Favorite Things

Monte

1. září 2012 v 17:03 | *NessinQa
Mmm...Toto není jogurt ale MONTE :D Je to také vaše oblíbené?

Indian Decoration

29. srpna 2012 v 23:25 | *NessinQa
Ahola moji milí, tak jsem tady po delší době :) Přináším vám fotečky mé indické části dekorace v mém pokoji..♥ Myslím, že jsem tu už jednu fotečku přidávala ale nyní to mám všechno pohromadě a fotek tu mám víc :)
---
Na fotkách hlavně můžete vidět mou oblíbenou orientální lampu ve fialové barvě, která nádherně svítí a dodává mému pokoji příjemný a útulný pocit. Naprosto ji miluji! Lampa má dvě části pro rozvícení a to nahoře i dole. Pro intimnější vzhled je fantastické rozsvítit si právě jen dolní část lampy, která svítí hřejivou zlatou :) Horní část svítí nádhernou fialovou s třpytivým nádechem. U mě je rozsvícená každý večer
Má další oblíbená dekorace je indický malý sloník :) Miluji indické slony! Jsem do nich zamilovaná! Věnovala mi ho jen tak z ničeho kamarádka, což je strašně moc hezké a milé :) Sloník přináší štěstí, pokud je jeho chobot vystaven naproti oknu, což u mě je, takže štěstííí ke mě :D
Dále tu je sedící Buddha symbolizující meditaci :) Tato oblíbená soška mě uklidňuje a dává mi sílu do života. Není to sice má oblíbená soška Buddhy ale jde o starší památku dovezený z cesty :)
Budhistické modlitební mlýnky - Dharamsala :) Válec je zdobený osmi buddhistickými šťastnými symboly a mantrou Óm Mani Padme Húm. Tyto dokonalé mlýnky se mohou pověsit na stěnu nebo postavit na zem :)

My Jewelry

23. srpna 2012 v 23:41 | *NessinQa
Ahooj zlatíčka :) Mám tady nové fotky mých oblíbených a některých nových šperků :) Například na prvním obrázku vpravo, jsem si všechny prsteny pořídila nově! :) Miluji je..jsem blázen do velkých prstenů s kameny :)) A co vy?
---
---
Ááách..nemohla jsem odolat a prostě jsem si musela koupit řetízek se sedmikráskou :) Zbožňuji je!
A ti malí, zlatí motýlci do uší..nenosím jen dlouhé náušnice. Teď mám zrovna v uších ty zlaté mašličky :D
---
A nakonec dvoje dlouhé nášnice :) Bohéémskéé :D Ty druhé jsem si úplně zamilovala!♥ Takové spíše indické!

My Leopard Booties on wedge

21. srpna 2012 v 16:09 | *NessinQa
Tak jsem vám slibovala, že sem přidám mé nové botičky, které jsem si koupila v neděli :) Hned, když jsem vešla do obchodu s botami mě ohromily! Bez váhání jsem si je hned vyzkoušela a koupila..Kdo by chtěl vědět, kde jsem si je pořídila, tak jsou z obchodu Mixer :) Miluji leopardí botičky ale musí být opravdu vkusné a nevyzývavé. Jsem maniak do klínových bot ale samozřejmě i do podpatků :) A CO VY? JAKÝ TYP BOTIČEK MÁTE NEJRADĚJI?
Také jsem si koupila plno nových, krásných šperků :) Podělím se o ně někdy příště, teď jen na ukázku jeden nádherný náhrdelník s vínovými peříčky, které se k těmto botičkám neskutečně hodí :) Nemyslíte?

My Head Scarf & Bohemian Sac

21. srpna 2012 v 13:17 | *NessinQa
Heyya lidičky :) Včera jsem tu přidávala dva módní články a to Bohémské vaky, o kterých si můžete přečíst TADY a o šátcích ve vlasech, které jsou ZDE! Psala jsem, že vám přidám fotku mého oblíbeného vaku, který nejraději a také nejčastěji nosím jako mou tašku :) Mám ráda i kabelky - to samozřejmě ale nejvíce mi přirostly k srdci právě tyto krásné dlouhé tašky přes ramena :) Jak můžete vidět na fotce, mám k tomu i stejné peněženky na peníze a delší na doklady =) Další fotka se vztahuje také na jednu věc, kterou jsem zmiňovala a to sice o šátku ve vlasech...Bohužel mi nejde ten černý šátek moc vidět na mých tmavých vlasech a fotka je už docela starší ale na menší ukázku to stačí :D (Někdy příště se pokusím o lepší fotku v "Head Scarf") *NessinQa

Body Basics Lip Balm

1. července 2012 v 23:56 | *NessinQa
Mám tady další favourite things :) Psala jsem zhruba před dvěmi týdny, že v této rubrice o něm napíšu..

Minule jsem psala o mém oblíbené džusu a nyní na řadu přichází do mých oblíbených věciček kosmetika :) Jedná se o menší ale praktickou záležitost :D Jde o voňavý, kvalitní balzám na rty s vůní jahod od značky Body Basics, který stojí zhruba 149,- Kč. Druhů je celkem šest a to jahodový, olivový, papája, granátové jablko, jablko a meloun či meruňka a mandle. Který by jste si vybraly? Já si půjdu koupit asi další :D

Přináší opravdové potěšení s každým natřením. Jeho vůně je neodolatelná, navíc jsou rty po natření jemné a příjemné. Jsou zhotoveny z přírodních ingrediencí. Tento účinný balzám mi vyhovuje - nepálí, neštípe ani nelepí..tyto balzámy jsou určené pro citlivé rty, také velice dlouho vydrží, ikdyž ho dost používáte :) Na rtech ho pociťuji také dost dlouho, pokud si ho neslížu :D Navíc má také pěkné balení v kelímku s hezkým designem.

Jediná nevýhoda tohoto balzámu je, že nemá žádné nanášení! Jednodušše se nanáší prstem a to také může někomu vadit, buď kvůli hygieně a nebo jenom kvůli nepříjemnosti. Nejhůře jsou na tom dívky s dlouhými nehty..pak balzám nemáte na prstu ale za nehty a to je v celku nepříjemné :(

Tip mohu dát takový, že buď ho budete nanášet vatovou tyčinkou či nějakým menším štětečkem na rty anebo ho budete mít jen na domácí použití.

Rio Fresh with Fruit Pieces

18. června 2012 v 12:20 | *NessinQa
Založila jsem novou rubriku Favorite Things, kde budu přidávat mé oblíbené věci, jako jsou potraviny, drinky, různá kosmetika, dopl'nky nebo oblečení :) Jelikož jsem ve škole, tak začnu něčím jednoduchým..toto jsem totiž měla už v rozepsaných :D
Naprosto jsem si zamilovala tento úúúúžasnýýý chlazený drink Rio Fresh s kousky ovoce. Tyto čerstvě lisované ovocné šťávy mají lahodnou chu't a vysokou kvalitu, které nemají žádné barviva ani sladidla. Jsou dostupné dva druhy - ananas a hruška ze 100% přírodní čerstvé š'távy.

Šťávy s kousky ananasu a hrušek Williams jsou zároveň významným zdrojem přírodních vitamínů, minerálů a vlákniny. Jejich jedinečné aseptické balení zachovává maximum výživných látek a vitamínů obsažených v ovoci. Do RIO Fresh se nepřidává koncentrát, voda, cukr a samozřejmě ani konzervační látky a aroma. Kvůli zachování jejich skvělé chuti a čerstvosti je v obchodě najdete jen v chladících boxech v oddělení ovoce a zeleniny. (Cena výrobku je 40,-Kč)

Tak co, dala jsem vám tip úžasného chlazeného drinku do parných dnů, jako je dnes?

 
 

Reklama