Únor 2016

14.2. - Valentines Day ♥

15. února 2016 v 13:36 | *Vanilla |  My diary
Přeji příjemné pondělní odpoledne a krásný start do nového týdne :) Avšak nejspíše každý z nás pondělí nemá moc v lásce, ještě, když je venku tak pochmurně :( Nikomu by se nechtělo ani vylézt z postele..No, mě se to dnes netýká :D Mám volno ale víkend jsem měla pracovní, tak si to musím nějak vynahradit.
Včera jsme měli opravdu krásně, viďte? A byl den Svatého Valentýna, což nemusím snad ani podotýkat :) Minulý rok jsem vám také psala honosný článek --> PŘIPOMEŇTE SI ZDE! Snad jste nezapomněli na svou lásku, nebo aspoň vaše nejbližší, protože Valentýnek nemusí být nutně jen pro zamilované páry. Můžete udělat radost maličkostí třeba kamarádce, sestře nebo mamince :) A naopak oni, by měly udělat to samé :) Znám hodně lidí, i z vás, kteří tento svátek neuznávají..ale stále nevím proč? Je přeci krásné, udělat si z "normálního, obyčejného" dne, něco neobyčejného :) A pokud se říká, že je to komerční svátek, potom by jsme to museli říkat o všech svátcích, protože "dnešní svět" je vlastně vystavený jenom o penězích, alespoň to vidíte úplně všude! V reklamách, na billboardech, v rádiu, či v televizi nebo každodenní výlohy v obchodech! Ikdyž není žádný svátek, výlohy jsou dessignovány do jara, zimy nebo léta..a to naprosto všude! Jenom aby oko nechali spozornit a člověk do toho výkladu nakouknul a vzápětí vešel do obchodu a vytáhl nějaké ty penízky ze své peněženky, protože ten "nový šátek byl táák krásný", anebo "ty jarní šaty na figuríně vypadaly tak úžasně". Trochu jsem se přenesla zase těmi mými filozofickými řečmi někde jinde..ale chtěla bych to tak vysvětlit a dalo by se o tom polemizovat tak dlouho..


Co tak například Velikonoce, Vánoce, Mikuláš, První Máj, Den matek či komunistický svátek MDŽ? Stále něco je a stále něco bude..ale určitě to nevidím jenom o dárcích, darech nebo penězích! Radost se dá udělat i slovy a hlavně činy! Nebo se budu opakovat ale stále je tady ta bezhonorářová varianta..vyrobit nějaký speciální dáreček :) Myslím, že to potěší člověka nejvíc, protože do toho musel danný jedinec dát své srdce, nápady a hlavně ČAS, který je cenný víc, než si myslíte! Takže pryč s výmluvami..hodně lidí se vymlouvá, aby nemuseli nic kupovat, protože dnešní kytice a bonboniéry nejsou levná záležitost ale zase si myslím, že když člověka milujeme, tak je to tak malá částka peněz za ten den, že se to ztratí..a vůbec! Psala jsem, že nejde o peníze ale každou ženu potěší kytička (ikdyby jen jedna), prostě z lásky! Kytičky přeci nekupujeme každý den..a jestli máte vyvoleného, který vám koupí kytičku i mimo nějaký svátek, tak to můžete být opravdu šťastná!! To potom na Svatého Valentýnka postačí být spolu a udělat si nějaký SVŮJ DEN :) Stačí si zajít třeba na večeři, na procházku a oddat se sami sobě :* Jestli ale kytičky "jen tak" nedostáváte a to potom ani na Valentýna NE, musíte se zamyslet, jestli ten "váš princ" vedle vás stojí opravdu za ten čas, co jste spolu! Protože muž, který nešáhne pro pár korun do peněženky, aby udělal své ženě radost, potom ji asi nemiluje tolik, jak by měl!


To je ale na každého z vás! :) Každý má jiné názory a jiný pohled na stránku věci, na svět obecně..vemte si z toho, co budete chtít :) Toto je úplně spontánní článek, který jsem neměla v plánu! Nejspíše jsem měla opět náladu vám napsat něco ze sebe, ze srdce..aby jste mě také mohli trošku poznat, jaká jsem, protože jsem si všimla, že jsem nějak přestala do tohoto blogu dávat srdce a své JÁ ale to se změní :) Těšte se na další články :* Budu ráda za nějakou opětovnou vazbu, zda vás zajímají i tyto typy "psacích" článků :* Na viděnou, na slyšenou..

Lady & Tramp: aneb lelkování v posteli

11. února 2016 v 13:17 | *Vanilla |  My diary
Dnes mám poslední den volna a mi je stále mizerně :( Nepsala jsem vám totiž, že jsem nemocná a týden jsem už doma! Měla jsem 40 horečky, zimnici, třesavku..bylo mi snad nejhůře, co jsem kdy byla nemocná ale miláček se o mě tak krááásně staral :* Dělal mi různé čajíky s medem, citronem, čerstvým zázvorem a obklady na snížení horečky. Na pohotovosti v sobotu mi napsaly recept na antibiotika co 12 hodin a stále je ještě beru! Jsem vděčná, že mám tak skvělou práci a dali mi volno, ikdyž jsem chtěla do práce jít i přes nemoc, jenže jsem nebyla schopná ani chodit, a byla jsem slabá jako nikdy. Nezvládla bych to a přítel by mě ani nepustil. Takže mě dost překvapil, když mi doma vysvětloval, že byl v mé práci a vše jim řekl, abych nemusela do práce, ikdyž měl jet jenom do obchodu ale byla jsem za to moc ráda a uvědomila jsem si, že velká láska opravdu "ukazuje" činy! :) Měla jsem strach zbytečně..paní provozní je tak hodná, že mi vzkázala brzké uzdravení :)

Od soboty jsem jen ležela a neměla ani náladu na TV, prostě na nic..jen jsem stále spala! Od úterý mi je už o trošku lépe a to nejhorší mám za sebou a tak jsem se koukala na různé pohádky, filmy, nebo se také koukla chvilinku na netík, abych se zase neunudila v té posteli k smrti :/ Když je člověk nemocný, nemá ani žádnou chuť na jídlo a tak jen piju a jím vitamíny, např. Nutri-drinky, které jsou jako náhrada stravy. Hlavně mým velkým přáním byli sladké jahody a ty jím teďka každý den :) Včera jsem se koukala na jednu z mých nejoblíbenějších animovaných pohádek "Lady & The Tramp". Opravdu doporučuji hlavně první díl, ten je úplně nádherný, kouzelný, peckový a úplně jsem se přenesla do mých dětských let :) Opravdu nic není nad to, odpočívat v postýlce v krásném, růžovém župánku s takovými, krásnými pohádkami, ještě když venku opět napadl sníh a my si užíváme teplo domova :)
***
MĚJTE SE NÁDHERNĚ A URČITĚ SI PUSŤTE TUTO POHÁDKU TŘEBA NA PŘICHÁZEJÍCÍHO VALENTÝNA.

New In: Předjarní libůstky

9. února 2016 v 15:14 | *Vanilla |  Favorite Things
Tak alespoň za ten jeden týden si pro vás najdu opět čas a to s další várkou kosmetiky, které jsem nazvala jako předjarní libůstky, které jsou teď mé velice oblíbené :) Koupila jsem si je v lednu, anebo jsem je v lednu dostala. Nebudu proto o nich psát recenzi, jako v minulém článku. Jenom se s nimi o ně podělím prostřednictvím fotek a menších dojmů. Začnu například suchým šamponem od Batiste s vůní třešniček, který jsem dlouho hledala a je opravdu skvostný :) Určitě ho všichni dobře znáte a jste s ním stejně spokojeny, jako já! Další skvělou věcičkou je micelární voda od Mixa na smíšenou pleť, kterou mám a je opravdu dokonalá! Tyto vody jsou jedny z nejlepších a to nemluvím jen o nich..celkově značka Mixa je opravdu velice kvalitní, přírodní a samozřejmě francouzká :) V poslední řadě tu mám masku na vlasy od Avon Advance Techniques, což pro mě není masek a balzámů na vlasy nikdy dost ale určitě se nevyrovná masce od Loreal Elseve, o které jsem vám psala v předchozím článku! O nové, pěkné houbičce v tyrkysové barvičce se nemusím snad ani zmiňovat, stačí vidět :)


V poslední době jsem byla s výběrem řasenky vždy nespokojená. Vždy jsem byla spokojená s řasenkami od Astor ale jedna mě tak zklamala a byla to snad ta nejhorší řasenka, kterou jsem kdy měla, že už těmto řasenkám nevěřím! Proto si vždy zvolím řasenku jiné značky a když jsem šáhla po řasence od Loreal, jejichž značku miluju, také mě zklamala :( Psala jsem vám o ni v minulém článku. Dala jsem tedy na radu nejlepší kamarádky, že nízká cena nemusí nutně znamenat laciné kousky nebo produkty, což jsem se mnohdy i spálila, že jsem si vybrala tu nejdražší řasenku a byla pro mě absolutně nevyhovující. Koupila jsem si tedy řasenku od "Gabriella Salvete", jejiž značku nemám v lásce ale omlouvám se řasence, TA JE OPRAVDU SKVĚLÁ!! Řasy mi prodlouží, zahustí, jako dlouho žádná jiná nedokázala. Navíc řasenka je i v novém metalickém provedení, namísto černé, i nádherná fialková, kterou miluji a to plus ještě s arganovým olejem pro citlivé oči, takže ani nezatěžuje. Jsem opravdu nadmíru spokojena!!


Za tutu dokonalou, skvostnou rtěnku vděčím mé nejlepší kamarádce, která mi ji darovala, protože když mi ji půjčila a viděla na mě, řekla, že mi sluší více a že jde barva více ke mě. Je nádherná v matném, sytém provedení v malinové barvičce! Nemám co vytknout..dlouho vydrží a je vážně úžasně pigmentovaná! Navíc krásně voní :)


Také jsem si musela pořídit tužku na rty (anebo spíše rtěnku v tužce) v jahodové barvičce :) Opět nádherně sytě pigmentovaná, matná a dlouho trvající. Tyto tužky "Color Drama" ve více odstínech jsou opravdu všechny skvělé. Maybellinky opravdu nezklamaly! Na tužce mám napsaný odstín "Fab Orange" ale barvou mi opravdu oranžově nepřijde, natož na rtech! Opravdu bych to přirovnala k jahodám :)


Teď tu máme další makeup v záloze, tentokrát od značky Astor. Jejich makeupy mi nevadí..některé jsou vážně super a tento není výjimkou. Tento makeup s primerem jsem si nekoupila ale dostala díky "Bety.cz". V souboji testerek jsem byla vybrána na recenzování těchto výrobků z řady Astor. Abych se neopakovala, mé klady i zápory si můžete přečíst ZDE!


Posledními produkty jsou opět ty od Avonu, které jsem si nekoupila ani neobjednala já ale dostala :) Jedná se o tělové mléko v růžovém kelímku od Avon Skin So Soft a masku na obličej od Avon Anew.

***
SNAD VÁM NEVADIL DALŠÍ PŘÍSUN KOSMETICKÉHO ČLÁNKU,
JAKÝ ČLÁNEK BY JSTE CHTĚLI PŘÍŠTĚ? --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Rezence: 5 produktů od všeho trochu

2. února 2016 v 20:23 | *Vanilla |  Favorite Things
Ty bláááho...už je tu únor a já napsala v lednu pro vás jen jeden článek :( Moc mě to mrzí, protože blogovat, a psát pro vás mě neustále baví, takže doufám, že si na vás budu hledat čas trošku častěji, než jsem tomu poslední dobou dávala! Jestli by jste chtěli vědět, jak to vypadá v mém osobním životě, tak opravdu perfektně! Jak jsem psala už v minulém článku, tento rok bude opravdu úžasný a hlavně jsem úplně po psychické stránce jiná, než doposud. Moc dobře víte, že na tom záleží úplně nejvíce, aby byl člověk šťastný a spokojený, zdravý a veselý :) V práci je to také super, což mě neustále těší a penízky se potom jenom hrnou i dalšími věcmi :) Ale teď už k článku..píšu pro vás po dlouhé době recenzi, na některé z mých výrobků, které jsem si koupila někdy v prosinci, řasenku už možná i v listopadu :D Samozřejmě, že už jsem ji dopotřebovala a mám opět jinou řasenku, ostatní produkty ještě mám ale chci pro vás napsat, jak tyto produkty vyhovovaly mě :)

1. OMLAZUJÍCÍ DENNÍ HYDRATAČNÍ KRÉM 7 V 1 (Olay)

Jako první tady mám můj velmi oblíbený pleťový krém od Olay, který je mou neustálou nutností! Krém je pro mě stejně důležitý, mnohem vlastně i důležitější, než make-up. Kupuji si pokaždé jiný, protože ráda zkouším nové věci a pozoruji různé výsledky. Vždy jsem si kupovala krémy z řady od Loreal, protože mě nikdy nezklamaly ale musela jsem vyzkoušet zcela jiný krém, než jsem měla doposud v "krabičkách". Perfektní dessign mě uchvátil hned a také se samozřejm koukám po omlazujícím efektu. Krém má pumpičku, jako třeba makeup a má úžasnou konzistenci, velice příjemnou a nadýchanou. Má béžovou barvičku a krásně se roztírá. Více se můžete dočíst ZDE.


2. MAKEUP LASTING FINISH (Rimmel)

Nyní tu mám makeup od Rimmel, který mě moc nenadchnul, jelikož makeupy od této značky moc nemusím ale chtěla jsem vyzkoušet opět nějaký jiný. Není sice špatný ale Rimmer mi nějakým způsobem vždy vadil a teď na 100 procent vím, že už si žádný od této značky nekoupím. Když už beru drogerkové makeupy, tak jedině od Loreal nebo Max Factor. Ještě pro mě nejsou špatné makeupy od Astor. Já mám smíšenou pleť a úplně nejvíc mi vyhovoval makeup od Loreal Infallible 24-Matte (TADY). Ještě byl nádherně krycí, lehký a matný, pro mě skvělý. Tento je příliš tmavý, dobrý tak jedině na konturování a když si ho dám na celý obličej, strašně se lesknu a mastím :( Je mi v tomto makeupu opravdu nepříjemně :(


3. MATNÝ LESK NA RTY (Essence)

Když jde o lesky, je mi poněkud jedno z jaké značky pochází. Popravdě Essence značku nemám v lásce..někdy tam jsou pěkné a roztomilé věci ale jinak značka Essence není má značka. Tento matný lesk mě ale velice překvapil..má krásnou koralovou/lososovou barvičku a na rtech mi přijde spíše jako rtěnka, než lesk a já rtěnky miluju! Jsem do nich blázen a chci pokaždé nějakou novou, takže bodík nahoru tomuto výrobku :) Na rtech je také příjemná a velice krásně voní, určitě bych si koupila znovu (i jiné barvičky).4. ŘASENKA VOLUME MILLION LASHES (Loreal)

Tahle krásná řasenka ve zlatém provedení mě docela zklamala ale ne zase tak, jako poslední dobou třeba řasenky od Astor. Od této řasenky jsem očekávala trochu více. Řasy se mi tolik neprodloužily, spíše jen hodně zahustily! Jedině, co se mi líbilo, měla takový čistý a jednoduchý efekt. Když byla řasenka už více používaná, začaly se mi dělat i žmolky, a dost se mi drolily, ani moc dlouho nevydržela, takže příště s touto řasenkou už fakt ne!5. MASKA NA VLASY EXTRAORDINARY OIL (Loreal Elseve)

Poslední produkt, opět od Loreal, protože je to má velice oblíbená "drogerková" značka a jde o masku na vlasy, která je opravdu dokonalá! Nikdy jsem po žádné masce neměla tak krásné, jemné a hebké, lesklé vlasy! Je v nádherné formě, má takovou krásnou barvičku se zlatými odlesky a nááádherně voní :* Nemám co vytknout a opravdu doporučuji :)

***
MÁTE ASPOŇ JEDEN Z TĚCHTO PRODUKTŮ? CO NA NĚ ŘÍKÁTE? --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me