My diary

KONEC BLOGU BOHO-CHIC

14. září 2016 v 13:36 | *Vanilla
Zdravím vás lidi ..myslím, že by bylo vhodné to tady ukončit oficiálně a s hrdostí, protože 5 let tohoto blogu není jen tak. Užila jsem si tu s vámi spoustu "virtuální" zábavy a komunikace. Na tento blog budu hodně vzpomínat a to jen v dobrém! Vedla jsem ho od svých 18-ti let a zažila jsem si tu krásné období dospívání v podobě naivních snů a úniku od reality. Dnes je mi už 23 a bylo by napováženou vézt v těchto letech blog.cz. Na to tady máme už jiné stránky v podobě com, cz nebo alespoň blogspot.

Tento blog už ani ke mě nijak nepatří..co se názvu týče, tak to už vůbec ne :) Má osobnost i styl se změnil a já bych ráda opustila "mé staré já". Zatím nepřipravuji žádnou mou novou stránku ale kdo ví, možná mě v budoucnu někde potkáte, nebo o mě někdy uslyšíte.

Nicméně "INSTAGRAM" je můj král, či-li tam mě můžete sledovat nadále, kde přispívám mými fotkami jak ze života, tak mou vášní v podobě aranžérství, módy, vaření, umění jídla a interiéru.

INSTAGRAM

Děkuji za vše, děkuji za podporu..♥

S láskou a s úctou k Vám Vanessa Farfalla alias Vanessa Bielková :*

14.2. - Valentines Day ♥

15. února 2016 v 13:36 | *Vanilla
Přeji příjemné pondělní odpoledne a krásný start do nového týdne :) Avšak nejspíše každý z nás pondělí nemá moc v lásce, ještě, když je venku tak pochmurně :( Nikomu by se nechtělo ani vylézt z postele..No, mě se to dnes netýká :D Mám volno ale víkend jsem měla pracovní, tak si to musím nějak vynahradit.
Včera jsme měli opravdu krásně, viďte? A byl den Svatého Valentýna, což nemusím snad ani podotýkat :) Minulý rok jsem vám také psala honosný článek --> PŘIPOMEŇTE SI ZDE! Snad jste nezapomněli na svou lásku, nebo aspoň vaše nejbližší, protože Valentýnek nemusí být nutně jen pro zamilované páry. Můžete udělat radost maličkostí třeba kamarádce, sestře nebo mamince :) A naopak oni, by měly udělat to samé :) Znám hodně lidí, i z vás, kteří tento svátek neuznávají..ale stále nevím proč? Je přeci krásné, udělat si z "normálního, obyčejného" dne, něco neobyčejného :) A pokud se říká, že je to komerční svátek, potom by jsme to museli říkat o všech svátcích, protože "dnešní svět" je vlastně vystavený jenom o penězích, alespoň to vidíte úplně všude! V reklamách, na billboardech, v rádiu, či v televizi nebo každodenní výlohy v obchodech! Ikdyž není žádný svátek, výlohy jsou dessignovány do jara, zimy nebo léta..a to naprosto všude! Jenom aby oko nechali spozornit a člověk do toho výkladu nakouknul a vzápětí vešel do obchodu a vytáhl nějaké ty penízky ze své peněženky, protože ten "nový šátek byl táák krásný", anebo "ty jarní šaty na figuríně vypadaly tak úžasně". Trochu jsem se přenesla zase těmi mými filozofickými řečmi někde jinde..ale chtěla bych to tak vysvětlit a dalo by se o tom polemizovat tak dlouho..


Co tak například Velikonoce, Vánoce, Mikuláš, První Máj, Den matek či komunistický svátek MDŽ? Stále něco je a stále něco bude..ale určitě to nevidím jenom o dárcích, darech nebo penězích! Radost se dá udělat i slovy a hlavně činy! Nebo se budu opakovat ale stále je tady ta bezhonorářová varianta..vyrobit nějaký speciální dáreček :) Myslím, že to potěší člověka nejvíc, protože do toho musel danný jedinec dát své srdce, nápady a hlavně ČAS, který je cenný víc, než si myslíte! Takže pryč s výmluvami..hodně lidí se vymlouvá, aby nemuseli nic kupovat, protože dnešní kytice a bonboniéry nejsou levná záležitost ale zase si myslím, že když člověka milujeme, tak je to tak malá částka peněz za ten den, že se to ztratí..a vůbec! Psala jsem, že nejde o peníze ale každou ženu potěší kytička (ikdyby jen jedna), prostě z lásky! Kytičky přeci nekupujeme každý den..a jestli máte vyvoleného, který vám koupí kytičku i mimo nějaký svátek, tak to můžete být opravdu šťastná!! To potom na Svatého Valentýnka postačí být spolu a udělat si nějaký SVŮJ DEN :) Stačí si zajít třeba na večeři, na procházku a oddat se sami sobě :* Jestli ale kytičky "jen tak" nedostáváte a to potom ani na Valentýna NE, musíte se zamyslet, jestli ten "váš princ" vedle vás stojí opravdu za ten čas, co jste spolu! Protože muž, který nešáhne pro pár korun do peněženky, aby udělal své ženě radost, potom ji asi nemiluje tolik, jak by měl!


To je ale na každého z vás! :) Každý má jiné názory a jiný pohled na stránku věci, na svět obecně..vemte si z toho, co budete chtít :) Toto je úplně spontánní článek, který jsem neměla v plánu! Nejspíše jsem měla opět náladu vám napsat něco ze sebe, ze srdce..aby jste mě také mohli trošku poznat, jaká jsem, protože jsem si všimla, že jsem nějak přestala do tohoto blogu dávat srdce a své JÁ ale to se změní :) Těšte se na další články :* Budu ráda za nějakou opětovnou vazbu, zda vás zajímají i tyto typy "psacích" článků :* Na viděnou, na slyšenou..

Lady & Tramp: aneb lelkování v posteli

11. února 2016 v 13:17 | *Vanilla
Dnes mám poslední den volna a mi je stále mizerně :( Nepsala jsem vám totiž, že jsem nemocná a týden jsem už doma! Měla jsem 40 horečky, zimnici, třesavku..bylo mi snad nejhůře, co jsem kdy byla nemocná ale miláček se o mě tak krááásně staral :* Dělal mi různé čajíky s medem, citronem, čerstvým zázvorem a obklady na snížení horečky. Na pohotovosti v sobotu mi napsaly recept na antibiotika co 12 hodin a stále je ještě beru! Jsem vděčná, že mám tak skvělou práci a dali mi volno, ikdyž jsem chtěla do práce jít i přes nemoc, jenže jsem nebyla schopná ani chodit, a byla jsem slabá jako nikdy. Nezvládla bych to a přítel by mě ani nepustil. Takže mě dost překvapil, když mi doma vysvětloval, že byl v mé práci a vše jim řekl, abych nemusela do práce, ikdyž měl jet jenom do obchodu ale byla jsem za to moc ráda a uvědomila jsem si, že velká láska opravdu "ukazuje" činy! :) Měla jsem strach zbytečně..paní provozní je tak hodná, že mi vzkázala brzké uzdravení :)

Od soboty jsem jen ležela a neměla ani náladu na TV, prostě na nic..jen jsem stále spala! Od úterý mi je už o trošku lépe a to nejhorší mám za sebou a tak jsem se koukala na různé pohádky, filmy, nebo se také koukla chvilinku na netík, abych se zase neunudila v té posteli k smrti :/ Když je člověk nemocný, nemá ani žádnou chuť na jídlo a tak jen piju a jím vitamíny, např. Nutri-drinky, které jsou jako náhrada stravy. Hlavně mým velkým přáním byli sladké jahody a ty jím teďka každý den :) Včera jsem se koukala na jednu z mých nejoblíbenějších animovaných pohádek "Lady & The Tramp". Opravdu doporučuji hlavně první díl, ten je úplně nádherný, kouzelný, peckový a úplně jsem se přenesla do mých dětských let :) Opravdu nic není nad to, odpočívat v postýlce v krásném, růžovém župánku s takovými, krásnými pohádkami, ještě když venku opět napadl sníh a my si užíváme teplo domova :)
***
MĚJTE SE NÁDHERNĚ A URČITĚ SI PUSŤTE TUTO POHÁDKU TŘEBA NA PŘICHÁZEJÍCÍHO VALENTÝNA.

#PRAYFORPARIS

16. listopadu 2015 v 12:02 | *Vanilla

IHEART-VANESSA

25. srpna 2015 v 18:26 | *Vanilla
Ahojki miláčkové :* Mám tu velké překvapení..nevím, jestli některé z vás vůbec potěším ale znovu jsem si otevřela můj drahý blog o Vanesse Hudgens, kterou jsem vždycky milovala a byla mou velkou ikonou. Dlouho jsem přemýšlela, jestli si nezaložit blog o Seleně Gomez, protože ji také strašně žeru ale holt "stará láska" nerezaví :* Chtěla bych to tam opět rozvinout jako dříve ale jestli se tak nestane, nevadí..vrstevníci se už moc o celebrity na blogách nezajímají a mladší generace má raději už jiné hvězdy ale uvidíme :) Blog už mám od roku 2009 a byl vůbec nejůspěšnějším a nejlepším blogem o Vanesse Hudgens. Denně jsem měla i přes 400 lidí ale to už je bohužel fuč..snad se to vyšplhne alespoň na 100 lidí denně :) A nejsem ten typ, co si udělá falešnou návštěvnost jako někdo :P Protože 800 lidí denně na blogu a skoro žádné komentáře.. no prosím tě :D :D Že tě huba nebolí..!!!Stránka o Vanesse Hudgens, která je sama sebou!!!

Jsem nemocná :(

3. března 2015 v 22:26 | *Vanilla
Přeji pěkný večer, jsem tu jen na skok, na rychlovku, abych vám mohla napsat na dobrou noc :D a také se pochlubit s tím, že už na mě taky přišla ta chřipková epidemie :( Onemocněla jsem a proto jsem nemohla dneska ani na kurz, jak mě šíleně bolelo ráno celé tělo a v krku už od včerejška :( Musela jsem hned k doktorovi a ihned mi nasadil antibiotika :( Tak teďka jenom ležím, čtu si, koukám na seriály jako je Gossip Girl, odpočívám, piju teplé čajíčky s citronkem, medem a cpu se vitamíny jako je třeba ovoce a samozřejmě ty léky, které nejsou pro tělo moc dobré ale co jiného mi zbývá, když se musím rychle vyléčit, abych opět mohla na kurz, když mi za chvíli začíná ten teoretický..chci být v plné síle a nemohu si dovolit moc polehávat doma..sotva začnu něco dělat, nemoc si mě vyhlédne :/ achjo, jako schválně..Nemám moc na nic náladu, tak teď už končím a budu se snažit vám napsat zase co nejdříve. Můžete se těšit třeba na článek o našem výročí vztahu s miláčkem, který jsme slavili o víkendu, tak papaaa :* Miluji vás <3***
SNAD TAKÉ NEJSTE NEMOCNÍ, MĚJTE SE KRÁSNĚ-->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Merry Christmas 2014

24. prosince 2014 v 16:19 | *Vanilla
Slíbila jsem vám, že se ještě ozvu s přáním na Vánoční svátky a já sliby dodržuji, protože jindy zase nebude čas..zítra jedeme k moji rodině a dále taky další svátek..Dnes jsem byla bohužel v práci od 10 hod ráno do 13:00, jelikož bylo moji kolegyni "špatně"...a tak mám volno aspoň ten druhý svátek vánoční :) Jak budu mít zase čas na blog, určitě vám tady dodám co jsem dostala za dárečky k Vánocům :* Nebude jich moc ale o dárky mi nejde :* Vidím, že dnešní návštěvnost je hrozná ale teďka o těch Vánocích je jasné, že nikdo u počítače sedět nebude! Ale je pravda, že komentáře i návštěvnost klesly i tak v prosinci..už před Vánoci, tak nevím, jestli vás to tady už třeba přestává bavit :(

Nicméně, Vám tedy přeji KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ V KLIDU A MÍRU, LÁSKY A POHODY :* Užívejte si tu krásnou každoroční Vánoční atmosféru plnými dobrot, cukroví, hod, pohádek a krásných dárečků :* Je to to nejkrásnější období v roce a můj nejmilovanější svátek, jenom mi vadí, což jsem už psala, že není snížek a nepadají vločky :( Ale aspoň u nás dnes nebylo hnusně a upršeně ale krásně, jasně a slunečně..Sluníčko už úplně zapadá a já jdu připravovat Vánoční stůl..poprvé jsem včera dělala bramborový salát a dnes hrachovou polévku a musím se pochválit, že jsou lepší než od maminky :D Opravdu umím vařit, tak ŠTASTNÉ A VESELÉ! :*

Video: Dominika Myslivcová

23. října 2014 v 22:27 | *Vanilla
Přeji krásný večer všem!! :) Konečně mám teďka tři dny volno a mohu si dělat co jen chci :D Tak dlouho (rok a půl) jsem nepracovala, že jsem si úplně odvykla a jsem teďka pořád úplně unavená a rozlámaná. Nemám ani holt čas na své zájmy, když jsem v práci ale koukám třeba na rúzné videjka o líčení, články o módě atd. Dnes jsem narazila na jedno nové video s Dominikou Myslivcovou, které bylo vypuštěno teprve včera a musím tedy říct, že s ní mám za jedno!! Soucitím s ní a také potřebuji peníze na.. víc věcí než je jenom Chanel :D A tak si říkám..že bych to taky zkusila? Bohužel..mediální ani televizní hvězda "zatím" nejsem ale možná by se mi také poštěstilo :P :D
***

Fitness FitPoint

2. července 2014 v 12:51 | *Vanilla
Heya girls :* Přeji pěkný upršený den :D Tak včera se nám vyjasnilo a my jsme se šli s miláčkem projít, takže válení v posteli se asi přesune na dnešek, jelikož dnes je opravdu sychravo a na sluníčko to vůbec nevypadá! :/ Musím se ale s vámi o něco podělit! :) Jak možná víte, psala jsem, že chci hodně zhubnout, jelikož jsem dost přibrala a tak jsem cvičila takové to domácí cvičení i s videjkama podle mé oblíbené fitnessky ale...:D Včera jsme šli koupit měsíční pernamentku do fitness posilovny, do které jsem chtěla chodit a jsem strašně moc šťastná, že teď budu na sebe dřít denně ještě efektivněji a profesionálněji :) Navíc k tomu jsem člen VIP zóny, takže se cítím opravdu skvěle :) Fitness FitPoint je opravdu luxusní, skvěle zařízený a má příjemný personál. Je úžasně vybavený a stroje jsou opravdu kvalitní. A ještě jedna věc, jako opravdová "hvězda" mám také svého osobního trenéra, takže hurray do toho! :D


***

NEVER GIVE UP!!! <3 YOUR VANESSA VANILLA* ASK.FM

It is true!

11. června 2013 v 20:43 | Vanessa

I HAVE A FINAL EXAM!

23. května 2013 v 13:17 | *Vanessa
Ahoj, myslím, že je na čase se po delší době ozvat :) 20.května jsem maturovala z ústních zkoušek, takže jsem se od posledního data článku, který jsem posledně přidala 12.května neukázala, jelikož jsem se stále připravovala. Měla jsem i volňáskové hodinky, to je jasný. Člověk se nemůže zase od rána do večera učit :D Byla jsem několikrát v čajovně, v kavárně, v restauracích, na procházkách provětrat si hlavu ale bohužel jsem tyto dny vůbec nefotila, jen opravdu minimálně.
Ale musím říct, ZVLÁDLA JSEM TO A VŠE PROBĚHLO U ZKOUŠEK HLADCE! Byla jsem tak šíleně vystresovaná ale mám to konečně a úspěšně za sebou! Maturitní červené desky s vysvědčením budu mít tak po 10.červnu a už se nemůžu dočkat :) A proč jsem se neozvala hned po maturitě? Šla jsem samozřejmě mírně oslavovat a poté jsem prospala snad celé dny :D Teda až v úterý (den po maturitě) jsme šli dopoledne do Forum Nova Karolina pokoukat na nějaké butiky, zašli jsme si na čerstvý, fresh koktejl UGO, do restaurace a také potom do kavárny Costa Coffee :*

Jen musím říct, že na ten blog se pak těžce vrací po nějaké té pauze :D Pak si člověk odvykne a vidí jiný pohled na svět. Zatím tady ale ještě jsem, velice mě baví přidávat fotografie, psát články buď osobního nebo módního druhu, či jiné formy. Velice ráda si čtu vaše krásné komentáře a chodím na vaše stránky, anebo se s vámi dělím o mé prožité dny. Teď začíná můj nový režim a nová, dlouhá cesta do mého vysněného života. Vše vypadá tak jednodušše ale je to tak složité a tolik těžké. Snad se mi to povede ale já vím, že když něco chci, tak to opravdu dokážu. Jen se nesmím vzdávat, musím být průbojná a silná! Tak držte mi palce, možná někdy v budoucnu budete právě vy společně semnou prožívat cestu po USA :* Vaše Vanessa
---
PS: Už zanedlouho zde bude nový ultra vzhled této stránky BOHO-CHIC!
Xx Vanessa

I need strength!!!

17. dubna 2013 v 21:44 | *NessinQa
Je mi v celku líto, že skoro nikdo neokomentoval článek, který jsem s chutí psala pěkně pro vás a chtěla vám pomoct s detoxikací vašeho organismu na jaro! :( Tak mi hezky dáváte najevo, jak milujete mé články, s kterými si dávám práci..změnšila se návštěvnost :/ Je mi opravdu líto, že v dnešní době vás moc nezajímá zdravý životní styl ale tato stránka je pojatá do tohoto žánru, plus samozřejmě další věci ale vás už ani nezajímají osobní fotky podle komentářů. A to je přidávám, protože v anketě vidím něco jiného, než potom v komentářích. Nejspíše mi dáváte najevo, že to tady vedu úplně zbytečně a že mám skončit. Tak jestli chcete..stejně nemám vůbec čas a ani náladu! Za týden mám první maturitní zkoušku a já mám pocit, že snad úplně vyhořím! Učím se skoro do rána, jako to bude i dnes ..a stejně nic! Nic mi nejde, zase myslím na budoucnost a cítím se úplně mizerně :/ Potřebuji sílu!

Cvičení, procházky, slunce a ani zdravá strava mi nějak nepomáhá..tady je ukázkou, že má strava se stále zahrnuje jen zdravými potravinami. Včera jsem si udělala svůj vlastní smoothie drink pomeranč s borůvkami a jablkovou dřeň. Vynikající..připravena na jarní detoxikaci, už ji dělám déle než týden..tak snad mě má nálada přejde..potřebovala bych nějaké léky proti pláči :( Život není nikdy úplně ideální, ale vždy ho berme jako výzvu.
---

Příjimačky na VŠ

6. dubna 2013 v 13:43 | *Vanessa
Přeji příjemnou sobotku :) Dnes jsem vstávala velmi brzy, a to v sedm hodin ráno, jelikož jsem šla na příjimačky a konečně je mám za sebou :/ Bohužel mi nedopadly tak, jak jsem chtěla. Byla jsem v šílené nervozitě, absolutně jsem nic nestíhala, měla jsem fakticky málo času. Doma, když jsem si zkoušela plno scio testů, tak jsem měla skoro všechny dobře ale s časem to bylo vždy hrozný a dnes se mi tento fakt zázrakem nevyhnul a já měla problém :( Bohudík za to, že jdu ještě na jedny přijímačky v květnu, což bude po maturitě, takže jestli ji udělám, půjdu s nadšením na přijímačky, které mám hned den po ústních zkoužkách, a to budu hned vědět, jestli jsem je dala nebo ne. Já nemám to štěstí v tom, že mě moc ovlivňuje stres, takže ikdyž jsem hodně naučená, dopadne to katastrofálně, takže se moc bojím! :( Jestli tedy neudělám maturitu, nemusím na příjimačky na VŠ v květnu ani chodit :/ Ach bože, osviť mě a dodej mi svit slunce, které mi dodá aspoň kapku energie a vitality do života! Když jsem seděla v lavici a čekala jsem na povel "můžete začít", začala jsem se modlit ale vůbec mi to nepomohlo, jsem tak vyčerpaná, bojím se, že nic nedokážu :( Pomozte mi!

Xx Vanessa

Happy Easter 👯

1. dubna 2013 v 0:58 | *NessinQa
Ahojki, toto přáníčko jsem vám chtěla napsat už o víkendu, tak se omlouvám :) Happy Easter 👯 Přeji aspoň hezké Velikonoční pondělí, k tomu super apríl a opravdu nádherný slunečný první duben :D To si dělám srandu, nevím co to Jaro napadlo, že takhle nám znovu nasněží :/ Opravdu se mi chce brečet..jaro ani nebude :( Vanessa

Nepochopení

27. března 2013 v 23:17 | *NessinQa

Excelent Cup 2013

16. března 2013 v 16:03 | *Vanessa
Přeji příjemnou sobotu všem :) Dnes jsem vstávala brzy ráno (už v šest hodin), abych mohla podpořit mou mladší sestru, které se dnes konala soutěž "Excelent Cup 2013", kde vystupovala se svým týmem mažoretek :) Bohužel sice nevyhrály ale měly naprosto krásné modré kostýmky :) Bylo tam toho opravdu hodně a velice mě zaujali všechny soutěžní týmy :) Všechny si určitě zasloužily velký potlesk a výhry ale porota hodnotila tak, jak ohodnotila :) Mám tu pro vás jen několik málo fotografií, které jsem vyfotila :) První pódiová fotka je z období pauzy..záměr této fotky byl hlavně ten nápis :D Další dvě fotky jsou jen dekorační ale strašně moc se mi líbí hlavně ty papírové taštičky s kytičkami na schodech :) Nic víc jsem nevyfotila, protože jsem měla málo baterky, ani vám nemohu ukázat mou sestřičku, jak byla krásná :(
---

Comeback ° New Photo

13. března 2013 v 23:00 | *NessinQa
Heyaa guys :) Takže od včerejška mám notebook zpátky doma a já se vám dnes mohu ozvat s velkým "Comeback" :) Jako překvapení mám pro vás mou novou fotku, tak snad se líbí :) Trošku jsem si pohrála s těmi efekty, které se mi tak moc líbí :) Určitě můžete průběžně čekat více fotografií, které jsem nafotila a psala jsem o tom v předchozím článku :) Jinak kdo chodí také na můj druhý blog "Iheart-vanessa", tak bohužel s lítostí oznamuji, že jsem s ním už nadobro navždy skončila. Tak jsem se tedy rozhodla a tady zůstanu..stejně, tady to máte mnoho z vás raději, tak snad vás nezklamu :( Miluji vás, Vaše Vanesska

HIATUS :(

9. února 2013 v 13:20 | *NessinQa
Ahojki zlatíčka..už asi nejméně týden, mi na mém notebooku nejede internet :( Proto se musím omluvit za neaktualizaci článků :( Měla jsem o prázdninách v plánu přidat tolik nových článků..ale tak co, nejspíše je to osud a já se alespoň stále jen učím :D
No, teď jsem na počítači ale je to asi poslední článek, protože pak se na PC přes týden určitě nedostanu, protože není můj :/ Jestli by mi šel internet na notebooku, určitě se ozvu ale nevím :( Je tam zakázané bluetooth a nejsou tam žádné sítě :( Nevím, co s tím je..může to trvat i týdny, měsíc..než se to opraví..takže do té doby mi nezbývá nic jiného, než dát HIATUS :(
A to jsem pro vás měla připravené fotky, které jsem nafotila ♥ :D Byla jsem totiž přes prázky nakupovat nějaké další nové kousky oblečení, tak jsem se chtěla pochlubit :) A také jsem fotila i nějaké ty starší kousky oblečení, které jsem si koupila tak před dvěma týdny. Dále jsem byla ve středu v salonu nechat si udělat nové vlasy :) Střih, barva, úprava..a opět mám fotky ale musíte být trpěliví :) Tak fotografie tedy přidám, až půjde net..musíte si počkat :) Mějte se zatím krásně a držte pěsti, aby se mi internet na notebooku co nejdříve zpravil, abych tu byla co nejdříve :D MILUJI VÁS..Papa vaše Vanesska ♥

NA RŮZNÉ VAŠE OTÁZKY A DOTAZY ODPOVÍM FORMOU PŘES MOBIL, TAKŽE KLIDNĚ SE DÁLE MŮŽETE PTÁT :)

http://ask.fm/VanesaBiel

Sex in the City II.

2. února 2013 v 22:29 | *NessinQa
Právě se dívám na ten nejlepší film "Sex in the City", samozřejmě jsem se dívala i minulý víkend na první díl :) Tento film tak miluji, je tam tolik krásných kostýmů a outfitů, šperků, luxusu, večírků, exotiky a hudby! Nejvíce se mi líbí, jak se obléká Carrie ale jinak všechny se krásně oblékají. Od Samanthy se mi vždy líbí její krásné, velké náušnice ale co se týče povahy, tak mám nejraději nejspíše Charlotte :) Je mi chováním asi nejvíce podobná ale polovinu mám i z Carrie :) Tak nevím..ale teďka mi řekněte vy, kterou roli/postavu máte nejraději a která vám je popřípadě nejvíce podobná? Vanessa
***
MILUJETE TAKÉ TENTO FILM?

Líčení..nedaří se mi ve fotkách!

1. února 2013 v 21:10 | *NessinQa
Přeji pěkný večer lidičky..dnes jsem se nudila a zkoušela jsem si různé líčení :) Moc mě baví experimentovat, ikdyž se ve společnosti tak moc nemaluji, nechávám si své výtvory na doma :D Jenže problém je v tom, že na mém foťáku nebo mobilu vypadám vždycky jinak, anebo to líčení nejde ani tak krásně vidět :( Dnes jsem si zkoušela kouřové líčení, které jsem snad nikdy ještě ve společnosti neměla ale chci to změnit. Na denní nošení bych si ho nemalovala ale kdybych šla na nějakou premiéru nebo večírek, tak ano :D Poslední dobou mě líčení velice baví a vždycky bych se s vámi o to chtěla podělit, jenže jak jsem už říkala, nedaří se mi :/ Kéž bych na fotkách vypadala vždy tak, jak se vidím v zrcadle :D MÁTE TO TAKY TAK? Proto je mým velkým nynějším wishlistem fotoaparát Nikon nebo Canon :* Xx Vanessa
---
PS: Na fotce mám mokré vlasy, páč jsem zrovna vylezla z koupelny a oči mám namalované do kouřových stínů.

Přípitek a Wellness

31. ledna 2013 v 22:04 | *NessinQa
Přeji krásný večer, ani nevíte jak se dnes nádherně a tak uvolněně cítím :) Dnes byl tak relaxační a nicnedělající den :D Ráno jsem šla jen na jednu hodinku do školy pro vysvědčení, pak se pochlubit babičce a dědovi :D a potom také samozřejmě domů, kde mě také neminula odměna a odpoledne jsem vyrazila za friend, kde jsme si společně připili za úspěšný výkon v posledním ročníku I.pololetí :) Tak snad přípitek zopakujeme na konci školního roku, kdy budeme vědět, jak jsme dopadli u maturitní zkoužky! A kde jsme poté měli namířeno? Užili jsme si úžasně pečující relaxaci ve Wellness, kde to bylo naprosto bombastické. Nebyla jsem poprvé..vím, co to všechno obnáší ale popravdě musím říct, že letos to bylo nejlepší Wellness, které jsem kdy zažila :) Kdy zopáknem? Xx Vanessa
---
Tato místnost wellness na mě působí tak exoticky! Aspoň na chvíli jsem prostřednictvím této formy unikla realitě! Cítila jsem se jako v ráji, jako u moře..jako někde jinde! Ikdyž jsem moře neviděla, cítila jsem se prostě krásně a to jsem potřebovala a také si myslím hodně zasloužila! :)
---
Bohééémskéé, indické..wooah! Chci se tam vrátit :O Byla jsem v ráji :*
---
***
LÍBÍ SE VÁM TENTO DESSIGN A CELKOVÁ MÍSTNOST RELAXACE? BYLI JSTE TAKÉ NĚKDY VE WELLNESS CENTRU?

12.12.12 > The Magical Date

12. prosince 2012 v 21:06 | *NessinQa
Ahoj lidičky, dnes jsem vám chtěla popřát krásný den, jelikož je dnešek velmi svým datem magický ale bohužel jsem zapoměla přidat tento článek do přednastavených, když jsem byla ve škole. Na PC jsem se dostala proto až teď. Dnes mi není dobře už od rána, ikdyž jsem byla ve škole, byla mi stále strašná zima a chvilkami zase horko, měla jsem snad zimnici. No a po škole jsem hnedka šla spát a spala jsem skoro tři hodiny. No a mám horečku, takže zítra nemůžu do školy :( Nemoc se mě chytla, jako vždycky před Vánoci, tak snad to doma chvilku vyležím, až nejsem nemocná přes Vánoční svátky a až mohu koupit ještě všem dárečky. To se mi ještě nestalo, že bych týden před Vánoci kupovala dárky ale co se dá dělat :( Jsem dost nervozní, vystresovaná, celkově unavená a velmi vytížená! Možná proto je toho na mě už moc a já onemocněla. Dnes jsem si alespoň četla knížku, až neležím jen tak bez ničeho, když jsem neměla náladu na televizi. Četla jsem si román ve verších Eužen Oněgin a už jsem v polovině. Tak další polovina zítra a pak se vrhám na knížku "Chrám matky boží v Paříži", kterou mám velice ráda :)
---
JINAK DNES SI PŘEJTE NĚCO VELMI VÝZNAMNÉHO PRO VÁŠ ŽIVOT, PROTOŽE JE VELMI MAGICKÝ DEN!
PŘEJI VÁM, AŤ SE VÁM VŠECHNY VAŠE SNY, TOUHY A PŘÁNÍ SPLNÍ! MŮJ NEJVĚTŠÍ SEN JE, ABY BYLI VŠICHNI HODNÍ A SLUŠNÍ LIDÉ ZDRAVÍ A ŠŤASTNÍ..A DÁLE ABYCH ODSUĎ KONEČNĚ ODLETĚLA PRYČ -- VELMI DALEKO ODSUĎ!!

Hello December :)

4. prosince 2012 v 22:30 | *NessinQa
Hello my darlings :) Ozývám se po delší době, abych se s vámi podělila o mých pocitech na stužkovém večírku, ale také abych se vám ozvala :* Toto je vlastně první článek v tomto krásném, magickém měsíci > PROSINEC! Hello December! :)

Bohužel fotografie nyní nečekejte..nevím, zda se mi povede sehnat některé pěkné fotky..to se uvidí :) Já mám bohužel takové nepěkné fotky, když jsem například fotila všechno to jídlo :D Takové tmavé a nekvalitní, tak doufám, že fotky seženu ale nejspíše MÉ FOTKY nečekejte! Nejspíše vás zklamu, jelikož hodně z vás mi píše, že mám určitě přidat fotografie sebe v šatech i botičkách ale já bohužel žádné své vlastní fotky nemám a na večírku jsem se ani sama nefotila, protože mi to bylo divné, ikdyž jsme mohli ale já se nějak styděla :D A navíc, když jsem se fotila se spolužačkami, nevím, zda se fotky prostě povedly :D Ještě jsem je sama neviděla a ani se raději vidět nechci :/
Každopádně velice moc děkuji za krásné komentáře v předchozím článku :) Jsem moc potěšena, že se vám můj večírkový outfit na stužkovou líbil..trošku jsem se bála :) A aby bylo jasno, stužkovák není maturiťák :) Ale popravdě, také mám v tom zmatek :D Ještě abych nezapoměla, jsem ráda, že se vám také líbili mé připravené dobrůtky ZDE :) Tak jsem vám aspoň ukázala nějaké mé kuchařské dovednosti :D
Další věc, kterou chci s vámi sdílet, je PŘEDVÁNOČNÍ ČAS-PROSINEC! :) Jak se vůbec těšíte na Vánoce? JÁ EXTRÉMNĚ MOC, UŽ TEĎ MÁM PŘEDVÁNOČNÍ NÁLADU! VÁNOCE JSOU PRO MĚ PROSTĚ NEJKRÁSNĚJŠÍM SVÁTKEM V ROCE A DĚLÁ MI HLAVNĚ VŽDY NESKUTEČNOU RADOST KUPOVAT OSTATNÍM DÁRKY, PÉCT CUKROVÍ A BALIT DÁREČKY :) Vánoce neberu zhurta a neznamenají pro mě čas shonu, neklidu a kupování dárků jen z donucení! Takovým lidem nerozumím! MILUJI VÁNOCE A TAK TO ZŮSTANE, IKDYŽ BUDU MÍT TŘEBA ČTYŘICET :D Popravdě, žádné dárečky ještě nemám ale má peněženka se plní a za chvíli mohu vyrazit :D Jo a abych nezapoměla! JSEM NESKUTEČNĚ ŠŤASTNÁ, ŽE JE SNÍÍÍÍŽEK!!! ♥
V tomto, vlastně jakémkoli období musím mít dostatek přísunu teplé kávy :) Nejraději mám od Starbucks, ale jelikož je od mého domu daleko, musím si postačit s místními kavárnami nebo mou zlatou domáckou kávičkou či čokoládkou s marshmallow :) Mňam :**
Pečete už cukroví? My jsme už začli v neděli, včera i dnes :) Máme toho už dost, a už ujídám..sakra, musím se hlídat :D Od stužkového večírku, kde bylo hromady jídla a mě bylo potom špatně (ikdyž jsem moc nejedla, spíše mi bylo špatně, že jsem kombinovala kombinovatelné s nekombinovatelným - sladké, slané..zkoušela jsem různé věci..navíc česneková pomazánka na jednohubkách mi nějak nesedla s cheescake :/ Fuj, teď na to vzpomínám a ještě teď mi je zle! Bylo mi hrozně, tak špatně mi dlouho nebylo! Doma jsem byla ve dvě hodiny ráno a nemohla jsem usnout :( Taťka mi říkal, že bolení břicha z přejezení či z jídla je mnohdy horší, než býti špatně z alkoholu..to tedy nevím, protože jsem ještě nepila, abych byla nějak hodně opilá a ráno měla kocovinu ale chtělo se mi z toho jídla v mém žaludku zvracet :( Už nikdy víc!! Ale je to docela sranda, mnozí domů z pátku na sobotu ráno příjdou s bolení břicha z alkoholu a mě bylo špatně z jídla :D No, co jsem chtěla říci, bylo to, že z pátku mám stále pocit, že to jídlo mám stále v žaludku a já nemám vůbec hlad a když si něco malého dám je mi šíleně zle, jako kdybych toho zase snědla kvanta..nevím co semnou je, asi se půjdu operativně pročistit, co se prý má jednou za rok dělat!
V nejbližší době, kdy budu mít tedy čas, bych se s vámi mohla podělit o můj první wishlist vztahovaný na Vánoce :) Co vy na to berušky? :)

TAK SE MĚJTE KRÁSNĚ, UŽÍVEJTE SNÍŽKU A PŘEDVÁNOČNÍHO ČASU A MĚJTE KRÁSNOU NÁLADU :) PŘEJI VÁM KLID A MÍR VÁM VŠEM..HODNÝM A SLUŠNÝM LIDEM * S LÁSKOU VAŠE VANESSKA

Výhra za MISS BLOG 2012 na World-of-Dada ♥

27. listopadu 2012 v 22:28 | *NessinQa
Hellooooo my darlings :) Dnes po škole se mi zcela rozzářil den, jelikož na stole jsem viděla ležet opět ten roztomilý balíček, který jsem dostala jako prvně za rychlou bleskovku u Dádunky s cenou třpytivých tmavě modrých očních linek od Essence, které velice ráda používám :) A DNES MI PŘIŠEL NOVÝ BALÍČEK ZA 2.MÍSTO V SOUTĚŽI MISS BLOG 2012 u mé velmi oblíbené blogerky Dádušky, kterou můžete znát z "world-of-dada.blog.cz". Byla jsem velmi moooc ohromena a překvapena, jelikož jsem vůbec netušila, že balíček skrýval tolik krásných dárečků! ♥ PŘEKVAPENÍ JE TA NEJKRÁSNĚJŠÍ VĚC --> Měla jsem slzy v očích, když jsem viděla už jen tu obálku! Řeknu vám, je to tak krásné! Nevím, zda-li jsem divný člověk, že jsem tak moc dojatá ale já si prostě vážím všeho a nemohu říci maličkosti, protože toto maličkost NENÍ! Dáduška to má ještě vždy tak krásně zabalený a nafintěný..opravdu jde vidět, že si dává záležet a dělá to z lásky!
---
Nicméně jsem si hned dárečky vyfotila ale bohužel je vkládám až teď, protože jsem se po celou dobu učila čtenářské deníky na maturitu a poté ještě vypracovávala 70 otázek z angličtiny! Jsem vyřízená ale i tak, se musím podělit o tuto sladkou krásu těchto věciček, mezi které první patří krásný, třešňový lesk na rty od Essence, který dokonale voní! =* Pořád k němu musím "čuchat" :D Já prostě miluju lesky, mám jich plnou sbírku a nemohu odolat dalším a dalším, takže kdyby jste mi chtěli udělat radost, víte, čím zaručeně uspějete :D Ale mě dělá radost všechno! ♥ Další krásnou cenkou, s kterou se musím pochlubit jsou naprosto nádherné stříbrné oční stíny s famózním třpytem opět od značky Essence. Z nich jsem taktéž opravdu moc nadšena..večer jsem je zkoušela a jsou tak luxusní! Uvažuji, že se s nimi namaluji, až půjdu na páteční stužkovací večírek :)) To mi tak krásně vyšlo :D A jako poslední cenu můžete vidět nádhernou, roztomilou zmenšenou Dádušku --> Hello Kitty v naprosto elegantním outfitku :D Je to tak cuteeee xD Nic víc říct nemůžu! Ovšem, všechny tyto dárečky mám vystavené na poličce a stále na ně koukám, jakou mám převelikou radost! DĚKUJI MOC DÁDUŠKO Z VELKÉHO NEZKAŽENÉHO SRDCE!
---
Ještě jsem zapoměla poděkovat opět za krásný vzkazík ještě na krásnějším Hello Kitty Pink papírku, než předtím! A ty dvě kytičky a nápisky Princess..v mém pokoji převládá krásná princeznovská atmosféra! :) NessinQa

JEŠTĚ JEDNOU MOC MOC DĚKUJI DÁDUŠENKO ZLATÁ, MOJE MILOVANÁ! :) JSEM TI ZA TO MOC VDĚČNÁ!

Přeji dobrý večer!

17. listopadu 2012 v 21:47 | *NessinQa
Přeji pěkný večer :) Tak jsem doma zpátky z nákupního centra a co jsem se zevlékla a usedla k notebooku, volá mi bráška, že mám s nimi jít někam vyrazit :) Samozřejmě ho neodmítnu..brášku nikdy neodmítám a tak se chystám někam na večer/noc :D Ve zkratce, nic jsem si nekoupila tedy ale byla jsem v kavárně na Latte Machiatto a na cheesecake :) Mňam..nyní vám přeji hezký večer..a tak zítra nu =D Snad...a nezapomeňte pro mě prosím hlasovat!

A NEZAPOMEŇTE PROSÍM PRO MĚ TADY HLASOVAT!

 
 

Reklama