25 tipů pro zdravý životní styl

11. listopadu 2012 v 23:34 | *NessinQa |  Articles (healthy lifestyle)
Velice se vám omlouvám, že je článek teprve teď ale odpoledne mi do toho něco vlezlo! Takže POZOR! Mám tu pro vás článek týkající se zdravého životního stylu! VŠICHNI, CO JSOU NYNÍ NA TÉTO STRÁNCE, MÁTE POVINNOST SI PŘEČÍST TENTO ČLÁNEK, jelikož vám může pomoci a udělat váš šťastnými, protože vaše ZDRAVÍ je to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!!!
Jak zdravě o sebe pečujete? Držíte zásady zdravé výživy, které jsem vám nedávno psala? Cvičíte pravidelně? Pijete alespoň osm sklenic vody denně? Myslíte na dostatek spánku každý den?

Naše tělo je náš chrám, a my se musíme postarat o to, aby jsme správně vedli zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě vaše stránky vás provází celým životem. Pokud opakovaně užíváte nezdravé jídlo, vašemu vnitřnímu tělu to neprospívá. Ikdyž můžete vypadat na vnější straně v pořádku, uvnitř jsou vaše tepny ucpané a vy můžete mít vysoký cholesterol nebo cukrovku. A to není dvakrát příjemné! Tedy vůbec to není příjemné! :(

Život je krásný, a tak určitě nechcete, aby jste se zabořili dolů se zbytečnými zdravotními problémy. Dnes mohou vaše životně důležité orgány (ledviny, srdce, plíce, žlučník, játra, žaludek, střeva, atd.) pracovat dobře, ale nemusí tomu být zítra. Nezneužívejte dobrého zdraví za dnešní samozřejmost. Věnujte náležitou péči o své tělo.

Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení - také zde patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl. V tomto článku se s vámi podělím o mých 25 tipů, jak žít zdravější život. Tento článek si pečlivě uchovejte a uložte tyto tipy, protože jsou životně důležité pro VÁŠ zdravější život! :)

1. PIJTE HODNĚ VODY
Většina z vás určitě nemá na každý den dostatek pitného režimu. Voda je velice nezbytná pro naše tělo --> Víte, že více než 60% našeho těla je tvořeno z vody? Voda vykonává hned dvě tělesné funkce, a to odstranění různých odpadů a přínos živin a kyslíku do našeho těla. Vzhledem k tomu, ztrácíme vodu každý den (močí, střev, pocení a dýchání), a tak musíme doplnit náš další příjem vody.
Dále více vody nám skutečně pomáhá při hubnutí. Pomáhá naplnit náš žaludek, takže jsme méně hladoví a nemusí se vám stávat ani bouřlivé přejídání. Jeden způsob, jak zjistit, zda jste hydratovaní a nemáte dostatek tekutin je vaše moč. Ta by měla být bezbarvá nebo slabě žlutá. Pokud tomu tak není, nemáte dostatek vody! Do ostatních příznaků patří: suché rty, sucho v ústech a málo močení. NYNÍ SE DOSTATEČNĚ NAPIJTE, NEŽ BUDETE POKRAČOVAT VE ČTENÍ TOHOTO ČLÁNKU!
---
2. ZÍSKEJTE DOSTATEK SPÁNKU
Pokud neumíte odpočívat nebo máte problém s usínáním, obvykle to bude nezdravým jídlem. Před odpočinkem či spánkem nejezte nic těžkého na váš žaludek. Dopřejte si lehké a dobře stravitelné jídlo. Nezapomeňte ale, že těsně před spaním by jste neměli jíst! Poslední jídlo snězte tak tři hodiny před usnutím. Před spánkem nedělejte nic, co by vás rozrušilo. A nyní má rada..před spaním vypijte šálek heřmánkového, meduňkového, zeleného nebo mátového čaje, které mají uklidňující účinek. Touto praktikou nejdu dříve do postele :) Nezapomeňte, že by jsme měli spát nejméně osm hodin. Jestli tuto důležitou věc nebudete praktikovat, tak nedostatek spánku způsobuje předčasné stárnutí, a to byste určitě nechtěli.
---
3. MEDITUJTE
Meditace navodí svou mysl a zklidňuje vaši duši. Pokud nevíte, jak meditovat, nebojte se - naučím vás později meditovat v pěti jednoduchých krocích :)
---
4. CVIČTE A HÝBEJTE TE
Nejen několikrát týdně, ale každý den. Pohyb je život. Cvičení denně přináší obrovské výhody pro naše zdraví, zvýšení životnosti, snížení rizika onemocnění, vyšší hustotu kostí a úbytku tělesné hmotnosti. Zvyšte aktivitu ve vašem životě. Vyberte si peší chůzi místo dopravy --> samozřejmě na měnší vzdálenosti a stoupání po schodech místo výtahu.
---
5. VYBERTE SI CVIČENÍ, KTERÉ VÁS BAVÍ
Když si vyberete sport, který budete chtít sami od sebe přirozeně provádět, pak vám půjde hmotnost lépe dolů. Všechno závisí jen ve vaší mysli. Pokud budete cvičit jen z povinnosti a nebudete mít z této činnosti radost, vaše váha bude na stejném bodě jako předtím. Může se stát, že zhubnete ale pak stejně rychlým krokem vám váha půjde opět nahoru jako v původní fázi. Samozřejmě nejde jen o naši postavu. Cvičit se má hlavně pro zdraví! Cvičení není o utrpení ale o tom, že je zdraví účinný a zároveň nás baví. Sport nám také dává hormony štěstí a všechny naše starosti odplaví. Jestli nemáte v lásce některé ze sportů, vyberte si ten, který je vám bližší. Sportů a fitness cvičení je spousta! Stačí si vybrat podle vaší chuti! :)
---
6. CVIČTE CELÝM SVÝM TĚLEM
Nepoužívejte jen kardio cvičení (např. jogging). Věnujte cvičení celým svým tělem. Nejjednodušší způsob, jak se zapojit do sportu, jsou různé skupiny. Do populárních sportů těchto skupin patří basketbal, fotbal, plavání, tenis, squash, badminton, frisbee a další.

---
7. JEZTE VÍCE OVOCE
Plody jsou nepřeberné množství vitamínů a minerálních látek. Víte, že pomeranče nabízejí více zdravotních výhod než vitamín C? Vyplňte vaše chuťové buňky s těmito deseti nejvíce výživných ovocí: pomeranč, meruňky, avokádo, jablko, borůvky, grapefruit, kiwi, Guava, Papaya, jahody.
---
8. JEZTE VÍCE ZELENINY
Stejně jako ovoce, tak i zelenina je důležitá pro blaho našeho zdraví. Odborníci naznačují, že bychom měli mít 5-9 porcí ovoce/zeleniny týdně! Některé z mých oblíbených zelenin patří: křupavý salát, celý špenát, rajčata, olivy, okurka, papriky a rukola. Jaká je vaše oblíbená zelenina a jak ji můžete zahrnout více do vaší stravy?
---
9. SNIŽTE KONZUMACI ZPRACOVANÝCH POTRAVIN
Zpracované potraviny nejsou dobré, protože většina výživové hodnoty jsou ztraceny a jsou do nich přidané konzervační a jiné špatné látky pro naše zdraví. V těchto potravinách je vysoké množství soli, které vede k vyššímu krevnímu tlaku a srdečním chorobám. Těmto jídlům se vyhněte a jezte přírodní potraviny co nejvíce!
---
10. MILUJTE SAMI SEBE
Jak moc máte rádi sami sebe na stupnici od 1 do 10? A proč? Naučte se mít sami sebe rádi, protože VY JSTE VY a VY ŽIJETE SAMI SE SEBOU! Jestli nemáte rádi sami sebe, pak nemůžete mít rádi ani ostatní, aniž by jste to věděli! Zamyslete se :) Otevřete sami sobě srdce a tak otevřete i ostatním..jinak nikdy nebudete šťastni a to se může odrazit na vašem zdraví! Ale pozor! Jen zdravé sebevědomí ..a ne přehánění s tím, jak jste nejlepší a nejkrásnější a ostatní jsou ti nejhorší a nejškaredší! Někoho takového moc dobře znám! VÍTE --> VŠICHNI JSOU KRÁSNÍ!!!!!!!

---
11. VYČISTĚTE NEGATIVNÍ LIDI ZE SVÉHO ŽIVOTA
Pozitivní duševní zdraví je důležitou součástí zdravého života. Pokud máte kolem sebe negativní lidi, z kterých máte špatný pocit anebo si s nimi nerozumíte a nějakým způsobem vás odrazují (například jejich chováním a špatnými názory), tyto lidi ze svého života nejlépe "odstraňte". Ignorujte je a dělejte, jako kdyby jste je neznali. Nechají vás na pokoji a vy můžete být o krůček šťastnější, jelikož váž život nebudou už zatěžovat.

---
12. OČISTĚTE ZE SEBE NEGACE
Poslouchejte vaše myšlenky, které přicházejí do vaší mysli a zbavte se negativních myšlenek, které slyšíte.
---
13. ČTĚTE KNÍŽKY S ESOTERIKOU A VYPIŠTE SE
Jeden skvělý způsob, jak se může očistit negativita zevnitř, když budete číst duchamyslné knížky --> (poradím, že Čtyři Dohody od Don Miguel Ruiz jsou tou nejlepší knížkou). Další skvělým způsobem, jak odehnat své negativní myšlenky je vypsání se. Nenechávejte tyto myšlenky uvnitř vás - to není zdravé.

---
14. ZHLUBOKA DÝCHEJTE
Kyslík je životně důležitý zdroj života. Možná víte, jak dýchat ale dýcháte správně? Většina z nás dýchá nesprávně. Sportovci jsou trénováni správným dýcháním, aby dovedli nejlepší výkon. Vdechujte nosem a myslete na to, aby vzduch, který vdechujete, proudil do břicha. Že to děláte dobře poznáte podle toho, že se vám vaše břicho začne nafukovat. Pokud to budete dělat špatně - bude se vám hýbat hrudník.
---
15. NESNAŽTE ZAHNAT PROBLÉMY JÍDLEM
Emocionální jezení je spíše jen vyplnění emocí, než skutečný hlad. Mnoho lidí se přejídá, když je v období stresu, něco se jim nepovede nebo je frustrovaný? Nicméně, emocionálním konzumováním nikdy ničemu nedocílíte a pocit radosti stejně mít nebudete. Snažíte se vyplnit jen mezeru, která nemá nic společného s jídlem. Jídlo vám nedává lásku nebo štěstí, je to jen jídlo. Proč se vždy dostanete cestou na jídlo, když jste dole? Jak to tímto způsobem můžete řešit? Získejte k tomuto problémovému kořenu jeho řešení. A jestli si nebudete vědět rady, pomůžu vám! :)
---
16. JEZTE MALÉ PORCE
Vyberte si několik malých jídel během několika velkých jídel denně. Vyvažuje to vaší energii po celý den. Obecně platí, jezte, když máte hlad a zastavte se, když jste plní. Nemusíte čekat až na hlavní jídlo, ikdyž máte hlad. Naslouchejte svému tělu a to, co vám řekne.
---
17. PŘEJDĚTE K BIOPOTRAVINÁM
Bioprodukt, je jakákoliv surovina rostlinného nebo živočišného původu, která pochází z ekologického hospodářství a je na ni vystaven platný certifikát. Biopotravina je potravina vyrobená z produktů ekologického zemědělství za podmínek určených zákonem, která splňuje specifické požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost (např. bez použití umělých hnojiv, škodlivých chemických postřiků či geneticky modifikovaných organismů --> wikipedia.org
Ekologické potraviny jsou poměrně dražší, ale měli by jsme si raději ušetřit nějaké peníze, než krmit naše tělo pesticidy a zaplatit pár korun/eur navíc za čistší, zdravější potraviny pro naše tělo, ne?!
---
18. NEPIJTE ALKOHOL
Alkohol má negativní vliv na naše tělo a zdraví - mají vliv na řádné fungování našeho mozku, jater, plic a dalších významných orgánů. Pokud pijete alkohol pravidelně, je čas, aby jste toho nechali.
---
19. NESTE SEBOU LÁHEV ČISTÉ VODY
Noste si sebou čistou vodu všude, kam půjdete. Tímto způsobem, můžete doplnit své tekutiny, kdykoli budete chtít a nemusíte utrácet zbytečné peníze na laciné alternativy, jako je soda či sladké vody. Já osobně mám čistou vodu nejraději a tu nosím opravdu všude. Jsem možná maniak, ale já vypiju denně asi tak pět litrů denně.
---
20. PŘESTAŇTE KOUŘIT
O tom ani nemluvě! Je značně prokázáno, že kouření je škodlivé pro zdraví, vážně zvyšuje riziko rakoviny plic, nádory ledvin, rakovinu jícnu (v našem jícnu), srdeční infarkt, a další. Sečteno a podtrženo - pokud jste kuřáci, přestaňte pro lepší zdraví nejen pro sebe, ale i pro vaši rodinu a přátelé. Pokud nekouříte, tak u toho zůstaňte a nezačínejte :)

---
21. VYHNĚTE SE PASIVNÍMU KOUŘENÍ
Vydechování kouře z kuřáků ve vzduchu způsobuje mnoho ze stejných dlouhodobých onemocnění, jako jsou přímé kouření. Vyhněte se cigaretovému kouři, kde jen můžete.
---
22. MĚJTE ZDRAVÉ OBČERSTVENÍ
Pokud máte hlad při práci nebo ve škole, jezte zdravé svačiny, jako je ovoce, saláty a ovocné šťávy. Ty vám dodají potřebné vitamíny a energii na celý den. Pokud při sezení v lavicích máte na něco chuť, radím si dát do pusinky mátovou žvýkačku a chuťě ihned odejdou :D Jsem závislá na žvýkačky xD
---
23. PIJTE OVOCNÉ A ZELENINOVÉ SMOOTHIES DRINKY
Miluji koktejly, nejen pro jejich skvělou chuť ale i pro jejich rychlý způsob, jak dostat do mého těla vitamíny a živiny. Stačí hodit mé oblíbené ovoce do mixéru, počkat 30 sekund, a je to hotovo! Táááák chutnéé! :) Právě piji smoothie drink pomeranč a banán, když píšu tento článek a je to vynikající! :D
---
24. BUĎTE ŠŤASTNÍ A DĚLEJTE TO, CO VÁS BAVÍ
Zájmy a koníčky přivádí lidi k radosti a štěstí. Jestli budete dělat to, co vás baví dostanete velký přísun energie a tvalou radost.
---
25. VYRAZTE DO PŘÍRODY
Příroda je lékem všech nepříznivých účinků na naše tělo i duši! Je to blahodárné a energeticky aktivní místo na pročištění vašeho těla a rozproudění energie. V přírodě jsou energetická místa, které vás uklidní a zpomalí vaši proudu myšlenek. Příroda vás může změnit a něco nového naučit, protože je živá, přirozená a překypující energií!
***
DOUFÁM, ŽE JSTE SI ČLÁNEK PŘEČETLI CELÝ A POMOHL VÁM :) SNAD NĚJAKÉ ZÁSADY BUDETE PRAKTIKOVAT!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tery Tery | 12. listopadu 2012 v 0:54 | Reagovat

Naprosto úžasný článek. Musím se přiznat, že některé z těchhle věcí nedodržuji, ale na druhou stranu některé dodržuji až moc - třeba s tím ovocem bych měla brzdit. Ale musím říct, že jak jsem si přečetla krok 23. tak jsem dostala neuvěřitelnou chuť na koktejl :D

2 AlexFierce AlexFierce | 12. listopadu 2012 v 11:15 | Reagovat

Ano mě tedy velice zaujaly ty tipy, je to velmi obsáhlý článek musím říct,  ale neváhal jsem a celý jsem si jej přečetl, zaujalo mě jaký postoj k těmto tipům máš, jsem velmi rád. Souhlasím s tím nekouřením a nepitím alkoholu, já osobně nekouřím, ale zkusil jsem to, ale je to dávno, a nevrátil jsem se k tomuto zlozvyku. Alkohol nepiju skoro vůbec, jelikož ani nechodím do klubů, nebaví mě takové ty laciné hospody  nebo bary, kde se scházejí opilci a vystavují holky bez sebevědomí, které se jen nudí. Chci chodit na večírky, oslavy, premiéry atd. Zdravě se pokouším jíst jelikož velice miluji veškeré druhy oliv, jsem závislák na jídla s exotickými chutěmi. Více se přikláním k zelenině než k ovoci, to ale nejsoíše bude tím že u nás žádné exotické kvalitní ovoce nemáme. Dodržuju pitný režim tak maximálně dva litry za den, ale ten tvůj je teda fakt hodně ale zase je to zdravé a děláš to pro sebe.Do přírody chodím málo, jelikož se tedy vůbec nedá říci že by u nás byla nějaká příroda, pokud nepočítám takzvané parky s rozbitými lavičkami, odhozenými odpadky a bezdomovci. Evian vodu přímo miluju nevím čím to je ale má lahodnou chuť a vždy mě povzbudí, ale voda přímo z hor, když jdu na procházku je nejlepší. Smothie drinky mi chtunají jen ve spojení banánu nebo papájy. Sportem moc neholduju, ale mám rád basket, tenis, meditaci. Čtyři Dohody jsem četl, je to skvělá a moudrá knížka, doporučuju také každému, pokud čtete pozorně, pochopíte.Milovat sám sebe tak to u mě nehrozí, s těmi lidmi máš pravdu, takhle jsem to udělal již s pár lidmi a nesmírně se mi ulevilo, ale jěště jsi zapoměla dodat, že abychom byli štastní musíme se také cítit dobře v místě kde žijeme, místem kterým se obklopujeme, a také s lidmi, které milujeme. YOU LIVE ONCE☻

3 AlexFierce AlexFierce | 12. listopadu 2012 v 11:17 | Reagovat

Ty obrázky salátů me zaujaly, miluju saláty. Rád bych taky dělal co mě baví ale bohužel k tomu nemám v tuto chvíli možnost, takže se cítím jako by mi něco chybělo. Ale když člověk najde pravou lásku-spřízněnou duši, miluje potom na světě vše a s lehkostí překonává všechny překážky. Jak se říká láska překoná všechno☻

4 Michal  (ka) Michal (ka) | Web | 12. listopadu 2012 v 15:25 | Reagovat

Já dělám snad všechno špatně :D :D :D Noo, to zas ne, ale stejnak :D

5 lenuš lenuš | Web | 12. listopadu 2012 v 15:33 | Reagovat

članok je fakt poučný :)
asi najhorsia vec ktoru sama nepraktikujem a dobre si to uvedomujem je ze nepijem dostatocne mnozstvo tekutin..:/ skoro uplne som vylucila sladene vody a vacsinou pijem len mineralku alebo cistu vodu..nikdy to vsak niesu ani dva litre za den :/ toto je vec ktoru nejak proste zmenit musim!
co sa tyka alkoholu a cigariet s tym vobec problem nemam..cigarety som ani nikdy neskusala a vobec mi to ku stastiu nechyba..alkohol pijem naozaj len vynimocne a aj to nie vela..netreba mi stavy totalnej opilosti..na to ja fakt niesom a zabavit sa viem aj bez toho..k sportu by som povedala asi tolko ze hram pravidelne volejbal,na trening chodim kazdy den ale aj tak mam niekedy pocit ze nerobim vobec nic a mala by som chodit viac do pridody,na turu ci mensiu prechadzku.dalsia vec ktora ma okrem nedostatku tekutin trapi je..ze obedujem az o pol tretej poobede.skor sa to proste neda ked mam v skole kazdy den 7 hodin a cez prestavky obed nestiham :/ ovocia a zeleniny jem myslim dost a naozaj mi chuti takze s tym nemam ziaden problem :) hmmm a meditaciu som nikdy neskusala ale ked sme pridas tych 5 bodov ako na to urcite to skusim :)

6 Lili Lili | Web | 12. listopadu 2012 v 17:32 | Reagovat

No,já se pasivnímu kouření  jen tak nevyhnu,kouří snad všechny mé kámošky,jo jo.S tím  člověk nic nenadělá...
Článek fakt super..

7 lýla lýla | Web | 12. listopadu 2012 v 20:20 | Reagovat

Moc se mi zalíbil tvůj článek!
Myslím, že by mi teď docela pomohl.. Kdybych tak měla finanční prostředky. Už přes dva měsíce jsem nebyla ve fitku. Jeden měsíc to bylo mou vinou, protože jsem měla hodně školy, ale teď se to nějak uvolnilo, ale naopak to fitko u nás je zavřené a já tam mám permanentku, víš. A volám tam každý den a oni stále slibují, že pozítří otevřou a opakují to už přes tři týdny a já vím, že asi krachnou, ale vadí mi, že mi to neřeknou na rovinu. Už mám vybrané i jiné fitness, ale nemůžu se k němu zapsat, protože v případě, že by to moje aktuální znovu otevřelo, tak bych platila za dvě fitness, což je zase hloupost.
Co se týče celého seznamu, asi bych nejvíce ocenila každodenní smoothie! A dlouho jsem nebyla na józe, takže nejen, že mě bolí celé tělo, ale i moje mysl je na tom psychicky špatně..

8 Kimberrly* Kimberrly* | Web | 12. listopadu 2012 v 20:50 | Reagovat

Tak to je skvělý, kéžbych dokázala přestat kouřit. :/ To je jediný, co tam tak nějak nedodržuju

9 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 12. listopadu 2012 v 20:52 | Reagovat

S některými věcmi musím určitě souhlasit :D a číst by se měli jene knihy s esoterikou, ale celkově všechny knihy. I kdejaká "hovadina" pomůže člověku zapomenout, uvolnit se a zlepšit mu náladu.

10 lýla lýla | Web | 12. listopadu 2012 v 22:06 | Reagovat

Mluvila jsem o tom s tátou a táta řekl, že určitě už to fitness neotevřou, a že si mám najít jiné. Jenže jaké procento pravděpodobnosti může být, že se náhodou neotevře a pak bych platila hned DVĚ permanentky? Na to nemám dostatek finančních prostředků. A tak sedím a čekám a každý den volám a stejně dostanu stejnou odpověď a to, že další týden určitě už budou v pohodě. To čekání mě fakt nebaví, ale co s tím mám dělat. Do jiného fitness se nedostanu a nutně potřebuju i tu jógu, než se psychicky zblázním či zhroutím..
Chápu, že máš málo času! Taky chodím na tvůj blog a moc bych ti ráda napsala, ale mám toho tolik, že jsem vůbec ráda, že si něco přečtu :))
Snad se máš v pořádku ♥

11 Chanel Parker Chanel Parker | 13. listopadu 2012 v 11:27 | Reagovat

Spousta věcí nedodržuji :D ale poslední dobou se snažím :))

12 M. M. | Web | 13. listopadu 2012 v 12:04 | Reagovat

Taky vetsinu nedodrzuju haha. :D jinak skvelej clanek ! :)

13 Haňulka♥ Haňulka♥ | 13. listopadu 2012 v 14:22 | Reagovat

Je to moc povedený článek :) ale chtěla bych se poradit ..od jakživa trpím nízkou váhou mám prostě až moc rychlý metabolismus ..můžu jíst kolik chci jeden mesíc přiberu tak 2 kila ale potom jdou zase dolu ..protože začnu jíst zase míň tak se snažím jíst hodně a hodně toho co mi i chutnýá abych toho snědla co nejvíce ale stejne to ňák nezabírá..tak jestli má někdo stejný problém tk bych byla ráda kdyby jste mi napsali jak jste ho řešili Dekuji :)

14 Jíťák Jíťák | Web | 13. listopadu 2012 v 17:03 | Reagovat

No. Nejradši bych začla bod po bodu, ale nějak ty lidi negativní ze svého života neumím dostat. Nejsem ten typ člověka, který si umí dupnout a radši bude s tím pocitem štěstí, že nemá kolem sebe zlé lidi a sám, než aby měl milion sto přátel, ale falešných. Já se prostě všeho bojím no.

15 Infinity Infinity | Web | 13. listopadu 2012 v 17:05 | Reagovat

Naprosto úžasný článek, který ti musel zabrat dost času. :) Ale já dodržuji jen pár bodů. :D

16 Wanity Wanity | Web | 13. listopadu 2012 v 17:21 | Reagovat

Tyhle věci bych hrozně ráda dodržovala, ale bohužel to prostě nejde.. ne že bych nechtěla, ale není čas nebo třeba u mě je nemožné vyhnout se pasivnímu kouření apod. :(

17 Dáda Dáda | Web | 13. listopadu 2012 v 17:58 | Reagovat
18 Elíšek Elíšek | Web | 13. listopadu 2012 v 18:17 | Reagovat

Tobě je 19? Fakt? Já myslela, že 15 nebo tak, jen vím o tobě, že jsi sestřenice od glamour vanesy, pokud se nepletu ;) jinak skvělý článek pitný režím moc nedodržuji, nemám moc žízeň :d a právě musím hodně jíst, jsem podvyživená - geny, tak se snažím nabrat dobrou váhu ;)

19 Elizabet Elizabet | 13. listopadu 2012 v 18:55 | Reagovat

Krásný článek:)S chutí jsem si ho přečetla.. :) pár bodů určitě dodržuju a pár boudu začnu dodržovat :D :)!

20 Luzz Luzz | E-mail | Web | 13. listopadu 2012 v 19:45 | Reagovat

Podľa tohto sa riadím už dlhšie a ani si to neuvedomujem... nemohla by si nabudúce dať článok o starostlivosti o rôzne typy pleti?

21 NessinQa NessinQa | Web | 13. listopadu 2012 v 21:14 | Reagovat

[13]: Tak já to tedy takto nemám a tohle ti závidím =) kdo by toto nechtěl..ale neumím ti bohužel poradit, zkus nějakou radu odborníka na výživu =)

22 Little An Little An | E-mail | Web | 13. listopadu 2012 v 21:33 | Reagovat

tenhle článek je vážně zajimavý.:) začetla jsem se do něj a určitě se budu snažit dodržovat tady těch 25 typu :) díky :)

23 NessinQa NessinQa | Web | 13. listopadu 2012 v 22:32 | Reagovat

[22]: to jsem moc ráda, že jsem všem tak hezky pomohla =)

24 Haňulka♥ Haňulka♥ | 14. listopadu 2012 v 20:25 | Reagovat

No nic asi se budu muset poradit s nějakým tím odborníkem :) ale každopádně ti děkuju za pěkný článek :)

25 Lada Lada | Web | 18. listopadu 2012 v 13:02 | Reagovat

V životě si nenapsala lepší článek než tenhle♥ Ness, hrozně se ti tento článek povedl, hrozně mě bavil a doufám že alespoň několik bodů splním! :P♥ BOŽÍ! :)

26 mary mary | E-mail | Web | 15. března 2013 v 23:39 | Reagovat

Najlepší článok aký som kedy v živote čítala ;)

27 weightlose weightlose | Web | 3. června 2014 v 15:53 | Reagovat

Ahoj hezký blog zajdi na taky na můj blog o cvičení :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama