Dekorace a nábytek do pokojů

Můj dekorační seznam:

11. března 2016 v 11:45 | *Vanilla
Přeji pohodový pátek :) Už jsem se v jednom článku zmínila, že se budeme s přítelem stěhovat do většího a konečně se stane moje přání skutečností :) Strašně jsem se těšila na tuto dobu, jak si společně budeme zařizovat nové bydlení a vše hlavně bude podle mě :D Klíče od nového bytečku jsme už dostali minulý týden ale nejprve se musí vymalovat a uklidit a příští týden by jsme měli pomalu už stěhovat věci ze starého do nového! Vše ale radíkálně bude nové!! Vlastně ono ani nic nemáme!! Popravdě jsem celé ty dva roky, co jsem se odstěhovala od rodičů do Frýdku za přítelem, žila v garsonce!! :( Nechtěla jsem to tady psát..styděla jsem se za to ale tomu se říká láska, že jsem ze svého pokojíčku, velkého bytu, šla do tak malé místnosti ke své milované polovičce! Dva roky ale uběhly jako voda, máme se rádi kdykoli více než předtím, takže jsme se rozhodli pro změnu! Konečně to bude NAŠE a já se nebudu cítit pořád jako na návštěvě :) Vůbec jsem se dobře necítila..popravdě jsem možná náročná ale mám ráda velké, prostorné byty, moderní a minimalistický dessign, luxus a prostě vše s tím spojené! Ale vydržela jsem to a teď mě čeká zásluha! :)
Sepsala jsem tady takový menší seznam toho, s čím plánuji do nového bytu přijít..nebo-li spíše postupně dokupovat nábytek, dekorace a další dessignové prvky do našeho interiéru! Miluji články a pořady o bydlení!! Nejraději bych byla nějaká bytová dessignérka, takže si alespoň vyzkouším na nějakou chvíli tuto profesi na mé půdě :D

Nejraději bych to chtěla všechno hned ale finance to nedovolí..musí se šetřit :) Starý nábytek necháváme nové majitelce ve starém bytě, postel se vyhazuje, protože chci úplně zcela jinou a také už je stejně "rozbitá". Nojo..kvalita z Ikei :D Dva obrovské obrazy se nejspíše prodají, protože se mi nějak extra do nového bytu nehodí a kuchyňská linka se taktéž v bytě nechává. Takže z toho vyplývá, že si bereme jen televizi, mou vysněnou americkou lednici, kterou jsem si koupila za 20 000,- a vlastně jenom plno mých hadříků a botiček :D Začínáme tedy úplně nanovo a od začátku :)

Jako první se musí koupit postel a já si vždycky přála tu krásnou, princeznovskou s polstrováním :) Přináším vám nějaké obrázky s inspirací, jak bych asi chtěla, aby vypadala naše ložnice :) <3


Tady se už můžete kouknout na celkový seznam "přání" do nového bytečku :)
DEKORACE A DESSIGN...........................................................................

- Velká i malá zrcadla (Honosná i minimalistická)
- Křišťálové lustry
- Polštářky
- Závěsy
- Koberečky, kožešinky (umělé)
- Polstrování
- Taburety, lenošky, křesílka
- Lampičky, lampy
- Svíčky, svícny
- Lucerny, lucerničky
- Vázy
- Jednoduché obrazy
- Rámečky (např. se zakroucenými ornamenty)
- Polstrovaná nástěnka
- Toaletní salonek
- Bílé Komody, nábytek
- Šatní skříně + botník (do místnosti se šatnou)
- Jídelní stůl + látkové židle? (polstrované)
- Pohovka v neutrálních barvách
- Minimalistická obývací stěna
- Krb
- LED osvětlení
- Tapety?
- Živé i částečně umělé květiny
- Sedací souprava na terasu + gril
- Dessignové kuchyňské nádobí
- Ostatní dekorace podle libosti dle interiéru

BARVY................................................................................................

- Bílá, béžová, krémová, stříbrná, zlatá, šedá, hnědá, fialová.

Dalším mým velkým snem je mít svou šatnu v místnosti s krásnými wardrobe skříněmi, prosklenými skříňkami a osvícenými poličkami a botníky! Inspiraci jsem hledala opět na weheartit, tak se koukněte, jak bych si chtěla svou šatnu zařídit :) Předpokládám, že ta bude trvat asi nejdéle, protože ji budeme řešit naposledy :)

Zapomněla jsem nějak opomenout, že nejdeme do klasického bytu jako v paneláku nebo do jiných rádoby sídlišť v ČR! Jsem proti tomuto stylu bydlení..a vždycky jsem byla!! Nejraději bych chtěla velký dům či vilu ale to ještě tak 3 roky počká, než si přítel vezme hypotéku :) Ano, chceme stavět potom pro nás baráček ale zatím si zkrátíme hezkou chvíli čekáním v něčem podobném :) Stěhujeme se do krásné vesničky blízko města do krásného apartmá s francouzkými okny s terasou a zahradou :) No, není to perfektní? Nemůžu se dočkat už na jaro a hlavně léto, jak budeme posedávat na terase se skleničkou dobrého vína v ruce a poslouchat ten krásný klid kolem :) A co třeba takové letní BBQ párty s přáteli? No, to je splněný sen!! OPRAVDU! :* A jestli jste zvědaví, jak to asi tak vypadá, přináším vám zatím alespoň jednu fotečku obývacího pokoje s mými vysněnými francouzskými okny s výhledem na terasu :) Určitě se potom můžete těšit na další fotečky našeho apartmánového bytu, jak jej postupně budeme zařizovat :* Už se nemůžu dočkat, až se s vámi o něj podělím :)
***

Bohemian Indian Decor

8. srpna 2013 v 21:31 | Vanessa
Hey my dolls :) Jelikož miluji různé interiéry, dekorace a styly pokojů, mám tady pro vás takovou inspiraci překrásných bohémských a indických dekorací :) Všechno jsem to hledala docela dlouho :D Tento styl se všem nemusí líbit ale já to prostě miluji ale to už možná někteří víte (už i podle názvu blogu) :D Mám také velkou slabost pro provance interiér a tak pořád nevím, jak si vlastně moje bydlení zařídím :D Ale to časem..teď se koukněte na tento luxus :*
***
LÍBÍ SE VÁM TYTO BOHÉMSKÉ DEKORACE DO INTERIÉRU?
*Bohemian Vanessa

Bydlení ve stylu Provence

3. června 2013 v 1:23 | Vanessa
Rozhodla jsem pro vás udělat článek do rubriky "Dessign Rooms", jelikož tu jsem dlouho nechala stát a dessign mě vždy strašně bavil :) Jelikož jsem přidávala předchozí článek s mými dekoracemi v provence stylu, tak mě napadlo, že udělám článek právě v bydlení tohoto stylu, je to vlastně bydlení ve francouzském stylu.
Provoňte svůj byt levandulí a doplňky ve stylu nejkrásnějších míst Francie. K francouzskému regionu Provence patří neodmyslitelně slunce, olivy, víno, slunečnice a vonící levandule. Když k tomu přidáte estetické cítění místních obyvatel, získáte spontánní a romanticky působící styl ve kterém převládají světlé barvy.

Nábytek je laděn do světlých odstínů a má rustikální tvary.Velmi typické jsou pro tuto oblast motivy levandule, květů, oliv a to především na keramice a porcelánu. K vytvoření vašeho interiéru v tomto provensálském stylu, můžete využít těmito doplňky, které koupíte v různých obchodech s dekoracemi v provence stylu.

adqCcUGV abtVpQ0x adk8djTi acbzsvhY
adwr2V7H abeGpf6O acwNT7pN ach8uW1Y
adyfKXBV abeB54Y5 adbN5KIF acwkZyYj
abkBFBJn abwovEVh acsHfBQF acyeA5xO
Proč vlastně působí Provence styl bydlení tak útulně? Jednak je to právě díky použití přírodních materiálů, ale také díky bytovým textiliím. Na masivní židle do kuchyně pořiďte látkové prošívané sedáky, do oken pověste závěsy a nebojte se všude rozmístit polštářky s květinovými vzory.

Výmalba v provensálském stylu bývá většinou prostá bílá, popř. ve světlých odstínech pastelových barev, např. levandulová, světle modrá, béžová apod. Bát se nemusíte květinových motivů či starých obrazů s originálním či imitovaným zašlým rámem.
V bydlení provance by neměly chybět toaletní salonky, komody, křesílka a postele s ozdobnými prvky.
Provensálci se rádi obklopují krásnými věcmi, dobrým jídlem a veselými lidmi. A doma jim musí být v první řadě dobře. Nepotřebují k tomu nutně nový dům, milují i ty staré, po předcích, které s sebou nesou osobitého ducha a srdce. Takovým domům pak dokážou vykouzlit nádherně jednoduchý interiér, v němž si staré věci podávají ruku s novými, aby společně vykouzlily jedinečný styl. Trochu romantický, lehce omšelý, snivě vzletný i nemotorně dojemný. A do toho slunce, teplo, vůně levandule...
***
LÍBÍ SE VÁM STYL BYDLENÍ PROVENCE? Xx Vanesska

Halloween Home Decorations

28. října 2012 v 12:12 | *NessinQa
HALLOWEEN JE UŽ ZA DVEŘMI! Je čas dostat se do pádu Halloweenského ducha! TADY jsem vám psala článek na venkovní Halloweenskou výzdobu a nyní se můžete podívat na dekoraci do vašich domů! Dekor pokojů je velká zábava a Halloweenská dekorace je skvělou věcí, která může trvat od konce října až do konce listopadu - to máte spoustu času užívat si Halloweenského zdobení! Zde je několik tipů, které jsem pro vás připravila :)
---
Dnešní den je přímo stvořený pro změnu vašich bytů či domů Halloweenskou výzdobou! Halloween se slaví 31.října, což bude bohužel v době školy a padne na středu. Kdo bude mít čas dělat Halloweenskou dekoraci v období, kdy po škole přicházíme domů skoro až ve večerních hodinách? :( Proto si udělejte na dnešní den plán a vyzdobte si váš dům těmito inspiračními tipy, které jsem pro vás nachystala :) Příchod ze školy vám tento dekor určitě zpříjemní a rozveselí náladičku =o) Nemusíte mít nutně ani hodně peněz a jestli nechcete utrácet vůbec žádné vaše úspory, při některých vám postačí jen vaše kreativita a zručnost :) Hodně štěstí ♥

---
Skvělým místem na různou dekoraci jsou určitě plochy na krbu..Američané je tedy velmi využívají! Kdo vlastní rodinný dům s krbem, určitě na toto místo nezapomínejte! Využijte ho jak na celoroční výzdobu, tak na různé svátky :))
---
Netopýři..další význam Halloweenského svátku :) Při jejich tvorbě vám bude stačit černý papír a talent na kreslení :D Néé, je to jednoduché =) ale kdo to nebude zvládat, vytiskněte si netopýra a použijte ho jako šablonku.
---
---
Dalším aspektem Halloweenu jsou samozřejmě vrány :) Ty si můžete nakreslit taktéž sami na černém barevném papíru a nalepit si je, kam si jen vzpomenete. A co ta pavučina? Nebojte se :D Nejde vskutku o skutečnou pavučinu ale můžete si ji zakoupit a vytvořit s ní zcela strašidelný dům :P
---
A nyní něco pro vaše mladší sourozence :) Závěsné halloweenské předměty si mohou zavěsit na holých větvích ve váze anebo na sošku v podobě stromu :)
---
Máte v plánu udělat Halloweenskou párty u vás doma? Domácí večírky s přáteli jsou vždy nejlepší!! :) Nezapomeňte na balónky v podobě strašidelných dýní a připravené Halloweenské dobrůtky --> (Můžete očekávat další článek!)
---
---
Milujete Halloween a všechny ty věci kolem? Chcete si více pohrát? Pak je pro vás vhodná opravdu zručná práce s pečením! Troufnete si na strašidelnou chaloupku? :D Do toho!!
---
Halloweenské lampióny na vyvěšení k domácím účelům nebo pro dětský lampiónový průvod :D
---
Všude cítím Halloween! Těmito Halloweenskými svíčkami určitě přivoláte nějakého toho strašidelného tvora :D
---
Lehký způsob přípravy Halloweenské dekorace! :) Připravte si zavařovací skleničky, svíčky, barevné papíry, nůžky, lepidlo a vystřihněte tvary různých očí a úst, poté je nalepte na skleničky. Dovnitř položte hořící svíčku a máte sklenicové dýně :D
---
Závěsné světýlka s dýněmi jsou skvělou výzdobou :) Ale postačí vám i obyčejná světýlka bez nich. Dýně si můžete nakreslit a poté je na světýlka přichytit pomocí menších kolíčků :)
---
Och :O Lekli by jste se? xD Nalepený kostlivec na okně je skvělým způsobem, jak vylekat soudedy nebo právě kolemjdoucí :D Co vy na to?
---
Vítáme vás ve strašidelném domě! Umělá ruka s dlouhými nehty pootvírá před vámi dveře..skvělý tip k příchodu vašich přátel na Halloweenskou párty :D
---
Ááách..potkani na schodech!! :D Co si tak udělat srandu z rodinných příslušníků? xD Vsadím se, že taková babička by tomu uvěřila :D Z dálky to vypadá věrohodně a co teprve v noci při měsíčním svitu? Sama bych se nachytala :D
***
Dalším skvělým tipem jsou vystřižené dýně, kočky a různé Halloweenské postavy přilepené na špejli a danné za hořící svíčku. Když budou svíčky položeny například na skříňce u holé zdi, uvidíte na nich temné obrysy či stíny předmětů! :)
---
Co tak udělat Halloweenské pozvánky na váš večírek? :) Na párty je skvělým tipem nalepit smrtící etikety na různé sklenice a láhve k pití .. co myslíte? Napije se někdo? :D
***
BUDETE DĚLAT HALLOWEENSKOU VÝZDOBU DLE MÝCH NEBO JINÝCH TYPŮ? :)

Vánoční osvětlení, výzdoba a dekorace

17. prosince 2011 v 21:35 | *NessinQa
Přeji příjemný víkend :) Přináším vám pestrý článek ohledně Vánočních výzdob, osvětlení a dekorací.


Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších období v roce a proto lidé každoročně zdobí svoje obydlí, aby dali najevo důležitost svátku a navodili příjemnou a tajuplnou atmosféru Vánoc.
---

VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ můžeme během Vánoc vídat téměř všude. Osvětlené jsou jak ulice, tak i domovy lidí ve městech a na vesnicích.Těmito světelnými dekoracemi si zpříjemníme Vánoce třikrát víc! Jsou v různých podobách a to například ve formě řetězů s krastalky, kuličkami, hvězdičkami, vločkami, andílky, šiškami apod.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Někteří lidé se nespokojí jen se světýlky na oknech a stromečku, mají je téměř všude. Nejčastěji v Americe i v Anglii své rodinné domy a vily zdobí do barevných až křiklavých svítících světel, až z toho i oči bolí xD Někteří svá obydlí mají zdobené jen decentně, jiní si zase potrpí na ty nejbarevnější osvětlení, kamkoliv se dá. Američtí sousedé tak každý rok mezi sebou zápasí, kdo bude mít tu nejkrásnější Vánoční výzdobu osvětlením svého domu i zahrady. Proto tu mám pro vás na ukázku některé svítící domy. CHTĚLY BY JSTE MÍT TAKY TAKOVÝ DŮM ZÁŘÍCÍMI SVĚTÝLKY? :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Od vánočních světel se posuneme dál k VÁNOČNÍ VÝZDOBĚ. Někteří lidé se možná spokojí s nákupem zdobených ubrousků, několika svíčkami a nazdobeným stromečkem, ale mnozí věnují vánočním dekoracím poněkud více času.


VÁNOČNÍ DEKORACE nám pomáhají zpříjemnit si tyto krásné chvíle, pomáhají nám utvářet kouzlo Vánoc a i my se s jejich pomocí dostáváme do té správné vánoční nálady. Pěkná vánoční výzdoba zútulňuje naše domovy, vytváří pohodu a utváří tu kouzelnou atmosféru, kterou ocení děti i dospělí. JAKOU VÝZDOBU MÁTE VY? Stačí vám jen troška vánoční výzdoby nebo vaše obydlí dočista září Vánocemi?


Obchody jsou plné vánočních dekorací od výmyslu světa. Nabízejí nám různé postavičky, svícny, svíčky, krásné adventní věnce, vánoční věnce na dveře a množství jiného. Stačí si jen vybrat podle svého gusta. Další možností je vyrobit si nějaké vánoční ozdůbky vlastnoručně u vás doma. Při tvoření se můžete inspirovat na internetu nebo z jiných zdrojů, ale myslím, že vám postačí i vaše vlastní fantazie. Dekorace se dají zhotovit z papíru, ze dřeva, textilu a množství jiných materiálů.


Přináším vám tipy na kreativní vánoční dekorace, které si sami snadno můžete vyrobit doma, třeba s kamarádkami nebo se svou rodinou :)

KOKOSOVÝ SNĚHULÁK
Určitě děláte kokosové nebo ještě takzvané raffaellové kuličky, tak je to jednoduché :) Uděláte malou, střední a větší kuličku na jednoho sněhuláka a postavíte je na sebe, tak vznikne kokosový sněhulák ale musíte mu ještě udělat aspoň oči a nos xD Nebo si prostě udělejte sněhuláčka podle svých představ. Klidně jen dvě kuličky a pěkně ho nazdobit :)

imagebam.com imagebam.com
---
PAPÍROVÉ OZDOBY
Tady se meze nekladou. Vytvářet z papíru můžete opravdu cokoli. Sněhuláčky, andělíčky, sobi, hvězdy, stromečky, chaloupky :) Stačí popřemýšlet. Já jsem minulý rok dělala krásné Vánoční stromečky. Jestli máte nějaké malé korálky, můžete je na papír použít. Také máme z papíru andělíčky, sněhuláčky a předevčírem jsem dělala Vánoční punčošky, které se mohou kdekoli vyvěsit, jako opravdové. Jediné mínus je, že do papírové punčošky se nic nedá dát :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
PERNÍKOVÉ OZDŮBKY
Jestli děláte perníčky, tak nutně nemusíte všechny sníst. Odložte si pár na výzdobu :) Jestli si je pověsíte na stromeček nebo si je dáte na záclonku, je to jedno ale hlavně až jsou nazdobeny. Podívejte se na TADY na inspiraci nazdobených perníčků. A pro opravdu šikovné a zdatné ručičky je tu nádherná perníková chaloupka..kdo si na ni troufne?

imagebam.com
---
BAŇEČKY
Baňky si nemusíte věšet nutně jen na Vánoční stromeček ale i si jimi vydekorovat váš pokoj :) Já jsem použila malé nerozbitné baňečky na mou nástěnku v pokoji (přidám třeba i fotku) a nádherně nástěnku oživily tou správnou atmosférou :) Baňky také můžete dát netradičně do mís s jehličím nebo jmelím. (Viz. obr. dole)

---
ŠIŠKY
Venku v parku jich je spousta :) Když vezmete červenou stužku a přilepíte ji na šišku, tak udělejte i mašličku a zavězte je na kliku dveří, oken nebo šuplíčků.

---
Baňky alias. PYTLÍČKY
Baňky obalené do pěkné látky dokáží divy. Anebo pomačkejte papír do tvaru "koule" a konec látky omotejte stužkou :)

---
VAŠE PONOŽKY JAKO PUNČOŠKY
Jestli máte nějaké pěkné Vánoční ponožky, klidně si je můžete zavěsit jako tradiční punčošky všude možně. Bydlíte v rodinném domě a máte krb? Tak ty určitě patří tam ale zda máte byt, určitě něco vymyslíte =) Například pod televizí.

Ložnice ve francouzském stylu

29. května 2011 v 21:49 | *NessinQa
Francouzský styl mají v oblibě zejména romantické duše. Charakteristické jsou světle krémové barvy slonové kosti. Samotný francouzský styl se dělí do dvou odvětví a to na provensálský styl, který hodně čerpá právě z prostředí venkova, a na pařížský styl, charakteristický svou vznešeností a noblesou.
NÁBYTEK:
Jako první nás upoutá světlý nábytek působící lehkým až subtilním dojmem, nejčastěji bílé a krémové barvy a pak také staro růžová nebo pudrová. Mezi nábytek francouzkého stylu patří: solitérní stolky, kruhové komody, skříňky, lavičky k posteli, konzole, poličky, knihovničky, truhly a salonky.

1) Solitérní stolek: Na pokládání vašich potřebných věcí.

imagebam.com
---
2) Kruhové komody: Elegantní malý nábytek určen pro úschovu prádla, kosmetiky nebo drobných maličkostí. (Od 4.000 Kč)

processing...imagebam.com
---
3) Stůl na knihy: Jednoduše geniální - ve 4 přihrádkách nabízí dostatek místa pro to, co právě čtete, a dá se podle vašeho přání otáčet do všech směrů. (4.760 Kč)

imagebam.com
---
4) Lavička k posteli:

imagebam.com---
5) Skříňky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
6) Konzole:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
7) Truhly: Dřevěnné nebo ratanové truhličky na různá vaše tajemství.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
KOMFORT:
Pro vaše pohodlí jsou ideální křesílka a pohovky, čalouněné stolečky, lenošky a samozřejmě postel. Typické prvky na francouzkých lůžkách jsou různé vyřezávané detaily a nad postelí taktéž mohou viset nebesa.

1) Křesílka a pohovky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
2) Stolečky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
3) Lenošky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
4) Postele:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
---
DOPLŇKY:
Mezi doplňky do vaší francouzské ložnice patří velká ozdobná zrcadla a osvětlení, jako jsou křišťálové lustry nebo jen jednoduché lampičky. Můžete si vybrat zrcadla na stojanech, která vám umožní vidět vaši celou postavu. Pokud ale raději dáváte přednost menším zrcadlům, budou pro vás vhodné nástěnné zrcadla orámeny zakroucenými ornamenty. Je taktéž praktické pro menší prostory a nepřekáží na žádném místě. Máte však raději noblesnější styl jako na zámku, pak je právě pro vás správnou volbou velmi okrasná zrcadla se salonkem s místem pro kosmetické produkty a drahocennými šperky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
DEKORACE:
Různé drobnosti a maličkosti dělají opravdu divy! Co bychom dělali bez dekorací? Náš pokoj by byl nudný, smutný a nevýrazný! Já osobně bych bez těchto úžasných věciček nemohla v pokoji být, pro mě je to opravdu nutnost! A co si tak za dekoraci ve francouzském stylu pořídit? Jako hlavní nutností pro tento pokoj jsou určitě vonné svíčky nebo přírodní mýdla, hlavně ve světlých barvách. Dále si můžete koupit nebo sami vyrobit proutěnné a proplétané košíky, které se skvěle hodí i jen tak volně na zem. A co v něm? Velmi jednoduché! Magazíny, textil, plyšáci nebo také květiny. Na poličkách, komodách nebo konzolích můžete umístit papírové krabičky nebo plechové dózy. Mezi ostatní dekoraci do french style patří např. dekorativní ptačí klec, podložky, lahvičky a keramické vázy.

1) Svíčky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
---
2) Dekorativní vonná přírodní mýdla a sůl do koupele:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
3) Proutěnné košíky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
4) Plechové dózy a papírové krabičky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
5) Ostatní:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
---
TEXTIL:
Dalším významným atributem, kterého si nemůžeme nevšimnout, je používání velkého množství textilií. Francouzi textilními doplňky skutečně nešetří. Záclony, závěsy, ubrusy, to vše je volné, splývavé s nádechem tajemství. Používané textilie nemusí být přehnaně zdobené přírodními motivy a pestrými vzory ale mohou být i jednobarevné. Podstatné je především jejich množství. Dále mezi textil patří i polštářky, nejčastěji krajkové, háčkované a saténové.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
DOKONČENÍ:
Ložnice by měla správně mít francouzské okna, která se spolehlivě postarají o dostatečný příliv denního světla. Pokud nemá tomuto pokoji zařízenému ve francouzském stylu nic chybět, pak byste měli jedním z těchto oken projít na venkovní terasu, anebo alespoň na malý balkónek chráněný zábradlíčkem z elegantně krouceného kovu.

imagebam.com
---
Tipy na nákupy: Vintage a starožitné krámky, internetový e-shop, vlastní výroba

 
 

Reklama