obrázky, letní nástěnka, letní vzory a barvy, povlečení či každá dekorace s letním pocitem).

Jestliže je váš pokoj, či jakákoli místnost k provedení změny uklizená, můžete postoupit dále do dalšího levelu :) Nyní potřebuje vaše postel nový ráz! Změnte nudné povlečení do zajímavějších podle barev, které máte rádi. I vaše oblíbená růžová, princeznovská postel se může hodit do vašeho podzimního pokoje. Je mnoho variant, jak si zařídit pokoj dle vašich představ. Na zeď, nad postelí, na záclonku či na závěs můžete zavěsit nejlépe bílá světýlka, která nebudou dojímat vánoční atmosférou. Zajímavé cestovní kufry anebo starší kufříky po babičce jsou perfektní obměnou pro dekoraci vašeho pokoje vedle postele jako nápaditý třípatrový stolek. Další skvělou radou je pletený taburet. Ten si můžete buď koupit anebo sami uplést na váš nezáživný taburet z proutí, kůže či v jiné podobě. Sezení na něm bude určitě teplé a pohodlné :)
Polštářky - další skvělá rada! Miluji tyto měkkounké podušky. Různé tvary, barvy, vzory, materiály..záleží jen na vás, jaké se vám líbí. Dejte jim místo na postel, křesílko, pohovku..dále i na koberec, což vytváří perfektní, útulnou místnost. S kámoškou můžete sedět na kulatém koberečku s polštářky, lakovat si nehty a číst módní magazíny..znáte to :P Druhý tip - lampičky..rozvleklá řada :) A to buď stolní, vyvěšené či stojací - vzorované či jednobarevné do podzimních barev, extravagantní nebo jednoduché, lampa ála klec..je toho mnoho! Jestli jste na tom s penízky špatně, a máte nějakou starší nezajímavou lampu, můžete si vytvořit zcela novou a stylovou. Na jakoukoli látkovou či sklovitou lampu si nakreslete různé barevné motivy, obrázky nebo vzory. Jestli si nevěříte a myslíte si, že nejste zruční, kupte si zajímavé nálepky (např. motýlky, vzory, listy) anebo vhodnou tapetu, kterou můžete na vaši svítilnu použít. Dále si můžete na svou lampu podle jejich rozměrů uplést materiál jakékoli barvičky a poté svou lucerničku obléct :)
---
Obrazy na stěnách dodají vašemu pokoji umělecký charakter. Já jsem si zamilovala styl obrazů do tří nebo čtyř forem a to sice vedle sebe anebo do sestupů. Dále miluji obrazy od Andy Warhol a to například jeho díla s Marylin a Audrey Hepburn, který také dával obrazy do třech a čtyř etapách :) Vyberte si obrazy, které vám něco říkají a jejich krásu budete vnímat. Dodají vám energii a budou vás uklidňovat :)
Dalším mým zajištěným typem je nástěnka. Udělejte si ji sami podle vašich představ s podzimní atmosférou a podzimní módou :) Nemusí to být nástěnka udělaná jen z výstřižků vašich magazínů, ale také z fotek vašich zážitků. Přidělejte na nástěnku barevné vylisované listy z knížky, nalepte na okraje nástěnky nějakou zajímavou látku či materiál a vaše nástěnka bude hned jako vyměněná! :)
---
Proutěné koše všech velikostí na úložný prostor jsou vhodné na obměnu vašeho nábytku. Jsou jak perfektní dekorací, tak i praktickým bodem. Malé košíčky pro vaši kosmetiku nebo další záležitosti, umístěte na poličky, stolky, stůl anebo na parapet u okna :)
---
Ve vašem pokoji by neměly chybět různé květiny a rostliny, které nám dodávají pozitivní energii a tím i vliv na naše prostředí a smysly. Živé květiny jsou samozřejmě nejlepší variantou ale umělé vám vydrží napořád. Zde ale musíme mít na paměti je udržovat čisté a bez prachu. Nasbítejte si plody, které rostou na podzim a vydekorujte si s nimi pokoj :) Malé podzimní bobule na větvičkách si můžete vložit do květin anebo volně pohodit na poličky.
---
Teplé pletené dečky, polštářky, podsedáky :) Inspirujte se..
---
Do různých mís můžete vložit podzimní plody :) Šišky, žaludy, kaštany, vlašské a lískové oříšky, šípky, jeřabiny apod.
---
Kdo by nechtěl tuto dokonale skvostnou skříňku vypadající jako velký kufr od Louis Vuitton :))
---
Luxusní podzimní svíčky Yankee Candle provoní celý váš dům :)
---
Barevná mísa s ovocem dodá tu pravou náladu, rozzáří pokoj hravými barvami a navíc, když budete mít na něco chuť, stačí sáhnout do mísy s ovocem a hned v sobě budete mít nějaký ten vitamín :) Na větvičky, které si můžete přinést z venku navěšte papírové koule, které si můžete udělat sami doma. Zmačkejte papír do tvaru kuličky v jakýkoli rozměrech a nabarvěte je, nebo nalepte do hezkého materiálu a poté přelepte lepící páskou.
Další skvělou lehkou radou pro váš podzimní pokoj jsou opět vlastnoručně udělané dekorace :) Vyhledejte například čisté, zavařovací sklenice a vložte do nich nakrájený pomeranč, citron či grep s borovými větvičkami, listy nebo hřebíčky a celou skořicí. Takových různých druhů si můžete udělat na spousty variant, jako dole na obrázku. Provoní celý pokoj a navíc pak usušený pomeranč nebo citron je dobrým účinkem pro odehnání hmyzu. Takže když vám ovoce uschne, nezmatkujte a tyto zajímavé, originální sklenice půžete nechat přes několik měsíců. Navíc je to i skvělý tip na Vánoce :)
Máte obyčejné čajové svíčky, ale nemáte žádný pěkný svícen? Tak si ho udělejte..stačí vám pouhá malá sklenička (ale taková, kde se vejde svíčka), dva kusy krajkové látky (můžete použít i starší záclonu, kterou nebude mamka potřebovat) a nalepit ji celopovrchově rychleschnoucím lepidlem. Další látku mějte v jiné barvě, než předchozí a nalepte ji v menší vrstvě materiálu (viz. na obrázku)
---
Vaše okna jsou smutná, když nemají žádná oživení..navěste na ně zajímavé záclonky a závěsy do podzimních, teplých barev a váš pokoj bude ihned útulný! :)
Vylisujte si krásné listy nasbírané z vašeho parku a poté je nalepte na čtvereček papíru či krychlové dřevo a vyvěste si je na zeď :) Také dobrá praktika, když nejsou penízky na drahé obrazy..Další skvělou, naprosto úžasnou věcí jsou nebesa nad postelí anebo nad váš koutek :) Tato věc bohužel není jednoduchá jako ostatní body..sami by jste s tím měli problémy, jestli ale máte šikovného taťuldu, strejdu nebo bráchu a byli ochotni vám pomoct, bylo by to kouzelné a tak snové místo :) Nemyslíte?
---
I na talíři se na vás může koukat podzim :) Namalujte si na hrníčky, misky či talíře barvami na sklo a keramiku krásné listy či jiné obrázky.
DALA JSEM VÁM INSPIRACI NA PODZIMNÍ DEKORACI? LÍBIL SE VÁM TENTO ČLÁNEK? A JAKÝ CHCETE PŘÍŠTĚ? :)

Fall is Here!!

30. září 2012 v 12:59 | *NessinQa |  Other Articles
Ještě než skončí září..což bude už zítra, přidávám článek o mém oblíbeném podzimu, který jsem psala už asi před týdnem :D Jen mi pořád přišel ho přidat ty uplynulé dny nevhod :D Víte..už asi od včerejška dělám článek vztahovaný o "Dessign Rooms" a nějak mi to trvá xD Tak než ho dodělám, a to nevím kdy, přidávám tento článek, až tu nejste bez ničeho :D
PODZIM JE TADY! Toto kouzelné roční období přišlo officiálně v pátek 21.září :) Já osobně podzim miluju!! K vyjmenování mých oblíbených věcí, co dělat na podzim je mnoho! Anebo názory, proč mám tak moc podzim ráda. Mám k němu nějaké zvláštní pouto..samozřejmě bych podzim ještě více milovala, kdybych bydlela daleko odtud..co třeba takový Londýn, Paříž či New York? Ááách..parááda! ♥
...
...
Podzim je fascinující hlavně svými pestrými barvami :) Listy na stromech se obarvily do barevných paletek barev a padají dolů na zem, kde vytvářejí kompozici smíšených barev a odstínů. Je chladněji a vychází takzvaně "zubaté slunce" :D Nosí se teplejší oblečení, vrství se oděvy přes oděv a módní profíci rády zasahujou do různých nových podzimních experimentů, či vymýšlejí každodenní zajímavé modely :) Zkrátka podzim je hravý..nejen v přírodě ale i v pouličních stylových ikonách!
...
...
Jenomže ne vždycky se nám může počasí zdařit..na podzim bývají i dosti sychravé dny bez sluníčka :( V takovém počasí, aby člověk z domu ani raději nevylezl..brrr :/ Na to mám nejlepší praktiku zůstat doma zabalená do teploučké deky s horkým čajem (nejlepší podzimní je jablkový se skořicí a hřebíčkem) a oblíbeným filmem či seriálem společně se svým miláčkem anebo kamarádkou :) Další způsoby, jak se zabavit v sychravém podzimu mám mnoho..(určitě pak napíšu článek)
...
...
Jak to vidím já: Procházky po Central Parku s teplou kávou v ruce, očima vidící nádherné stromy všech možných podzimních barev a hustý koberec z popadaných krásných listů, zahalená v měkkounkém svetříku a teplé šálce, v krásných botkách od Jeffrey Campbell anebo s pohodlnými válenkami :) Poté sednouti si na lavičku k pozorování okolního světa lidí kolem nás a bezstarostný odpočinek s doléhajícími, teplými, slunečními paprsky ozářené na mé pleti..A dále..? To záleží na mém dalším pokračování v mé mysli :D A jak to vidíte vy?
...
...
Jaké pocity si představíte pod myšlenkou, kdyby jste seděli v krásném podzimním parku? Co vidíte a jak se cítíte? V jakém prostředí a času jste zaznamenáni? Toto vše zastihuje vaši osobnost =*
...

A CO VY? ZAPŮSOBIL NA VÁS URČITÝM DOJMEM TENTO ČLÁNEK? MILUJETE TAKÉ PODZIM?

Ashley Tisdale and her Wardrobe - The Coveteur

29. září 2012 v 17:00 | *NessinQa |  Celebs Style
Jelikož Ashley Tisdale je má velká oblíbenkyně i stylová ikona, přidávám o ní článek do rubriky "Celebs Style". Jedná se o nové fotografie jejího luxusního šatníku a jeho detaily :) Mít její šatník - TO JE SEN!!!
Ashley Tisdale, sdílela odkaz, přes Twitter, se svými fanoušky o své účasti v - "The Coveteur", kterou založil designér Erin Kleinberg a stylistka Stephanie Mark. "The Coveteur" je nový způsob, jak se dívat na tvůrčí proces a vlivy některých z nejvíce uznávaných světových hvězd. "The Coveteur" vás pozve do skříně vlivných kulturních prognostiků po celém světě.

---
Cítili jsme se svědky toho, jak Ashley Tisdale roste před očima. Ačkoliv její dny na Disney jsou daleko za ní, Tisdale je jistě daleko zralejší pro role a pro její chvályhodné úsilí. Zatímco si každý nejvíce pamatuje její roli Sharpay (RIP HSM), Ashley přidala příspěvek hudebního umělce a producenta do svého životopisu. Dokonce bude hrát v několika budoucích epizodách v seriálu "Sons of Anarchy" a bude mít hlavní roli ve "Scary Movie 5" (Anna Farris).
Ashley roste, ale je zřejmé, že její styl se také vyvinul. Když jsme přišli domů k Ashley, udělala nám velkou prohlídku kolem domu, který postavil od nuly její otec, včetně záviděníhodné projekční místnosti. A můžete si být jistí, že žádný detail není přehlížen, zvláště když jsme přišli k Ashleyině obrovské skříňi. Pravděpodobně budete ale více překvapeni z její kolekce bot Nike, pro dívku, která miluje dobré Louboutins, Ashley má dobrý styl na tenisky. Rozhodně nás překvapila svou důmyslnou a obdivuhodnou chutí k estetice. Ale budete to muset vidět na vlastní oči.
Věci bez kterých Ashley nemůže žít:
------------------------------------------------------------
1) Moje fenka Maui.
2) SmartWater.
3) Chanel řasenka.
4) Můj telefon.
5) Moje auto.
------------------------------------------------------------
Ashley okomentovala pár věcí pro "The Coveteur":
- Můj táta postavil můj dům od začátku, a já jsem vždycky věděla, že velké skříně jsou nutností, protože jsem chtěla vidět všechno. Růžový taburet je na zakázku a chtěla jsem vždy bílé stěny pokoje, aby byla výrazná barva všeho oblečení a bot!

- Nikdy jsem nevěděla, jak moc jsem milovala boty, dokud jsem nepracovala jako stylista! Většina mé sbírky je na různé události. Vždycky hodně dávám na boty. Louboutins boty jsou tak legrační, každý outfit s nimi vypadá lépe!

- Miluji Louis Vuitton! Dobré pro každou z mých tašek je, že každá z nich je pro jiné místo. Každá z nich má svůj příběh: obvykle je používám, když jedu do práce. Líbí se mi, že každá z nich je zvláštní, a ne, že jdu do obchodu a koupím si nějakou jen tak. Já jsem vždycky chtěla, aby každá z nich měla nějaký příběh.
- Jednou z barev v mém domě je béžová, protože jsem chtěla, aby pro mě byla relaxační. Tato taška Chanel byla dárek od mého šéfa, Billa, na moje narozeniny, takže je to jako můj druhý otec.
TAK CO VY NA TO? LÍBÍ SE VÁM ASHLEYNIN ŠATNÍK?

Summer Memories Look

29. září 2012 v 3:36 | *NessinQa |  My Outfits
Přeji pěkný víkend :) Letní vzpomínky..tak jsem vzpomínala na léto, když byly ještě prázdniny a neměla jsem žádné starosti se školou..proto přináším dvě fotografie týkající se léta v mém Summer Looku :) Mimochodem tam mám trošku vyžehlené vlasy ale ne úplně, protože se mi v dannou chvíli zvlnily :/ Na sobě jsem měla své mini šaty bez rukávů v červené barvě doplněné mým oblíbeným bohémským, řemínkovým páskem, doplňky a páskovými botkami na klínku v hnědo-hořčicové barvě :) Ach, ty dvě barvy při sobě miluji > mimochodem dokonalé barvy na podzim!
---
Ou..helemese se..právě jsem si vzpomněla, že mi tak někdo řekl,
že jsem prý nová sestra Kardashian..:D NessinQa

Přípravky řady "I love" - Douglas

29. září 2012 v 0:42 | *NessinQa |  Cosmetics
Přináším vám mini beauty tip na účinnou, vhodnou a voňavou kosmetiku řady "I Love" z parfumerie Douglas. Tyto přípravky nejsou testovány na zvířatech :)

Produkty mají vysokou škálu ovocných aromat a to sice například: borůvka, jahoda, kokos, vanilka, mango, papája, malina a ostružina, limetka atd. V této kolekci najdete tělové mléko/máslo, sprchový gel, tekuté mýdlo, pěnu do koupele a balzám na rty. Moc se mi líbí dessign kosmetiky a danné vůně :) Chtěla bych vyzkoušet všechny! Zkrátka miluji vůně, a co vy? Myslím, že taková ovocná pěna do koupele z této řady dodá vašemu tělu i mysli dostatečné uklidnění pro podzimní chmury. Navíc.. když je venku chladno, není nic lepšího, než si dát teplou koupel s vaší určitou oblíbenou vůní této pěny :) A ještě něco..myslím, že je to také skvělý dárek k narozeninám, k Vánocům či na svátek :*


MÁTE NĚJAKÝ TENTO PRODUKT OD ŘADY "I LOVE"? JSTE SPOKOJENI?

Relaxation & Meditation

28. září 2012 v 19:06 | *NessinQa |  My Tips & Ideas
Hey Guys :) Jaká nádhera, nebýt dnes ve škole :D Vskutku mi to pomohlo, protože přes tento týden ve škole jsem byla vážně unavená, až jsem z toho onemocněla..ale je mi lépe! :) Tak jsem si konečně mohla spát do kolika chci..bylo skvělé to dopolední probuzení :D Ráno nic nedělání xD Zkrátka, dnes jsem si udělala den pro sebe :) Takový uvolněný, plný meditace a relaxace :) UDĚLEJTE SI TAKY! ♥ Dnes máme pro tento požitek i náramně krásné počasí :)

Dnes jsem si otevřela mou oblíbenou meditační knížku se 101 praktickými radami a s úžasností jsem si ji snáze předčítala :) Poté jsem si zapálila vonnou svíčku s aromatickou vůní jasmínu a vanilky, po bytě jsem rozprášila lehkou, čistou vůni levandule, pustila jsem si meditační hudbu a usedla jsem na podložku, umístěnou v klidném prostorném místě. Dnes jsem byla celý den sama doma, takže prostředí bylo velice vhodné..nikdo mě nezatěžoval svými myšlenkami a při meditaci jsem nebyla narušena žádnými vnějšími vlivy. Nejlepší by sice byla venkovní relaxace ve vhodných podmínkách, v určitém klidném prostředí a čistou přírodou ale bohužel nemám tuto možnost. Musela jsem se spokojit s vnitřní oázou.


Pohodlně jsem usedla do "klidu mysli a těla" v tureckém sedu, které dodává tělu stabilitu, uvolnění a pohodlí. Ruce jsem si položila tak, jako "ruce Buddhy", a to znamená, že jedna dlaň je vložena do druhé. Tato poloha rukou je nejlépe vyhovující, když se palce opírají o sebe. Pomalu ale hluboce jsem prováděla rytmický cyklus správného dýchání. Po půl hodince uvolňující meditace jsem se cítila jako znovuzrozená. Přinesl mi psychické i fyzické změny. Připravila jsem si poté zelený čaj, který je po meditaci řádně přijatelný :) Po vypití dobrého čaje jsem praktikovala svou domácí jógu z knížky a jak mi bylo hned na světe krásně :)


Odpoledne jsem si udělala dobrý oběd z japonské rýže, zeleninou a kuřecím masem na olivovém oleji :) Dále jsem se šla natáhnout do teplé koupele a poté jsem si malovala různé skicy. A co vy? Jaký den jste měli dnes vy?

Today’s Tune: Foxes - Home

28. září 2012 v 16:31 | *NessinQa |  Todays Tune
Vidím, že mi předchozí článek nikdo moc neokomentoval..to je mi líto, tak napište si, co by jste tu chtěli :) Já udělám nějaký článek moc ráda, mám na to náladu! ♥ Jako první dnes přidávám na volný pátek můj absolutně nej nej nejoblíbenější song "Home" od naprosto dokonalé zpěvačky Foxes! Ona je zkrátka úžasná, má tak krásný hlas, skvělou osobnost a vůbec..ta hudba, ty nástroje! Boží..:) Naprosto jsem si tuto zpěvačku zamilovala! Chci ihned její CD! Určitě to není poslední song, s kterým se s vámi podělím :) Napište mi svůj názor, jak se vám líbí, děkuji :*

Heidi Klum: Emmy Awards 2012

28. září 2012 v 1:59 | *NessinQa |  Of Red Carpet
Ahojki mí drazí zlatí, konečně jsem se dopracovala k jednomu módnímu článku vztahovaný na módu celebrit, aneb "To nejlepší z červeného koberce". Určitě tuto rubriku znáte :) Když se uskuteční nějaká větší akce celebrit, vždy si vyberu podle mého vkusu tu nejlepší a vy mi poté můžete vytknout anebo naopak pochválit můj názor, či říci, která celebrita se VÁM podle vašeho vkusu a názoru líbila nejvíce :) Tak jdeme na to:

Slavná, úspěšná modelka a herečka zazářila na letošním Emmy Awards 2012 v nádherné, blankytně modré róbě s hlubokým výstřihem a vysokými rozparky, které poukazovaly její krásné sexy nohy. Této 39-letté krásné modelce neubral na kráse při nejmenším ani rozvod se svým ex-přítelem Seanem, který se stal v lednu tohoto roku po sedmi letech manželství a nyní se opírá o svého nového přítele (svého bodyguarda) Martin Kirsten. Nádherná žena, jako je zrovna Heidi, by nemohla zůstat dlouho sama..to nám také ukázala, jak ohromně může vypadat na této akci, která se uskutečnila přesněji 23.září v Los Angeles.
Heidi měla na sobě fascinující, naprosto dokonalé dlouhé šaty s rozparky od Alexander Vautier z kolekce Haute Couture Spring 2012. Tyto snové šaty z šifonu ze třicátých let, okamžitě Heidi padli do oka a zamilovala si je! Barva, průsvitnost a vzdušný pocit z šatů..to vše Heidi zprvu zahlédla a ihned do nich padla svou láskou :D

Stylista Heidi Clum: "Jsme vždy rádi, když pracujeme s novým a nadaným designérem," říká její stylista Maryam Malakpour. "Nedávno jsme začali pracovat s Alexandrem Vauthier a když nám ukázal svou sbírku, Heidi okamžitě padla v lásce do průsvitných, dlouhých šatů s blankytně modrou barvou."
Dalším poznatkem Heidiné bezkonkurenční stylizace jsou samozřejmě botky na podpatku a doplňky. Krásné high heels ve stálém odstínu barvy šatů jsou od značky Charlotte Olympia a luxusní šperky od Lorraine Schwartz.

Co se týče vzhledu úpravy vlasů Heidi, její kadeřník Oribe Canales vytvořil styl připomínající půvab Hollywoodu. "Inspirací pro styl je kombinace 70. a 90. let," říká o vzhledu, který Heidi vybral sám. "Zesnulý ale sladký, měkký ale závažný."
A JAK VÁM SE LÍBILA HEIDI? VYBRALI JSTE SI NĚJAKOU CELEBRITU,
KTERÁ SE VÁM NA EMMY NEJVÍCE ZALÍBILA?

My Elegance Outfit

24. září 2012 v 19:35 | *NessinQa |  My Outfits
Hey my darlings :) Tak tu zase přináším nějaký ten článek spjat s módou, respektive spíše můj outfit než-li módní článek ale snad mě chápete, že nemám moc času..mimochodem mě chytla nemoc, mám horečky, bolí mě v krku a vše mě bolí :( Ale stejně chodím do školy..nesmím zameškat :D
---
Každopádně velice děkuji za některé krásné komentáře co se týče článku s titulkem "Busy learning!! and Sad". Jste strašně zlatí a tak milí, až najednu dívčinu, která mi tam napsala dost slabomyslný komentář, který mě vážně rozhodil :/ Samozřejmě nic z toho není absolutně žádná pravda..tedy je to její názor, ať si ho nechá ale nebudu to tady zveřejňovat..kdo chce, ať se podívá sám..! Samozřejmě nejsem žádná uťáplice a neodpustila jsem si ji něco odepsat..Nemám sice s ostatními lidmi v mé blízkosti moc intersubjektivity ale to neznamená, že by mě tím nějak ostatní soudili, jako právě tato "chytrá" slečna..dej si pohov, nemáš naprosto žádnou interiorizaci norem!!!
---
A nyní k outfitu :) Tento jednoduchý elegance styl se skládá z bílého, háčkovaného topu, tmavými punčochy, slonovitě bílými dřeváky a mého oblíbeného krémového šátku se vzory, který jsem si obtočila kolem krku směrem na stranu, aby vzhled vypadal o něco graciézněji :) Dvě fotografie jsem upravila do období starších let, protože miluji jejich způsob provedení barev :* Také mi tyto fotky připoměly kapku starších dob a já prostě miluji "Years old". Někdy si říkám, že by bylo snad lepší žít v dávných dobách..tam by mě vzali k sobě rozhodně úctyhodně.
---
---
A nyní jedna má rada: Příroda je lék..nenechejte se zničit ani ničím zvyklat! Buďte sami sebou a v žádném případě nikoho neposlouchejte! Jste správci vlastního osudu! ŽIVOT JE VÁŠ, JEN VÁŠ A NIKDO NEMÁ PRÁVO VÁŠ ŽIVOT ZMĚNIT ANI VÁS SAMOTNÉ! ♥
---

France Decoration (Eiffel Tower)

23. září 2012 v 0:37 | *NessinQa |  Favorite Things
Ahooj, mám tu další mou oblíbenou věcičku a to dekoraci v podobě Aiffelovi věže, kterou jsem si koupila minulý rok v Paříži jako suvenýr :) Její místo ji patří v mém pokoji a jak si můžete všimnout, zdobí ji několik mých doplňků :) Dále můžete vidět kousek mého zlatého zrcátka s Pařížskými památky opět z Paříže :) Další věci nebudu rozebírat, vidíte je sami .. snad se vám můj Pařížský koutek líbí..už jen ta zelená umělá rostlinka a béžový Teddy Bear dává najevo francouzké prvky :)

Busy learning!! and Sad

19. září 2012 v 17:28 | *NessinQa |  Personal Photos
Jsem dost zaneprázdněná učením..omlouvám se! A také jsem dost smutná, je mi šílenáá zima a něco na mě leze..je toho moc :/ Všechno mě štve, vše mě bolí a zase mám pocit, že na tomto světě nemám ani být a že jsem tu zbytečně :(


Mozzarella with Cherry Tomatoes

17. září 2012 v 22:11 | *NessinQa |  Favorite Things
Hmmm...:) Dnes jsem měla na večeři sýr mozzarella s cherry rajčátky, olivovým olejem a sušenou bazalkou :) Miluji to! Zdravá, dietní večeře a přesto tak chuťová..=* Dělám si ji na více způsobů.. Máte také rádi tuto pochoutku?


Today’s Tune: Lykke Li

16. září 2012 v 20:17 | *NessinQa |  Todays Tune
Ahooj, omlouvám se za velkou neaktualizaci ale je škola a já budu maturovat! Nemám skoro vůbec žádný čas..tady mi to dává větší práci psát nějaké větší články týkající se módy anebo upravovat mé pořízené fotografie, než na mém druhém blogu o Vaness..tam také nechci zklamat fanoušky blogu a fanoušky Vanessy, takže tam přidávám stále, když mám aspoň trošku času. Tady se mi poslední dobou ani nechce chodit, myslím, že je to k ničemu..hlavně co se týče návštěvnosti atd. Přidávám jeden song, ať je tu něco nového..v pátek jsem objevila tuto písničku, do které jsem se strašně moc zamilovala! Ta hudba, song a ten hlas..naprosto boží!!

My Today Outfit

4. září 2012 v 15:39 | *NessinQa |  My Outfits
Hello my darlings :)) Jsem moc ráda, že se vám líbil můj včerejší outfit na první den do školy! ♥ Proto přináším opět můj další styling, který jsem měla dnes :) V tuto dobu ho mám také na sobě ale za chvíli se nejspíše převleču do něčeho pohodlnějšího :D
---
Dnes jsem si oblékla outfit laděný do podzimních barev..mimochodem - MILUJU PODZIM! Ale nesmí být upršený! Takové pěkné teplo se svetříky, chození do kaváren, padání lístečků, krásné barevné stromy :O Ááách..to je ráj :D Zpátky k tématu .. Tří barevné šaty z Lindexu jsem nedoplnila skoro žádnými doplňky. Kolem krku mám jen zlatý řetízek s křišťálem, který nosím každý den..je to takový můj talisman :D K šatům jsem zvolila černé nadkolénka a dřeváky ve stejné barvě se cvočky. Za tašku jsem si vybrala tmavě vínovou kabelku s imitací hadí kůže :) A jako naposled hnědý, dírkovací svetřík ♥ Opět jsem zvolila účes za můj oblíbený, volnější drdol :))
---
Pořídila jsem fotky se svetříkem i bez :) Obojí varianta je super :D
---
Na fotce dole můžete názorně vidět vzorované dírky na svetříku :) Svetr má také dvě šňůrky, z kterých si mohu udělat mašličku a vypadá to opět o něco originálněji :D (viz. na dolní fotografii vpravo)
---
Ještě jsem nepopsala líčení, jestli by to někoho zajímalo :D Dnes jsem měla o něco tmavší makeup než včera. Nejspíše to bylo jen kvůli těm rtům. Použila jsem mou oblíbenou rtěnku do vínovo-hnědé barvy..ten odstín nelze přesně popsat :/ K outfitu se to ale extrémně hodilo :D Pak určitě řasenka, černá tužka na oči a pudr..A JE TO!
...
TAK CO? LÍBÍ SE VÁM MŮJ DNEŠNÍ OUTFIT? XOXO VANESSKA =o*

My Outfit for the First Day of School

3. září 2012 v 15:19 | *NessinQa |  My Outfits
Hey Guys..jsem moc ráda, že se vám líbil předchozí článek aneb "Co si vzít na sebe první školní den". Tak co, jak jste uspěli? Někteří z vás se mě ptali, co jsem měla na sobě já :) Abych to nemusela psát, tak jsem se pro vás rovnou nechala vyfotit :D Jelikož byla ráno docela zima a opravdu jsem neměla vůbec náladu, oblékla jsem si na sebe jednoduchý, pohodlný outfit, jak jsem psala včera :)
---
Outfit se skládal z krémového svetříku, džínových šortek, vzorovaných punčoch a nových leopardík botiček na klínku. Vzhled jsem doladila tenkým, hnědým páskem do kraťásek, šperkem s vínovými peříčky, velkými prsteny a malými nášničky ve tvaru mašličky :) To všechno jsem dokončila líčením skládaného z řasenky, černé tužky, černých linek na kočičí oči, pudrem, jemnou tvářenkou a bezbarvým leskem na rty :) Jak jste se dočetli, tak makeup jsem si nedávala :D Jako skoro nikdy ovšem..xD Účes jsem si zvolila do méně utaženého drdolu s pramínky.
---
...
ZAUJAL VÁS MŮJ OUTFIT NA PRVNÍ DEN DO ŠKOLY? SHODLI JSME SE? :D

V čem vyrazit na první školní den?

2. září 2012 v 18:37 | *NessinQa |  Fashion Articles
Ahoj moji drazí, tak jedna slečna mě požádala o článek "V čem vyrazit na první den do školy". Je to vcelku sranda, jak rychle to uteklo..určitě si pamatujete, když jsem tu před dvěmi měsící přidávala článek "V čem vyrazit na poslední den do školy". (Můžete si ho kliknutím připomenout). Ten jsem však přidávala s velkou chutí! Já snad půjdu zítra do školy v mikině a teplácích xD No ale zpátky k článku..
---
Udělala jsem sety outfitů opět na polyvore a to do většiny případů :) Bohužel nevím, jaké bude zítra počasí..všude bude určitě jinak, a tak přidávám více možností. Také má určitě každá slečna jiný styl a tak se nemohu trefit do každého..nevidím ani váš šatník, co ukrývá..takže až tak poradit nemůžu. Nemohu vám ani poradit, co vám sluší, protože nevím jakou máte postavu, jak vypadáte co se týče barvy pleti - například jaké barvy vám sednou a v čem se cítíte dobře..ale i tak, to opět zkouším a vy mi napište svůj názor :) Jedeme...
KDYŽ BUDE TEPLÉ A HEZKÉ POČASÍ

1.) Verze tří šortkových outfitů s topem: Připravila jsem pro vás tři outfity s kraťásky s každým jiným stylem.

První outfit se zakládá na dívčí hravý styl, který je poukazován do pastelových barviček. Zkuste si hrát s barvami..tmavě koralová se perfektně hodí k tyrkysové nebo pístáciové barvě. S krémovými šortkami z krajkového materiálu budete originální. Nazujte buď sandálky anebo botičky ve veselé barvě na platformě :)

Druhý outfit je pro slečny, které nezapřou svůj rock styl :) I ten se může na první den do školy náramně hodit! Vyrazit po prázdninách do školy s nějakým stylem je mnohem jednodušší, než na poslední den..ten přeci musí být trošku více elegantní, když je ten den tak výjimečný koncem celého ročníku a rozdávání vysvědčení. Světle modrý top s límečkem a knoflíčky doplňte náhrdelníkem s křížkami..džínové šortky se cvočky už nepotřebují žádný pásek ani řetězy. Botky máte na výběr z dvou variant. Můžete si vybrat, záleží na vás jestli zvolíte botky na klínku anebo balerínky se cvočky.

Třetí outfit je pro dívky s elegancí :) Červeno-černá varianta barev nikde nezklame! Outfit doplňte nejlépe zlatými a černými doplňky. Na nožky nazujte nude high-heels nebo leopardí balerínky. A kdo nemá rád tento vzor, zkuste něco jiného. Jen se držte barev, ať máte v tomto outfitu maximálně jen tři barvy. (Červená, černá, béžová)
...

2.) Verze tří sukýnkových outfitů: Kdo raději dává přednost sukním než šortkám, zamiřte se na tyto typy!
První elegantní outfit do černé a krémové barvy je neodolatelný jako Coco Chanel! Svůdná a tajemná!
Druhý outfit s koralovou sukní do pasu a lodičky s otevřenou špičkou hodící se pro dámy!
Třetí outfit pro slečny milující romantiku, něžnost a hravost.
...
KDYŽ SE NEVYVEDE POČASÍ TAK, JAK BY CHTĚLO

3.) Dva outfity do deště: První outfit je hoden pro dívky milující Pařížskou eleganci. Sezonní vzhled s tmavě modrou barvou s ohnivě rudou je vynikající kombinace! Velké plus jsou puntíky na šortkách s tenkým páskem s mašličkou a černé punčochy. Lakované klínové botky s pásky, korále na ruku a vínová či hnědá kabelka!

Druhý outfit je obyčejnější ale praktický. Úzké světle modré džíny s kotníčkovými botičkami, tunika a volánkový blejzr s doplňky :)
...

4.) Verze tří pohodlných outfitů: Poslední tří outfitový set tu mám pro ty, co sází na pohodlnost anebo zrovna zítra budete mít na tento vzhled náladu, stejně jako já :D S těmito typy nemusíte nic extra vymýšlet :P Vypadat budete stejně úžasně, jako kdyby jste měly na sobě všechny předchozí outfity :))

První outfit si můžete na sebe vzít v jakémkoli počasí. Proto si podobný styl můžete připravit už předem, než vyrazíte do školy, což znamená dnes večer :D Šedá mikina s doplňky vypadá opravdu perfektně! Plus denimové šortky se zajímavými punčochy a vhodná obuv. Jako doplňky bych zvolila černý baret s brýlemi a stylovou kabelku.

Druhý outfit je snad nejpohodovější..zajímavé legíny s různými vzory - (radila bych černobílé) a šedá mikina. Opět nezapomeňte na doplňky! Skvělá obuv by byla ta, co je právě viz. nahoře k tomuto outfitu :)

Třetí outfit už nepotřebuje ani popis :) Je zkrátka jednoduchý a stylový..všechny outfity jsou si vcelku podobné! V tomto vzhledu sázím na méňě barevnosti :) Lehce roztrhané šortky doladěné vytahanější mikinou a stříbrnými doplňky nikdy nic nezkazí! Je to rockové, pohodlné a stylové! K tomuto outfitu bych volila vlasy do méně utaženého drdolu a bezbarvý lesk na rty :)
---
TAK KTERÝ SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ? VÍTE UŽ CO SI VEZMETE NA SEBE?

Crabtree Evelyn - Lip balm

2. září 2012 v 15:33 | *NessinQa |  Cosmetics
Mám tu jeden skvělý Beauty typ :) Jde o kosmetickou značku Crabtree Evelyn a jejich úžasné balzámky na rty.
Tyto voňavé balzámy jsou podávány v tubičce, takže nanášení je jednoduché a praktické. S těmito balzámy mám praxi, u nás se sice neprodávají ale objednala jsem si dva už dávněji z jejich webu crabtree-evelyn.cz Balzámy nádherně voní, vyživují, hydratují a jsou dlouhotrvající. Na výběr je z několika příchutí, například povznášející citron s medem, osvěžující máta, dekadentní vanilka, sladká čokoláda, karamel nebo granátové jablko. Já jsem si objednala mátový a citronový s medem, protože mě nejen oslovily příchutě ale také uchvátily svým dessignem :)
JAKÝ BY JSTE SI VYBRALI VY?
---
Mezi novinkou v těchto účinných balzámech je balzám řady Gardeners, které obsahuje bambucké máslo, včelí vosk a mangový olej. Vaše rty budou tedy díky němu krásně jemné a hebké. Stojí v přepočtu 350,-Kč ale stojí za to! Jelikož jsem s těmito balzámy velmi spokojená, mám v plánu si pořídit další a bude to určitě od řady Gardeners :) Za chvíli nám končí léto a bude začínat podzim a já jsem velmi citlivá na podzimní a zimní počasí, takže se budou vskutku hodit.


Štastlivci, kteří bydlí v Praze si nemusí tyto balzámy objednávat po internetu a čekat na jejich dovoz a mohou si jednodušše zajít do jejich obchodu na ulici Na Příkopě 22, Praha 1

Me with Blonde Wig

2. září 2012 v 12:28 | *NessinQa |  Personal Photos
SPRING BREAKERS..xD Aneb zkoužka, zda si blondýnky užijí více legrace :D
Nebojte se, je to jen má blond paruka..CO NA TO ŘÍKÁTE? *NessinQa


Dress 50's Style

2. září 2012 v 0:28 | *NessinQa |  Vintage and Retro Style
Mám tu konečně nějaký módní článek :) Jelikož miluju starší dobu, tak se nyní zaměřuji na šaty stylu 50.let, do kterých jsem přímo poblázněná! ♥ Jsou naprosto božské, líbí se vám také anebo preferujete jiný styl šatů?
---
Tyto elegantní šaty zasahují v délce po kolena. Každé šaty jsou výjimečné a všechny působí svou originalitou. Šaty mají buď rukávy anebo jsou bezrukávové. Některé šaty mohou mít i límeček a to do kulatého nebo špičatého tvaru, či mašli, která je přišitá na průkrčníku. Záleží na vkusu a citu pro módu. Šaty s límečkem už nepotřebují příliš mnoho doplňků.
---
Každé šaty mají samozřejmě pokaždé jinou barvu, materiál a vzory. Tyto nádherné šaty však nemusí mít nutně jen jeden přiložený materiál - (např. třetí šaty nahoře) Vrchní díl šatů je z krajkového materiálu krémové barvy a jejich dolní část červené sukně s puntíky je z bavlny. Každá část má jinou barvu, jiný materiál a to vypadá opravdu geniálně :)
---
---
Tyto vkusné šatičky 50.let vypadají roztomile, když se v pase přepne tenký pásek jiné barvy, než jsou danné šaty. V okamžitém rázu šaty zajiskří a ihned z nich vznikne nová podoba :)
---
---
Šaty mohou být samozřejmě i bez jakýchkoliv vzorů. Určitým ženám či slečnám více vyhovují jednobarevné materiály, které doplní doplňkami a vhodnou obuví. Jednobarevné šaty s knoflíčky či menší ozdobou se hodí na romantickou večeři s přítelem, večírek s přáteli či na pracovní schůzku.
---
---
Nyní se zaměříme na dvoje šaty viz.nahoře :) Oboje mají odlišný střih, materiál, barevnost i typ..první vintage šaty v typu přesýpacích hodin jsou ušity bez výstřihu. Mají nádherné vzory ála "Old Look", takže díky této kráse už nepotřebujete vymýšlet co s doplňky. Druhé tmavě modré šaty s odlišným materiálem mají véčkový výstřih a jsou bezrukávové. Nemají žádné vzory ani jiné ozdoby, proto radím přidat pro správný šmrnc tmavě hnědý řemínkový pásek. Wohala a můžete vyrazit. Podotýkám jen, že různé typy těchto šatů nemusí slušet každému, proto radím si je raději vyzkoušet v butiku, než si je objednávat přes net.
---
---
Ještě nezapomeňte na vhodnou obuv. Budou se hodit samozřejmě podpatky..ty nikdy v módním světě nezklamou :) Prodlouží nohy, opticky zeštíhlí postavu a cítíte se jistější, jen pro některé ne pohodlnější :D Bohužel..mezi námi ženami se najde i ta, která k podpatkům neinklinuje. Proto k těmto šatům ani chybu neuděláte, když nazujete pohodlné oxfordky nebo balerínky :) (O Oxfordkách napíšu určitě také článek)
---
---
Poslední tří varianta šatů..první s dlouhými rukávy a délky šatů pod kolena, které sluší vysokým ženám.
Druhé modré šaty s rukávy balonovými a volnější strukturou v oblasti břicha přepásané stejnou barvou pásku.
Třetí-poslední varianta šatů s jednoduchým střihem bez rukávů a výstřihu s mašličkovým páskem.
---
A KDE SE DAJÍ SEHNAT? Já nejraději lovím kousky v mém nejoblíbenějším butiku H&M a Lindex..ty nikdy nezklamou! Hlavně H&M - Právě jsem tam viděla plno šatů v tomto stylu, tak si určitě vyberete! Dále mám také skvělý typ na Mango nebo Topshop :)

Movie Memories: The Uninvited

1. září 2012 v 22:01 | *NessinQa |  Movie Memories
Mám tady pro vás jeden další "Movie Memories" a to s filmem "Nezvaná". Tyto filmy s touto napínavou psychologickou tématikou já můžu, patří do mé nejoblíbenější kategorie :) Určitě tento film zkoukněte, pokud jste ho ještě neviděli :)

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex, jejichž matka za podivných okolností před časem uhořela. Protože z její smrti podezírají ošetřovatelku Rachel, která nyní žije s jejich otcem, začnou pátrat v její minulosti...

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex Rydellovy, jejichž těžce nemocná matka před deseti měsíci uhořela. Anna se nyní vrací domů z pobytu na psychiatrii a zjišťuje, že otec, který je úspěšný spisovatel, žije s Rachel. Ta matku ošetřovala a on s ní měl poměr už za matčina života. Sestry zjistí, že matčina smrt nebyla nehoda, a protože z vraždy podezírají Rachel, začnou pátrat po její minulosti. Přitom jsou konfrontovány s přízračnými vizemi a hrůznými nočními můrami. Annin bývalý přítel, který se jí svěří, že viděl, jak její matka zemřela a chce se s dívkou sejít, je nalezen utopený. Drama však vrcholí ve chvíli, kdy otec na noc odjíždí z domu... V hlavních rolích Emily Browning, Elizabeth Banks, Arielle Kebbel a David Straithairn.