Září 2013

Rolling Stones Style

30. září 2013 v 12:16 | Vanessa |  My Outfits
Přeji pěkné poslední zářijové pondělí :) Zítra nám začíná už říjen..jak to utíká :D Podzim je opravdu v plném proudu, listy se začínají na korunách stromů krásně zabarvovat a popadané listí vytváří na zemi nádherný koberec a já si musela užít nádhernou víkendovou procházku v přírodě :) O víkendu bylo opravdu krásně a tak jsem toho musela využít, sice moc teplo nebylo ale aspoň to "zubaté slunce" bylo :D Poslední dobou (asi týden) ale nemám nijak náladu na elegantní oblečení a teď nejčastěji nosím pohodlný rock nebo hip-hop style :D Můžete konečně vidět mou druhou stránku osobnosti. Jsem chameleon a opravdu nejsem jen jeden typ člověka a to nemyslím jen ve stylu ale i v chování..někdo může mít semnou docela potíže! Nikdo neví, kdo přesně jsem..mám dvě tváře a jsem také dost dobrá herečka ale o tom možná někdy jindy :P
Jinak ještě jedna věc..nějak jste se zapoměli ptát se mě na otázky, tak jestli máte nějaký dotaz, otázku, či potřebujete poradit, určitě mi napište :) Také na mém asku můžete spozorovat nový vzhled stránky, takže CLICK! A napište mi třeba, jestli se vám líbí nebo ne :D
A jestě něco, dnes mi přijde ve tři hodiny konečně krabička krásy LadyBox, takže jakmile přijdu z práce, budu se na něj těšit, a až ho otevřu, prostuduji ho a v tomto týdnu určitě můžete čekat fotografie a mé názory na nový LadyBox :)
***
JAK SE VÁM LÍBÍ TENTO POHODLNÝ ROLLING STONES STYLE? LÍBÍ SE VÁM MOJE DRUHÁ STRÁNKA?
*Swag Vanessa

Starbucks Fashion

28. září 2013 v 13:35 | Vanessa |  Personal Photos
Přeji pěkný víkend :) Přináším vám nejnovější fotografie, které pochází z minulého víkendu, když jsem si zašla do Starbucks na ledové latté caramel machiato :D Novější fotky nemám, jelikož vůbec se mi nehce fotit ale týden jsem si užila, ikdyž jsem chodila do práce, jako vy ostatní do školy :D V týdnu jsem chodila sednout si třeba do kavárny, nebo jsem si zašla na procházku, když bylo hezky :) Po práci jsem si často chodila pro kávu sebou do Ollies, jelikož to mám po cestě domů a také jsem doma odpočívala a koukala na Vyvolené :) Osobně jsem ráda, že včera postoupil Thomas, protože by byla jinak docela nuda ve vile a začínám ho mít ráda ale je mi těch dvou, co jsou teď bez sebe líto.
---
A tady je můj nedělní outfit, ale ve skutečnosti to vypadalo jinak..poněkud lépe ale co nadělám..fotky zkreslují :/
---
A několik mobilových fotek s mými novými office brýlemi :) Určitě je znáte a já je konečně mám..nikde jsem je nemohla sehnat a konečně jsem je viděla a koupila si je v mém oblíbeném obchodě s doplňky a různými kravinkami. Ano..můžete hádat třikrát..je to Claires a tento obchod je už druhý v našem městě, takže super :)
---
V těch brýlích jsem prý k nepoznání..mě se moc líbí a jsem s nimi spokojená :) Ráda je nosím jak k elegantnímu stylu na fotkách, tak i v grunge rock stylu, anebo hip-hop stylu ještě se "zmrzlinářskou" kšiltovkou :P Ke všemu tento styl brýlí prostě sedí a já je miluju :D
---
A ještě jedna věc :) Před týdnem jsem byla ve vlasovém salonu, kde se mi postarali o vlásky a opětvypadají mé vlasy zdravější, silnější a krásnější a také jsou trošku opatřeny do ombre stylu medovou barvičkou :)
***
CO SI MYSLÍTE O TĚCHTO BRÝLÍCH? A JAK SE VÁM LÍBÍ MÉ NOVÉ VLASY?
Xx Vanessa

Birthday Presents

22. září 2013 v 14:03 | Vanessa |  Favorite Things
Přeji pěknou neděli :) Mám tady další fotečky narozeninových dárečků, které jsem dostala :) Snad vás zase očarují..dostala jsem je od mého spřízněného člověka, od mé spřízněné duše a jsou totálně nádherné :) Poslední dvě fotografie poukazují na indické dekorace od mého bráchy ale všechny ostatní od mého nejlepšího člověka na světě :) Udělaly mi obrovskou radost, především opět vlastnoručně udělané narozeninové přání :) Děkuji moc :* Nyní se jdu připravovat do Avion shopping parku, kde se otevřely nové obchody a já tam ještě nebyla :D A moc mě potěšilo, když jsem se dozvěděla, že je vlastně druhá Starbucks kavárna u nás ve městě, takže si koupím jejich vynikající latté a možná si něco koupím i pro sebe :D Jinak jsem si asi před týdnem objednala LadyBox, tak se potom můžete těšit na rezenci výrobků, už se nemůžu dočkat :)
Všechno bylo krásně zabalené v nádherné dárkové papírové tašce :) Dostala jsem plno nádherných dárečků, nemůžu říct, který se mi líbí nejvíce ale možná to řeknu :) Největší radost mám z dárečku, ještě ukrytého v krásně vlastnoručně zabalené růžové krabičce :)
Ještě chvíli strpení...
TADY! :D Naprosto dokonalý, můj snový provence budíček do francouzského stylu..byla jsem tak dojatá, tento budíček jsem si tolik přála a nikde jsem ho neviděla! Francouzký styl miluji, budíček je ve vintage stylu a má také římské číslice, co se mi líbí mnohem víc, než arabské.
Všechny letošní dárečky od tohoto človíčka byly ve vintage stylu :) Další veliká radost byla z magnetku s kreslenou Audrey Hepburn a mého nejoblíbenějšího filmu "Snídaně u Tiffany"-"Breakfast at Tiffanys". Je tak dokonalý!!!
Na předchozích fotkách jste mohli spozorovat nádherného plyšového vintage méďu s krásnou mašličkou :) Z toho mám druhou největší radost :*
Další krásné dekorační i účelové věcičky..aloe vera olivové kostkové mýdlo tak krásně voní a ještě v krásné krabičce :) Na první fotce jste mohli ještě vidět kokosové vonné tyčinky a ještě jsem dostala nááádherné saténové závěsy v krémové barvičce :)
A tady už je vlastnoručně udělané narozeninové přání :) Je tak nápadité :*
Tyhle dárečky jste mohli už vidět ale z fotek na istagramu, takže nejsou tolik kvalitní. Zde mám proto jiné fotografie všech dárečků od brášky a jeho přítelkyně :) Plus navíc jsem dostala ještě kytičku a bonboniéru, jak se na narozeniny patří :)
***
JAK SE VÁM LÍBÍ TYTO DÁREČKY? KTERÉ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍC?
Xx Vanessa

Sweet Birthday Gifts by Sister

17. září 2013 v 12:18 | Vanessa |  Favorite Things
Přeji hezký upršený den :D U nás je tedy dost škaredě, já se tak radovala, když bylo ráno a nemusela jsem nikde vstávat, byla jsem v teplíčku a v klidečku doma, udělala jsem si kávičku, pustila si pohádky a relaxovala. A teď? Za chvíli musím zase do práce a stejně do toho hnusného počasí musím jít :/ A vy už budete aspoň doma ze školy a já? Domů dorazím tak v deset nebo po desáté večer :/ Teď závidím já vám!
Mám tady aspoň pro vás nějaký ten další článek :) Jak jsem říkala, chci se snažit přidávat pravidelně, protože mi tu po vás a po tomto blogu bylo hodně smutno a baví mě to :) Takže jsou zde fotky mých sladkých dárečků, které jsem dostala od sestřičky, plus také ty dvoje nádherné náušnice s krabičkami, které jste mohli vidět :)
Všechny tyto dárečky jsou tak sladké a tak růžové, že na mě doléhají spíše k narozeninám sladkých 16-tin :D Ale dají se opravdu využít a já stále miluji takovéto věcičky :D Takže jako první jsou mentolové letní brýlky z H&M, které jsem v léťě dost využila a slušely mi a to je hlavní :) Jsou to brýle stylu wayfarers ale na fotce to tak moc nevypadá. Ve skutečnosti nejsou vůbec zaoblené ale ty sklíčka jsou zcela rovné a také mají sytější barvu.
Druhý dáreček jako sůl do koupele ve tvaru narozeninového cupcake a tak krásně voní a má nádherné barvy :) Do koupele jsem ho ještě nepoužila a ani nevím, jestli to udělám :D Jinak je z takového obchodu s dárkové síně :*
Dva naprosto dokonalé balzámky v úžasném balení :) Co na ně říkáte?
Oba jsou z mého velmi oblíbeného obchůdku Claires :) Jeden balzámek je tyčinkový a druhý kelímkový a jsou taááák sladké a táák roztomilé! Já miluji všechny balzámky, lesky a takové kravinky :D A na narozeniny opravdu hodící! Tyčinkový má vůni jahod ale barva je růžová a na tyčince má opatřený narozeninový cupcake :)
Kelímkový balzámek je tak nádherný a úplně jiný, než mám doma na toaletkovém stole zvykem :D Dessign kelímku je hodící se s vůní, jelikož vůně má být zmrzlinková s příchutí a vůní růžových žvýkaček. Ještě mi to připadá na cukrovou vatu, je to opravdu nepřekonatelná vnímavá vůně :) Při každém jeho otevření cítím vůni tak intenzivně, že mě pohltí nějaký pocit dětství. Ano, tato vůně mi připomíná mé sladké dětství, když jsem ještě byla hodně malinká, asi tři roky a nebydleli jsme ještě tam, kde nyní bydlíme :/
Samotný vzhled mi připomíná dětství a mou fantazii :) Udělaly mi všechny dárečky tak obrovskou radost :) Neustále musím k těmto balzámkům čichat :D Ještě jeden tip - kdo se po tomto článku vydá do známého obchodu Claires, určitě se podívejte na plno tyčinkových balzámků v balení a vůní s příchutí různých muffinů/cupcakes a také známých limonádových balzámků. Ano, viděla jsem zajímavé tyčinkové balzámy se vzhledem, takže i příchutí coly, sprite, fanty atd. Je to velice zajímavé, mám v plánu si koupit ty všechny cupcakes balzámky v balení a ještě jedny průhledné wayfarer brýle s černými obroučkami, ty určitě dobře znáte - "English Office Style". Tyto brýle nosí hodně muži a na nich to tak žeru, více než na holkách ale já je prostě musím mít :)
***
NA JMENOVANÉ BRÝLE UDĚLÁM NĚKDY, AŽ BUDE VÍCE ČASU FASHION ČLÁNEK :) CO NA TO ŘÍKÁTE? :)
A JAK SE VÁM LÍBÍ TYTO SLADKÉ DÁREČKY? ZAUJALI VÁS NĚKTERÉ?
Xx Vanessa

Birthday Creation for my Sister

15. září 2013 v 20:32 | Vanessa |  My Creations

Holčičí, sladké a růžové :) Tento výtvor jsem vytvořila pro mou lil sis Michelle na její desáté narozeniny, které měla 6.července ale já vám fotografie přináším teprve nyní :D Dlouho jsem přemýšlela, co tak mojí malé milounké sestřičce vytvořit a docílila jsem k tomu, že ji udělám něco zajímavého, skoro nic nenamalovaného ale vytvořeného :) Takže se nejedná o žádný Birthday Project, který je u mě zvykem dělat ale udělala jsem takovou hravou vitrínku, nebo-li takový mini otevírací pokojíček :) Udělala jsem ho z takové růžové krabičky, kde se minule nacházel parfém a tělové mléko a já si některé hezké krabičky nechávám právě na tyto výtvory :)
Fotografie jsem fotila ve dne narozenin mé sestřičky, takže to bylo vcelku narychlo a už jsem nefotila tak moc přední stranu otevírání, kde jsem nakreslila narozeninové balónky a nápis "Happy Birthday" a také ani zadní stranu, kde jsem udělala opět mé oblíbené záclonky a nyní v tyrkysové barvičce. Můžete vidět kousek přes viditelný plast :)
Vevnitř jsem udělala papírový stolek s papírovým narozeninovým dortíkem, papírové poličky s papírovým zrcadlem a také papírové balónky a dáreček. Použila jsem některé mé minulé dekorační Barbie doplňky z dětství, jako je třeba sklenička, vidlička na dort, věšáčky, nebo náhrdelník, korunka a hřebínek pro princezny, aby to opravdu vypadalo jako mini pokojíček pro malou princeznu :)
***
NAPIŠTE MI, JAK SE VÁM VÝTVOR LÍBÍ A ZDA TAKÉ PRO NĚKOHO NĚJAKÉ VÝTVORY VYTVÁŘÍTE :)
Vaše Xx Vanessa

Insta Pics

15. září 2013 v 13:27 | Vanessa |  Personal Photos
HELLO LOVERS :) JSEM PO MĚSÍCI ZPÁTKY! PŘEMOHLI JSTE MĚ A TAK JSEM TEDY OPĚT TADY, TAK SNAD MÁTE RADOST. VAŠE VŠECHNY VZKAZY A EMAILY MI DALI OPĚTOVNOU SÍLU BLOGOVAT. I MĚ JE UŽ SMUTNO, TAK SNAD SE VŠE VRÁTÍ ASPOŇ DO PŮVODNÍHO STAVU. DĚKUJI VÁM MOC ZA PODPORU, VAŠE VANESSA :*
Narychlo sem přidávám nějaké osobní insta fotky :) Některé poukazují na mé dárečky, které jsem dostala k narozeninám :) Samozřejmě to není všechno a ještě se s vámi o některé podělím, tedy peníze tady přidávat nebudu, jen hmotné dárky :* Jsem za ně moc šťastná, miluji tu indickou dekoraci od brášky a náušnice od sestřičky :)
---
---
---
---
---
---
---
#Ben&Jerrys je prostě nejlepšííííí zmrzlinkaaa!!! :) Jak na nervy, tak na chuť..THE BEST!!!
---
#Virgin Colada :) Něco jako Pina Colada, akorát bez alkoholu, takže je to lepší :) Takové sladčí a kokosovější :)
---
#Salty Pancakes :) Mmm..byla tak dokonalá :*
---
---
#Mini banana pancakes z letního pikniku.
---
#Ugo fruit juice pro zlepšení nálady :)
---
---
---
#Hawai Pizza..ještě neupečená, takže se nedivte, že je ještě taková bílá :D
***
#Summer Memories .. Nejdokonalejší letní drinky :)
---
***