Červen 2015

New In - Nezbytné maličkosti

15. června 2015 v 23:02 | *Vanilla |  Favorite Things
Hey my girls :* Omlouvám se, že jsem tento článek nepřidala už před týdnem, jak jsem chtěla ale vůbec jsem neměla čas na blog, bylo tak krásně a my jsme pořád někde chodili, hlavně víkend jsme měli úplně plný :) Určitě přidám některé fotky z obou víkendů, který byl teď a před tím týdnem a něco k tomu napíšu ale teďka už takový rychlý článek o nezbytných maličkostech, které mi už chyběly :) Navíc mám novinku, že jsem opět nemocná..byla jsem dnes u doktora a mám antibiotika a ještě musím příští týden na krev kvůli opětovným problémům. Navíc, jak jsem se měla teďka tak dobře, psychicky jsem na tom byla hodně dobře a vesele, opět mě něco skolilo, protože jsem zjistila, jak jsou lidi, se kterými jsem se stýkala tak moc falešní..myslím, že je to osobní a tak nebudu psát přesně co se stalo ale hodně mě to zamrzelo, protože všechna špína byla hozena na mě a já teď vypadám za tu nejhorší, přitom všichni mezi sebou hrají jenom falešnou hru..Musím ale říct, že jsem tak moc šťastná, že mám svého miláčka, který při mě stojí a věří mi! A samozřejmě svou rodinu a další přátelé, kteří mě teď podporují a jen mi říkají, že jsem aspoň na to přišla docela brzo, než pozdě! Oni mi za to nestojí a stýkat se s takovými lidmi, kteří si jen hrají na kamarády, tohle vážně nemám za potřebí! Možná jsem z části i z toho onemocněla, protože to opravdu není férová a příjemná záležitost..

A teď ke kosmetice, až nemyslíme jen na to špatné :) Zase bude totiž dobře, aspoň u mého srdíčka..berme to tak..inteligentní lidé ignorují a navždy u mě skoncovali..takže to by jsme měli a teď se můžete kouknout na opravdu minimum věcí, které jsem si pořídila už v květnu..


Skvělá a hlavně osvěžující micelární voda od Loreal, která nejen odstraňuje makeup ale také čistí, osvěžuje a hydratuje :) Moje oblíbená od Garnier už dochází a měla jsem ji celý rok!! :D


Dále jsem si chtěla pořídit nějaký lehký makeup na denní nošení, jelikož mám stále ten zlatý a luxusní od Max Factor, který se spíše hodí na nějaké akce atd. :) Prvně jsem uvažovala o BB creme na léto ale nakonec zvítězila tato novinka od Loreal v tubičce, která má ale více ml než makeup v lahvičce! Nikdy jsem ty tubičky moc nemusela, více se mi líbí makeup ve skle ale tento jsem opravdu chtěla zkusit a nikdy jsem nebyla tak moc spokojená s makeupem jako je tento, protože je úžasně přirozený, barva mi sedí jakoby nic, takže perfektně a vůbec se po hodinách nelesknu jako u ostatních, protože je makeup opravdu matný, lehký a vysoce krycí! Zakrývá opravdu nádherně!! DOPORUČUJI!! :* A korektor od Astor, který u mě můžete moc dobře znát, protože jsem s tímto korektorem nejspokojenější zatím nejvíc ze všech korektorů! Vydrží, zakrývá a krásně rozjasňuje oční okolí :)


Sprchový gel od Dermacol, který jsem ještě ani jednou nekoupila ale konečně jsem si ho taky pořídila, protože vůně černých třešní miluji, zvláště na létě, tak jsem ho musela mít :* Vždy si kupuji sprchové gely od Playboy ale tahle značka mě nezklamala :* A jako letní zábava k radosti můj nejoblíbenější magazín Elle na měsíc červen, který si chci kupovat už každý měsíc, protože jsem si ho víc a víc zamilovala :) Dárečky k tomu jsou opravdu geniální a praktické do kabelky, třeba tato termální osvěžující voda od Avéne na letní období je opravdu nezbytná v šíleném vedru, která je skvělou pomůckou :*

***
URČITĚ VÁM TENTO TÝDEN JEŠTĚ NAPÍŠU, JELIKOŽ JSEM STEJNĚ DOMA, TAK SE MĚJTE KRÁSNĚ :*

May - Spring Wonderland

1. června 2015 v 22:42 | *Vanilla |  Personal Photos
Přeji Vám všem krásného prvního června! :* Konečně je zase po delší době krásně, protože víc jak týden pořád venku pršelo a já na nic neměla náladu, ikdyž jsem doufala, že už něco přidám, stále jsem nebyla v tom správném rozpoložení. Poslední dny jsem ale byla z toho, že tu nic nepřidávám docela nervózní! Jsem v jednom kole a vůbec nestíhám ale najdu si tento týden více času pro tento blog, aby se opět trošku nadzvednul! Mám tady osobní článek, zmixovaný z celého května..samozřejně ne z celého, protože si všechno nepamatuji ale takový mix, co jsem kdy prožila :) Jako hlavní věcí je to, že moje nejlepší kamarádka měla 13.května narozeniny a to 21.let, takže zamnou přijela ve státní svátek, kdy jsem měla volno a nafotili si po strašně dlouhé době nějaké fotečky spolu, ikdyž takové klasické zrcadlové ale jsem za ně moc ráda, že máme zase nějakou fotečku :) Den to byl skvělý, nechce se mi to tady všechno psát a opakovat se, tak si přečtěte více o tomto dnu na stránce mé nejlepší kamarádky TADY!! Děkuji ti moc za tento den! A abych rovnou napsala, až dnes jsem od této doby viděla mou nejlepší kamarádku znovu, takže se opravdu nevídáme už tak moc často :( což mě strašně moc mrzí :/

Nevím, co následovalo další dny..ale 24.května jsem měla svátek (Vanessa) a ikdyž jsem myslela, že budeme doma a lebedit, překvapilo mě, že jsme jeli na vynikající palačinky do té nejlepší útulné restaurace a poté ještě do takové pěkné roztomilé cukrárničky, které mi připomínalo dětství :) když jsem ještě vyrůstala v Orlové :* Tam jsme si dali jen kávu, když jsem byla tak přeslazená od palačinek a dostala nádherné kytičky - žluté lilie a mé oblíbené čokoládky :* a abych tady nepsala jen o nezdravých věcech, dnes jsem si šla koupit měsíční pernamentku do fitka na měsíc červen a už jsem byla dnes i cvičit :) Je mi skvěle :* Více v celém článku :)


Samozřejmě nesmím zapomenout, že jsme byli tento krásný víkend na pouti, kde mi můj miláček vystřelil růžičku, koupili si medovinku, cukrovou vatu i do kelímku domů a roztomilé marcipánky, které přítel miluje a já je nemůžu ani vystát :D prostě marcipán nesnáším..:D ale jsou krásné!
A ještě jsem zapoměla, že jsem byla v pátek s kamarádkou Nelinkou po dlouhé době pařit a moc jsme si to užili :* A poslední den v květnu jsme s přítelem zakončili na "Mistrovství Moravy v kulturistice, Psyqiue, Body Fitness a Bikini Fitness 2015* :)) Bylo to super, něco takového jsem viděla na vlastní oči poprvé :) Ta atmosféra a vše kolem..


***
SNAD SE VÁM ČLÁNEK LÍBIL :* TAK MI NAPIŠTE KOMENTÁŘ :) KRÁSNÝ DEN <3-->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me