My Creations

Birthday Creation for my Sister

15. září 2013 v 20:32 | Vanessa

Holčičí, sladké a růžové :) Tento výtvor jsem vytvořila pro mou lil sis Michelle na její desáté narozeniny, které měla 6.července ale já vám fotografie přináším teprve nyní :D Dlouho jsem přemýšlela, co tak mojí malé milounké sestřičce vytvořit a docílila jsem k tomu, že ji udělám něco zajímavého, skoro nic nenamalovaného ale vytvořeného :) Takže se nejedná o žádný Birthday Project, který je u mě zvykem dělat ale udělala jsem takovou hravou vitrínku, nebo-li takový mini otevírací pokojíček :) Udělala jsem ho z takové růžové krabičky, kde se minule nacházel parfém a tělové mléko a já si některé hezké krabičky nechávám právě na tyto výtvory :)
Fotografie jsem fotila ve dne narozenin mé sestřičky, takže to bylo vcelku narychlo a už jsem nefotila tak moc přední stranu otevírání, kde jsem nakreslila narozeninové balónky a nápis "Happy Birthday" a také ani zadní stranu, kde jsem udělala opět mé oblíbené záclonky a nyní v tyrkysové barvičce. Můžete vidět kousek přes viditelný plast :)
Vevnitř jsem udělala papírový stolek s papírovým narozeninovým dortíkem, papírové poličky s papírovým zrcadlem a také papírové balónky a dáreček. Použila jsem některé mé minulé dekorační Barbie doplňky z dětství, jako je třeba sklenička, vidlička na dort, věšáčky, nebo náhrdelník, korunka a hřebínek pro princezny, aby to opravdu vypadalo jako mini pokojíček pro malou princeznu :)
***
NAPIŠTE MI, JAK SE VÁM VÝTVOR LÍBÍ A ZDA TAKÉ PRO NĚKOHO NĚJAKÉ VÝTVORY VYTVÁŘÍTE :)
Vaše Xx Vanessa

Birthday Project by Me

28. července 2013 v 20:53 | Vanessa
Mám tu další fotografii mého výrobku, který jsem udělala na 18.narozeniny pro Alex :) Je to už rok a něco ale musela jsem ho sem dát .. tak strašně rychle to utíká :* Snad se zase líbí :D
***

My French Indian Creations

8. července 2013 v 15:46 | Vanessa
Hey my lovers :) Takže zde můžete vidět můj další výrobek do rubriky "My Creations" a je to celkově už třetí výtvor, o který se s vámi dělím :* Jde o takový Indicko-francouzský výtvor, jelikož jsem namalovala pozadí obrázku ála Paris na terase a udělala jsem z takové švestkovo-vínové látky krásné závěsy, které jsem nahoře zřasila a upevnila pomocí sešívačky, aby vznikly tyto závěsy jako reálné :D Také jsem pomocí nůžek ustřihla na konci závěsů vlnky pro hezčí efekt a stáhla jsem závěsy nití, které jsem upevnila do mašličky :) Indický mi příjde proto, jelikož celkově na mě působí ty barvičky a hlavně to stříbrno-zlaté zdobení, které jsem upevnila po každých stranách :) Také jsem dala na závěsy jednu odlišnou, takovou bronzovou s krásným zdobením. Celý výtvor jsem upevnila na stojanu, který jsem udělala z papíru a je na zadní straně. No..prostě celkově se mi tento výtvor strašně moc líbí. Prostě si to musím pochválit, ikdyž samochvála smrdí ale CO SI MYSLÍTE VY?
***
LÍBÍ SE VÁM TENTO VÝROBEK V PODOBĚ POKOJOVÉ DEKORACE?
Vaše Vanesska

My memorial creation

16. června 2013 v 21:51 | Vanessa
Ahoj, tak už je po víkendu ale jste v půlce června a to znamená, že za chvíli jsou PRÁZDNINY! Určitě to ještě těch pár dní vydržíte, stejně se už moc neučíte, ne? :D Já jsem si víkend moooc užila, za chvíli napíšu souvislejší článek i s fotkami, tak vydržte. Teď tu mám ale další výrobek do "My Creations", tak snad se líbí :)
***

Easter Paper Basket

15. června 2013 v 1:19 | Vanessa
Vytvořila jsem zcela novou rubriku "My Creations", či-li mé dosavadní výtvory :) Postupně budu určitě mé různé výtvory přidávat :) Některé mám buď už udělaná, nebo je teprve budu dělat. Samozřejmě podle času, nálady a nápadů :) Jako první tady mám papírový Velikonoční košík či taštičku oblepený žlutým krepovým papírem :) Tento výrobek jste mohli už vidět ale chci přidat vlastně všechno znovu do této rubriky, aby to bylo vše pohromadě :) Těšíte se na další?
***
LÍBÍ SE VÁM TATO NOVÁ RUBRIKA? TĚŠÍTE SE NA DALŠÍ MÉ NOVÉ VÝROBKY?
Xx Vanesska
 
 

Reklama