Listopad 2014

Deprimovaná ale stále silná!!

27. listopadu 2014 v 14:08 | *Vanilla |  Personal Photos
Zdravím vás všechny :* Bohužel, neměla jsem vůbec čas, abych něco za poslední týden přidala, jelikož jsem byla opravdu ve stresu a na blog jsem ani nepomyslela!!! Chodila jsem neustále po doktorech a ještě mě nadále čekají!! A teď vám mohu sdělit můj problém, který nastal asi právě před týdnem!! Bylo mi strašně zle, měla jsem mdloby, dušnost, bolelo mě na hrudi a u srdce a strašně moc jsem pociťovala nepříjemné bušení srdce tak intenzivně a rychle, že se mi naměřil tep a to v klidu 110 a normálně to má být 70 až 80! Nevím proč, tak z ničeho nic to začalo! Nekouřím, skoro ani nepiju, sice jsem skoro neustále ve stresu ale dívala jsem se na film a najednou to tak začlo, že jsem myslela, že je to infarkt a řekla jsem příteli, až zavolá záchranku! A to já nejsem hned takový hypochondr, že cokoli něco začne, hned chci do nemocnice! Já mám ještě trošku fobii z nemocnic, tak proč bych volala jen tak!

Stávalo se mi to tak 1x do týdne ale nyní jsem to pociťovala skoro celý den! Pořád jsem myslela na to, co se může stát a bylo mi ještě hůř! Pořád jsem plakala, protože se strašně bojím smrti a různých nemocí a proč zrovna já bych měla něco mít! Nikdy jsem na to nevěřila, vždycky jsem si myslela, že nikdy nebudu mít problémy, že mám nad sebou andělíčky! Bohužel..problém nastal z ničeho nic ale stále nechápu proč, z jakých důvodů! :( Tak už jsem nemohla nadále čekat a včera ráno jsem šla ke svému doktorovi svěřit se se svým problémem a ihned mi chtěl volat sanitku do nemocnice na vyšetření EKG, ECHO a další ale já se tak bála jít sama, chtěla jsem podporu ze strany přítele, tak jsem řekla, že to zvládnu zítra, tedy dnes ve čtvrtek! Jenže..odpoledne, když přišel přítel z práce, bylo mi tak hrozně a tak jsem to chtěla mít za sebou, že jsme letěli do nemocnice hned taxikem!

Tam mi bylo do breku, protože jsem na interně v čekárně, kde jsme přišli, viděli tolik starých lidí ze srdečními chorobami, že jsem nepochopila proč zrovna já taková mladá!! :( Jenže, když mě sestřička zavolala, naměřila mi EKG a řekla mi, že mám velmi rychlý tep 135 za min. a tak jsem byla poslána k doktorovi na ECHO, což je komplexní ultrazvuková diagnostika srdce a cév a tam mi řekl, že mám krásné, silné a zdravé srdce, jen to bouchání je silné a tak se mě zeptal, jestli nejsem náhodou těhotná, protože tak z ničeho nic to nechápe a těhotným se to stává! Jenže já ani po ránu nezvracím a ani nemám nějaké šílené zajímavé chutě ale přesto si jdu dnes koupit těhotenský test. Nicméně se mi tááák ulevilo, až jsem měla slzy štěstí :)


Jenže, to není celé! Mám tedy "tachykardii", což je rychlejší tep, než mají ostatní ale prostě nechápu, proč se mi to změnilo z ničeho nic, když jsem měla normální tep. Nasadili mi tedy na to léky "Betaloc ZOK", které beru ode dneška na zmírnění tepu, na bušení srdce a další. Prvně jsem se bála, jestli s tím lékem náhodou nebudu mít zástavu srdce ale asi trpím panickou poruchou a to už odmalička. Vždy jsem se bála, že mi přestane bít srdce. No a v pondělí jdu na odběry, jestli mám dobrou krev, jestli mi náhodou nezjistí cukrovku nebo poruchu se štítnou žlázou, jelikož tyhle problémy s tepem a bušením srdce s tím souvisí! Potom mám jít na test kyselosti, jestli náhodou nemám překyselený organismus a posléze 10.prosince si mám přijít pro "Holter", což je 24-hodinnové snímání srdce, jak pracuje a potom se dozvím další věci! Tak mi prosím držte palečky, ať mám všechno v naprostém pořádku! :( Jsem tak deprimovaná ale stále silná, neustále ve strachu ale pořád věřím! Teď se můžete ještě podívat na některé fotky, i z insta :)

Nová Průměrná Barbie

27. listopadu 2014 v 11:56 | *Vanilla |  Other Articles
Ilustrátor Nickolay Lamm z Pittsburghu v americké Pensylvánii se rozhodl vytvořit panenku "Lammilly Doll" na základě skutečných proporcí průměrné devatenáctileté Američanky. A způsobil docela skandál.
Panenka s názvem Lammily nese slogan 'průměr je krásný' a je na prodej za 25 dolarů. Kromě řady oblečení má k dispozici i nálepky, díky kterým jí lze přidat tetování, bodnutí komárem, či travnaté skvrny na kolena, stejně jako i reálné nedostatky v podobě strií, celulitidy, akné a jizev.

V měřítku s lidskou velikostí má tato panenka míry 79 centimetrů v pase, 83 centimetrů na bocích a 81 centimetrů přes prsa.
Je tedy jasné, že průměrná Američanka má k missce stejně daleko jako trabant k závodnímu rallye speciálu.
***

ARIANA GRANDE: Její Beauty triky

21. listopadu 2014 v 13:22 | *Vanilla |  Tipy a triky celebrit
Mladá jednadvacetiletá hvězdička Ariana Grande je napůl italského a sicilského původu, přičemž její maminka je napůl Češka. V roce 2008 hrála Ariana roli Charlotte v muzikálu 13 na Broadwayi, díky které vyhrála cenu National Youth Theatre Association Award. V roce 2009 byla obsazena do televizního seriálu Victorious. Ve svém volném čase navíc zpívá a vyučuje hudbu a tanec pro děti v Jižní Africe jako členka ,,Broadway in South Africa". Díky její krásné povaze a milému vystupování má dnes statisíce fanoušků po celém světě.

Kromě toho je Ariana půvabnou osobou a má několik svých beauty triků. Za nejdůležitější ingredience k cestě ke kráse považuje pravidelný pitný režim, používání spf krému každý den a kvalitní hydratační tělový krém.

Její nejoblíbenější kosmetickou značkou je Urban Decay. Ariana fandí neutrálnímu očnímu líčení - hnědavé oční stíny, linky a řasenka. Na koncerty a akce ráda používá umělé řasy.

Jelikož je italského původu, má problémy s kruhy pod očima, a proto je korektor jejím must-have.

Jejím oblíbeným produktem je růžová krémová tvářenka od Nyx. Rty Ari preferuje na rozdíl od očí výraznější. Ráda používá rtěnky a přes ně nanáší lesk v broskvovém odstínu.

Každého určitě zaujmou její krásné, lesklé, zdravé vlasy v perfektním odstínu. Ariana v jednom rozhovoru však uvedla, že je starost o ně velmi náročná. Pokud zrovna natáčí nebo má více vystoupení, kadeřník jí barví vlasy každý týden, což si samozřejmě vyžaduje zvýšenou péči.
***

Jak se měnily Domečky pro panenky?

18. listopadu 2014 v 22:12 | *Vanilla |  Other Articles
Přeji vám pěkný večer :) Napadl mě článek za ohlédnutí rok co rokem našich oblíbených domečků pro panenky! :) Jako malá jsem je milovala a kochám se jimi neustále! Moje nejoblíbenější hračka byla Barbie panenka a její různé doplňky, nábytek a vše k tomu potřebné! :* Možná jsem blázen ale miluji to pořád! :D Samozřejmě si s tím už nehraji, všechno má moje sestra, plno toho vyhodila, protože nikdy nebyla taková jako já ale strašně ráda vzpomínám na ty časy hraní! Myslím, že jsem prožila krásné dětství :* Vždycky jsem ladila interiér a milovala jsem nábytek, chtěla jsem všechno! Možná proto i dodnes miluji pořady o stavění domů a vnitřních interiérů, například na kanále "Fine Living". Kdysi jsem o tom hodně přemýšlela, jestli nedělat tuto profesi, protože mám na to cit a dokázala jsem všem poradit. Vidíte, nejen v oblasti módy :p ale bohužel, neovládám matematiku, takže to padá! Podívejte se tedy na domečky pro panenky v jeho různých rocích :) Je to zajímavé, určitě by si vzpoměly i vaše maminky :*
1. ROK 1962

2. ROK 1974

3. ROK 1979

4. ROK 1983

5. ROK 1990

6. ROK 1998

7. ROK 2014
***
JAKÝ SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ? SE KTERÝM JSTE SI HRÁLI? MĚ SE NEJVÍCE LÍBÍ ROK 1990, JELIKOŽ JSEM V PODOBNÉM ROCE VYRŮSTALA :) KDYSI BYLI NEJKRÁSNĚJŠÍ DOMEČKY, NYNÍ OPLÝVAJÍ NOVOTOU A BUDOUCNOSTÍ A TO UŽ NEMÁ TO KRÁSNÉ KOUZLO :) CO VY NA TO? --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Trendy Podzimu 2014 od hlavy až k patě!

14. listopadu 2014 v 0:50 | *Vanilla |  Fashion Advice and Tips
Ahoj miláčkové :) Slíbila jsem vám další článek na podzim, tak ho musím hopem přidat, aby jste dlouho nečekali. Jak jistě víte, čas utíká velmi rychle a ani se nenadějem a bude tady zima a to by byla velká škoda, aby jste si nepřečetli tyto trendy podzimu na rok 2014 a neinspirovali se :) Minulý týden jste si mohli přečíst mé "Beauty tipy na letošní podzim" a nyní je tu i podzimní móda! Ještě mám v plánu přidat opačný článek od minulého "15 tipů co dělat na podzim ve venkovním prostředí", jelikož bylo ještě krásně a teď nastávají pochmurné i deštivé dny a tak můžete čekat článek, co dělat na podzim ve vašem útulném domovu :) To je můj další plán na článek ale mezi tím určitě čekejte na další, ale to se už nechte překvapit! :* Mějte se krásně a užijte si následující dny :) A určitě mi zanechte komentář!
1. MIKÁDO, LEHCE ZVLNĚNÉ VLASY A ZAPLETENÉ COPÁNKY
- Jako první se zaměříme na vlasový styling! Letos na podzim se nejvíce nosí mikáda ála francouzky, takže každá dlouhovlasá slečna i žena zkrátila svou hřívu a pyšní se i krátkými stylovými vlásky. Kdo nechce o svou dlouholetou hřívečku přijít, nezoufejte..nosí se i dlouhé, lehce zvlněné vlasy a plus krásně zapletené! Nejvíce však na stranu, anebo nejnádhernější varianta a to rybí cop, která umí málokterá. Já bohužel ne, takže si ho můžu užívat jen na fotkách, nebo si ho od někoho udělat :)

2. KLOBOUČKY
- Ano, i na podzimní období se jich nevzdáme. Zatímco v létě byli nošené hlavně ty velké, bohémské klobouky, nyní se nosí malé, stylové kloboučky, které můžete nosit téměř k čemukoliv.

3. BÉŽOVÝ (VELBLOUDÍ) KABÁT
- Kabátek by neměl chybět na sezonní období vůbec nikomu. Aspoň jeden by měl každý mít a letos na podzim jsou in béžové/velbloudí kabátky hřejivého materiálu, nejlépe s černými knoflíčky.

4. KALHOTY V PÁNSKÉM STYLU KE KOTNÍKŮM
- Kalhoty, které končí u kotníků, sluší i menším ženám nebo těm se širšími boky. Důležité je najít střih, který vám sedne, a celý outfit dobře zkombinovat. Letos jsou velkým trendem zrovna ty v pánském stylu s rovnými nohavicemi. Jsou nesmírně elegantní a hodí se jak do práce, na různé schůzky, vyřizování nebo i na večerní posezení s přáteli u vína.

5. LODIČKY V JAKÝKOLI BARVÁCH
- Ty určitě musí mít ve svém botníku každá stylová žena i dívka! Jakékoli lodičky se špičkou v různých barvičkách jsou letos na podzim jako dělané. Skvěle se hodí se skinny džíny ale i s halhotami, o kterých jsem psala výšše.

6. MALINOVÁ BARVA
- O tom jste už mohli slyšet v minulém článku s beauty vychytávky na podzim. Nejenže se nosí na rtech, nehtech a podobně ale také na vašem oblečení. Krásné jsou kabelky, kabátky, halenky i sukně. Je to má velmi oblíbená barva, která dodá letošnímu podzimu šťávu!

7. TMAVĚ ZELENÁ BARVA (ARMY)
- Další top barvička na podzim je určitě tmavě zelená. Pro podzim jsou vhodné odstíny zelené s olivověšedým akcentem. Nosí se hlavně společně s nějakou výraznější barvičkou. Hodně dělá divy s gránatovou, malinovou nebo pastelově růžovou barvičkou.

8. ROLÁČKY
- Ty na čas odešli, viď že jo? Ale móda se stále vrací a zrovna na letošní podzim stylové roláčky dvakrát tolik! Bez roláku to prostě na podzim nepůjde. Zvláště, když se venku ochlazuje a vy potřebujete nejen vypadat stylově, ale i se zahřát. A proto je rolák ideálním módním kouskem, který hravě splní obě kritéria.

9. SVETR STŘIŽENÝ ŠIKMO SE ZIPEM
- Slyšeli jste už o něm? Viděli jste tuto horkou novinku ve světě? Svetr střižený nerovnoměrně, šikmo s různým tvarem a navíc s úžasným doplňkem v podobě zipu je originálním kouskem světa módy. Letos na podzim vám nesmí ve vašem šatníku chybět. Vyměňte obyčejný svetr, který nosí každý za tento skvělý kousek a buďte první nebo druhá ve vašem městě, kdo se tímto oděvem bude chlubit.

10. KOŽÍŠKY
- Kožichy, kožíšky, kožešinové vesty i chlupaté kožíškové šály jsou horkým trendem podzimu i zimy!! Kožich byl vždy znakem luxusu, noblesy a bohatství. Dnes se těší velké oblibě především chlupaté vesty a kabátky z umělé kožešiny, ve kterých můžete vypadat stejně perfektně jako v těch pravých.

11. PUNČOCHY A NADKOLENKY
- Tento podzim patří klasické punčochy a výrazné punčocháče i nadkolenky k módním doplňkům, bez kterých se rozhodně neobejdete. Dokáží totiž proměnit i ty nejobyčejnější šaty v zajímavý model, navíc bez výrazné finanční ztráty.

12. MNOHO PRSTENŮ
- Masivní prsteny jsou trendy už nějaký ten pátek, ale letos na podzim jejich nošení získalo nový rozměr. Nosí se jich totiž hned několik na jedné ruce. Kamínky, ozdoby, ani základ spolu navzájem nemusí ladit, záleží jen a jen na vašem vkusu.

13. JEN JEDNA NÁUŠNICE
- Na podzim i v zimě bude maximálně trendy nošení jen jedné náušnice. Musí však být elegantní a nevšední. Ve své aktuální kolekci předvedl tento nevšední trend například Louis Vuitton. Pamatuji se, jak jsem si to sama vymyslela a nosila jsem to tak a každý mě vždycky jen upozorňoval, že jsem ztratila druhou náušnici...a vidíte, teď je to už v módě!

14. KOŽENÉ DOPLŇKY
- Koženkové náramky i obojky jsou jedním z nejžhavějších trendů nadcházejícího podzimu i zimy. Koženkové šperky se nejčastěji kombinují se zlatými aplikacemi či etno peříčky a dohromady vytváří dokonalý doplněk, bez kterého se po létě rozhodně neobejdete.

15. MAŠLIČKY
- Mašličky, mašle všemožných velikostí, barev i materiálů jsou kouzelným, romantickým doplňkem, který vám nesmí v žádném případě chybět. Potrpí si na ně jak elegantní dáma, tak i stylová hvězda nebo koketavá svůdnice.
***
JAKÝ PODZIMNÍ TREND SE VÁM NEJVÍCE ZAMLOUVÁ? --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

MILEY CYRUS: Jak to vidí ze zdravou stravou a sportem?

11. listopadu 2014 v 23:53 | *Vanilla |  Tipy a triky celebrit
Dobrý večer, mám tady pro vás zase nějaký ten článek o vaší oblíbené celebritě a to tentokrát o Miley Cyrus a jejím "zdravém/nezdravém životním stylu" :) Přečtěte si, jak to vidí právě ona a co dělá pro svou postavu a pro své zdraví..
Miley nikdy nepatřila mezi hvězdy, co panikaří z každého kila navíc. Měla se ráda, i když byla trošku víc oplácaná. Ví o sobě, že má sklony k výkyvům váhy, ale nestresuje se tím. Jí to, co má ráda, ale snaží se také dostatečně hýbat, aby na
ní každá snědená pochoutka nebyla vidět. Když se ale rafička na váze posune do nebezpečných čísel, neznamená to, že by následující dny nevzala sladké do úst a trávila hodiny ve fitku. Je jí jedno, co říkají paparazzi, hubne pomalu a tak, aby si nemusela odpírat. Své oblíbené jídlo si dá, i když v menší porci, a snaží se zapojit do svého života víc pohybu. I kdyby to měla být jen romantická procházka, blbnutí ve vlnách nebo jízda na kole.

Díky svému nadupanému programu totiž Miley občas na pravidelné cvičení nezbývá čas ani energie. Nestresuje se, když naruší svůj cvičební režim ale když si čas najde, vyrazí na hodinu aerobicu. Ten ji baví, protože hodně připomíná tanec, který přímo miluje. A toho má při svých vystoupeních rozhodně spoustu.

Sport, který Miley nemusí, je běh. "Běhání nesnáším. Jenom se u toho zapotím a zadýchám. To není nic pro mě!" Zároveň ale ví, že nemůže pohyb zavrhnout úplně. Proto si vymyslela svou alternativu."Snažím se všude hodně chodit pěšky. Mám při tom v uších sluchátka, puštěnou svižnou hudbu a jdu do rytmu. Někdy je to docela tempo," svěřila se Miley se svým trikem, při kterém skvěle formuje nohy a zadeček.

Co se jídla týče, Miley se nerada omezuje. Klidně si dá kalorický milkshake, kopec zmrzliny nebo sendvič s burákovým máslem. "Když nemám náladu, řeším to sladkostmi. Ale taky vím, že to pak vyběhám," prozradila. U takového smíška, jako je Miley, naštěstí blbá nálada nehrozí moc často. Dát si na "depku" kus čokolády, to občas neublíží nikomu. Ale neměl by to být denní rituál. Pokud tě nenálada trápí často, zkus ji zahnat jinak - zavolej kamarádce, jdi se projít se psem, pusť si hezký film nebo tanči. Nezvykni si řešit své problémy jídlem.

Na diety si nikdy nepotrpěla. "Chovám se ke svému tělu hezky, mám přece jen jedno," vysvětluje. Proto ho poslouchá a dopřává mu to, co skutečně potřebuje. Miluje ovoce a zeleninu a vitamíny ho dopuje tělo několikrát denně. Tím mu zajistí potřebné látky a zasytí žaludek, takže ji netrápí vlčí hlad a chuť mlsat.

Čím by tě ale mohla Miley inspirovat nejvíc, je její zdravé sebevědomí a vyrovnanost. Nevadí, jestli máš celulitidu, druhou bradu nebo nějaké to kilo navíc. Pečuj o své tělo, zpevni ho, snaž se odstranit to, co se ti nelíbí - ale jen tobě samotné. Nikomu jinému do toho nic není. Přijde jí hloupé, kopírovat vyzáblé modelky. Na svém twitteru dokonce bojovala proti anorexii a snaží se tak působit na své fanynky. Minule na něj napsala: "Nechtěla bych mít tělo jako mladá dívka. Chci mít křivky jako dospělá žena!" Více než vyzáblé modelky a herečky obdivuje například Marylin Monroe, která rozhodně neměla míry Twiggy, a přesto ji tolik mužů milovalo. "Nezáleží na tom, jak vypadáš, ale jestli se sama sobě líbíš a umíš se nosit," nabádá Miley své fanynky.

Ovšem..teď by se moc nedalo říci, že má Miley ženské křivky..co vy na to?
***
MĚJTE PĚKNÝ VEČER A DOBROU NOC --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Mé Beauty vychytávky na podzim:

7. listopadu 2014 v 16:54 | *Vanilla |  My Tips & Ideas
Přeji hezký páteční den :) Mám tady pro vás další článek, co se týče mých Top 10 beauty vychytávek na letošní podzim :* Když jsem minule pro vás připravila článek ohledně vychytávek na léto, ihned jste prosily o podzim a také jsem ho měla v plánu :) Léto a podzim miluji nejvíce z ročních období, uvidíme zda udělám článek s beauty vychytávkami na zimu :D No, ještě vám prozradím, že mám v plánu udělat další dva články ohledně podzimního období. Jedno se bude týkat stylu a módy a druhý článek co si nenechat ujít na podzim, takže sledujte nadále tyto stránky a buďte v obraze :*
1. NAHÉ RTY (Nude rtěnky)
- Není nad přirozený vzhled a krásu ženy. Líčení "nahých" rtů je jednoduchým a efektním způsobem, jak nechat vyniknout kráse obličeje zejména ve spojení s výrazným líčením očí. Nejlépe je použít matnou tělovou barvu rtěnky, kterou lze jemně nanést malým štětečkem. Moje nejoblíbenější hvězda Mary-Kate je jasným důkazem toho, že nahé rty jsou dokonalým tipem na podzimní dny i večery.

2. LOOK VE STYLU PAŘÍŽANEK
- Ideální na podzimní období. Minimální makeup, nahé rty, výrazné obočí, řasenka a tvářenka, která look oživí.

3. VÝRAZNÉ OBOČÍ
- Tento zdánlivý detail dělá mnoho s výrazem vaší tváře. Jak jistě víte, vyškubané tenké oblouky jsou už dávno pasé! Vycházejte ze svého přirozeného tvaru. Obočí si nechte upravit buď profesionálně, nebo to dokažte sama pomocí nějakého návodu a speciálních přípravků na obočí. Já určitě doporučuji fixační gel na obočí od M.A.C za 440,-Kč ale hlavně barvičky společně s oboustranným štětečkem na obočí i oči "Eye&Brow Maestro" od Armani za 850,-kč. Tento multifunkční produkt lze využívat mimo to i jako oční linku, stín nebo i jako tužku na oči. Dokáže dokonce tvarovat obličej nebo podbarvit linii vlasů!

4. DVOJITÁ RUDÁ (rtěnka i lak ve stejném odstínu)
- Klasika, kterou budeme mít vždycky v záloze a která je letos na podzim dokonce i trendem, je kombinace rudé rtěnky a lak na nehtech ve stejném odstínu.

5. HNĚDÁ A ČERVENÁ TVÁŘENKA
- V létě frčely broskvové a meruňkové tvářenky a nyní na podzim je vyměňte za hnědé a červené. Ale nepřehánět, stačí malá dávka pro oživení, který vám dodá mladistvý pel.

6. KOVOVÉ NEHTY I RTY (na večer)
- Na podzimní večírky a různé party akce je skvělým tipem sexy kov. Trocha hvězdného prachu v podobě metalické stříbrné či zlatavé oživí, prozáří váš look a dodá mu futuristický šmrnc. Budete ihned středem pozornosti.

7. SVŮDNÉ LINKOVÁNÍ
- Linky nebudou nikdy pasé! Vládnou vždycky ale nejvíce na podzimní a zimní období. Dokonale podtrhnou oči a dodají sexy pohled.

8. LAKY V BARVÁCH SPADANÉHO LISTÍ
- Jak lépe ukázat, že na vás dolehla podzimní atmosféra všeho kolem? Jak ještě lépe se spojit s přírodou? Spadané listí podzimu má nádherné barvy a je radost se dívat všude kolem. Proč se proto také nedívat doma na své podzimní drápky, u kterých si ihned vzpomenete na ty nádherné barvičky v parku.

9. MALINOVKA (malinové stíny, rty i nehty)
- Tady to jednoznačně vede!! Nejen přirozené nahé nude rtěnky a naopak červené sexy rty vládnou letos na podzim. Podzimní sezonu ovládly nejvíce malinové barvy a to všude, kam se jen dá!! Rty, oční stíny a nehty!! A samozřejmě také na módních kouscích ale to až v příštím článku!

10. TŘPYTIVÝ OLEJ NA TĚLO
- Na závěr pro blaho těla a krásný jemný třpytivý nádech vaší kůže vytvoříte zázračným třpytivým olejem na tělo. Můj jasný favorit je od značky L'occitane! :)

***
VYUŽIJETE MÉ KOSMETICKÉ TIPY NA PODZIMNÍ SEZONU? --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Fall Insta Pics

3. listopadu 2014 v 14:23 | *Vanilla |  Personal Photos
Přeji krásný slunečný začátek týdne :) Vůbec mi to tak nepřipadá, jelikož jsem o víkendu pracovala a teď mám dva dny volna :) Potom jdu jen ve středu a ve čtvrtek do práce a zase volníčko :D Tento týden se mám.. :* Ráno jsem si musela dát ale stejně budíček, protože jsem šla na pohovor se zájmem o jinou práci v obchodě s oblečením na hl. prac. poměr :) A jak to dopadlo? Od ledna nejspíše nastupuji, protože vedoucí byla semnou strašně moc spokojená. Nikoho jiného už pry nechce, můj životopis ji velice zaujal a že jsem také velice komunikativní člověk, když mě slyšela po telefonu :) Také mám hodně zkušeností a oděvní školu, takže má o mě velký zájem. Dohodu v nehtovém materiálu, kde nyní pracuji mám do konce prosince, takže od ledna zase nová práce..to se mi poštěstilo :) A určitě po nové zkušenosti budu zase hledat jinou a lepší práci. Všechno postupně..nemohu být hned vedoucí obchodu nebo manažerka :D Ale chtěla bych...
Jinak jsem moooc ráda, že čím dál více na mém blogu se zvyšuje návštěvnost :) Za to ještě víc ráda pro vás tvořím články a fotím fotky :D Jen tak dál..jediné, co by se mohlo zvýšit, jsou komentáře..jich moc není :( Jak kde tedy..podle ankety máte na blogu nejraději mé osobní fotografie ale podle komentů to tak nevypadá! :P Takže nevím..Je pravda, že tento blog není ten typický osobní..jak víte, každodenní články o tom, co kdo dělal + plus fotky..to mě nebaví :D :D A pořád dokola..taky máme nějaký ten soukromý život, nebo ne? O moc radši pro vás připravuji různé články s mými tipy, rady a nápady, beauty články o kráse nebo o stylu a módě..a tak různě :) Sem tam nějaké ty moje osobní fotografie hlavně z instagramu, jelikož focení a upravování miluji ale žádné rozsáhlé deníky o mém každodenním životě :D Možná by tady byla návštěvnost s tímto tématem o moc větší ale to já nechci..nechci být jako ostatní a zase tak zajímavý život nemám :D Asi jako každý jiný..řekla bych :* Možná o něco dramatičtější :D No, mohla bych napsat knihu..o tom silně uvažuju! Jinak si můžete všimnout, že jsem změnila styl přidávání insta fotografií, co si myslím, že je o moc lepší :) Nemyslíte?