Other Articles

Kdyby se Disney hrdinové ocitli ve skutečném světě...

10. března 2016 v 17:14 | *Vanilla
Mám tady pro vás zase zcela odlišný článek ohledně tématiky dnešního světa, aby si vlastně člověk také trochu uvědomil, že svět není pohádka jako třeba v Disney filmech..

Všichni je ale milujeme. Postavy v nich jsou statečné, mají své hodnoty a překonají vše, co jim život postaví do cesty. Přesně takoví jsou hrdinové z našich oblíbených pohádek. Ale jak by se poprali se skutečným světem?

Internetová síť Hey-World.fr představila sérii snímků, na kterých ukazuje, jak by se postavičkám žilo dnes. Všechny jsou zobrazené na místech, kde v pohádkách žijí (nebo alespoň na místech dost podobných) a pravděpodobně by se nestačily divit. Jak by se asi žilo Ariel v moři plném ropy, nebo 101 dalmatinům v kleci? A co teprve Bambi jako trofej na stěně nějakého pytláka?

Nejvíc mě však dostal snímek mé nejoblíbenější postavy a pohádky "Alenky v Říši divů". Tato pohádka je hodně spojována s takovou tématikou ale vidět to tak skutečně, jak by to asi vypadalo, kdyby to Alenka ve skutečném světě prožívala..je to strašný :( Všimla jsem si, například na weheartit, že je těch "negativních" obrázků Alenky poměrně ve velkém množství. Četla jsem si i různé články, jak to vidí ostatní..že je v tom cosi opravdu tajemného a možná tím chtěl i spisovatel něco říct. Dříve byla tato pohádka i zakázaná! Opravdu, když se tak zamyslíte..KOUKNĚTE SEM!

Nic se ale na tom nezmění, že tu pohádku miluji a že se v Alence vidím :) Samozřejmě ne v tom špatném! :* Nicméně se podívejte na všechny obrázky..snad všechny chápete ale každý může mít svůj vlastní příběh verze. Já třeba moc nerozumím obrázku se Šípkovou Růženkou ale domýšlím si svou verzi, no :/ Ale čemu nerozumím vůbec je obrázek s Pocahontas. Jako, že by na tom místě, kde žila, už nebyla žádná příroda ale takovéto rezervace a podniky s kasiny?
MALÁ MOŘSKÁ VÍLA (ARIEL)

MULAN

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ
Více v celém článku

Nová Průměrná Barbie

27. listopadu 2014 v 11:56 | *Vanilla
Ilustrátor Nickolay Lamm z Pittsburghu v americké Pensylvánii se rozhodl vytvořit panenku "Lammilly Doll" na základě skutečných proporcí průměrné devatenáctileté Američanky. A způsobil docela skandál.
Panenka s názvem Lammily nese slogan 'průměr je krásný' a je na prodej za 25 dolarů. Kromě řady oblečení má k dispozici i nálepky, díky kterým jí lze přidat tetování, bodnutí komárem, či travnaté skvrny na kolena, stejně jako i reálné nedostatky v podobě strií, celulitidy, akné a jizev.

V měřítku s lidskou velikostí má tato panenka míry 79 centimetrů v pase, 83 centimetrů na bocích a 81 centimetrů přes prsa.
Je tedy jasné, že průměrná Američanka má k missce stejně daleko jako trabant k závodnímu rallye speciálu.
***

Jak se měnily Domečky pro panenky?

18. listopadu 2014 v 22:12 | *Vanilla
Přeji vám pěkný večer :) Napadl mě článek za ohlédnutí rok co rokem našich oblíbených domečků pro panenky! :) Jako malá jsem je milovala a kochám se jimi neustále! Moje nejoblíbenější hračka byla Barbie panenka a její různé doplňky, nábytek a vše k tomu potřebné! :* Možná jsem blázen ale miluji to pořád! :D Samozřejmě si s tím už nehraji, všechno má moje sestra, plno toho vyhodila, protože nikdy nebyla taková jako já ale strašně ráda vzpomínám na ty časy hraní! Myslím, že jsem prožila krásné dětství :* Vždycky jsem ladila interiér a milovala jsem nábytek, chtěla jsem všechno! Možná proto i dodnes miluji pořady o stavění domů a vnitřních interiérů, například na kanále "Fine Living". Kdysi jsem o tom hodně přemýšlela, jestli nedělat tuto profesi, protože mám na to cit a dokázala jsem všem poradit. Vidíte, nejen v oblasti módy :p ale bohužel, neovládám matematiku, takže to padá! Podívejte se tedy na domečky pro panenky v jeho různých rocích :) Je to zajímavé, určitě by si vzpoměly i vaše maminky :*
1. ROK 1962

2. ROK 1974

3. ROK 1979

4. ROK 1983

5. ROK 1990

6. ROK 1998

7. ROK 2014
***
JAKÝ SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ? SE KTERÝM JSTE SI HRÁLI? MĚ SE NEJVÍCE LÍBÍ ROK 1990, JELIKOŽ JSEM V PODOBNÉM ROCE VYRŮSTALA :) KDYSI BYLI NEJKRÁSNĚJŠÍ DOMEČKY, NYNÍ OPLÝVAJÍ NOVOTOU A BUDOUCNOSTÍ A TO UŽ NEMÁ TO KRÁSNÉ KOUZLO :) CO VY NA TO? --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Look Alike...+ SOUTĚŽ

25. srpna 2014 v 22:14 | *Vanilla
Tak mám tady jeden článek, který by vás mohl zajímat :) Vybrala jsem pro vás do top trojky ty nejžádanější celebrity, o kterých máte třeba fansite stránky a blogy, či je máte nejraději nebo vás zajímají :) A o co přesně jde? O jejich skutečně podobné "dvojníky" - čili opravdu hodně podobní fanoušci!! Mě tyto věci zajímají hodně a tak mě tento článek bavil sestavovat a hledat od slavných jejich "dvojčata" :) Určitě se těšte na další várku! Třeba mi napište, kterou celebritu příště chcete a já vám najdu toho nejlepšího dvojníka..pokud ho ovšem má! :D

A POZOR, NYNÍ JE TU SOUTĚŽ O CENY!! Jestli i vy jste na někoho podobní (ač si to myslíte sami, nebo vás tak posuzuje okolí), neváhejte mi poslat vaši fotografii se jménem celebrity a pošlete na email: VanessaBiel@centrum.cz Klidně můžete poslat i fotku své kamarádky nebo příbuzné a je jedno, jestli anonymně a určitě i ti bez blogu! Jestli bude dostatečné množství, soutěž se rozběhne, tak POSÍLEJTE!!! :* (PS: můžete být podobní jen trošičku)! :)
VANESSA HUDGENS.........................................................................................................................
Jako první jsem vybrala mou velkou oblíbenkyni Vanessu Hudgens a její hodně podobnou slečnu, s kterou také přátelím a sem tam si píšu i na instagramu :) Jmenuje se Aymara a na insta si přezdívá jako "Aymara Hudgens Nuñez", takže o tom, že vypadá opravdu jako moje ikona Vanessa Hudgens není pochyb a ví to o sobě také sama :) Také vyhrála "Double Vanessa Hudgens" jako nejpodobnější žena světa na Vanessu Hudgens!

O ní už vím tedy dost dlouho..ještě když jsem měla blog o Vanesse Hudgens - iheart-vanessa.blog.cz, věděla jsem o Vaness všechno a znala všechny novinky i fotky, kteří jiní neměli :P No a také jsem našla dvojnici Vanessy ale nikde jsem to nechtěla zveřejňovat, protože jsem kdysi téhle holce strašně záviděla! Protože jsem byla do Vaness blázen a já jsem chtěla vypadat jako ONA!

Ale už mě to bohudík opustilo :D To byli časy :D Ale neříkám, že mě prohlížení jejich fotek nechávají chladnou :D Pořád ji tak moc závidím a chtěla bych být jako ona! Některé fotografie jsou od Vanessy tak nerozdílné!! :O Takže se na ni můžete podívat a posoudit sami! Podle mě je to snad nejpodobnější celebrita a mohla by být jednodušše dvojčetem Vanessy!! Aymara také dělá všechno proto, aby byla Vaness víc a víc podobnější..kopíruje její styl, vlasy i líčení ale plastiky nemá žádné! Je to prostě zrození krásy!

AYMARA NUNEZ LOOK ALIKE VANESSA HUDGENS
- Pochází z Chile, Santiago. Miluje hudbu, tanec, svého přítele a také svoje chvíli narozené děťátko - dcerušku :) Na instagramu ji sleduje 881 lidí a na facebooku má svou fansite stránku "Double Vanessa H."
goU2LsCo YVi9vXaF
SELENA GOMEZ ................................................................................................................................
Jako druhou mám tady oblíbenou Selenu Gomez a rovnou její dvě podobné holčiny :) Nevím, která je Sel podobná víc! Pro mě byla ze začátku vždy Sofh ale jak ji tak posledně sleduji na instagramu, má tam už takové jiné fotky, kde už moc podobná není, a tak je už pro mě víc Valerie, tak nevím..každá má něco :) Ale více mi je sympatická Soft! Také je o dost mladší, má tak 16 let? Je taková roztomilá a sladká, jako Sel. Nicméně obě jsou jiné! Sofh si hodně zakládá na podobě Seleny, zatímco Valerie se raději věnuje jiným zájmům a svou podobu Seleny moc nebere vážně, ikdyž to ví, nepotřebuje se předhánět! Podle followers ale zatím vyhrává Sofh, protože na to klade velký důraz! Valerie fanoušky Seleny nepotřebuje!
SOFH BLUMORE LOOK ALIKE SELENA GOMEZ
- Pochází z Mexika a na Instagramu ji sleduje přes 50 a půl tisíc lidí! Má také svou fansite stránku na facebooku, která má přes 8 000 a půl liků :)
JZUlE0BT rHYMLLfY 1MeJ3Qod

VALERIE MEDINA LOOK ALIKE SELENA GOMEZ
- Pochází z Kanady a je studentem 3D animace. Miluje cestování a hudbu z 80 let. Má i své vlastní tumblr, kde přidává své výtvory z animace. Je velice talentovaná. Na instagramu ji můžete hledat pod "Valblues" a sleduje ji skoro 20 000 lidí.
fHDA01fG hvclnipU X3GIEzH2
MILEY CYRUS............................................................................................................................
Hledala jsem dříve do Top 3 společně s Vanessou a Selenou naši zlatou Ashley Tisdale! Ale nebudete věřit, že ta dvojnici opravdu nemá! Proto tady mám slavnou Miley Cyrus!! Slavné dvojnice má Mil rovnou tři! O jedné z nich jsem vám psala už před dvěmi lety, když byla Mil mladší a měla ještě dlouhé vlasy a byla to španělka Cata, která se přihlásila i do soutěže.

Připomeňte si článek ZDE! Nyní už Cata podobná Mil není!! Dívala jsem se na ni na instagram a úplně se změnila! A vůbec..kdyby měla stejný styl i vlasy, jako má teď Mil, určitě by ji podobná byla! Potom tady jsou ještě dvě, které jsou do Miley zblázněné a kopírují její styl, vlasy, líčení, fotky! Prostě vše..jedna podle mě ale není v obličeji ani trošku podobná, jen stylem, což ji dělá dvojnici Miley a také vyhrála v nějaké soutěži v Chicago jako "Look Alike Miley Cyrus"! Můžete se podívat na její instagram TADY ale sleduje ji jen 3 000 lidí! Já do článku přidám podle mě nejvíc podobnou dvojnici Miley a tou se stává Jessica Vill! :)

JESSICA VILL LOOK ALIKE MILEY CYRUS
- Pochází z Ameriky, má 19 let a Miley si ji 12.srpna všimla na Tour Bangerz! Na instagramu ji sleduje skoro 50 000 lidí!
cNgrcaGO O5s7bJQ9
***

Second hands

14. května 2014 v 20:17 | Vanessa
Milujete módu, navštěvujete pravidelně místní butiky, obchody s módou či brouzdáte na internetu po módních serverech? Docela vás však štve, že pokud si koupíte nějaké pěkné tričko nebo cokoli jiného, vidíte v tom stejném chodit i jiné slečny a ženy a toto vás doslova vytočí? Zároveň však nemáte peníze na rozhazování, abyste si mohla koupit značkové oblečení, ve kterém snad tolik žen a dívek chodit neuvidíte? Nakupujte v "sekáči" a zaručeně budete vždy originál a v takovém oblečení nikoho jiného nepotkáte.
Second hand a outlet již nenavštěvují jen dámy, které mají do kapsy hluboko, ale i milovnice módy, které hledají opravdové módní unikáty. S oblibou v nich nakupují i celebrity, protože ví, že zde narazí na neotřelé kousky, ve kterých i slavní budou vždy vypadat skvěle a budou originální. Přijít totiž ve stejných šatech např. Versace, Armani či Dolce&Gabbana na společenskou událost jako některá z kolegyň je pořádný módní trapas. A právě v sekáčích lze nakupovat oblečení i světoznámých módních značek, přitom za pár korun. Je libo trendový top od Versace za 350 Kč, dívčí tílko Calvin Klein za 30 Kč nebo dámské tílko Dolce&Gabbana za 95 Kč? V second handu lze objevit skutečně trendové poklady, chce to jen umět hledat. Stačí mít to správnou nakupovací náladu, určitě narazíta na sexy top, suprové sáčko nebo skvěle padnoucí džínovou bundičku.
Sekáč je dobrou alternativou, jak si za pár korun oživit jinak nudný a starý šatník. Obléknout se s šarmem dokáže každá žena, pokud má k dispozici desetitisíce, ale vy to dokážete i třeba s tisícovkou v kapse. Přitom se obléknete od hlavy až k patě, včetně doplňků. Ač můžete mít vůči second handu určitě předsudky, všechny dnešní sekáče nelze házet do jednoho pytle. Jejich vzhled se může lišit. Některé second handy se nacházejí mezi značkovými obchody v lukrativních uličkách či na náměstích. Interiér je čistý, přehledný a moderní.
Second hand může být propojen i s tzv. outletem. Spojení second handu a outlet znamená, že se zde kromě staršího oblečení prodávají i kousky nové, avšak s výraznou slevou.

Second hand je užitečný a ekologický. Mnoho oblečení pochází ze sbírek, díky nimž se podařilo vybrat peníze na charitativní účely. A nákupem v second handu podporujete dobrou věc i vy. Navíc budete IN a trendy za pár korun. Nosit odložené oblečení z cizí skříně není ostuda. To s oblibou dělají i leckteré hollywoodské hvězdy a top modelky, které nadšeně vyhledávají staré značkové modely a doplňky.
Tomuto trendu se říká vintage a je populární čím dál víc. Termín vintage symbolizuje vše staré a v anglickém překladu znamená historický či výběrový. Na poli módy jde o retro oblečení ze second handu, jež má prestižní etiketu a styl. Čím starší a ošoupanější je štítek světoznámé značky, tím líp.

Second handy specializované na staré luxusní zboží jsou samozřejmě o dost dražší než běžné obchody s šatstvem z druhé ruky nazývané sekáče. Ale vtip je v tom, že i v sekáči lze najít úžasný kousek a navíc za pár kaček. Pokud máte štěstí a trpělivost lovce, můžete mít za dvě stovky kabelku od Chanel či Diora. Za pětistovku baloňák Burberry a za pouhou stovku hýřivě barevnou sukni od nebožtíka Gianniho Versace... opravdu to není nemožné!
Pokud nemáte čas nebo nervy na razie v běžných hrabárnách s odloženým oblečením, kde je výsledek notně nejistý, můžete rovnou zajít do retro second handů. V centru Prahy jich je několik. Vřele doporučuji prověřit second handy i při výletu do zahraničí. Pařížský zážitek z bleších trhů na Port de Vanves a Port de Saint Quen bude nezapomenutelný. A to samé platí pro Londýn. V second handu Beyond Retro na Cheshire street si užijete za pár peněz.
jJZIojY2 kHcyLdjr hie6YYd3

Second handy jsou prostě fenoménem doby. Vášní, které podlehl i slavný Johnny Depp se svou družkou Vanessou Paradis, také topmodelka Kate Moss, herečka Winona Ryder, Mary-Kate a Ashley Olsen, Vanessa Hudgens a další.

OfHedAPg 1hrmxFQF erd7Zyua

Také oblíbená herečka Renée Zellweger vyřešila problém s nakupováním oblečení po svém. Navštěvuje luxusní second handy v Paříži, Miláně, New Yorku nebo Římě a kousky, které tam najde, se nebojí ukázat i na červeném koberci. Dokonce i módní návrhářka Nicole Richie preferuje ekonomické nakupování oděvů a doporučuje to i dalším ženám.

OPiPW0BA cC18kJaS uBwM6YHR

Na těchto stylových fotografiích blogerek můžete převážně vidět oděvy jen ze second handů. Kdo má prostě styl a módní vkus, dokáže z levných kousků vytvořit něco neobyčejného :)

tAihAoEx FhLMdPdg
***
TAK SE PŘIZNEJTE, KDO TAKÉ PROPADL TOMUTO "SECOND TRENDU".
Vanessa

Christmas expenses from Tiffany & Co.

13. prosince 2013 v 13:40 | Vanessa
Podobně jako každý rok v předvánočním čase, i letos nezůstaneme ochuzeni o slavnostně vyzdobené výlohy mnoha značek a obchodních domů. Stejně jako ty v londýnském Selfridges, nebo pařížském Printemps patří i ty v buticích Tiffany&Co. po celém světě k těm nejkrásnějším.

Americká šperkařská značka Tiffany&Co. letos prostřednictvým svých výloh zve zákazníky i kolemjdoucí do elegantních domů na newyorské Upper East Side, která je nejen zasněžená, ale také plná balíčků ve slavné Tiffanyho modré barvě, které jsou nejen za okny a pod tromečky, ale také v komínech, kam je uložil štědrý Santa.


Z výkladů plných trojrozměrných kulis fiktivního New Yorku je naplno cítit tradiční a romantická vánoční atmosféra, ze které přímo sálá pohoda trávená s přáteli a rodinou. Krom toho si ve výlohách milenci kradou polibky pod jmelím, děti věší punčochy naplněné Tiffanyho poklady a rodiny zdobí vánoční stromky, zatímco jejich kočka si šťastně přede za oknem.

Od 16. listopadu si je můžete prohlédnout i při procházce pražskou Pařížskou ulicí...

Brandnooz Box: Dokonalá novinka pro milovníky ochutnávání

20. listopadu 2013 v 10:20 | Vanessa
Slyšeli jste už o této novince zvané Brandnooz Box? Že ne? A co tak Ladybox? Tenhle název zná určitě každá dívka a ví, že LB pojednává o různých kosmetických novinkách, které na nás v boxu čekají každý měsíc. Nyní přišel na český trh další internetový box a to Brandnooz box ale pozor..nejedná se nyní o žádné beauty produkty ale o krabici plnou jídla! Tohle je něco pro gurmány :) Funguje tedy na stejném principu jako zmiňovaný Ladybox, či minule i Senzabox, akorát stvořená pro milovníky různých chuťových buněk :)
Každý měsíc za něho dáte 199,-kč, takže si myslím, že cena je opravdu nízká. Jelikož je toto ale novinkou, nevím, jaké potravinářské produkty v nich budou ukryty ale risk je zisk. Já si tento box určitě objednávat nebudu..aspoň ne teď..pro mě je výhodnější kupovat si kosmetiku, než jídlo ale pro někoho bude více přijatelnější tato verze boxu.
---
Já se už zase nemohu dočkat listopadového Ladyboxu, který jsem si objednala už před dvěmi týdny :) Určitě zase boxík vyfotím a něco k danným produktům napíšu :) Jak kladné, tak třeba i záporné názory :* Můžete se těšit :)
***
ZAUJAL VÁS BRANDNOOZ BOX? MÁTE V ÚVAHU SI HO OBJEDNAT? A KDO ČEKÁ NA LADYBOX?

Breakfast

16. listopadu 2013 v 11:23 | Vanessa
Připravila jsem pro vás článek se snídaní :) Já osobně tuto ranní činnost miluju :D Hlavně, když je snídaně výtečná a luxusní :) Jinak mnohdy nemám náladu ani snídat, když nic dobrého doma není :D To si ráda zajdu (spíše v léťě) do nějakého breakfast baru nebo kavárny a dám si vynikající snídani na místě :*
Snídaně je první jídlo dne, které se obvykle konzumuje v ranních nebo dopoledních hodinách. Je zpravidla složené ze snadno připravitelných částí, které procházejí jen minimálním procesem vaření. Často se skládá z pečiva, másla, vajíček, slaniny, marmelád či džemů nebo cereálií. Jako nápoj se často preferuje čaj, káva, džus či mléko.

Složení snídaně je silně ovlivněno regionálně i časově. Na Britských ostrovech se preferuje tzv. "tradiční britská (ostrovní) snídaně" skládající se ze slaniny, párečků a smažených vajíček. V hotelech však většinou dostanete vybrat mezi britskou a kontinentální snídaní.

Převažuje názor, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a že má zásadní dopad na lidské zdraví, jelikož umožňuje nastartování lidského organismu a dodání energie pro jeho celodenní fungování. Konzumování snídaně také zmenšuje šanci na obezitu.
Toto byla moje dnešní snídaně :) Jak vidíte..skvělá na podzimní období.
***
MILUJETE TAKÉ SNÍDANĚ? CO OBVYKLE SNÍDÁTE?

St. Patrick's Day

17. března 2013 v 16:35 | *Vanessa
Ahojki lidičky, dnes 17.března je krásný den Svatého Patrika :) Pokud ho znáte a jen jste si nevzpoměli, ihned to napravte a oblečte si něco zeleného :) Pokud jsou tady ti z vás, kteří vůbec netuší o čem to tady vlastně píšu, tak si přečtěte tento článek a dozvíte se opět něco málo nového :) Možná si tento svátek zamilujete jako já a budete v tento "předjarní" den svěží, zelenkaví a budete papat jen zelenkavé věci =) Co tak udělat si svěží jarní salátek? :*
Den svatého Patrika je svátek, který se slaví každoročně 17.března na počest svatého Patrika, patrona Irska.
V mnoha zemích po celém světě jsou také jeho oslavy oblíbené, ačkoli tam nemá status oficiálního svátku. Největší oblibu má v USA, Kanadě a Austrálii, kde žije mnoho lidí irského původu, ale obzvlášť v posledních letech si získává oblibu i v celé Evropě. Lidé po celém světě ho slaví především hudbou, tancem a popíjením tmavého piva.
Poznávacím znamením pro příznivce svatého pastýře, který přinesl do Irska křesťanství, je i zelený trojlístek. Lidé ho v den Patrikova svátku nosí namalovaný na obličeji nebo si jím zdobí oděv. Všeobecně je pro svatého Patrika i Irsko typická zelená barva, což se v den svatého Patrika projevuje zejména nošením zeleného oblečení či doplňků.
---
Lidé v tento den jedí zelené jídlo, např. těstoviny nebo zelenou zmrzlinu.
---
V některých evropských městech se také svátek oslavuje konzumací či inhalací marihuany jako symbol zelené barvy a svobody.
---
Řeka Chicago, nabarvená na zeleno při oslavách Dne svatého Patrika.
---
Tipy na báječné doprůtky na Den svatého Patrika :)
---
Naprosto boží nehty :)
---
Krásný zelenkavý svetříček, který mám doma úplně stejný a nádherné krajkové legínky :)
***
SLAVÍTE TAKÉ DEN SVATÉHO PATRIKA? :)

Fall is Here!!

30. září 2012 v 12:59 | *NessinQa
Ještě než skončí září..což bude už zítra, přidávám článek o mém oblíbeném podzimu, který jsem psala už asi před týdnem :D Jen mi pořád přišel ho přidat ty uplynulé dny nevhod :D Víte..už asi od včerejška dělám článek vztahovaný o "Dessign Rooms" a nějak mi to trvá xD Tak než ho dodělám, a to nevím kdy, přidávám tento článek, až tu nejste bez ničeho :D
PODZIM JE TADY! Toto kouzelné roční období přišlo officiálně v pátek 21.září :) Já osobně podzim miluju!! K vyjmenování mých oblíbených věcí, co dělat na podzim je mnoho! Anebo názory, proč mám tak moc podzim ráda. Mám k němu nějaké zvláštní pouto..samozřejmě bych podzim ještě více milovala, kdybych bydlela daleko odtud..co třeba takový Londýn, Paříž či New York? Ááách..parááda! ♥
...
...
Podzim je fascinující hlavně svými pestrými barvami :) Listy na stromech se obarvily do barevných paletek barev a padají dolů na zem, kde vytvářejí kompozici smíšených barev a odstínů. Je chladněji a vychází takzvaně "zubaté slunce" :D Nosí se teplejší oblečení, vrství se oděvy přes oděv a módní profíci rády zasahujou do různých nových podzimních experimentů, či vymýšlejí každodenní zajímavé modely :) Zkrátka podzim je hravý..nejen v přírodě ale i v pouličních stylových ikonách!
...
...
Jenomže ne vždycky se nám může počasí zdařit..na podzim bývají i dosti sychravé dny bez sluníčka :( V takovém počasí, aby člověk z domu ani raději nevylezl..brrr :/ Na to mám nejlepší praktiku zůstat doma zabalená do teploučké deky s horkým čajem (nejlepší podzimní je jablkový se skořicí a hřebíčkem) a oblíbeným filmem či seriálem společně se svým miláčkem anebo kamarádkou :) Další způsoby, jak se zabavit v sychravém podzimu mám mnoho..(určitě pak napíšu článek)
...
...
Jak to vidím já: Procházky po Central Parku s teplou kávou v ruce, očima vidící nádherné stromy všech možných podzimních barev a hustý koberec z popadaných krásných listů, zahalená v měkkounkém svetříku a teplé šálce, v krásných botkách od Jeffrey Campbell anebo s pohodlnými válenkami :) Poté sednouti si na lavičku k pozorování okolního světa lidí kolem nás a bezstarostný odpočinek s doléhajícími, teplými, slunečními paprsky ozářené na mé pleti..A dále..? To záleží na mém dalším pokračování v mé mysli :D A jak to vidíte vy?
...
...
Jaké pocity si představíte pod myšlenkou, kdyby jste seděli v krásném podzimním parku? Co vidíte a jak se cítíte? V jakém prostředí a času jste zaznamenáni? Toto vše zastihuje vaši osobnost =*
...

A CO VY? ZAPŮSOBIL NA VÁS URČITÝM DOJMEM TENTO ČLÁNEK? MILUJETE TAKÉ PODZIM?

Look Alike Miley Cyrus

6. srpna 2012 v 15:00 | *NessinQa
PŘEDNASTAVENO
Mám tu takovou zajímavost :) Našla jsem jednu opravdu hodně podobnou holčinu na zpěvačku a herečku Miley Cyrus, kterou určitě všichni moc dobře znáte :) Musím říci, že podobnost je tam tedy opravdu hodně velká ale samozřejmě, že je Miley rozhodně krásnější..jde to poznat, kdo je kdo..(každý je originál) ale prostě na první pohled jsou úplně stejné!
---
Mám tu pro vás i tři videa s dvojnicí Miley! Je na vás, zda se podíváte či ne :) Já osobně vám radím si pustit třetí video..jo a kdo by nevěděl, jde o španělskou soutěž "Mi nombre es"-"Mé jméno je.." a daný člověk má doplnit nějaké jméno celebrity, za kterou jde :) Samozřejmě musí také udělat nějaké číslo a podle podobnosti na celebritu a jeho talentu postupuje do dalšího kola. Vcelku zajímavé, ne? Mohlo by to být i u nás..docela by mě to zajímalo xD

ŠLI BYJSTE DO TÉTO SOUTĚŽE TAKÉ? A JESTLI ANO TAK ZA KOHO PODLE VAŠÍ PODOBNOSTI?

---
---

Celebrities Look-alike

1. srpna 2012 v 23:34 | *NessinQa
Ahooj, mám tu zajímavý článek "Celebrities Look-alike", čili "celebrity podobné celebritám"..docela legrační, že existují dva podobní lidé a oba mají velkou slávu. Jen někdo menší a někdo zase větší, podle šikovnosti a úsilí :)
---
Nina Dobrev & Victoria Justice - Tak když jsem tyto dvě slečny ještě vůbec neznala, myslela jsem si, že jde o jednu a tu samou osobu xD Přišly mi podobné jako vejce vejci, avšak nyní vidím patřičné rozdíly ale jsou si pořád trošku podobné :) Jen se mi tedy podle mého vkusu více líbí Victoria Justice než Nina :))
---
Mila Kunis & Vanessa Hudgens - Milu znám jako herečku už docela dlouho :) Asi od doby, když jsem byla v kině na "Max Payne" (2008). Je strašně krásná, je to má nová ikona ale nikdy mi nepřišla podobná na Vanessu. Jen snad popravdě musím uznat, že na některých fotkách si jsou trošku podobné :)
---
Tady snad nebudu nic rozebírat! Tyto dvě sladké dívky mi přišly vždycky jako sestry! :) Obě je miluju!
---
Když jsem zadávala Miley a podobné další celebrity, našla se mi tato italská herečka, kterou neznám ale uznávám-jsou si podobné :)
---
Leighton Meester & Minka Kelly - Herečku Leighton Meester miluju, hlavně tedy v mém nejoblíbenějším seriálu "Gossip Girl" ale můj názor na její druhou polovinu podoby hvězdy si troufám říci, že si podobné nejsou.
---
Keira Knightley & Natalie Portman - Tyto dvě opravdu dokonalé herečky jsem si jako malá neustále pletla ale nyní už vím, že Natalie není jenom lepší herečka ale také i hezčí v obličeji :) Tedy podle mého názoru, každý má jiný vkus..ale má takové jemnější rysy i kukadla ale jsou si podobné, hlavně tedy ten nos i rty :)
---
Amanda Seyfried & Gemma Ward - Amanda a její star kolegyně mi přišli ihned, jako kdyby si z oka vypadly!
---
Katy Perry & Zooey Deschanel - Od doby, co jsem zahlédla herečku Zooey ve filmu "Yes Man" s Jim Carrey, jsem si ihned vybavila zpěvačku Katy Perry a jejich velkou podobnost :)
---
Courtney Cox & Nelly Furtado - Nikdy mě to nenapadlo ale když jsou tyto dvě hvězdy vedle sebe, říkám si..něco na tom bude :D

TO JE VŠE..SOUHLASÍTE S MÝMI NÁZORY ANEBO SE S NĚKTERÝMI LIŠÍ? PIŠTE :)

Breakfast in Bed

6. července 2012 v 7:00 | *NessinQa
Hmm..tady to ale voní :) Přeji příjemné ráno, co tak si dát vynikající prázdninovou snídani do postele?

Já miluji snídani do postele..nejlépe, když mi ji někdo udělá a já ještě spím..je to tak příjemné probuzení :) Ale zase ne moc od rodičů..to je spíše otravné :D A jsem třeba naštvaná, že mě už budí :D Myslím si, že je to od nich jen taková výmluva..spíše chcou, abych už vstávala :/ Ale moc se to od nich nestává..naštěstí :D Snídani do postele si můžete udělat ale i samy..nejlépe, když jste doma samotní..to je nej, ale přeci to lépe chutná od milovaného člověka :)
Když mám rozvinuté chuťové buňky, tak miluji snídani na všechny poukazující obrázky, které jsem si vybrala :) Miluji ráno vajíčka (hlavně omeletku) s toaustičkami a lehčí zeleninkou, dále lívance s javorovým sirupem nebo džemem a ovocem, vafle, máslové křupavé croissanty a určitě ke všemu lahodná káva a ovocný džus :) Hmmm..
Ryhle-stručně: Lepší je dávat než dostávat! :) Řídíte se touto zásadou? Já určitě ano..takže mě dělá rozhodně větší radost, když někomu něco dám, vyrobím nebo udělám, než abych jen dostávala :) Je to pro mě dvojnásobek krásnější pocit, když ten "druhý" má radost z nečeho, co jsem pro "něj" udělala! Například na narozeniny nebo na Den Matek..to je úžasný nápad s překvapením do postele :) Zkuste někdy udělat krásnou snídani do postele někomu, koho máte rádi a uvidíte jen úsměv na tváři :))
Určitě se můžete inspirovat obrázky :) Zrovna obrázek nahoře patří ke Dni Matek. Na tácek se snídaní položte také nějaký pěkný dáreček (je to jen na vás ale kytičkou a vlastnoručně vyrobeným přáníčkem mamince neuděláte chybu). Jestli to jsou narozeniny, hodil by se i větší dáreček, ale záleží na hodnotě peněz, kolik máte ušetřeno :) Ale poznamenávám, že peníze anebo dárky nejsou všechno..tím se láska nezíská, takže by klidně stačilo i přáníčko z opravdové lásky a je to! :)
TAK CO? UDĚLALA JSEM VÁM CHUTĚ ANEBO MÁTE JINÝ JAZÝČEK? DOSTALI JSTE NĚKDY SNÍDANI DO POSTELE ČI PŘIPRAVILI JSTE NĚKOMU TOTO PŘEKVAPENÍ? :))

Ice-Cream

20. června 2012 v 14:46 | *NessinQa
Ááách..zmrzliny :O Záchranná pomoc při velkých vedrech jako jsou nyní xD Tuto větu si určitě řekne každý, a kdo by ne? Vždyť jsou ještě tak lahodné, úžasné, sladké a je jich snad nespočet druhů..v ČR možná ne ale v zahraničí jich je spousta, i ty které bohužel neznáme..


Podívejte se na různé druhy mražených výrobků!! Po kterých z nich vás nejvíce honí mlsná? Já jednoznačně miluji čokoládové, karamelové, nugátové, kávové (prostě skoro všechny ty tmavé) a typu v kelímkách s různou polevou, sušenkami, přísady (ingredience), s ovocem..hmmm :) ale miluji také ovocné, např.mangové, třešňové, ananasové (takové ty exotické příchuťě). Mé mražené favoritky jsou jednoznačně Baskin Robbins, Ben & Jerry's a Häagen-Dazs :))

KOPEČKOVÁ

aasdPVuK aaqb7eq8 aao2zkA6 aapIuqy8
aamWpiM0 aavJ3JGN aaqoFZqF aatfpp2E
aaoeNdLU aanAQ29a aajB4TnR aavsoB8A
aajdavxO aaswGfHu aam1ZGZB aarnDCif
...

TOČENÁ

aasUk4mU aalAah5V aarkL76Y aanyI2HB
...

NA DŘÍVKU

aarWzuf4 aahi0knv aae3M2Gr aamOnhs1
...

V KELÍMKU

aawhtxco aayVleOz aarUAe9p aat8JJS0
aaqruIkX aasa3Ed3 aacPpZdJ aagMGxGc
aawbF0ij aacNmddR aazUO2cc aaz5wFLV
aachi11C aaeNlDTV
---
KTEROU MÁTE ZE SVÝCH VYZKOUŠENÝCH PŘÍCHUTÍ ZMRZLIN NEJRADĚJI?
DÁVÁTE PŘEDNOST V KORNOUTKU JAKO KOPEČKOVÉ ANEBO TOČENÉ?
NEBO RADĚJI NANUK na dřívku? A KDO MÁ NEJRADĚJI MRAŽENÉ POCHOUTKY V KELÍMKU JAKO JÁ?

Dekorativní Jarní svíčky Yankee Candle

4. června 2012 v 21:16 | *NessinQa
Na Vánoce jsem tady přidávala Vánoční set těchto oblíbených svíček :) Nyní jsem vybrala pár na Jaro, pak se nenadějeme a bude tu už i na léto :D

Vonné svíčky Yankee Candle jsou vyráběny v USA z nejkvalitnějších přírodních extraktů a esenciálních olejů pocházejících z různých koutů světa. Každá esence voní tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná. Nadlouho provoní interiér a voní do posledního záblesku plamínku.

I díky těmto přednostem se značka Yankee Candle stala světovým měřítkem kvality vonných svíček a nejoblíbenější značkou v Americe. Bohatou kolekci celoročních vůní doplňuje každý rok originální sezonní nabídka (svěží jarní a letní vůně, hřejivé podzimní vůně a stylová vánoční kolekce).

Nabízí svíčky ve stylových skleněných dozách střední velikosti, které hoří 65 až 90 hodin. Svíčky Yankee Candle nakupujte v internetovém obchodě s bytovými doplňky a dekorativními předměty Almara Shop.
------

Pink Lady Slipper

imagebam.com
(STŘEVÍČNÍK PANTOFLÍČEK) Půvabně jemná a sladká jarní kytice, připomínající šťavnaté meruňky, rozkošné lístky růží, jasmín a fialky. Velmi ženská květinová kompozice.
...

Candle Sweet Pea

imagebam.com
(VOŇAVÝ HRACHOR) Líbezná, kořeněná - tajemná a svůdná je vůně květů hrachoru - obvykle kvůli té vůni bývá hrachor vonný nejčastěji pěstován. Svíčka Yankee Candle přidá akcenty frézie, růžového dřeva, broskví a hrušek.
...

Strawberry Buttercream

imagebam.com
Svíčka určené pro zbožňovatele jahod s cukrem a šlehačkou!
...

Cherry Blossom

imagebam.com
Neopakovatelná vůně a atmosféra jarního třešňového sadu v květu.
...

Fluffy towels

imagebam.com
Svěží vůně čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, se špetkou vůně citrónů, jablíček, levandule a lilií. Vůně dokonalé čistoty, lehká krémová kompozice.
...

Loves me, loves me not

imagebam.com
Čerstvá luční kopretina s rozkošnými bílými okvětními lístky, které čekají na utržení. Tato květina je tradičně spojena s hrou na "má mě rád, nemá mě rád" …ach, to očekávání! Výjimečně půvabná, čistá a něžná vůně bílých květů.

French Lavender

imagebam.com
Užijte si venkovské toulky po sluncem zalité Provence, cestujte od jedné středověké vesničky k druhé přes úchvatné fialové lány. Ve vzduchu tu nevisí žádné napětí ani spěch, jen překrásná uklidňující vůně levandule...
...

Midnight Jasmine

imagebam.com
Nechejte se uchvátit harmonií vodního jasmínu, sladkého zimolezu, neroli a mandarinkového květu.
...

White Gardenia

imagebam.com
Jednoduše okouzlující…úchvatná noblesní krása svěžích bílých gardénií v plném květu. Velmi čistá krémová květinová vůně.
...

Lemon Lavender

imagebam.com
Čistá a průzračná. Lehce štiplavý citrón v harmonii se sladkou vůní levandule.
...

Dekorativní Vánoční svíčky Yankee Candle

11. prosince 2011 v 1:23 | *NessinQa

Dekorativní vonné svíčky Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení. Vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností. A jelikož přicházejí Vánoční svátky, tak začnu s přidáním některých svíček Yankee Candle pro Vánoce. Zimě dominují sváteční vůně, nepostradatelné pro dotvoření vánoční atmosféry. Zejména je to opravdu krásný dárek! Tak udělejte někomu těmito svíčkami Yankee Candle radost :) Já tyto svíčky miluju..tak krásně voní a jsou tak nádherné..jak já je miluju, jsou sice dražší ale vyplatí se :P

-------------------------------------------------------------------

Happy Christmas

Happy Christmas
(Šťastné vánoce) Šťastné zprávy vánočního veselí přicházejí zabalené v radostné vůni svátečních borovic a slavnostního ovoce.
-------------------------------------------------------------------

Hollyberry

Hollyberry
(Cesmína) Jemná směs červené, černé a žluté cesmíny ovoněná hřebíčkem.
-------------------------------------------------------------------

Home for the Holidays

Home for the Holidays
(Na vánoce domů) Příjemná vůně vánoční skořice a hřebíčku, smíchaná se zemitým cedrovým dřevem a jedlí.
-------------------------------------------------------------------

Christmas Eve

Christmas Eve
(Štědrý večer) Tradiční vánoční vůně, plná vřelých srdcí, rozinek a kandovaného ovoce.
-------------------------------------------------------------------

Christmas Cookie

Christmas Cookie
(Vánoční cukroví) Máslově bohaté vanilkou ovoněné aroma vánočního cukroví.
-------------------------------------------------------------------

Christmas Cupcake

Christmas Cupcake
(Vánoční košíček) Jedinečný požitek…sytý nadýchaný vanilkový košíček s čepicí sladké máslové sváteční polevy. Kdo by odolal čerstvě upečené sladkosti?
-------------------------------------------------------------------

Christmas Tree

Christmas Tree
(Vánoční stromeček) Jako pouť sněhem za tím nejkrásnějším vánočním stromečkem…svěží a oblíbená vůně borovice a aromatického eukalyptu.
-------------------------------------------------------------------

Mountain Pine

Mountain Pine
(Horská borovice) Projděte se zimním lesem…čistá a známá vůně svěží borovice a průzračně chladného vzduchu. Vůně borovice je příjemně svěží, a proto i velmi oblíbená, a to nejen o vánocích. Nová svíčka Mountain Pine spojuje toto aroma s čistou vůní chladivého vzduchu, který evokuje období vánočních svátků.
-------------------------------------------------------------------

Red Apple Wreath

Red Apple Wreath
(Věnec z červených jablíček) Návrat domů k vánočnímu stromečku zkrášlí tradiční věnec s jablky. Sváteční aroma sladkých jablek, skořice, vlašských ořechů a zázvoru.
-------------------------------------------------------------------

Red Berry and Cedar

Red Berry and Cedar
(Červený rybíz a cedr) Přivítejte zimní sezónu lahodnou sváteční vůně dortových bobulek červeného rybízu a hřejivého cedrového dřeva.
-------------------------------------------------------------------

Sparkling Cinnamon

Sparkling Cinnamon
(Třpytivá skořice) Sváteční plamínek…. Kořeněná horká vůně skutečné skořicové tyčinky a hřebíčku.
-------------------------------------------------------------------

Sparkling Snow

Sparkling Snow
(Jiskrný sníh) Křupavá přirozeně svěží vůně zářících sněhem pokrytých borovic. Sláva už je sníh, jedem na saních! Sněží, sněží, mráz kolem běží… Sníh je stejně nedílnou součástí vánoc jako Ježíšek nebo Santa.
-------------------------------------------------------------------

Welcome Christmas

Welcome Christmas
(Vítejte vánoce!) Vraťte se domů na pozvání slavnostní kompozice elegantního věnce z borovice, citrusů a sladkých bobulí. Tato svíčka vystihuje útulný půvab domova, který je ozdobený vánočními dekoracemi. Její jasná sladká vůně je otevřeným pozváním k oslavě vánoc a sdílení svátečního ducha.
-------------------------------------------------------------------

Winter Wonderland

Winter Wonderland
(Zimní pohádka) Tak reálná vůně, že skoro slyšíte cinkat rolničky! Zvonivá vůně zmrzlého větříku, vanoucího zasněženými borovicemi.
-------------------------------------------------------------------

White Christmas

White Christmas
(Bílé vánoce) Tichá krása vánoc ve směsi oblíbených dřevitých tónů a chladivého čerstvě spadaného sněhu.
-------------------------------------------------------------------

Tohle není léto!

31. července 2011 v 23:55 | *NessinQa
Ano..já vím! Je pochmurno a všichni si jen stěžujou! Počasí je opravdu na nic, jakoby byl podzim a chodilo by se do školy! Ano, je to hrozná představa a já se omlouvám, že tu vytahuji školu, když je před námi ještě měsíc volna ale co máme v tom "vydařeném" počasí dělat?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Je léto, jako nikdy! Vždy si pamatuji, jak jsem chodila pořád k vodě, nosila letní oblečení a měla úžasnou prázdninovou náladu..to se ovšem teďka říct nedá! Je hnusně, pořád jen prší a já sedím celé dny doma s hlavou svěšenou :( Brigádu nemám, takže penízky taky nejsou a...v tom je ten problém! Nejsem typ dívčiny, která je dcerka bohatých rodičů a která od nich dostává každý den plno kapesné! Musím si na všechny ty moje věcičky a akcičky vydělat sama, ale já hloupá si brigádu prostě nenašla! To je ta chyba a můžu si za to sama ale ještě není pozdě, že? :D No..každopádně je to jedno, protože tak i tak..strašně ráda sedím u notebooku a píšu články, hledám novinky, či si čtu různé weby atd..Na to bych zase neměla čas, kdybych pracovala :D Člověk si nevybere...
NESMÍME SI STĚŽOVAT! ŽIVOT SI ŘÍDÍME SAMI!

No..nyní se rozhlédněte kolem svého okolí! (Ne právě teď, když jste sami ale vzpomeňte si, jak jste se cítěli, když jste byli s více lidmi najednou.) Co vidíte a slyšíte? Budu hádat! Určitě zprotivilé pohledy, někdy smutné výrazy a značně přetékající nervozitu, či hloupé hádání! Ano..toto vidím a slyším v poslední době já, a víte proč? Kvůli nedostatku energie! A jak to? Odpověď zní: Jednodušše MÁLO SLUNCE! To je celé! Ani nevíte, jakou velkou činnost nám dává slunce! Díky slunci jsme vždycky usměvaví a energičtí s chutí do života! Ale teď? Bohužel se všechno na nás odráží špatnou energií, kvůli neustálého pršení a mračna! Nedostatek slunečního, tedy přirozeného denního světla je jednou z příčin pod/zimních depresí. Říká vám to něco? Ano, toto určitě zažíváme všichni v období podzimu a zimy! MY PŘECI NECHCEME V LÉŤĚ PODZIM!


O prázdninách si máme odpočinout a nechat do sebe vsáknout novou šťávu, než se vrátíme zpátky do lavic a učebnic! Jenže jak, když nemáme tu možnost! Je tu jediná priorita! JET NĚKAM ODSUD PRYČ A HURÁ DO SLUNEČNÉ KRAJINY ZA VODOU! Jenže..co mají dělat ti, co nemají ani tuto možnost! :/ To můžu poradit, jít jen někam do krytých bazénu a aquaparků, kde si také určitě užijete! Můžete dovádět na tobogánech, poklábosit ve výřivce, relaxovat v léčivých pramenech a spousty dalších :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aquapark Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá na ploše 9150 metrů čtverečných a je přímo spojený chodbou s hotelem Aquapalace.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vodní svět je rozdělen na tři paláce - Palác dobrodružství, který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl a divokou řeku. V Paláci pokladůje pro malé návštěvníky připraveno umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky. Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu v Paláci relaxace. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aquapark Babylon Liberec

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Největším lákadlem je velký tématický Aquapark, se soustavou bazénů, jeskyní a spoustou nejrůznějších atrakcí. Pro děti a dospělé je zde řada skluzavek, tobogánů, divoká řeka, vodní masáže, chrliče, ale i adrenalinová síťová prolézačka nad vodní hladinou. Nejznámější atrakcí je unikátní tobogan ústící do obrovského trychtýře, ze kterého se propadnete do hlubin bazénu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Reklama