Brandnooz Box: Dokonalá novinka pro milovníky ochutnávání

20. listopadu 2013 v 10:20 | Vanessa |  Other Articles
Slyšeli jste už o této novince zvané Brandnooz Box? Že ne? A co tak Ladybox? Tenhle název zná určitě každá dívka a ví, že LB pojednává o různých kosmetických novinkách, které na nás v boxu čekají každý měsíc. Nyní přišel na český trh další internetový box a to Brandnooz box ale pozor..nejedná se nyní o žádné beauty produkty ale o krabici plnou jídla! Tohle je něco pro gurmány :) Funguje tedy na stejném principu jako zmiňovaný Ladybox, či minule i Senzabox, akorát stvořená pro milovníky různých chuťových buněk :)
Každý měsíc za něho dáte 199,-kč, takže si myslím, že cena je opravdu nízká. Jelikož je toto ale novinkou, nevím, jaké potravinářské produkty v nich budou ukryty ale risk je zisk. Já si tento box určitě objednávat nebudu..aspoň ne teď..pro mě je výhodnější kupovat si kosmetiku, než jídlo ale pro někoho bude více přijatelnější tato verze boxu.
---
Já se už zase nemohu dočkat listopadového Ladyboxu, který jsem si objednala už před dvěmi týdny :) Určitě zase boxík vyfotím a něco k danným produktům napíšu :) Jak kladné, tak třeba i záporné názory :* Můžete se těšit :)
***
ZAUJAL VÁS BRANDNOOZ BOX? MÁTE V ÚVAHU SI HO OBJEDNAT? A KDO ČEKÁ NA LADYBOX?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama