Personal Photos

Krásný den strávený s nejlepší kamarádkou

16. prosince 2015 v 12:01 | *Vanilla

Přeji Vám nádherný den :) Slibovala jsem vám osobní článek, který bude věnován dnu strávený s mou nejlepší kamarádkou, která zamnou přijela do Frýdku, kde nyní pobývám. Je to sice delší doba, jelikož nemám vůbec čas vám napsat ale nevadí..budu se snažit psát častěji!! Našla jsem si totiž práci na hlavní pracovní poměr a musela jsem si vše zařizovat, proto jsem se vám nemohla ani ozvat :( Nicméně myslím, že zamnou přijela na začátku prosince a den jsme si perfektně užily!! Šly jsme spolu na úžasný oběd do krásné restaurace a kavárny u nás, kterou jsem vybrala, protože jsem tam ještě nikdy předtím nebyla a strašně dlouho jsem si tam chtěla zajít, takže to byla moje premiéra i s Christinkou :D Miluji francouzké jídlo, restaurace, kavárny, styl a vůbec..celou Francii --> hlavně Paříž, ve které jsem také byla! Musela jsem tuto restauraci vybrat, protože Francii dominuje..to místo je opravdu nádherné..nejlepší pocit byl, že v restauraci hrála také dokonalá, francouzká a klidná hudba! Myslím, že jsem zaslechla Edith Piaf :)

Objednaly jsme si perfektní polosladké bílé víno, které osobně miluji a na jídlo jsme si vybraly slané palačinky s kuřecím masem, špenátem a sýrovo-smetanovou omáčkou..k tomu zeleninka, která podle mého úsudku by mohla vypadat lépe ale nejhlavnější je to, že jsme si opravdu pochutnaly! Byly jsme až překvapené, jak vynikající to bylo, takže opravdu všem doporučuji, jestli budete mít namířeno někam cestou, musíte se stavit do "Kavárny a restaurace Radhošť".

Večer jsme si také musely společně zajít do našeho úžasného klubu Carbon, který je opravdu luxusní :) Objednali jsme si několik chutných koktejlů a drinků a povídaly si až do noci, jelikož u mě Christiene přespala, mohly jsme si to dovolit :) Přináším vám několik fotografií zachycující strávené odpoledne i večer :) Chtěla bych si to opět zopakovat..myslím na to opravdu v pozitivu..vše bylo dokonalé!! V noci jsme si ještě zašly do McDonaldu, což jsem vám nefotila ale musím říci, že jsem toho potom litovala :D Však víte..druhý následující den jsme se poté šly projít a zašly si ještě do našeho nákupního centra Frýdy, kde jsme si ještě na chvíli sedly do kavárny a objednaly si latté a čokoládový dortík. Už jsme neměly tak skvělou náladu jako předchozí den, protože to znamenalo loučení a čekání, než pojede Christince bus zpátky do Ostravy. Frýda je totiž hned vedle autobusového i vlakového nádraží, takže jsme mohly v klídku čekat vevnitř, protože byla docela velká zima! Určitě shlédněte fotografie a napište mi, jak se vám článek líbí :)

Nicméně jsem zapoměla říci, že jsem od této doby viděla mou nejlepší kamarádku znova a to zrovna tento týden, kdy jsem v pondělí 14.prosince přijela do Ostravy zase já, protože jsem si musela něco pracovního vyřídit a chvilkové odpoledne jsem strávila s mou sestrou i kamarádkou :) Zašly jsme si do obchodního centra Karolina, kde jsem si musela nečekaně pořídit dlouho chtěné šaty na Vánoce, které jsem viděla prvně vlastně v den, kdy jsem byla s Christiene ve Frýdě a to na figuríně v H&M, takže to není zas tak dlouho :) Můžete hádat, jestli se strefíte :D Na fuguríně jsou úplně ve všech obchodech v H&M, takže i ve vašem městě :D Nebojte se, do Vánoc je vám ještě ukážu..:* Poté jsme si musely zajít do Starbucks, kde jsem chtěla jít už strašně dlouho a objednaly jsme si perníkové latté, které bylo opravdu vynikající! Moje sestra si objednala čokoládu a úplně jsem v něm cítila marcipán, takže kdo nemůže marcipánu odolat, je to pro něj skvělá volba! Já marcipán nemůžu ani vystát ale čokoláda mi chutnala :)


***
❤️ MĚJTE SE NÁDHERNĚ A TĚŠTE SE NA DALŠÍ NOVÉ ČLÁNKY ❤️

Random of November

2. prosince 2015 v 16:13 | *Vanilla
Jako každý měsíc přidávám na blog fotky z uplynulého měsíce a tentokrát to jsou logicky fotky z měsíce listopadu :) Opět jsou v podobě insta fotek, tak snad Vám to nevadí. Ještě se musím omluvit za opravdu mizernou aktivitu na tomto blogu ale asi mě to dohnalo k tomu, že se postupně docela snižovala nejen návštěvnost ale hlavně komentáře a to mě potom přidávání článků bez nějakých ohlasů nebaví :( Tak snad se to zase nějak postupem času zlepší a komunikace mezi mnou a Vámi bude také lepší :) Nicméně, už je tady prosinec a za chvíli tu budou krásné a kouzelné Vánoce. Možná už teď máte Vánoční atmosféru díky krásným ozdobám v ulicích a obchodech nebo tradičních Vánočních trzích. Já se už zase nemůžu dočkat! MILUJI VÁNOCE a VŠE KRÁSNÉ KOLEM NICH! V nejbližším čase mám v plánu kouknout se na nějaké dárečky, něco pěkného vyrobit, napéct nějaké cukroví a jít na Vánoční trhy, které miluji :) Dát si svařáček, medovinku nebo punč, koupit zlaté jmelí, poslouchat koledy a radost se z té přenádherné atmosféry :) Ještě chci ochutnat nějakou Vánoční novinku ve Starbucks nebo v Costa Coffee :) A co máte v plánu Vy?
#Nejkrásnější ozdůbka na hrnečky :)

#Miluji roztomilé papučky, především v zimě :*
#Vanessa & Selena, aneb moje sestra vypadá jako Selena Gomez :*

***
MĚJTE SE NÁDHERNĚ A NEZAPOMEŇTE MI NAPSAT, CO MÁTE V PLÁNU V PŘEDCHÁZEJÍCÍCH DNECH :)

Random of October

12. listopadu 2015 v 14:25 | *Vanilla
Přeji vám pěkný podzimní den :) Přišla jsem opožděně s fotečkami (opět s instagramovými) z měsíce října, které jsem nafotila. To ještě bylo opravdu krásné počasí, barevné stromy plného listí, dokonalé podzimní procházky se sluníčkem a teď už venku sotva nějaký list na stromě vidíme :D Všechno opadalo a také mé oblíbené barevné koberce z listí na paní zemi nejsou, takže se opravdu všechno připravuje na zimu. Přeci jenom už je skoro půlka listopadu a zanedlouho tu jsou Vánoce! Je šílené, jak to strašně utíká ..bojím se, že všechno, co si chci splnit nějak nestihnu :( Na budoucnost ale nechci moc myslet, jenom mě to stresuje, a to se týče i Vás! Užívejme si přítomnost, zdraví a lásku kolem nás :)

Podzim nemůže být bez mých oblíbených teplých čajíčků strávených v teplé dečce a čtením různých oblíbených časopisů nebo knih, poslouchání melodické, klidné hudby nebo koukání na skvělé filmy :) Sem tam si s miláčkem zajdeme do nějaké té útulné kavárničky a doma si uděláme nějaké to skvělé jídlo. Ikdyž není léto na zeleninové salátky, já je miluji nejvíc ze všech jídel a tak si ho dělám na různé způsoby i v podzimním období. K tomu pro mě samozřejmě, jako správné gurmánce, nesmí chybět vynikající bílé víno, ikdyž můj přítel víno nesnáší :D To mě trošku mrzí, protože si nemůžeme vychutnat romantické večery při svíčkách s nějakým delikátním vínem, jak je to zvykem :(

***
SNAD SE VÁM MÉ FOTEČKY LÍBÍ, MĚJTE SE KRÁSNĚ A NEZAPOMEŇTE SE RADOVAT I Z MALIČKOSTÍ :)

My Little Wonderland

3. listopadu 2015 v 17:44 | *Vanilla

Přeji vám pěkný večer :o) Dlouho jsem se neozvala s nějakým tím osobním článkem, je to skoro měsíc ale měla jsem v poslední době spíše náladu na jiné typy článků. Minule jsem přidávala stále jenom články osobní ale chtělo to změnu přidat příspěvky i co se týče jiných záležitostí. Tento blog není jenom čiště o mě, to už snad víte a připravuji pro vás další články do módní rubriky :) Nyní tady mám článek po dlouhé době s upravenými instagram fotkami, které máte tolik rádi a jedná se o takový "Můj malý Wonderland". Podívejte se sami, jde o čistou eleganci a provence styl, který tak miluji! Jde přesněji o detaily z některých mých dekorací v pokoji a potom také nějaký ten mix do podzimních dnů :) Prostě vše, bez čeho se nenechám v těchto dnech obejít. 💋***

Random September Pics

24. září 2015 v 23:48 | *Vanilla
Ahoj miláčci, opravdu mi děláte velkou radost, co se týče návštěvnosti blogu ale ty komentáře pořád nějak váznou :D Nicméně tu pro vás mám takový rychlý článek, co se týče náhodných fotografií ze září, což si myslím, že nikdy nějaké ty fotky z daného měsíce nesmí chybět :) Tyhle jsou převážně jen spíše takové "food pics" ale všimla jsem si, že fotky s vašim milovaným jídlem máte hodně rádi :D Také jsem uvažovala, že jsem dlouho nenapsala nějaký ten módní článek, nebo článek s nějakými tipy, tak jestli chcete, napište si o nějaký článek, který vám ráda napíšu :)

Momentálně jsem poslední dobou v takové rozpolcené náladě, asi to dělá to podzimní počasí, které mimochodem oficiálně začalo včera 23.září :) Šíleně to utíká..stále bych chtěla mé milované léto, abych nemusela mít špatnou náladu, svítilo stále sluníčko a mohla bych být v teple na sluníčku na terase..moc mi to bude chybět :( Pravdou je, že podzim je mé druhé nejoblíbenější roční období, miluji babí léto a zahalovat se do různých svetříků, kabátků, nosit podzimní barvy a líčit se mými fav rtěnkami na podzim :) V každém ročním období se něco najde..barevné listy, procházky v parku s mou oblíbenou kávou ze Starbucks. Dá se toho hodně co najít ale hlavní je pozitivní myšlení, protože, ikdyž je venku sebenádherně, máte všechno po čem toužíte ale prostě nemáte dobrou náladu, protože máte stále černo ve vašich myšlenkách, tak je to stejně na nic. Musíte se od toho osvobodit a být šťastni, radovat se z maličkostí a být vlastně vděčná za váš život, který žijete :) Člověk chudý, může být vlastně i více šťastný, než člověk bohatý ale vysvětlujte to všem..


#Představuji vám můj favorites od léta 2015 :) Když jsem ho poprvé zkusila, ihned jsem se zamilovala :*

#Relax day..počteníčko nových módních trendů a šťavnatá svačinka 💋💓

#Můj nejoblíbenější lahodný černý čaj s mlékem na podzimní období s dokonalou zelenkavou konvičkou, která zlepší náladu ❤️❤️
Více fotek v celém článku

Slunečný Zářijový víkend na Čeladné

16. září 2015 v 14:18 | *Vanilla
Hey my lovebugs :* Myslím, že by mohl být na řadě další článek na blogu, protože nechci, aby to tu stálo a vy jste nemohli co číst :D Neboť se chci s vámi podělit o další radosti, nebo s novými fotkami, jelikož ráda fotografuji :* U nás bylo o víkendu opravdu nádherně a tak jsme nemohli jen tak vysedávat doma nebo ve městě a jeli jsme pryč..hned ráno, jak jsem vstala jsem měla šílenou chuť něco podniknout a vyrazit někam do přírody..a jelikož máme to štěstí, že bydlíme blízko nádherných míst, nebylo to ani 10 minut a byli jsme autem na krásné Čeladné, kde to prostě zbožňuji! Přítel tam má samozřejmě svou rodinu ale tam jsme se nezastavili..jeli jsme dál, kde je nádherný "Horský Hotel Čeladenka" --> Můžete se kouknout na jejich stránky, společně i s "Lesními lázněmi"..ty jsme bohužel nenavštívili, jelikož teď nějakou dobu nejsou a ani nebudou v provozu ale máme plán, že si někam do nějakého, většího Wellness v blízké době zajedeme :)

Bylo opravdu nádherně, takové babí léto, které na podzim miluji! Bylo tam vše tak nádherné, akorát do bazénu jít nešlo, protože takové teplo opravdu nebylo. Nejvíc jsem si užívala čerstvého vzduchu a chladného, jemného větříku, který jsem vždy pociťovala u nás na chalupě na Slovensku, přitom ty teplé paprsky slunce na tváři společně s tím větříkem byli prostě dokonalé. Neumím to přesně popsat, ale já si tak užívám všech maličkostí :* Je šílené, jak to máme blízko ale přitom se ten vzduch liší, a to u nás ve Frýdku je vzduch ještě rozhodně lepší, když je město blízko hor, než třeba v Ostravě, kde není vůbec kudy kam zajít do nějaké krásné přírodní rezervace. Určitě se koukněte na fotky ale nedá vám to tolik, jako kdyby jste tam také byli :) Jestli bydlí někdo na Moravě, tak opravdu vám radím, zajeďte si na Čeladnou. To totiž ještě ani nemluvím o těch krásných horách, jaké mají barvy, ten jas té krásné zeleně..a hlavně když je krásně, jak jde vše tak krásně vidět..ÁCH, TEN SVĚT JE OPRAVDU NÁDHERNÝ <3
Pozn.red: Nicméně, navštívili jsme také dokonalou italskou restauraci a pizzerii "L'mer" blízko náměstí na Čeladné, přesněji v Resortu "Farské lúky Čeladná". Chtěli jsme ji navštívit už strašně dlouho, myslím od jara ale bohužel byla restaurace v rekonstrukci. Jsem moc ráda, že jsme už konečně měli možnost ji navštívit, dokud je ještě teplo, protože jsme chtěli být poprvé v této restauraci venku na terase :) Opravdu jsem byla ohromená, jak jídlem, obsluhou, tak i interiérem a exteriérem! Já si na to vždy strašně potrpím, miluji luxusní restaurace a podniky, abych se dobře cítila a také skvěle najedla. Restaurace "L'mer" mi dala pocit, jakobych byla někde v zahraničí, nebo přesněji u moře..nádherné prostředí, kde je restaurace umístěna, příjemná atmosféra, vstřícná obsluha a ta vůně --> např. grilovačky na terase a přípravy italských pokrmů, salátků, těstovin nebo mořských specialit, které osobně nejím ale když jsem cítila uzené a grilované ryby, tak mi to přesně přišlo, jakobych se vrátila v letech mého dětství s rodinou do krásného Španělska nebo Itálie :) Už tak dlouho jsem nebyla u moře ale mám krásné vzpomínky..nicméně jsme si objednali pizzu, já jako gurmánka jsem si zvolila samozřejmě tu nejdražší s prosciutto šunkou, rukolou, mozarellou a rajčaty :* :D


***
ZLATÍČKA, UŽÍVEJTE ZATÍM PĚKNÉHO POČASÍ, MILUJI VÁS A DĚKUJI ZA KRÁSNOU NÁVŠTĚVNOST :*

My Little Sis With Us on Holiday

7. září 2015 v 15:50 | *Vanilla
Už je to týden, co byla u nás na posledních dní prázdnin moje malá krásná sestřička Michelle :* Psala jsem vám, že přijede za námi do Frýdku-Místku, aby si užila poslední dny prázdnin někde mimo začmouděnou Ostravu :D Aspoň, že má sestru, která rok a půl už bydlí v malém městečku F-M se svým přítelem :) Už u nás byla i minulý rok ale počasí nám tehdy vůbec nevyšlo a nikam jsme si ani nevyšli, maximálně tak na procházku do parku ale teď jsme chtěli sestřičce udělat ultra hezký víkend, na který bude vzpomínat a doma jsme tak vůbec neměli čas být :D První den jsme se zastavili na Olešné, poté jsme šli na oběd a na Café frappé, do obchodu a lenošili jsme večer doma :) Ráno jsme brzy vstávali, jeli na Čeladnou k přítelovi rodině, lebedili jsme na zahradě, šli se projít po náměstí, dali si zmrzlinu a po obědě jeli na Bašku, kde máme přehradu :) Já si dala mé nejoblíbenější černé pivko "Master", který má až 18 procent, takže po těch třech pivech, co jsem tam měla, jsem měla pocit, že jsem měla tak 6 normálních desítek..ale i tak jsme přijeli domů a já dělala zapečené pizza šneky a potom jsme večer v osm hodin šli na naše náměstí, kde se konal "Rytířský průvod". Já bych tam sama osobně s přítelem nešla, to není nic pro mě ale sestřičce jsem chtěla dát co nejvíce zážitků.

Potom nás dovedli někde na velkou pouť, ale bylo tam tolik lidí, že jsme raději šli domů. Hlava na hlavě, a sestra nic bohužel neviděla, co se konalo na pódiu, tak jsme se šli domů koukat na film :) Poslední den v neděli bylo opravdu krásně, tak jsme jeli na velkou "Žermanickou Přehradu". Nevím, jestli znáte "Žermanice", nebo-li "Žermánky" ale je to přezdívané něco jako "České Chorvatsko". Moje sestra tam ještě nikdy nebyla, tak jsme ji to museli ukázat. Je tam opravdu nádherná příroda :) U nás jsou všude hory a mám to tady rozhodně raději než v Ostravě. Celkově tady nechci zůstat, chci bydlet s přítelem jinde ale to ještě zatím počká. A co bylo úplně poslední, tak jsme si zajeli do okolní restaurace a pizzerie a vybrali si každý jednu pizzu. Já jsem si samozřejmě zvolila jako gurmánka "olivy, rajčata a kuřecí maso" a moje sestra klasiku "šunkovou se žampiony". Můj přítel zase nějakou chilli se slaninou..aspoň vidíte, že každý má "Tisíc chutí" :D Bylo opravdu krásně a já jsem ráda za to, že mám tak dokonalou úžasnou sestru a tak dokonalého, nejlepšího muže na světě!! Miluji tyto dvě osoby NADEVŠE!!! <3
#BTW - Co říkáte na moji malou krásnou princeznu Michelle vystylizovanou a nalíčenou ode mě? :*

#Na přehradě "Baška"#Sad little sis on the "Žermanická přehrada".

#Relax v Českém Chorvatsku.

***

1st August - Wedding #2 (Professional Pics)

4. září 2015 v 0:38 | *Vanilla
Konečně se k nám dostali také profesionální fotografie ze svatby, které jsme se zůčastnili dne 1.srpna :) Chtěla jsem se totiž s vámi podělit o pár hezkých a kvalitních fotek, aby tady nebylo jen něco málo z mého mobilu a také jsem vám to slibovala, takže vidíte, že slovo držím :) Na minulé fotky a článek, který jsem o této svatbě psala, si můžete PŘEČÍST A PODÍVAT TADY! Kdyby byl někdo zvědavý, tak se ženil otec od mého přítele :)Nicméně, jsem moc ráda, že fotograf vyfotil ten nádherně skvostný dort, aby jste ho viděli v plné své kráse a také hlavní chod na svatební hostině :) Dále tu mám také místo, kde se konal obřad..jak jsem už minule psala, všechno bylo moc hezké ale takovou svatbu bych nechtěla :) Jsem spíše na krásné venkovní svatby a hostiny a nic se z toho venku neuskutečňovalo, což byla škoda, když bylo tak krásně :( Alespoň jsme se fotili na krásném místě .. nějaké fotky tu mám ale nehněvejte se, že sem fotografie nevkládám celé..myslím, že mi to přijde vůči ostatním nefér ukazovat je na internetu, když jsem nepožádala o souhlas a myslím, že je to stejně k ničemu, dávat tady celou přítelovu rodinu a rodinu ze strany manželky, která je vůči mě úplně cizí, takže pochopte, že sem nechci dávat ani hezké fotografie nevěsty a ženicha. Je to pro mě už moc osobní :) Snad se vám tedy fotografie budou líbit..já jsem moc ráda, že jsem pro tuhle nezapomenutelnou událost pro ně mohla být součástí, protože to byla vůbec první celá svatba, které jsem se zůčastnila, takže "Good luck in life together" :*

***

Poslední Srpnové fotky

28. srpna 2015 v 11:41 | *Vanilla
Přeji krásný pátek :) Mám tu pro vás poslední srpnové fotografie z osobního života..Snad se vám aspoň trošku budou líbit :p Jen mě docela mrzí, že mi hodně z vás psalo, že kašlu na blog, proč nepřidávám atd. ale nakonec, když jsem tady a články přidávám a nezanedbávám to tady, tak tu žádné komentáře s vaší odezvou nevidím..myslím si, že plno z vás, co mě tady navštěvují blogy nemají ale to snad neznamená, že mi nemůžete napsat jen tak pro radost :) Já popravdě nemám už moc času chodit na ostatní blogy a doprošovat se o komentář, když já jim napsala taky..nebo aby mě také navštívili.. z toho jsem už vyrostla ale někdy když mám chuť, čas a náladu, tak si ráda přečtu blogy, které mě zajímají, respektive články, které se mi líbí, protože moc oblíbených blogů nemám - respektive žádné :D Já mám raději zahraniční stránky, ale to už víte..a ostatní blogy jsou třeba pěkné a zajímavé ale né mé oblíbené. A tolikrát jsem tedka psala mým minulým oblíbeným blogům ale stejně mi nic tady nenapsali..tak nečekejte už ani ode mě návštěvu, když já vám také stojím za velké guvno :D :P Ale vy, kteří nemáte žádné stránky, nebojte se napsat komentář, svůj názor nebo prosbu :)

Jinak včera jsme měli opravdu zajímavý, hezký den..když přišel miláčik z práce, šli jsme se projít a zašli si do třech různých, krásných kavárniček, aby jsme u nás ochutili a navštívili všechny, které "stojí" :D a potom zjistili, která je u nás ta nejlepší, co se týče servisu, údržby, nabídky, dessignu a komfortu :) Nejvíce se mi líbila první, kousek můžete vidět na poslední fotce, kde je můj přítel ale bylo to tak opravdu dokonalé :) Přála bych vám, tam být..opravdu krása..cítila jsem se jako v Benátkách nebo prostě v takovém podobném duchu..Nádherná terasa, kytičky, zábradlí, výhled..škoda, že jsem vám to nefotila všechno :D Teď už musím pádit, protože nám za chvíli přijede sestřička, která u nás stráví celý víkend, takže určitě nebudeme sedět doma a vyfotím opět nějaké fotečky :)


#Jen tak pro včerejší radost od miláčka :)

Vacation Trip - Hradec Králové

23. srpna 2015 v 1:04 | *Vanilla
Minulý týden jsme jeli s přáteli na takový menší výlet do Hradce Králové a to na celý víkend i s krásným ubytováním v apartmánu :) Jeli jsme brzy ráno v sobotu ale potom jsme byli naštvaní, že jsme nejeli už v pátek, jelikož bylo skvěle a rychle to uteklo. Jeli jsme asi 4 hodinky z Frýdku-Místku do Dvora Králové, kde jsme jako první navštívili SAFARI. Už jsem tam jednou byla s rodiči ale když jsem měla tak 17 roků, takže jsem už docela zapoměla jak to tam vypadalo a musím říct, že všichni byli z toho zklamaní. Jeli jsme přes safari vlastním autem ale když jsem tam byla s rodiči, tak jsme byli v takovém autobusku, a s ním to strašně trvalo, protože pořád zastavoval a stál na místě u nějakých zvířat, kde řidič o nich ještě mluvil do mikrofonu a to bylo strašně nudné a zdlouhavé, takže jsem byla nakonec ráda, že busem nejedeme ale zase jsme to projeli hodně rychle, protože nebylo ani na co moc koukat..

Poté jsme navštívili samotné zoo, které bylo mnohem lepší ale také je to docela malé .. myslím, že Zoo u nás v Ostravě je mnohem lepší a je opravdu velké a líbí se mi na ní, že je naše Zoo přehledné.. Ve Dvoře Králové je Zoo sice hezké ale takové nepřehledné..nevěděli jsme kudy kam, pořád jsme se tak nějak točili a možná taky toho dost neviděli :D Ale byla fakt sranda..hlavní je, s jakými lidmi tam jste, aby jste si to užili společně, už třeba jen jejich přítomností :) Po Zoo jsme jeli do obchodu si nakoupit nějaké věci na večer a rovnou do našeho apartmánu, který byl opravdu moc v hezkém stavu :) Pokoje byli dva - obývací pokoj a ložnice a krásná velká koupelna..všechno nové, čisté a moderní v barvách hlavně červeno-bílé. Něco málo jsem vám i vyfotila :) Obývací pokoj byl ještě společně s kuchyňskou linkou, no a my jsme spali v samostatné ložnici s přítelem. Jinak nemluvím o krásné zahradě, kde jsme měli i maličký gril, takže jsme večer uspořádali BBQ Party :) To samozřejmě jsme předem všechno věděli, takže jsme měli vše připravené :)

Nechyběl u zadní části domu ani krásný bazének :) Jestli jste si už všimli, jsem detailistka, takže miluji detaily a líbil se mi ten tvar toho bazénu :) A strašně se mi líbí ty kameny (kachličky) u toho bazénu ..to jsem si hned vzpoměla, když jsem ještě nedávno hrála The Sims 4, jak jsem tuto podlahu na zahradě používala :) Nicméně bylo vše tak dokonale promyšlené..když jsme třeba šli směrem k bazénu, prošli jsme takovým pěkným kamenným oválným sloupcem, jako kdyby jsme šli do nějaké pohádky v říši divů :) A blízko bazénu byli ještě takové dva schůdky nahoru, takže ten pozemek nebyl nudně rovný a to se mi líbilo :p No, kdo nemá představivost, tak vše uvidíte na fotečkách :) Bylo takové horko, že jsme se samozřejmě všichni šli zchladit a zablbnout si :* Večer jsme slušně popíjeli a šli se ještě projít nočním městem.

V neděli dopoledne jsme v 11 hodin opustili apartmá a jeli se podívat na Zámek Kuks, kde jsme strávili skoro celé odpoledne..vše jsme si prošli, i okolí a kolem tří hodin odpoledne jsme jeli směrem domů do Frýdku ale ještě jsme se chtěli cestou stavit do nějaké pěkné restaurace na oběd. Nakonec jsme našli moc hezkou restauračku blízko Olomouce a já měla celý den strašnou chuť na mé oblíbené těstoviny se sýrovou omáčkou, tak jsem si je samozřejmě objednala :) Kamarád jezdí šíleně rychle, tak jsme to stihli už za tři hodiny být zpátky doma..byli jsme všichni už strašně unavení a nakonec rádi, že jsme tak brzy doma okolo šesté hodiny..Byl to moc hezký výletík se skvělými lidmi :* A také pěkná vzpomínka na toto léto a prázdniny 2015 :) Možná vám to bude připadat divné, že se raduji i z této maličkosti ale prostě jsem taková..nemám totiž už takové štěstí, jet každý rok na dovolenou k moři jako když jsem jezdívala každoročně s rodiči..život je těžký a peníze teď holt vkládáme někde jinde, než na zábavu..snad se to ale někdy otočí a život nám přinese také trochu toho rozmazlení, protože někdo se umí holt narodit a někdo to má prostě těžší :* Miluji Vás <3
Více fotografií v celém článku..

1 st August - Wedding

14. srpna 2015 v 21:17 | *Vanilla
Chtěla jsem počkat na fotografie od profesionálního fotografa ale stále jsme ještě neměli možnost je vidět, a než bych na ně čekala, tak tento článek snad ani nikdy nepřidám :D Proto se musíte zatím spokojit s tím, co mám a to fotky z mého mobilu..nefotila jsem svatební obřad ani nic takového..to se sem ani nehodí..spíše vám chci ukázat, kterou variantu jsem si nakonec na sebe oblékla a zvítězila tedy verze s černými doplňky a botkami :) Nějak více jsem se na ní cítila, a když jsem měla ještě čerstvě nabarvené vlásky na černo, které mi sluší mnohem více než hnědé, neměla jsem nakonec dlouhý výběr :) Vlasy jsem si ještě po dlouhé době vyžehlila a zjistila jsem, že mi také svědčí víc :) Vypadají lépe, upraveněji a také zdravěji :) Svatbu jsem si docela užila, protože to byla vůbec první svatba, které jsem se mohla takhle účastnit :) Jeli jsme z Čeladné nádhernými autíčky přímo za sebou a na všechny kolem nás troubily :D Bylo to hezké, takové kouzelné :) A na obřadě jsem nebyla prvně ale měli to na velmi hezkém místě :) Já bych sice takovou svatbu nechtěla ale hlavně že byli oni spokojeni :P Potom se fotilo a fotilo a také jsme se vyfotily jen my sami s přítelem, takže snad se fotky povedly, aby jsme si je mohli vystavit :) Jinak jsem uvažovala, že by jsme si zaplatili fotografa jen tak sami a nechali se spolu nějak hezky vyfotit, až máme více takových profi fotek a ne jen z mobilu nebo našeho foťáku..

Nakonec se šlo na hostinu a něco málo jsem taky stačila pro vás vyfotit...chtěla jsem i ten nádherný skvostný dort v celku ale nějak jsem na to neměla příležitost..snad ho vyfotil aspoň fotograf a jestli ne, tak tu pro vás mám aspoň malý kousek dortíku :D A možná ho uvidite na stole i z dálky..Nejen skvěle vypadal ale také chutnal..hmmm :) Hostina byla v takové bílo-růžovém provedení..moc se mi to líbilo. Na stole byli i hezké jmenovky, které jsem také vyfotila ..měli to do detailu hezky zařízené, jenom mě štvalo, že hostina nebyla venku :( A mému příteli bylo hodně špatně, tak jsme se tam ani dlouho nezdrželi a jeli domů..aspoň jsem se vám vyfotila v koupelně, tak se nezlobte :D


***
NAPIŠTE MI PROSÍM VÁŠ NÁZOR, PŘIPOMÍNKU VE FORMĚ KOMENTÁŘE :* ->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

New Dress for the Wedding

31. července 2015 v 20:12 | *Vanilla
Přeji krásný večer, ikdyž venku je ještě krásně světlo! Tady toto na létě vždy miluji, že je tak dlouhý den!! Dnes ráno ve čtyři hodiny jsem si ale všimla, že už není tak jasno jako dřív na začátku července nebo na konci června..to mě vždycky probudilo jasné světlo už ve čtyři hodiny. Nyní vychází sluníčko až kolem pěti, takže se nám dny zase krátí..není divu, když zítra už je prvního srpna!! :* A my se chystáme na krásnou svatbu, tak snad dopadne všechno dobře a budeme se hezky bavit :) Dnes jsem si v práci koupila šatičky také na tuto událost a nemůžu se dočkat až v nich půjdu :* Takovou krásnou barvu doma ještě nemám..je to taková oranžovo-červená barvička ale na fotkách vypadají tak nějak všelijak a opravdovou barvu podle fotek nejde bohužel rozeznat :/ Mám ale DILEMA! :D Vyfotila jsem dva způsoby, a chtěla bych od vás radu, kterou variantu si mám raději vzít..jestlipak s černými doplňky i botkami, nebo spíše takovou méňě neutrálnější variantu ale zato jasnější s béžovými lodičkami a barevným masivním náhrdelníkem! Mě se líbí oboje ale nevím, co je lepší celkově na svatbu..

V práci jsem se rozmýšlela, jestli si je vůbec mám kupovat, protože mi ty šaty přijdou spíše na nějaký večírek či "Coctail Party" :D Nejsou takové extra sváteční a romantické jako svatby sami o sobě! Ale spíše pravý opak..takové vášnivé, sexy ohnivé a jsou i uplé :D Takže nevím, jestlipak jsem si raději neměla koupit nějaké delší, volnější šatičky v něžném stylu i neutrální barvičce a k tomu do vlasů třeba takový ten krásný věneček z umělých kytiček..teď nad tím přemýšlím a asi jsem udělala chybu ale nebudu to nějak hrotit..není to snad poslední svatba a ještě z mé rodiny, takže klid :D

Tak mi prosím napište svůj názor prosím :) Ráda si přečtu všechno!! Dodávám plus i jiné fotky ale je jich málo..určitě čekejte v blízké době více článků :) Vidíte, že se snažím přidávat víckrát než 1x za týden :D Miluji vás, přeji vám krásný víkend :*

#Mexické jídlo zbožňuju!! Tortilly s dippy byli perfektní lehkou a chutnou alternativou v letním období :)


***
A NEZAPOMÍNEJTE SE ZASE PTÁT NA OTÁZKY, JESTLI SE MĚ CHCETE NA NĚCO ZEPTAT :* ->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Vanessa Summer Holiday Pics

27. července 2015 v 22:44 | *Vanilla
Ahoj přátelé :* Hlásím se vám s novým letním článkem, kde se podělím o několik málo mých soukromých fotek :) Teďka velice málo fotím, protože jsem kdysi fotila částečně jen pro blog, tak se omlouvám, že po víc jak měsíci jsem se ozvala až nyní a ještě s tak málo fotkami.. :/ Bohužel..mám trochu i jiné priority, život a není ani čas a nebyla ani chuť či nálada..jenže mi blog začal samozřejmě chybět..je to přeci jen můj koníček. že? :D Takže bych se chtěla vrátit celkově jako kdysi, abych přidávala aspoň 1x do týdne...budu se snažit :*

Teď mě ani nenapadají nějaké velké změny, co se mojeho života týče..stále pracuji v Reservedu a moc mě to baví a o víkendech nebo když máme s přítelem čas, chodíme na různé výletky, procházky, k vodě, takže je super :) Teď si vybírám nějaké hezké šatičky na svatbu, protože jdeme tuto sobotku na rodinnou svatbu mého přítele..lépe řečeno, jeho táta se žení, takže tak a já mám obecně s jeho rodinou moc pěkný vztah, s jeho taťkou si tykám, takže je to takové fajné :) I s jeho mamkou ale ta žije v Plzni, která mimochodem k nám minulý týden přijela do Frýdku a výletovali jsme všichni společně :) Já spíše uvažuji o nějakých krásných, mini, přiléhavých šatiček a jedny mám už odložené ale chci se podívat ještě do víc obchodů :) Tak potom se vám určitě pochlubím a jestli vzniknou nějaké pěkné fotečky ze svatby, tak je určitě také dodám :) :* Snad nám vyjde hezké počasí..Tak Happy Enjoy :* Vaše Vanesska <3
***

May - Spring Wonderland

1. června 2015 v 22:42 | *Vanilla
Přeji Vám všem krásného prvního června! :* Konečně je zase po delší době krásně, protože víc jak týden pořád venku pršelo a já na nic neměla náladu, ikdyž jsem doufala, že už něco přidám, stále jsem nebyla v tom správném rozpoložení. Poslední dny jsem ale byla z toho, že tu nic nepřidávám docela nervózní! Jsem v jednom kole a vůbec nestíhám ale najdu si tento týden více času pro tento blog, aby se opět trošku nadzvednul! Mám tady osobní článek, zmixovaný z celého května..samozřejně ne z celého, protože si všechno nepamatuji ale takový mix, co jsem kdy prožila :) Jako hlavní věcí je to, že moje nejlepší kamarádka měla 13.května narozeniny a to 21.let, takže zamnou přijela ve státní svátek, kdy jsem měla volno a nafotili si po strašně dlouhé době nějaké fotečky spolu, ikdyž takové klasické zrcadlové ale jsem za ně moc ráda, že máme zase nějakou fotečku :) Den to byl skvělý, nechce se mi to tady všechno psát a opakovat se, tak si přečtěte více o tomto dnu na stránce mé nejlepší kamarádky TADY!! Děkuji ti moc za tento den! A abych rovnou napsala, až dnes jsem od této doby viděla mou nejlepší kamarádku znovu, takže se opravdu nevídáme už tak moc často :( což mě strašně moc mrzí :/

Nevím, co následovalo další dny..ale 24.května jsem měla svátek (Vanessa) a ikdyž jsem myslela, že budeme doma a lebedit, překvapilo mě, že jsme jeli na vynikající palačinky do té nejlepší útulné restaurace a poté ještě do takové pěkné roztomilé cukrárničky, které mi připomínalo dětství :) když jsem ještě vyrůstala v Orlové :* Tam jsme si dali jen kávu, když jsem byla tak přeslazená od palačinek a dostala nádherné kytičky - žluté lilie a mé oblíbené čokoládky :* a abych tady nepsala jen o nezdravých věcech, dnes jsem si šla koupit měsíční pernamentku do fitka na měsíc červen a už jsem byla dnes i cvičit :) Je mi skvěle :* Více v celém článku :)


Samozřejmě nesmím zapomenout, že jsme byli tento krásný víkend na pouti, kde mi můj miláček vystřelil růžičku, koupili si medovinku, cukrovou vatu i do kelímku domů a roztomilé marcipánky, které přítel miluje a já je nemůžu ani vystát :D prostě marcipán nesnáším..:D ale jsou krásné!
A ještě jsem zapoměla, že jsem byla v pátek s kamarádkou Nelinkou po dlouhé době pařit a moc jsme si to užili :* A poslední den v květnu jsme s přítelem zakončili na "Mistrovství Moravy v kulturistice, Psyqiue, Body Fitness a Bikini Fitness 2015* :)) Bylo to super, něco takového jsem viděla na vlastní oči poprvé :) Ta atmosféra a vše kolem..


***
SNAD SE VÁM ČLÁNEK LÍBIL :* TAK MI NAPIŠTE KOMENTÁŘ :) KRÁSNÝ DEN <3-->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Happy Easter & Spring Pics

3. dubna 2015 v 0:03 | *Vanilla
Hellooo strawberries :* Slíbila jsem vám, že před víkendem se pokusím přidat ještě nějaký ten osobní článek po dlouhé době :) A když tu máme už ten duben, tak aspoň nějaké ty nové fotografie částečně z Jara mohu na blog dát (ikdyž to nyní na jarní období venku vůbec nevypadá), protože když se tak koukám po těch rubrikách, vidím, že "Personal photos" přidám vždy jen jednou za měsíc a minule to bylo pořád a to vás právě bavilo :* Ještě vás samozřejmě baví mé New In a to vám také ještě slibuji no..prostě nestíhám to vyfotit :/ Dnes jsem měla ale volno na vyřizování svých záležitostí ohledně kurzu a tak jsem jela do Ostravy. Byla jsem na schůzi chviličku a tak jsem si dala po dlouhé době sraz s nejlepší kamarádkou --> (http://frenchjours.blogspot.cz/) a šly jsme se projít po obchůdkách v Karolině a zašly jsme si na úžasný, naprosto nejvíce výborný fresh džusík v "Costa Coffee", který byl tak hustý a tak chuťově dokonalý s příchutí "Maracuja a Mango". Úplně jsme se viděli někde na pláži u moře :*

Jinak tu mám jako bonus mé fotografie veřejně pro vás s mou láskou života a po hodně dlouhé odmlce se fotit můžete spatřit adminku tohoto blogu BOHO-CHIC --> Vanessu Farfalla :* :D Mám na sobě nový, teď hodně oblíbený svetřík v malinové barvičce (oblíbená barva) a můžete vidět mé nové vlásky v černé barvě a taky jsem zapoměla napsat, že jsem před zhruba dvěmi týdny poprvé podstoupila prodloužení řas :D Musím ale říci, že to není podle mých představ, protože jsem to chtěla opravdu extrémně dlouhé a šla jsem k tomu ještě na "Hollywoodský objem" a vůbec mi to tak husté nepřipadá, takže představovala jsem si to jinak, proto budu "řasařku" měnit, protože jsem dosti náročná a zklamalo mě to! Jako je to moc pěkné a jsem nadšená, je to hezčí a snadnější, že se nemusím ráno mordovat s řasenkou a když brečím, tak se mi to ani nerozmaže :D Teď si nedávám řasenku ani na dolní řasy, protože k tomu to nepotřebuji ale prostě jsem to chtěla úplně jak vidím na těch profesionálních fotografiích. Taky jsem smutná, že řasy nemám ani dva týdny a skoro všechny mi už vypadli, nebo spíše nejde ani vidět, že mám řasy umělé a nikdo si ničeho ani ten první den nevšiml. Já sama mám své přárodní řasy dost dlouhé a když si je namaluji kvalitní řasenkou, tak je mám ještě delší, než tyhle umělé, kromě těch řas na konci, to jsem neměla nikdy tak krásně natočené, protože ty mi udělala nejdelší!

A jinak jsem dostala naprosto nádherný puget sedmi červených maxi růží od mého miláčka a to jen tak z ničeho nic, takže strašně mě to potěšilo, až jsem měla slzičky..."čím jen jsem si to zasloužila, viď?" :p Na víkend se moc těším, protože ho budu mít prodloužený, jelikož v pondělí je státní svátek a to "Velikonoční pondělí" a tak vám i tímto přeji "KRÁSNÉ PROŽITÍ VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ A OSLAVY JARA"!! Bohužel, jak jsem psala, počasí se asi zbláznilo, to prostě kvůli aprílového počasí a u nás se prostě rozhodlo ještě nasněžit :/ a to jsem se už tak těšila na sluníčko, teplo a vůbec to krásné jarní období, jaké má správně být :( Tím pádem se mi nic nechce a to mám v plánu dělat v sobotu jarní úklid! :( V neděli jedu s přítelem za rodinou, protože moje krásná maminka, která zhubla 25kg slaví 45.narozeniny a vypadá mlaději, než před pěti lety :) Moc se za všemi těším..a co mě ještě čeká? CHYSTÁME SE O VÍKENDU DO KINA NA "RYCHLE A ZBĚSILE 7", samozřejmě s mým přítelem a partou přátel, takže si to určitě užijeme..já ten film naprosto miluju a bude tam můj oblíbenec Jason Statham a samozřejmě velkej chlap Dwayne, takže tak :D Pááá a užívejte volna!! :*

***
DOCELA SE OMLOUVÁM ZA OBSÁHLÝ ČLÁNEK ALE VŠECHNO JSEM TAK NĚJAK "VCUCLA" DO JEDNOHO ČLÁNKU, ABY JSTE SE DOZVĚDĚLI RŮZNÉ VĚCI OKOLO MĚ A MÉHO ŽIVOTA. MĚJTE SE KRÁSNĚ --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

♥ 1.Rok Výročí ♥

5. března 2015 v 22:21 | *Vanilla
Přeji vám pěkný večer :) Slíbila jsem vám, že tento týden to tady nechci zanedbávat jako ten předchozí a taky určitě čekáte, co vám přinesu nového za článek, když jsem vám samozřejmě slíbila, že přidám fotky z našeho prvního roku výročí s miláčkem :) Já jsem stále nemocná :( Myslela jsem, že pojedu v pátek na kurz ale mám teploty a není mi stále dobře. Proto tento článek jsem na půl dělala už dříve ale až teď ho přidávám..

Byl to ten nejkrásnější den :* Udělali jsme si společnou romantickou koupel při svíčkách a samozřejmě společnou večeři a to v podobě sushi :P Bylo to tak krásné..všude svíčky, intimní prostředí a možná z toho jsem snad i onemocněla :D Dostala jsem nádherný puget červených růží a ještě mé oblíbené kokosové Raffaello. Samozřejmě všude nesměly chybět okvětní lístky, svíčky a šampus s jahodami :) Ještě jsme měli ten nejlepší sladký aperitiv a to višňový Garrone!! Můj nejoblíbenější, mňam :*

Na sobě jsem měla novou černou noční košilku v saténovém provedení se zlatými detaily a kraječkou na vrchní části - (viz.poslední fotografie). Dále už nevím, co vám napsat..je to dost osobní ale prostě to byl dokonalý den!! :*
***
MÁM TOHO NEJLEPŠÍHO MUŽE NA SVĚTĚ, VIĎ? JAKÉ VÝROČÍ JSTE ZAŽILY VY? -->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Winter Princess

1. března 2015 v 9:32 | *Vanilla
Hello princess :* Ozývám se vám po týdnu, ano, protože nemám vůbec čas :( Ale v příštím týdnu se budu snažit přidávat vám články i odpoledne nebo k večeru, podle toho, jak budu stíhat ale slibuji vám, že příští týden to tady nebude tak tiché jako ten, co skončil. Myslela jsem, že stihnu přidat poslední článek ještě do února ale bohužel to nevyšlo, protože včera jsme měli náročný den ale neděle je vždy taková klidnější ale dnes už je první březen a pro mě je tento den tolik významný, protože je to přesně rok, co jsme se dali dohromady s miláčkem :* Chtěli jsme něco podniknout už včera ale zajeli jsme si jen na takový výlet, který nedopadl moc dobře, takže si to ještě dnes vynahradíme a zajdeme si někam na oběd nebo večeři do vyhlášené restaurace :)

Zítra mě čeká opět celý týden teoretický kurz ale je to skvělé :)) Zase se něco nového dozvíme a kolektiv je také super a potom mi začíná už ten kurz praktický a já si nakonec nevzala asistentku v administrativě ale měla jsem jít na letiště Mošnov odbavovat cestující. Bohužel, je to daleko a jízdné by se mi neproplatilo, takže mám kurz normálně ve Frýdku, až nemusím dojíždět a budu dělat prodejní asistentku v Reservedu. Chtěla jsem dělat v Mohito, protože jsem si měla vybrat ze tří prodejen a to Sinsay, Mohito nebo Reserved ale nějaká paní mě rovnou chce poslat do Reservedu, protože tam se toho pry nejvíce naučím :) No, nevadí, potom možná mohu dělat i v tom Mohito ale hlavně, že to jsou obchůdky s mým milovaným oblečením :D :* a možná dostanu i nějaké ty slevy :P :D
***
MĚJTE SE KRÁSNĚ A UŽÍVEJTE PŘICHÁZEJÍCÍ JARO? :D už 21.BŘEZNA, NE?
GOODBYE MY LOVERS -->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

♥ Beautiful Valentines Day ♥

16. února 2015 v 14:18 | *Vanilla
Hello Lovelies :* ♥ Víkend je za námi a s tím i krásný den Sv.Valentýna :) Tedy snad jste ho měli krásný, aspoň stejně jako já, protože já jsem si ho nesmírně užila, ikdyž jsme nebyli ani v Disneylandu, ani v Benátkách nebo ve wellness --> (předešlý článek, co podniknout na Valentýna). Měli jsme v plánu zajet si společně na výletík, do restaurace na oběd a také zajít si do sauny a výřivky ale bohužel plány se překazily kvůli zdravotním komplikacím přítele, který musel ráno i na pohotovost! Já jsem ještě spala a Romča mě potom ráno po příchodu probudil a překvapil mě nádhernými dárečky!!

Zvonil a bouchal na dveře a já se tak lekla, že se něco stalo, rychle jsem otevřela a on tam tak stál s těmi dárečky, nádherným pugetem a velkým plyšákem v ruce :D Úplně jsem měla slzy, protože jsem to vůbec nečekala! Nespal celou noc, nemohl skoro mluvit a ráno obcházel celé město jenom aby mi mohl udělat radost! Ještě měl pro mě oblíbené ovocné pivka ale to jsem nefotila :D

Celý den byl nádherný, udělali jsme si doma společně sami skvělý oběd (čínu) a pustili si hudbu, zatančili si, mazlili se a připravili jsme se na podvečerní procházku, kterou jsme zakončili návštěvou do naší oblíbené restaurace, kde jsem si objednala to nejlepší bílé víno (polosladké) a dezertík, který jsem chtěla vyzkoušet, protože jsem ho ještě nikdy v životě neměla a to dokonalé suflé :* Večer jsme šli ještě s přáteli do baru, kde jsme byli docela dlouho ale skvěle jsme se bavili a v noci jsme si ještě s miláčkem pustili film :) Nemám tomu dnu co vytknout, OPRAVDU JSEM ZAŽILA NÁDHERNÝ ÚPLNĚ MŮJ PRVNÍ VALENTÝN V ŽIVOTĚ :) A HLAVNÍ JE, ŽE S MOU NEJVĚTŠÍ LÁSKOU ŽIVOTA!
***
JAKÝ DEN SVATÉHO VALENTÝNKA JSTE MĚLI VY? :* --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

February Gourmet Week

10. února 2015 v 20:41 | *Vanilla
Přeji vám hezký večer :) Po delší době se zase ozývám s nějakými random fotkami a osobním článkem :) Vím, že je máte nejraději, tak se pokusím o více osobních článků :* Snad se vám ale líbí i mé dělané a psané články ohledně krásy a módy. Jsem tu pro vás a chci vám co nejvíce poradit, aby jste zvládali různé situace ohledně beauty a fashion :) Klidně si napište o co chcete :* Ještě se tento týden pokusím přidat článek ohledně Valentýna, jelikož se na něj v sobotu můžete těšit, alespoň ti zadaní, protože vím, jak jsem ten svátek nesnášela, když jsem nikoho neměla :D

Nicméně, první únorový týden máme už za námi a já opožděně přidávám fotografie z minulého týdne..článek jsem nazvala jako "February Gourmet Week" nebo "Pleasures Week", což znamená jako "Únorový Gurmánský týden" nebo "Potěšující týden", protože jsem měla opravdu krásný týden plných nových gurmánských chutí a také potěšení obecně :) Ikdyž držím takovou jinou stravu, zdravější, pestřejší a vyváženější, leckdy neodolám třeba takovému borůvkovému cheescake, lívanečků nebo těstovin. Nestydím se za to říct, že jsem gurmánka jako třeba francouzi a že opravdu miluji jídlo a vychutnávám si ho co nejdéle! :) Ale vždycky vše vysportuji a vypotím aspoň doma, když teď né v mém oblíbeném fitku. Samozřejmě se nezdravá strava aspoň musí kombinovat s tou zdravou a tak mám zařazenou v mém jídelníčku pestrou čerstvou zeleninku, kuřecí maso, ovoce s bílým a hlavně nízkotučným jogurtem, vločkami anebo musli :) Dále i rýžové chlebíčky a salátky ale to zase víte z minulých článků. Prostě se zdravá strava skoro pořád opakuje :)

Dále už mám pověšené své oblíbené, krásné obrazy s Marylin Monroe a Audrey Hepburn a také jsem si uklízela ve všech různých krabičkách, papírových taštičkách (jelikož je ráda sbírám, zvláště když mají tak pěkný dessign) a změnila jsem můj noční stolek, kde mi nesmí chybět nová knížka, kterou mi půjčila nejlepší kamarádka s názvem "Madame Chic - aneb co všechno jsem se naučila v Paříži." Tuto knížku znám a ihned mě oslovila, jelikož já miluji Francii obecně a francouzské dívky, hlavně Pařížanky, jaký mají styl, jak žijí, jaké názory na svět mají, jak berou krásu a módu - toť vše je mi tak podobné a proto mě to tolik baví. Chtěla jsem si ji koupit ale kamarádka byla rychlejší, takže mi ji ihned půjčila a jakmile knížku vrátím, stejně si ji koupím, ať ji mám v mé knihovničce společně s další dokonalou knížkou "Se šarmem Pařížanky". Ještě o té první knížce napíšu článek tady na blog, ať máte třeba větší přehled :)

A jako úplně poslední novinka :) Dostala jsem nový naprosto nááádhernýý prstýnek, který jakoby z oka vypadl značce "Tiffany & Co", o které jsem tedy psala do rubriky "Things I Love" TADY! Jako schválně to pozadí mám také vyfocené s těmi azurovými krabičkami, do kterých ty šperky ukládají :) Je opravdu krásný a luxusní a úplně se hodí do světa francouzek, co vy na to? :*


Weekend + Informations

1. února 2015 v 15:19 | *Vanilla
Tak jsem tady ještě s jedním článkem, nyní osobním, ať to tady nějak měním, protože jsem dlouho neučinila přidat něco takového :) Měla jsem spíše náladu poslední dobou na vyhrávání článků, jak můžete vidět níže, tak snad se vám tento způsob přidávání líbí :) Nicméně, dneska tady máme už 1.února! Je šílené, jak to utíká..konečně aby ta zima už byla za námi, protože se nemůžu dočkat na Jaro, až budu nosit zase roztomilé balerínky a až si koupím opět nějaké ty nové botičky, jako jsou barevné lodičky, které budu nosit se skinny džíny atd. Mám tady pro vás nějaké nové fotečky z víkendu, jelikož ráda fotím, tak jsem něco málo pro vás a tento blog vyfotila :) A ještě vám mohu napsat nějaké ty novinky, protože se vám moc nesvěřuji, jak vidíte :) Moje nálada od posledního "kecacího" článku se zlepšila..sem tam zasvítí sluníčko a cítím se lépe už jen tím, že jsem opravdu nasadila jinou stravu, jak jste se mohli dočíst ZDE a také cvičení mi také lepší náladu, jelikož všichni víme, že odplavujeme endorfiny v těle :))

Dále budu rušit své "stavební spoření", kde mám uložené nějaké ty penízky a s přítelem zařizujeme, co si nového pořídit, takže si budeme kupovat novou ledničku..původně jsem chtěla úplně tu americkou, s domácím barem i dávkovačem vody - HERE, jak můžete znát z různých amerických filmů! Ale nakonec si asi budeme kupovat lednici bez těchto věcí ale taktéž v "americkém provedení"- HERE! Líbí se nám, že má takové to dvojí otevírání a výsuvný mrazák a je v černém, lesklém provedení. Chtěli jsme totiž potom vše černé a lesklé do budoucího většího bytu, takže tak :) Potom si také plánujeme koupit nový sporák, mikrovlnnou troubu, postel a komodu :) No, je toho dost ale je to potřeba..

Ještě jsem chtěla napsat, že si hledám nový mobílek, jelikož můj už mám dlouho a je také pokažený, takže jsem se už dívala a hledala na netu, který by se mi tak nejvíce líbil, který si také mohu samozřejmě dovolit a který krásně fotí a také je hodně kvalitní a dobrý na využití. A jelikož jsem poslední dobou ulítlá na různé krásné kryty a obaly na mobily, hledala jsem ten, s kterým bych toto mohla mít, protože bohužel apple si nemohu dovolit :( Vlastně, můj taťka mi chce ten mobil koupit, takže aspoň ušetřím, když si musím už vše kupovat sama ze svých našetřených peněz. Líbí se mi tedy mobil Lenovo A536 a kryty na něj jsem našla přes Ebay a Aliexpress..vždy zadáte typ telefonu do vyhledávače na těchto stránkách a přidáte k nim "case" a buď to se kryty vyhledají nebo ne a tento jich má spoustu. Už se moc těším, tak to je asi vše přátelé..teď šlo zejména převážně o mou novou elektroniku, takové info, tak se mějte krásně :*January Home Comfort

20. ledna 2015 v 14:01 | *Vanilla
Přeji hezký den cherrys :* Už mi to sluníčko chybí, dnes svítilo jen chvíli a já se zase cítím pod psa, takže raději zalezu pod peřinu a budu odpočívat..nic se mi nechce a jsem totálně bez energie..snad kousky výborné čokolády od Minnie mi náladu zpraví, plus koukání ma Gossipky, jelikož jsem si je nechala stáhnout od první série všechny díly, takže se jdu poctivě koukat od prvního dílu, když je to můj nejoblíbenější seriál společně se seriálem "Přátelé". Navíc jsem dneska byla ještě u zubaře, takže mi nezačal den moc dobře. Jsem celá polámaná a slabá..něco by to potřebovalo! Chjo..navíc mám poraněnou ruku a modřiny od neustálých odběrů krve :/ Bože, kdy už to skončí? Tento měsíc nezačal moc dobře, co-by nový rok ale musíme myslet pozitivně! Prostě toto období je jedno z nejdepresivnějších měsíců v roce, takže to musíme vydržet! Já osobně první tři měsíce v roce nemám moc v lásce, protože je zima, chladno, břečky a den je krátký a nemohu se dočkat na jaro a léto..vždy je to už potom dlouho, vždy mám pocit, že zima trvá nejdéle a to mě nebaví! Není žádné sluníčko, žádný krásný pocit na duši a všichni jsou jen zamračení a bez nálady..navíc po těch krásných Vánocích a Silvestru je to takové smutné a všechno jakoby končí a zase něco začíná, všichni jsou netrpěliví a mají strach co nového rok přinese, nebo jsou z něčeho nervózní, sranda končí a jsou opět povinnosti! Jo, to známe..

Tak jsem se docela rozepsala ale článek není moc pozitivní a pojatý s náladou a úsměvem..asi to jde také vždy z článků vycítit ale nejsme roboti, abychom byli pořád ok a usměvaví .. nebo já nejsem ten typ člověka, který si na něco hraje a musí sršit pořád dobrou náladou a hrát si tady, že je všechno v pořádku a že jsem šťastná! Nejsem..nebudu lhát..teďka, co mě jedině dělá šťastnou je moje láska ale to je vše! Blog mě dělá také šťastnou ale je toho třeba více ale to po mě nechtějte ..bohužel, asi nejsem dítě štěsteny, který má všechno co si jen v životě přeje a sny se mu plní jeden za druhým..nejsem..každý asi nemůže mít všechno! Chce se mi brečet..Každý asi nemůže být šťastný!

***
UŽIJTE SI PĚKNÝ DEN A USMÍVEJTE SE :) --> Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

PF 2015

2. ledna 2015 v 12:50 | *Vanilla
Přeji vám krásný Nový rok 2015!!! :* Neměla jsem čas vám přidat článek před novým rokem, tak se omlouvám :( ani na nový rok ale aspoň dneska ještě není pozdě :* Jak jste si ho užili? My tedy v klidu doma jen ve dvou, protože všechny plány nějak ztroskotaly..ale to je jedno, hlavně že jsme měli sebe..šli jsme se podívat na ohňostroj k řece a bylo to krásné a romantické :) Měli jsme sebou skleničky i šampus a bylo to nádherné :) A aby toho nebylo málo, včera jsme jeli s přáteli do Ostravy na Novoroční ohňostroj, který začíná vždy v 18:00 a ten byl tedy neodolatelný!! Opravdu dokonalý..byla jsem i minulý rok s nejlepší kamarádkou ale nedal se s letošním srovnat :) Můžete se podívat na některé insta fotečky, ve kterých jsou i některé dárečky co jsem dostala pod stromeček :) ale ještě je přidám později.. :* Jinak konečně tak nějak podpočívám, koukám na filmíky, pohádky s přítelem, chodíme na procházky a na obídky :) Jeden krásný den jsme šli na zimní procházku, protože nádherně nasněžilo a potom nám vyhládlo a dostali jsme na něco chuť, tak jsme šli na výtečné palačinky :) Ještě jsem si objednala poprvé horký Cider (Kingswood), který jsem vždy pila v létě, ten ledový a v zimě je opravdu Hot Cider na bodě číslo jedna! Moc jsem si ho zamilovala! :* Tak kukněte na fotečky a napište komentář :*


# Na fotce jsem úplně nenamalovaná, tak mě omluvte..***
TAK MĚJTE SE KRÁSNĚ.. A ZASE NĚKDY PÁÁ :*

(Před) Vánoční Atmosféra

21. prosince 2014 v 18:53 | *Vanilla
Tak jsem tady zase! :) Dnes je adventní neděle a to poslední, tak nezapomeňte zapálit svíčku, kdo ještě tak neučinil :D Za chvíli jsou vámi milované VÁNOCE! Těšíte se? My už teď máme Vánoce..krásnou Vánoční atmosféru, Vánoční filmy, výzdobu, dobrůtky, dárečky :) Dnes jsme byli na Čeladné za rodinou na předvánoční oslavu, jelikož potom bohužel není čas tam přijet na Štědrý den, ani na Vánoční svátky. Tak jsme měli Vánoce u nich dřív :) Dostala jsem nádherný set Vánočních laků na nehty a takového malého sobíka (plyšáčka) :D Je to roztomilé :* Měli nádherný a velký Vánoční stromeček a pod ním krásné dárečky pro všechny :) Ty laky tady ještě možná přidám do většího článku :* Dnes nebo ještě den před Vánoci chceme jít na velké Vánoční nákupy do Nonstop velkého Tesca na ňamí, ňamí dobrotky a tak :D Vánoční dárečky už máme všechny, a já i zabalené :D Heč a to ještě přítel nic :D jako zabalené :D Snad vše stíháte a nejste v předvánočním stresu :) Jinak tyhle insta fotky ještě na instagramu nemám, přidám je zítra v práci ale doma jsem si je jen přes instagram upravila ale nemohla přidat, jelikož tu wifi nemám a dala jsem ty upravené potom do pc a přidala tedy první sem na boho-chic :* Tak snad chápete :D Mějte se krásně ♥***
JEŠTĚ SE VÁM URČITĚ OZVU S PŘÁNÍM NA VÁNOČNÍ SVÁTKY -->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Christmas Time 2014

20. prosince 2014 v 11:51 | *Vanilla
Ahooooj přátelé :) Konečně mám čas něco přidat a jelikož se blíží moje nejoblíbenější svátky, přidávám nějaké insta fotky s blížící se Vánoční érou :) Náš krásný Vánoční stromeček, který je už nazdobený nějaký ten týden, nějaká Vánoční výzdoba, náhodné fotografie, ještě ten bohatý, sladký Mikuláš a mé nejnovější Vánoční nehtíky, které jsem si sama dělala/kreslila a musím se o to s vámi podělit :D Kreslila jsem si na nehtíky roztomilé sobíky a myslím, že se mi to docela povedlo, protože kreslení na nehtech není vůbec lehká záležitost a byla to moje premiéra a nějak jsem si na to vypěstovala závislost :D Strašně mě to bavilo a mám v plánu si potom ještě udělat lednové, zimní nehtíky..snad někdy bude ten sníh a škoda, že na Vánoce u nás nejspíše nebude :( To mi je strašně líto, protože Vánoce bez snížku..to není ono :( Je to tak kouzelné!! A teď bude počasí jak na podzim nebo jaro :( fuj..No, každopádně více fotek můžete vidět na mém instagramu, protože tady jsem přidala podle mě jen ty nejpovedenější a v pondělí tam přidám další :) No, bohužel musím jen v práci, protože doma wifi nemám..Já jdu teď balit dárečky, protože miláček je pryč, tak musím rychle..Je totiž s kamarádami ve Forum Nova Karolina nakoupit ještě nějaké ty Vánoční dárečky :)
♥ JSOU TO NAŠE PRVNÍ SPOLEČNÉ VÁNOCE ♥

***
UŽÍVEJTE VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU A UŽIJTE SI VÁNOČNÍ SVÁTKY,
JEŠTĚ SE PŘED VÁNOCI OZVU -->Vaše Vanessa Farfalla - Ask.me

Deprimovaná ale stále silná!!

27. listopadu 2014 v 14:08 | *Vanilla
Zdravím vás všechny :* Bohužel, neměla jsem vůbec čas, abych něco za poslední týden přidala, jelikož jsem byla opravdu ve stresu a na blog jsem ani nepomyslela!!! Chodila jsem neustále po doktorech a ještě mě nadále čekají!! A teď vám mohu sdělit můj problém, který nastal asi právě před týdnem!! Bylo mi strašně zle, měla jsem mdloby, dušnost, bolelo mě na hrudi a u srdce a strašně moc jsem pociťovala nepříjemné bušení srdce tak intenzivně a rychle, že se mi naměřil tep a to v klidu 110 a normálně to má být 70 až 80! Nevím proč, tak z ničeho nic to začalo! Nekouřím, skoro ani nepiju, sice jsem skoro neustále ve stresu ale dívala jsem se na film a najednou to tak začlo, že jsem myslela, že je to infarkt a řekla jsem příteli, až zavolá záchranku! A to já nejsem hned takový hypochondr, že cokoli něco začne, hned chci do nemocnice! Já mám ještě trošku fobii z nemocnic, tak proč bych volala jen tak!

Stávalo se mi to tak 1x do týdne ale nyní jsem to pociťovala skoro celý den! Pořád jsem myslela na to, co se může stát a bylo mi ještě hůř! Pořád jsem plakala, protože se strašně bojím smrti a různých nemocí a proč zrovna já bych měla něco mít! Nikdy jsem na to nevěřila, vždycky jsem si myslela, že nikdy nebudu mít problémy, že mám nad sebou andělíčky! Bohužel..problém nastal z ničeho nic ale stále nechápu proč, z jakých důvodů! :( Tak už jsem nemohla nadále čekat a včera ráno jsem šla ke svému doktorovi svěřit se se svým problémem a ihned mi chtěl volat sanitku do nemocnice na vyšetření EKG, ECHO a další ale já se tak bála jít sama, chtěla jsem podporu ze strany přítele, tak jsem řekla, že to zvládnu zítra, tedy dnes ve čtvrtek! Jenže..odpoledne, když přišel přítel z práce, bylo mi tak hrozně a tak jsem to chtěla mít za sebou, že jsme letěli do nemocnice hned taxikem!

Tam mi bylo do breku, protože jsem na interně v čekárně, kde jsme přišli, viděli tolik starých lidí ze srdečními chorobami, že jsem nepochopila proč zrovna já taková mladá!! :( Jenže, když mě sestřička zavolala, naměřila mi EKG a řekla mi, že mám velmi rychlý tep 135 za min. a tak jsem byla poslána k doktorovi na ECHO, což je komplexní ultrazvuková diagnostika srdce a cév a tam mi řekl, že mám krásné, silné a zdravé srdce, jen to bouchání je silné a tak se mě zeptal, jestli nejsem náhodou těhotná, protože tak z ničeho nic to nechápe a těhotným se to stává! Jenže já ani po ránu nezvracím a ani nemám nějaké šílené zajímavé chutě ale přesto si jdu dnes koupit těhotenský test. Nicméně se mi tááák ulevilo, až jsem měla slzy štěstí :)


Jenže, to není celé! Mám tedy "tachykardii", což je rychlejší tep, než mají ostatní ale prostě nechápu, proč se mi to změnilo z ničeho nic, když jsem měla normální tep. Nasadili mi tedy na to léky "Betaloc ZOK", které beru ode dneška na zmírnění tepu, na bušení srdce a další. Prvně jsem se bála, jestli s tím lékem náhodou nebudu mít zástavu srdce ale asi trpím panickou poruchou a to už odmalička. Vždy jsem se bála, že mi přestane bít srdce. No a v pondělí jdu na odběry, jestli mám dobrou krev, jestli mi náhodou nezjistí cukrovku nebo poruchu se štítnou žlázou, jelikož tyhle problémy s tepem a bušením srdce s tím souvisí! Potom mám jít na test kyselosti, jestli náhodou nemám překyselený organismus a posléze 10.prosince si mám přijít pro "Holter", což je 24-hodinnové snímání srdce, jak pracuje a potom se dozvím další věci! Tak mi prosím držte palečky, ať mám všechno v naprostém pořádku! :( Jsem tak deprimovaná ale stále silná, neustále ve strachu ale pořád věřím! Teď se můžete ještě podívat na některé fotky, i z insta :)
 
 

Reklama