My Fashion Icons

Fashion Icon: Rihanna

5. října 2015 v 14:51 | *Vanilla
Heya fashionistas :* 💕 Mám tu po delší době zase takový jiný článek, než osobní a jedná se o rubriku "My Fashion Icon". Asi to není pro vás žádná novinka, že miluji Rihannu a také jsem uvažovala už delší dobu, jestli si snad nezaložím blog nebo stránku o Rihanně :D Ale myslím, že by toho bylo už moc, když mám tuto fashion & osobní stránku společně se stránkou o Vanesse Hudgens --> HERE. Ale když ona je tak dokonalá..tak co mám dělat? Je to opravdu těžké, protože když vidím, jak je nádherná, jak má ty nejlepší outfity na světě, jak je to má nejoblíbenější a nejlepší zpěvačka, jaká je osobnost, jaké má charisma a to všechno, tak se opravdu musím držet, abych si ten blog o ní nezaložila, protože bych chtěla komentovat nebo přidávat články s názory a tím vším, co k tomu patří, nebo co patří spíše ke mě, protože se vždy musím vyjadřovat úplně skoro ke všemu :D Přidávala jsem TADY i nedávno článek s Rihannkou do rubriky "My Star Inspiration", tak musíte vědět, jak jsem do ní opravdový blázen :)

Co se týče článku, tak jsem se pokoušela přidat moje nejoblíbenější outfity a looky Rihanny ale myslím, že jsem ani neviděla všechny, a musela jsem se hodně krotit, abych tady nepřidala její všechny fotky :D Jako jedna z nejnovějších je hned první ze dne 1.října 2015, kde se Riri zůčastnila fashion módní přehlídky "Christian Dior", která se uskutečnila v Paříži a šlo o kolekci Spring/Summer 2016 :) Měla na sobě nádherné pretty růžové kabátko-šaty právě od Diora na podzim 2015 :) Jeden rukáv měla opatřený kožíškem, což působilo opravdu zajímavým dojmem. A ta nádherná šálka k tomu všemu tak krásně ladila, já nemám slov! Rihanna je vždy tak krásně upravená, nalíčená, krásné vlasy pokaždé jinak, dokonalá manikůra i pedikůra, miluji její všechny boty a smysl pro detail! Ona se prostě umí obléci snad úplně nejvíc ze všech celebrit. Nejen, že ji ten styl prostě sedí ale když má třeba obyčejný černý top a kraťasy k tomu, tenisky, tak vypadá prostě úplně senzačně jako nikdo jiný, kdo by to měl na sobě! TO JE OPRAVDOVÁ FASHION IKONA!

Také si myslím, že velký podíl na to hraje ta její špičková postava! Rihanna se mi líbí postavově snad nejvíc ze všech hvězd, teď i společně s Kylie Jenner. Obě mají takové krásné tvary a křivky, jsou nádherně čokoládové a vše mají k tělu přiměřené. Miluji její nohy, zadek a bříško..někdy je víc, někdy je míň ale pořád vypadá jakkoli dokonale! Ani nemohu říct, který outfit a look Rihanny se mi nejvíce líbí! Kdybych si ale musela vybrat úplně ty NEJ TOP 5, tak můj favorit je fotografie číslo 3 (mentol set), 4 (saténové pink šaty), 7 (baby blue kabátek), 11 (classic style) a 27 (purpurové šaty). Je to ale velmi těžké, chtěla bych úplně všechny kousky oblečení co má Rihanna a vidět její šatník by bylo opravdové požehnání! Ona je prostě ikona s číslem 1!! Ano, správně..už můžete rozpoznat, že nejsem taková bohémka jako dříve! Teď mám radši eleganci, elegantnější kousky se sportovním stylem, klasický styl, pastelové barvičky..ááách! Jak já to miluji :* Ale samozřejmě jsem chameleon a mám ráda více stylů ale čím jsem starší, tak mi je nejvíce už přikloněná taková ta elegance. Přeji příjemnou podívanou :*


Více fashion Rihanny v celém článku..

Fashion Icon: Lauren Conrad

3. února 2013 v 1:24 | *NessinQa
Páni, moji milí..kontroluji rubriky a zjistila jsem, že tu nemám ještě ani jeden článek v "My Fashion Icons". Ihned to jdu napravit a jako první se můžeme podívat na úžasný styl Lauren Conrad, kterou mám velice ráda už od seriálu "The Hills" nebo "Laguna Beach". Milovala jsem ty seriály, vždy jsem se na ně dívala na MTV :) Pamatujete si?
Lauren Conrad a její styl (hlavně z candids) jsem vždy milovala :) Její jednoduchý ale za to vždy vkusný a elegantní styl dokáže každého učarovat. Lauren dokáže i z obyčejného outfitu vyčarovat něco výjimečného, jako je ona sama! Každý přeci ví, že má Lauren velký talent na návrhářství, znalost módy a kreslení. Vystudovala oděvní školu a stala se známou osobností. Má svou vlastní značku LC a evidentně se jí v tom velmi daří :) Vybrala jsem pár outfitů, které se mi líbí nejvíc, takže check out..*Vanessa :*
***
LÍBÍ SE VÁM STYL LAUREN CONRAD? A KTERÝ POPŘÍPADĚ Z VYBRANÝCH OUTFITŮ NEJVÍC? :)
Xx Vanessa

Olivia Lopez

8. února 2012 v 21:13 | *NessinQa

Ahojki miláčkové :) Rozhodla jsem se přidat jednu z mých velkých módních ikon a dnes se zaměřím na Olivia Lopez :) Tato dívka není žádnou celebritou ale pomalu se svým dokonalým stylem, krásnými vlasy a skvělou osobností dostává do světa velké modelky v Americe :) První si začla fotit své krásné outfity a poté prorazila jako modelka pro značku Olsenboye od Olsenek, které si ji také samy vybraly. Já se jim vůbec nedivím..první jsem to ani nevěděla a tuto dívku jsem zbožňovala. Pak jsem si přečetla, že je modelka pro značku Olsenek a nemohla jsem uvěřit :D JEJÍ BOHÉMSKÝ STYLE MĚ NAPROSTO OČAROVAL!
---
---
---
---
 
 

Reklama