Movie Memories

Top 5 Weekend Movies

9. ledna 2015 v 14:20 | *Vanilla
Ahoj miláčci, přeji vám krásný den :) Dneska je pátek a venku je opravdu pochmurně, alespoň u nás, tak jsem měla nápad, že vám tady dám nějaké tipy mých oblíbených filmů na víkend :)) Aspoň uvidíte, jaký vkus mám na tipy žánrů :P Jako já miluji všechny žánry, když mě film baví a zaujme ale nejvíce takové ty psycho no :D Čím větší "psychopat", tím líp..:D asi to něco může znamenat..:D sranda ..:) Tak snad se v něčem shodneme ..všechny filmy jsem viděla a patří mezi mé oblíbené, tak snad máme stejný vkus, anebo podobný a nějaký tip na stáhnutí vám dám :* Je plno filmů, na které bych vám mohla dát tipy ale všechny určitě napsat nemůžu, takže jestli se vám článek bude líbit, napíšu třeba další seznam :) Tady jsou spíše ty, které jsem viděla v poslední době a moc mě zaujaly, tak check it :*
VEDLEJŠÍ ÚČINKY:
Můj zatím nejoblíbenější psycho film, který mě tak totálně dostal jako žádný jiný film .. úžasné obsazení, včetně jedné nové herečky v hlavní roli, kterou zahrála perfektně! Vypadá opravdu jako psychopat a blázen a nikomu se nedá ve filmu věřit! Určitě doporučuju a nic vám nechci o tom psát, jelikož by to nebylo ono a neměli by jste žádné překvapení! Hodně mě ve filmu zarazilo, že mi dávali stejné prášky jako té slečně ve filmu..ještě, že nic takového už neberu..a jsem vysvobozena, protože jsem na tom byla někdy hodně podobně jako ona ale zase ne do detailu..však uvidíte :))

PREDESTINATION:
Opravdu velmi zajímavý a úžasný film se známým hercem a opět jednou "novou" skvostnou herečkou :) Herečka jménem Sarah Snook vůbec nevypadá na to, že by byla tak dobrá! Sice nemá moc filmů v záloze, ve kterých by jsme ji mohli vidět ale opravdu v tomto filmu zazářila až proklatě, takže si myslím, že to s ní půjde hodně vysoko :) Někdy mi přijde, jako kdyby to byla sestra od Leonarda Dicaprio :D Nevím proč ale tahle na první pohled nezajímavá a šedá myška herečka ve mě vzbudila absolutní doménu celého filmu a samozřejmě v hlavní roli Ethan taktéž zazářil :) Je to scifi film v cestování v čase a tohle téma naprosto miluju, takže určitě!! :) Ze začátku vás to může možná trošku nudit, protože je tam spíše takové vyprávění příběhu ale mě to zajímalo a nemohla jsem odrhnout oči, takže nezahálet a dodívat se!

DŘÍV NEŽ PŮJDU SPÁT
Tento film jsem viděla jako poslední, asi předevčírem a byla jsem opravdu zaujata :) Miluji filmy, kde si nejsem jistá, kdo má pravdu a kdo lže, kdo je hodný a kdo je zlý..je to prostě nejlepší a tohle na filmech miluji!! Úžasný film, nebudete nic vědět od začátku do konce! :* Ovšem, Nicole Kidman mám strašně ráda, nikdy mě nezklame, miluji její filmy a způsob jakým ona hraje! <3

LUCY
Tak tenhle film jsem strašně moc chtěla vidět, nemohla jsem se na něj dočkat a pořád jsem čekala, jestli na torrentu už je ke stáhnutí..jakmile byl, ihned celá natěšená jsem se šla dívat, protože miluji takové filmy a Scarlett Johansson je má úplně nejvíc oblíbená herečka, což jsem psala i včera na asku, takže jsem si úplně představovala, že to jsem já :D Heh..miluji ji! A jeden kamarád od mého bráchy mi pořád říkal a psal "Vanessa Johannson" :D jakože mě v ní viděl, nebo co..:) A to jsem moc moc ráda..asi kvůli tomu temperamentu a charismatu a křivkami, protože podobná ji v obličeji nejsem..nicméně film je o tématu zvýšení mozkové funkce, což znamená, že člověk dokáže všemožné..víc vše cítit, vnímat, uvažovat, což se opravdu říká, že náš mozek by to opravdu dokázal, kdyby jsme měli víc procent..takové věci mě strašně zajímají! Normální člověk využívá totiž jen 10 procent mozkové kapacity. Takovou všemoc aspoň na těch 30 procent bych chtěla.. Všechno se mi líbilo, bohužel mě strašně moc zklamal konec, což byl úplně přetažený za vlasy a nečekala jsem ho takhle..mohl skončit lépe..myslím si, že už nevěděli jak mají film dokončit, tak ho nějak zpatlali..konec je fiasko ale jinak ze začátku a průběh filmu úžasný!

ZMIZELÁ
Tenhle film určitě zná každý..je to fénomén, už jen kvůli tomu, že v hlavní roli je Ben Affleck a toho přeci každý miluje :* :D Tohle si musel určitě každý pustit, protože na něj byli i neuvěřitelné reklamy a trailery..bohužel, musím říct, že mě trošku film zklamal, protože hned od začátku jsem tušila, že ta jeho žena bude cáklá..a samozřejmě hned skoro ze začátku filmu už jsme věděli, co je zač a že se jen tak neztratila a to mě bylo líto, protože jak jsem už psala, miluju filmy, u kterých jsem strnutá od začátku do konce a nevím, kde je pravda a potom to rozuzlení na konci miluji ale u tohohle jsem už vše věděla ale jinak film dobrý, hodně dobrý..zase jiný, než všechny ostatní :) Taky psycho ale dost mě znepokojil právě konec, že to nebyla klasická amerika, kde je konec dobrý, všechno dobré..S psychopatkou musel zůstat...no a nic s tím nedělal, protože by stejně nic nezmohl..chudák..zajímavé, až husinu jsem měla :)
***
TO JE ZATÍM VŠECHNO, MÁM TOHO V ZÁLOZE MOC ALE MYSLÍM, ŽE PRO ZAČÁTEK PĚT FILMÍKŮ STAČÍ :)
CO SI O NICH MYSLÍTE, VIDĚLI JSTE NĚKTERÉ? A LÍBILY SE VÁM? PIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ..

Movie Memories: The Uninvited

1. září 2012 v 22:01 | *NessinQa
Mám tady pro vás jeden další "Movie Memories" a to s filmem "Nezvaná". Tyto filmy s touto napínavou psychologickou tématikou já můžu, patří do mé nejoblíbenější kategorie :) Určitě tento film zkoukněte, pokud jste ho ještě neviděli :)

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex, jejichž matka za podivných okolností před časem uhořela. Protože z její smrti podezírají ošetřovatelku Rachel, která nyní žije s jejich otcem, začnou pátrat v její minulosti...

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex Rydellovy, jejichž těžce nemocná matka před deseti měsíci uhořela. Anna se nyní vrací domů z pobytu na psychiatrii a zjišťuje, že otec, který je úspěšný spisovatel, žije s Rachel. Ta matku ošetřovala a on s ní měl poměr už za matčina života. Sestry zjistí, že matčina smrt nebyla nehoda, a protože z vraždy podezírají Rachel, začnou pátrat po její minulosti. Přitom jsou konfrontovány s přízračnými vizemi a hrůznými nočními můrami. Annin bývalý přítel, který se jí svěří, že viděl, jak její matka zemřela a chce se s dívkou sejít, je nalezen utopený. Drama však vrcholí ve chvíli, kdy otec na noc odjíždí z domu... V hlavních rolích Emily Browning, Elizabeth Banks, Arielle Kebbel a David Straithairn.

Movie Memories: Black Swan

31. července 2012 v 16:57 | *NessinQa
Mám tu další Movie Memories! :) Jde o úžasný psycho-dramatický thriller "Black Swan"-"Černá labuť". Viděla jsem ho už dávno ale dívám se na něj znovu a znovu! Miluji takové filmy s psychologickou tématikou a ten balet...tak kouzelný a umělecký! Nečekejte..na film se můžete podívat hned ONLINE v nadabované verzi i v dobré kvalitě. Klikněte SEM a najdete celý film ve třetím videu VK :) Přeji příjemnou zábavu..
OBSAH: V psychologickém thrilleru Černá labuť, zasazeném do prostředí newyorské baletní scény, zavádí vizionářský režisér Darren Aronofsky diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou. Snímek sleduje příběh Niny (Natalie Portman), baleríny newyorského baletu, jejíž život je, podobně jako život všech v této profesi, plně pohlcen tancem. Žije s matkou Ericou, bývalou balerínou (Barbara Hershey), která své profesní ambice nikdy zcela nenaplnila podle svých představ a tak teď alespoň nadšeně podporuje kariéru své dcery. Když se umělecký šéf baletu Thomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodne pro novou premiéru sezóny, Labutí jezero, vyměnit stávající primabalerínu Beth Macintyre (Winona Ryder), Nina je jeho jasnou volbou. Do souboru ale vzápětí přichází nová tanečnice Lily (Mila Kunis), která na Leroye velmi zapůsobí svou smyslností a pro Ninu se tak okamžitě stává velkou konkurencí. "Labutí jezero" totiž vyžaduje tanečnici, která umí zahrát jak nevinnou a noblesní Bílou labuť, tak Černou labuť, která představuje lstivost a smyslnost. Nina je dokonalým ztělesněním Bílé labutě, ale Černá labuť je její povaze a projevu vzdálená. To ale rozhodně neplatí pro Lily... Mezi oběma tanečnicemi se rozvíjí podivně zvrácené přátelství, které ale ničí vzrůstající vzájemná rivalita. Nina se nechce své vysněné role vzdát, ale při naplnění svého snu může překročit hranici, zpoza které už nebude návratu do normálního světa.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODÍVEJTE SE I NA TRAILER S ČESKÝMI TITULKY!

Movie Memories: Monte Carlo

24. července 2012 v 17:52 | *NessinQa
Mám tu novou rubriku "Movie Memories", kde budu přidávat mé nejoblíbenější filmy! Jeden z nich je nově "Monte Carlo", kde hrajou mé oblíbenkyně Selena Gomez a pak také Leigton Meester, kterou jsem si strašně oblíbila jako Blaire z mého nejoblíbenějšího seriálu "Gossip Girl". Selenka je ale prostě Selenka, na ni se nemohu ve filmu vynadívat. Film je opravdu úúžasný, takový holčičí-komediální-rodinný..přesně hoden na prázdniny! :) Je to taková pohádka no ale ty já mám ráda :D Takové přáběhy se těžko stanou ale je to úúúžasné, když se do toho vžiju :D Ty se ale mají :)) Určitě se podívejte!! > DOWNLOAD HERE
Připravte se na úžasné životní dobrodružství v Monte Carlu! Selena Gomez (Ramona) září v roli Grace, temperamentní maturantky, která se už nemůže dočkat prázdnin v Paříži, kam se chystá s nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) a nevlastní sestrou Meg (Leighton Meester). Když na ně ale v Paříži zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace!
 
 

Reklama