Venkovní exteriér

Happy Pumpkins for Fall/Winter

10. listopadu 2013 v 12:11 | Vanessa
Přeji příjemnou neděli :) Máme tady podzim, barevné listí už venku téměř nevidíme..je mi líto, že jsem tady s vámi neoslavila ani Halloween ale bohužel tento rok jsem můj oblíbený Halloween neslavila ani doma, nějak jsem ho zaspala..úplně jsem ho prošvihla, přitom jsem měla možnost jít na jednu bombastickou akci ale byla jsem zaslepena láskou a na mé oblíbené aktivity jsem nějak zapomínala. Teďka jsem tu opět v plné síle a dělám zase všechno tak, jako jsem ráda dělala :* Kdo má doma, či na zahradě dýně, je skvělé mít trošku fantazie a tvůrčí nálady a udělat si z nich veselou dekoraci :* Jukněte na mé tipy, jak si spestřit vaši domácnost těmito barevnými dýněmi na podzim/zimu.

Halloween Outdoor Decoration

26. října 2012 v 17:44 | *NessinQa
Připravila jsem si pro vás článek, který jsem vám slibovala a to venkovní Halloweenskou výzdobu vašich domů! :)

Halloween je na cestě, a pokud jste se ještě nerozhodli, jak si vyzdobit vaši zahradu, pak je tento článek právě pro vás! Může být pro vás velmi užitečný a zajímavý. Snažila jsem se shromáždit Halloweenské venkovní dekorace, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru tohoto zábavného svátku. Níže si můžete prohlédnout plno inspiračních obrázků Halloweenské výzdoby. Některé jsou jednodušší, které by jste si mohli snadno udělat sami, jestli jste více tvůrčí ale ostatní dekorace jsou poněkud za vyšší cenu. Takže jestli máte rádi tento svátek a nebojíte se do něho více investovat..do toho!

---
---
---
Samozřejmě existuje mnoho příkladů z nejpopulárnějších dekorací Halloweenu, a to například různé dýně, které jsou hlavní dekorací HALLOWEENU! S vyřezanými dýněmi nebudete litovat! Pokud si je neumíte vyřezat sami, poproste někoho, kdo má v tom praxi anebo dýně vyzdobte sami --> (např. svou dýni ozdobte třpytkami, kamínky, maskami nebo nakreslete na ně fixem nějaký strašidelný obličej.) Kromě toho, by jste mohli přidat na vaší zahradu vtipné duchy, různé kostry, mumie, náhrobky a netopýry. Doufám, že v tomto článku najdete nějakou tu inspiraci pro své vlastní zahrady.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

PROSÍM MILÁČCI MOJI, PODPOŘTE MĚ TADY! VAŠE *NESSINQA

Decorating Outdoors for Fall

14. října 2012 v 13:34 | *NessinQa
Tak tu mám článek, který jsem nakonec vymyslela sama a to na téma "Podzimní, venkovní dekorace." Kdo bydlí v domě, tak je tento článek přesně pro vás, ale kdo bohužel v bytě, tak se může jen kochat, anebo toto může využít v budoucnu. Jestli máte ale přátelé, kteří obývají dům, můžete jim s venkovní výzdobou pomoct a poté uspořádat večírek. CO VY NA TO? :)
Slunce pomalu ustupuje a teploty klesají k nižšímu stupni. Teď je čas začít plánovat svou podzimní venkovní výzdobu! Mám tu pro vás několik inspiračních exteriérů na téma venkovních míst zařízených na podzim.
Podzim je tady a to znamená, že teplé počasí nás opouští, ale to neznamená, že je čas sbalit si svůj venkovní prostor sebou dovnitř. Podzim je jedním z nejlepších období, protože je vždy tak akorát. Není příliš horko a ani příliš chladno. Jestliže máte venku stále letní dekoraci a vy se jí nechcete zbavit, nevadí :) Můžete svůj venkovní prostor učinit i s vaším letním dekorem společně s podzimní výzdobou.
Stejně tak, jako máte v plánu vydekorovat si svůj domov vevnitř, jako jsem psala TADY, měli byste udělat totéž pro vaši venkovní místnost, aby se váš exteriér zahřál na podzimní chmury. CO MÍT TAKOVOU KRÁSNOU TERASU? :)
***
Chcete-li mít váš venkovních prostor k podzimnímu rázu, zvažte tyto tipy:
  • Nezapomeňte hlavně na komfortní příslušenství, jako jsou pohodlné polštáře a koberečky v podzimních odstínech, jako je tmavě červená či vínová, zlatá žlutá či hořčicová a spálená oranžová či barva podzimního listí.
  • Vytvořte vrcholný podzim na váš venkovní jídelní stůl pomocí větví, větviček, šišek a několik tykví.
  • Vyměňte světlé, letní rohožky s novými, podzimními s nápisem "Welcome Fall" nebo "Hallo Autumn" a na venkovní dveře přidělejte podzimní věnec ozdobený sušenými květy a podzimními plody.
  • Ozdobte konferenční stolek sezónními květy a seskupením svíček.
  • Berte v úvahu, že dýně nejsou dánny jen na Halloween! Nevyřezané dýně jsou důležitou podzimní dekorací. Dýně ale můžete vyřezat do jednodušší verze, např. do různých kuliček, jako níže na obrázku a přidat do nich svíčku, aby ve tmě krásně svítily pro útulnou a hřejivou atmosféru. Halloween je ale za dveřmi, takže v příštím týdnu čekejte článek na "Nápady Halloweenské dekorace."
---
***
KDO Z VÁS BYDLÍ V RODINNÉM DOMĚ? DĚLÁTE PODZIMNÍ, VENKOVNÍ DEKORACI?
 
 

Reklama