Grunge and Rock Style

Grunge / Rock Style

21. listopadu 2013 v 18:17 | Vanessa
Hey Guys :) Uložila jsem pro vás tyto dokonalé Rock/Grunge sety, které bych poslední dobou neustále nosila :) Miluji opravdu všechny, tento styl mi je poslední měsíce opravdu blízký :* Jak se líbí vám?
***
LÍBÍ SE VÁM TENTO STYL?

Comfortable Style (T-shirts with Eagle)

29. ledna 2012 v 0:23 | *NessinQa

Nevím proč, ale poslední dobou mám nějakou chuť na rockový nebo grunge styl :) Takového něco volného a pohodlného ála Miley Cyrus či mladá Mary-Kate :) Proto přidávám hlavně jejich osobitý styl, který teďka často nosím a jako hlavní kousek z tohoto článku je určitě volné tričko, které naprosto zbožňuju! Tričko s orlem od American Legend či Hurley! ÁÁch, má závislost, takže určitě nebudu váhat a ihned si aspoň jedno tričko objednám :D Sice přesně od té značky asi ne, ale našla jsem jednu českou stránku valkyra.cz, kde jsou trička podobná a stojí zhruba 500 Kč :) Také jsem některá z nich do tohoto článku přidala.
---
Potisky orlů na trička..no, nejsou dokonalá? Hlavně ten druhý! Zaláskovaná :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Miley Cyrus a její outfity s tričkem od American Legend, který je proslulý hlavně triky s orly a Americkou vlajkou.
---
Trika s orly u nás k dostání. Uvažuji o koupi první nebo druhé varianty. Líbí se mi všechny ale první dvě nejvíce. Bohužel hezčí jsem nenašla ale nejsou také špatná. Upřímně jsem hledala něco jiného, skoro stejného, jako má Miley nahoře na obr. anebo ještě světle šedé s červeným tučným nápisem HURLEY s orlem a americkou vlajkou. Bohužel kde nic, tu nic a já se musím spokojit s těmito :D I tak jsou úžasná, a lepší než nic! Prostě je chci :D Moc se mi ještě ale líbí to tmavě šedé triko na sedmém umístění, které je od značky Ed Hardy-(které je také dosti známé pro tento styl).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
---
Mary-Kate a její pohodlný style..na první fotce má na sobě světle šedé tričko Hurley s orlem. Na ostatních nemá ale přidávám i jiné fotky se stylem, na který mám tuto dobu náladu :D Takovej Grunge xD
---
To samý s Vanessou Hudgens :) Hledala jsem, hledala..jestli náááhodou nemá nějaký takový styl a našla :D No, Vanessa je také chameleonka jako já, takže ničemu se divit xD Ten styl na prvním je naprosto parádní! To tričko je skvělé a ty její rock vlasy k tomu nemají chybu! Tleskám Vaness! :)
---
Miley Cyrus a její osobitý, pohodlný styl! Nemá to opět nic společného s trikami s orly ale tento článek není jen o nich! První a poslední Mileynin outfit se mě dotkl srdcem nejvíce :) Ale zase ten lapač snů jako doplněk na krku na druhé fotce! OMG, nemám slov ale to zase odbíhám od tématu xD
---
Vanessa Hudgens, Lindsay Lohan a Miley :) Co dodat..úžasné styly! Lind má triko od Hurley s orlem ale nejde bohužel více vidět..
 
 

Reklama