MÉ ODPOVĚDI NA OTÁZKY --> PROSÍM O HLÁSEK!! :*

1. listopadu 2012 v 20:41 | *NessinQa |  My diary
Přeji všem krásný a pohodový večer :) Tak zítra je tu pátek a dnes začalo druhé kolo hlasování v soutěži Miss Blog 2012 :) Tentokrát nejde o dannou fotografii ale jen o odpovědi na otázky, které si můžete přečíst níže tady na blogu. Přečíst si je můžete i TADY spolu s ostatními odpovědi různých soutěžících. Prosím, podpořte mě znovu..budu vám za každý hlas moc moc vděčná! Pomozte mi nevypadnout :D Mockrát vám děkuji, velice si vás vážím. Vaše *NessinQa

ZLATÍČKA MOJI --> PODPOŘTE MĚ PROSÍM TADY :)

1.) Uveď svůj názor na lásku na první pohled (zažila jsi ji, někdo ve tvém okolí, myslíš, že vážně existuje?)

Láska na první pohled existovat může ale já jsem ji bohužel nezažila. Nemám žádné zkušenosti ani s okolím, co by něco takového zažili. V této době je vše těžší. V dávných dobách určitě existovala, muži svým vyvoleným psali a recitovali krásné básně, zamilované dopisy, chodili k nim pod okny a zpívali jim serenádu ale teď? Všechno to nejkrásnější vyhynulo v záplavě nové generace mladých lidí a tímto způsobem lásky se jen ustavičně vysmívají :( Nyní se mladí poznávají leda na diskotékách, po známosti nebo po internetu. Jenže takové vztahy málokdy vydrží..může se stát samozřejmě zázrak, že se ti dva najdou z nějaké té příslušné varianty seznámení ale připadá mi hloupé poznávat se hlavně na internetu. Málokdo semnou bude asi souhlasit ale přeci jenom je jiné, povídat si v reálu nebo přes sociální síť. Nikdy nevíme, o koho se přesně jedná, jak se chová doopravdy a co vůbec chce. Je lepší poznat někoho do hloubky ..psát si umí každý, některé holky se neudrží a píšou i o svém soukromí aniž by přesně věděli, kdo je na druhé straně..mohou se setkat ale pak může být trapné ticho, protože přes internet se nikdo psát nestydí. Ve skutečnosti je to ale jiné..Na závěr bych podotkla, že LÁSKA NA PRVNÍ POHLED musí být velmi emoční, dva lidé mezi sebou musí ; mít neuvěřitelnou chemii..v tomto případě nejde o vzhled --> KAŽDÝ JE KRÁSNÝ! Jen dva lidé mezi sebou musí mít tu velkou jiskru, magnet a plápolající oheň..taková krása se nedá vysvětlit :) Krásné charisma, typ a osobnost člověka je na lidech to nejcennější, co nám přináší!

2.) Přeješ si jednou se vdát? Myslíš, že má v dnešní době manželství význam?

Abych řekla pravdu, ještě nad svatbou nepřemýšlím :D Svatba je krásný a velký okamžik, který má být podle mě jen s tou pravou láskou a to NAVŽDY! Nechápu ženy, které mají svatbu jako koníček a vdávají se třeba desetkrát za život s každými jinými partnery. Chápu, že někteří lidé hledají dlouhou dobu ty pravé, protože se nemusí hned napoprvé ukázat, že jste si vybrali dobře! Ale před touto událostí by se mělo všechno promyslet, jestli to má opravdu cenu, až nejsou zbytečné rozvody, protože ty nejsou dvakrát příjemné. Někdy mám takový názor, že v dnešní době nemá manželství ani význam. Jestli se dva lidé mají prostě rádi a milují se, nemusí si to dokazovat svatbou. Mnozí v tom vidí jen majetek, který jim připadne, některé ženy mají zase dojem, že toho muže mají jen pro sebe! Myslím, že v této době je snad i více rozvodů než svatebních obřadů. Nevím, zda to má cenu..svatba je kouzelná a plná romantiky..někdo se chce svatbou jen ukázat a chce mít tu nejdražší a tu nejluxusnější..poté to skončí rozvodem a další svatba. Kdybych se ale jednou rozhodla vdát se, chtěla bych svatbu s malým počtem lidí, jen těch nejbližších, která by se konala na pláži :)

3.) Jaké by sis přála svatební šaty?


Svatební šaty? :) Tak to je docela těžké..to bych se musela dlouhou dobu rozmýšlet, jaké bych si nakonec vybrala :) Nepotřebovala bych ale nějaké honosné, pozlacené a nabírané. Abych řekla pravdu, tak se mi to ani moc nelíbí. Takové šaty má každý ale já bych chtěla být jedinečná =) Něco jednoduššího a jako bohémka :) Tento styl je ke mě zcela přitvořen a já jsem mu věrně odkloněna :) Když si představuji svatbu na pláži, představím si, že mám nějaké volnější bílé nebo krémové šaty s vlečkou, s velkým rozparkem na boku a odhalenými zády, například ze zlatými řemeny, jako měly Řecké bohyně. Za obuv bych volila sandálky či vysoké gladiátorky nebo bych klidně byla bosky :D Vlasy bych chtěla rozpuštěné s nějakými menšími úpravami a třeba s čelenkou do čela :) Tak jedinečné a kouzelné..po obřadu bych se klidně nechala mým "manželem" vyhodit do moře :) --> (Pokud nevadí, přikládám i fotografii pro větší představu)

4.) Kdyby sis mohla vzít kteroukoliv slavnou celebritu, kdo by to byl a proč? =)

Má odpověď na tuto otázku je zcela logická. Nevzala bych si z celebrit nikoho! A to právě z toho důvodu, že vlastně žádnou mužskou "hvězdu" osobně neznám a tak bych si nemohla vzít někoho, kdo je jen slavný a má velkou sumu peněz, aniž bych s ním nic neprožila a ani ho nemilovala. Podle mě, kdo odpoví na tuto otázku, tak mi to přijde docela dětské a hloupé. ŽIJME REALITOU! Proč se zaobírat věcmi, které nebudou uskutečněny! Myslím si, že svatba je ohromná a velká záležitost, která se má brát vážně a nemá se přemýšlet o takových hloupostech, jako je například tato otázka. Nic proti autorce, třeba tuto otázku uvedla jako chyták :D Jestli by jsme si chtěli někoho vzít, pak by jsme si museli být opravdu jisti, v naší duši by měl převládat ten krásný nepopsatelný hřejivý pocit u srdíčka a v našem těle by měl proudit ten ohromný pocit lásky! :) Jestli holky máte vážný vztah a svého chlapce opravdu milujete, pak musíte mít oči jen pro něj a nepřemýšlet o vašem idolovi, který o vás nemá ani páru. Je to zbytečný a po delší době zjistíte, že to nemá cenu..možná semnou nebudou ostatní souhlasit ale je to můj pohled na svět, mé názory a má osobnost!! :)
***
TROŠKU OBSÁHLÝ ALE SNAD NEVADÍ A SNAD SI TO NĚKDO I PŘEČTE :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela Marcela | 1. listopadu 2012 v 22:28 | Reagovat

Podle mě se nedá hlasovat pro nikoho jiného, než pro tebe :O)! Mám ráda tu tvou otevřenost a souhlasím s tím, co jsi tady napsala... A neboj, lidi, kteří mají rádi nějakou hloubku odpovědí a nejde jim jen o to, aby to bylo rychle přečtené, si to přečtou :O)... Je hezké se zamyslet nad názory druhé osoby, je to ohromně obohacující ♥...

2 lýla lýla | Web | 1. listopadu 2012 v 22:50 | Reagovat

Na tenhle stav si ani nezvykej, říkám, že se vyplavily ty endorfiny! :D Teď se cítím lépe, ale kdo ví, jak na tom zase budu příští týden. Možná zase budu v depresích a utápět se v závisti, že ostatní dívky vypadají tak dokonale. Ale zjistila jsem, že možná to stojí ten sport za to, abych se cítila vnitřně spokojená. :))
Moc mě mrzí, že máš teď špatné nálady. Mně na špatné nálady pomáhá třeba jenom otevření okna, abych se nadechla čerstvého vzduchu venku, nebo jít do parku. Zkus třeba meditovat, aby se ti nevrátila tvá duševní rovnováha! :)
Naprosto bych to brala, kdybys chtěla odjet a vzala mě se mnou! Jen mi dej vědět, abych si předtím začala balit kufry, abych aspoň něco měla! :))
Myslím si, že ženská krása tkví v jejím sebevědomí. Takže asi budu muset hodně zapracovat na tom sebevědomí, protože každá dívka by měla mít zdravou dávku sebevědomí a neshazovat se.. Já se s tím stále peru a nemyslím si, že vyhrávám, ale je a bude to tvrdý boj, který snad nevzdám a budu pokračovat v tom snažení se dál.
A to samé platí ale u tebe! Musíš mít nějaké zdravé sebevědomí a myslím, že je to dobrý začátek, když už si začneš připadat sama sobě krásná a připustíš si, že se sama sobě líbíš.
Vím, že je to těžké, ani já tomu stěží věřím, ale jsem z těch endorfinů "zfetovaná", že si to snad i vážně teď myslím. :D Ale vsadím se s tebou, že v  neděli už budu stará depresivní lýla!!!

3 Elizabet Elizabet | 2. listopadu 2012 v 16:57 | Reagovat

Určitě budu hlasovat pro tebe!!:))Tvé odpovědi jsou opravdu krásně napsané,nenapsala bych to lépe!!!Takže musím hlasovat jen pro tebe!!...LÁSKA NA PRVNÍ POHLED musí být velmi emoční, dva lidé mezi sebou musí ; mít neuvěřitelnou chemii..v tomto případě nejde o vzhled--> KAŽDÝ JE KRÁSNÝ!

4 Ivana Ivana | 2. listopadu 2012 v 17:11 | Reagovat

jasné že budem hlasovat len a len pre teba :) ja som taku lasku na prvy pohlad zazila :D len bohuzial to bolo jednostranne :D

5 Elizabet Elizabet | 2. listopadu 2012 v 17:17 | Reagovat

[4]: Já takovou lásku bohůžel zažívám.Jen s tím rozdílem že je to oboustranné ale oba se neodvážíme udělat první krok...:(

6 NessinQa NessinQa | Web | 2. listopadu 2012 v 20:45 | Reagovat

[1]: Marcelko, děkuji ti moc za krásný komentář =) jsem ráda,že si to někdo přečetl =) a ty jsi byla jako první, strašně mě to těší :)

[3]: Elizabetko,ty jsi tak milá :) Děkuji ti moc =*

[4]: Ivanko,děkuji mockrát =) je mi ale líto,že takovou lásku jsi zažila jednostraně =( to je vždy ta nejhorší věc, když láska není opětována :( Tak smutné a já to bohužel zažila také, nedá se nic dělat..ale neboj, určitě ses nad tím dlouho nemusela trápit, jelikož taková láska nebyla ta pravá a na tebe určitě někde čeká :)

[5]: Jo a ještě Elizabeth..to je tak vtipné, co jsi mi napsala =) zažíváte k sobě zamilovanost oba ale stydíte se? To je tak roztomilé =) určitě neváhej a vykroč první ..anebo mu něco naznač ať udělá první krok on :) nebo prostě sobě si navzájem..moc moc vám držím palečky, ať si k sobě najdete cestu =)

A NA ZÁVĚR VÁM VŠEM HOLKY CHCI MOC MOC PODĚKOVAT ZA NEUVĚŘITELNĚ KRÁSNÉ KOMENTÁŘE A VAŠI PODPORU =) NESMÍRNĚ SI VÁS VÁŽÍM, JSEM RÁDA ŽE PÍŠETE KOMENTÁŘE A SVÉ NÁZORY, IKDYŽ NEMÁTE BLOG =) TÍM JDE POZNAT ŽE VÁS MŮJ JÁ NEBO MŮJ BLOG ZAJÍMÁ =) DĚKUJI MOC NessinQa

7 Dominika Dominika | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 17:17 | Reagovat

Wow, odpovedáš úžasne :) a tou poslednou odpoveďou si ma prekvapila, no máš absolútnu pravdu! :)

8 AlexFierce AlexFierce | 6. listopadu 2012 v 10:12 | Reagovat

Tvé odpovědi jsou tak nádherné, procítěné a opravdové. Vůbec mě nepřekvapilo že jsi taková bohémka, je to úplně jasné že bys chtěla svatbu na pláži, je to tak přírodní. A s tou slavnou celebritou máš určitě pravdu, je to hloupost milovat nebo vzhlížet k někomu koho stejně nikdy nepotkají, jsou to jen růžové brýle, a nikdy nemohou vědět jaký ve skutečnosti danný člověk je. S tou odpovědí na pravou lásku na první pohled si mě překvapila já jsem si myslel že ty jsi ji už určitě zažila, jsi taková romantická. A no souhlasím s tou první otázkou, jak píšeš že v dnešní době se mladí lidé neumějí nebo nechtějí seznamovat přímo a raději se seznámí na internetu, což bohužel z velké části nevychází, proto nejsem pro takové seznámení. Manželství má určitý význam, který ale pochopí jen ten, který si je jistý svou láskou, člověk který chce udělat tento závažný krok a žít s někým por něj vyvoleným po svém boku, by si měl být svou láskou jist, jinak by mohli skončit rozvodem a to není nic příjemného, vlastní zkušenost. Tvé odpovědi mě velice zaujaly, jsou mi velice blízko mému srdci, netušil jsem že by někdo dokázal tak hezky a dlouho odpovědět, jde vidět že peníze pro tebe nejsou nejdůležitější. Těším se na další články a mimochodem nádherná fotka☻

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama