Luxury Homes and Villas

Dream Bathrooms

22. října 2012 v 22:53 | *NessinQa
Dámy, ukončete vaše snění o vysněných, luxusních koupelnách a učiňte z nich realitu jednou provždy! Tímto článkem zcela chytře chytnete nějakou inspiraci :) Přečtěte si z mých některých rychlých tipů, které vám pomohou idealizovat vaši toužebnou beauty místnost :) Vaše *NessinQa
  • V první řadě si nechejte nainstalovat velká zrcadla, aby vaše koupelna vypadala dvojnásobné velikosti.
  • Chcete koupelnu jako princezny na zámku? Pak dobrým tipem jsou vodovzdorné tapety.
  • Zda máte větší prostor v koupelně, neváhejte a pořiďte si vkusnou oválnou sedačku či francouzskou židli.
  • Kulatý kobereček nebo bílá kožešinka na zemi dodá vaší koupelně útulnou atmosféru a razantní dojem.
  • Co tak nad vanou zavěsit nebesa či závěsy? Originální a působivé!
  • Pro více světla odrážející se v zrcadle, instalujte nad všechny vaše skříňky a zásuvky kvalitní osvětlení.
  • Elegantní a vkusná koupelna se stane tím, že se bude zaobírat do zářivých, bílých barev a barevnou paletou s nádechem šedé a zlaté.
  • Zobrazení některých módních nákresů v tenkých zlatých rámech pro malou chuť půvabu budou vynikat oázou vkusu a vytříbenosti, plus světlý puget kytice vaší oblíbené květiny rozzáří celou vaši koupelnu a vy se v ní budete cítit jako princezna, která si dává chvíli relaxace a klidu. Fuchsie i tulipány jsou lákavou vonnou květinou a dominují hlavně v jarních měsících. Oblíbené růže převládají romantikou a jsou témeř univerzální :) Je zkrátka na vás jakou květinu si vyberete a kterou budete chtít každý den cítit, dokud vám nezvadne. Kdo je na květiny alergický, může samozřejmě použít i umělé rostliny.
  • Podívejte se na místní bleší trh či starožitné obchůdky a vyhledejte unikátní starožitný zásobník pro úschovu vašich všech oblíbených parfémů, šperků a kosmetiky.
  • Kdo chce mít opravdu luxusní a blahem sršící koupelnovou místnost, nechejte si nainstalovat zapuštěné osvětlení, nebo vyzkoušejte mini lustr upřostřed prostoru, který opravdu zajiskří celou místností.
---
---
---
---
***
TAK CO DÁMY? NECHÁTE SE ALESPOŇ V BUDOUCNU INSPIROVAT?

Elegance Pink Apartment for Singles Ladies

9. října 2012 v 0:29 | *NessinQa
Přidávám jeden menší, spíše kochací článek o jednom nádherném apartmánu pro ženy a dívky :)

Tento interiérový apartmán je zcela vytvořen pro ženy, slečny, dívky či dámy, které se rozhodli pro svobodu. Ano, vezměte v úvahu že jde pouze o jejich osobní záležitosti. V tomto případě, byl tento projekt vytvořen pro svobodnou ženu, která zadržuje svou citlivost a touží po opravdové lásce jemného romantika.

Skutečně dívčí interiér vždy přitahuje pozornost - je to měkké, něžné a tak lákavé! Tento skvělý, naprosto nádherný prostor apartmánu byl vytvořen úžasnou designérkou Svetlanou Dubrovskaya. Podařilo se jí vyrovnat barevné schéma a všechny detaily. Pokoje vypadají velmi elegantně, v každé místnosti jsou některé detaily v růžových barvách. Líbí se mi, že růžová barva není kýčovitá a je ve sladkém, jemném zbarvení. Interiér je romantický, plný snů a něžnosti. Pastelové barvy, kožený nábytek a nádherné doplňky k vytvoření nálady. Při výběru nábytku i dekorací byl významně ovlivněn vliv francouzské klasiky - rafinované linie, jemné akcenty, dokonalý vkus, čistá chuť a romantika :) Tento byt je silně spojený s městem lásky!

---
Na obrázku poukázané chodby je započtěna barva útulného tónu mandle. V obývacím pokoji - to je růžová/jemně fialová záře s podsvícením. Na hranici kuchyně a jídelny jde o třešeň v kombinaci sněhobílé barvy, a v koupelně jsou okouzlující fialové akcenty.


---
Romantická atmosféra může být zdůrazněna i dalšími tóny. V ložnici je přidělen vkusný budoár, za nímž je nádherná červená tapeta se zlatými vzory. Pokoj je rozdělen na dvě části závěsy. Pokoji bílá převládá ale také mu zdůrazňuje svou působivost karmínově červenými akcenty. Kulatá postel je originální s bílá kožešinka v ložnici zvedne tu pravou jiskru!


---
Prostorný balkon, jako pařížská terasa odhaluje kouzlo jedné z nejoblíbenějších francouzských kombinací - fialová, bílá a černá.

---
TAK CO HOLKY..LÍBÍ SE VÁM TENTO SLADKÝ, ELEGANTNÍ, LUXUSNÍ APARTMÁN PRO NEZADANÉ DÁMY?

Bydlení ve Francouzském stylu

6. června 2012 v 23:09 | *NessinQa
Udělala jsem jen rychlý a stručný článek francouzkého bydlení, které se mi moc líbí :) Už i tehdy jsem tu psala o francouzských dekorací a nyní tu mám i pokoje :) Článek je nyní spíše pro kuknutí..jestli si chcete aspoň svůj vlastní pokoj zařídit do France stylu, určitě si přečtěte a inspirujte se ZDE!
Abyste mohli prohlásit, že váš byt či dům mluví francouzsky, nemělo by něm chybět následující:
1. velká pohodlná křesla
2. světlé přírodní barvy
3. teplé deky a polštářky
4. zdobené povlečení (přehoz na postel zdobený krajkou)
5. různé typy židlí u jednoho stolu
6. domácí mýdla, oleje a svíčky (prodávají se s krásnými polepkami)
7. proutěné košíky různých velikostí
8. svazky starých knih z antikvariátů
9. tapety světlých barev s motivy listů či květin
10. závěsy lehounké jako pírko, které budou neustále dodávat pokoji pohyb
...
Hlavní roli různých kytiček ve Francii jsou určitě levandule.
---
Chodba
Obývá luxusní lustr, krásné schodiště a sloupy na zdech u dveřích.
---
Kuchyň
---
Ložnice

---
Koupelna

JE TO KRÁSA, A CO VÁM? LÍBÍ SE VÁM FRANCOUZSKÉ BYDLENÍ?
Jaký styl bydlení by jste chtěli příště? Samozřejmě delší, než byl tento, jelikož jsem tu už o france stylu bydlení psala! Napište mi a můžete se těšit na další!
 
 

Reklama